Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 164

Thread: Sve kraci rok trajanja tehnike

  1. #26
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Sve je skoro cisceno, dzabe.

    Chrome ebe oca ali problem sa obicnim snimcima (offline) postoji cak i kad nijedan Browser nije upaljen.

    A istina je da na Mozilla-u YT manje koci, tj. moze recimo da se gleda 720p ako nema drugih stvari dok na Chrome ne moze ni 360p.


    U svakom slucaju, tema je generalna za svu tehniku. Ne trazim rjesenje za laptop. Cekam da crkne.

    Ako nabavim novi u medjuvremenu bice na prodaji pa neka se neko drugi bakce sa njim...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #27
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To vam je takozvano planirano zastarijevanje, napravljeno da ljudi ne popravljanju stvari nego kupuju nove. Najbolji primjer, kupih cisto reda radi stampac i skener ujedno za 50 eura sa tonerima, a sami toneri za njega 40 eura.

    Fidele, sto se tice tvog laptopa, ima nekoliko faktora. Prvo vrucina, ubija sve i tebi se desava thermal-throttling. Drugo, koristis chrome, browser koji kolje kompjutere. Redovno mi se pojavljuje ovo dok otvaram tab, a imam 16GB ram. I trece, YT vjerovatno gledas sa adobe flash, koji je gori od itunes i internet explorera zajedno. Toliko uzima procesorske snage, da i neke igre traze manje.


    Za to probaj da koristis operu i HTML5.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  3. #28
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Ima ovdje istine...

    Nisam previše vjerovao u ovo, dok mi nije skoro Philips LCD televizor prestao reagovati taman malo nakon izlaska iz garantnog roka... Mogao je samo da se upali al nijedan kanal nije mogao da se prebaci itd... Onda kasnije nije mogao ni da se upali...
    Kad sam nazvao servis da provjerim je li bilo sličnih problema (a bilo ih je i po internetu) rekli su mi kako im se nešto puni memorija i kako taj dio treba da se zamijeni, ne znam, jedno 50ak eura, itd...
    Pritom ni upgrade firmwera klasičnim putem nije išlo, jer ne može da se upali...

    Uglavnom, na kraju krajeva, iskopam na nekom ruskom forumu neki firmwer koji sam "podiže" TV i koji adresira ovaj problem, i nakon toga mi proradi normalno TV, do dana današnjeg... Eto tako...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  4. #29
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Eto kad pominjete TV, moj Sony Bravia je radio kao sat do isteka garancije. Nepunih 2 mjeseca nakon isteka garancije je poceo da duplikuje sliku na ekranu cim bi se blago zagrijao sto je trajalo svaki dan sve krace (u pocetku pola sata do toga, nakon par sedmica nakon svega 10-ak sekundi)...

    Odnesem ja laptop u servis. Kaze treba da se mijenja cijela neka ploca unutra.. Nekih 200e popravka i treba da se ceka jedno 2 sedmice na dio.

    Cackam ja malo net, malo YT i dodjem do nekog 'fix'-a u koji nisam nikako vjerovao ali nisam bio lijen pa sam probao. Otvorio sam TV, znam da sam neke dvije ploce odvojio jednu od druge i izolir trakom ih fiksirao. Zatvorio TV i dan danas radi kao sat, nikakav problem sa njim vise nisam imao a prosla je i puna godina od tog problema..


    Mozda ovo govori malo i o nasim serviserima ali eto...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kad smo kod servisera

    Povezem ja golfa prije 2 godine kod majstora u nk da mi promijeni birac brzina na mjenjac. I ladno mi govori tip dodji za 3 dana dovesce jedan moj komsija njegovog golfa da mu popravim isti je pa cu skinuti od njega i ubaciti kod tebe... Ne poznajem covjeka... Sav sam se najezio bio. Vozio sam golfa tako godinu nesto mi je bilo pregrdno... Iz druge u prvu kao da te kolje neko...
    One Ring to Rule them all...

  6. #31
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Nemoj mi rec' da je dvica
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #32
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Gade folirantski, dok je komšija jade viđao, ti si šaltao ka' da je automatik.

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nemoj mi rec' da je dvica
    Trica... Ka boca Za' mi bijase kad ga prodah...

    Btw.

    Sve sa aliexpresa sto sam narucio radi kao sat. Fleshke, zvucnici, futrole, telefoni, neke sitnice...
    One Ring to Rule them all...

  9. #34
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Posta' ovo 'sirokogruda' tema
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #35
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    E ođe ste na moj teren.
    Bila je već tema
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...zastarijevanje

    Pročitajte što sam napisao za laserske štampače, popravljam ih svaki dan pa dobro poznajem tematiku.

  11. #36
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Uhhh, aj da probam da budem kratak. Istaliraj stare drajvere i sve ce da radi. Ako kako moze win7 bih ostavio na onu pocetnu verziju ali vecina programa sad trazi instaliran SP1 da bi radio...

    Desavalo se meni, a i svima ostalima, samo neko to nece da primijeti, a neko hoce. Recimo, igrica, simulacija kola - trkanje, 20-30 ljudi na stazi (serveru), pada FPS - dize se, sve u normali. Replay FPS je na 60. OK. Taj isti replay posle dvije godine hoces da pogledas ne mozes - 1 FPS! Posle nekoliko dana borbi, instaliran je drajver za graficku koji je dosao sa CD-om i gle cuda, radi na 40-60 FPS...

    Isto to se desava sa Android-om, Win7, svim i svacim. Da ne pricam sad o printerima i da sam rijesio problem sa stampacem tako sto sam izvadio toner i okrenuo onaj tockic za jedan milimetar unazad i radio je narednih 3 mjeseca bez problema, a prije toga ljudi oce da se ubiju ne znaju sto je problem.

    Izlazi google crome web browser, odma se moglo vidjet problem sa njim, napises da browser ne valja odma te svi hejtuju, a sad svi drve o tome kako crome uspori racunar itd.

    Uglavnom, radi se o tome da programeri u kodu samo dodaju da se jos jednom pozove ista funkcija i tebi odma u novom patch-u program radi sporije. Tako ti racunar ne radi kako je radio prosle godine a isti je hardver, ali softver nije. PRC!

    Zovu ih kapitalisti, lopovi itd, ja ih zovem neznalilce, jer neznanje je problem. Opstruirana je proizvodnja automobila koji ne trose gorivo, a sad kad su napravili temelje napravise automobil na elektricni pogon brzi od najbrzeg sa gorivom. Neko hoce da primijeti neko nece.

    Neki knjige pisu o tome i nauku stvaraju od nicega, a davno je receno sve samo se treba sjetiti sta su vam pricali u osnovnoj. Znanje imanje? Zlo je ko ne zna, a uciti se ne da.
    ?

  12. #37
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Ne vidjeh ovu temu mada iskreno nisam ni trazio na 'drustvenoj hronici'
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #38
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Trebace prsti gu*ici svrbljivoj. Ko se zadnji smeje, najsladje se smeje :-)

  14. #39
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Inace sam presao na Windows 10. Vjerujem da ce sad stanje bit' jos gore ali nema veze... Planira se kupovina novog, da ispostujem danasnje trendove 'zastarivanja'
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #40
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tako je...

  16. #41
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Ne uzimajuci u obzir tvoj laptop

    Vec evo bijelu tehniku i TV uredjaje.

    Veliku ulogu igra nasa mrtva struja kojoj pada napon svako malo.

    A to ih masakrira.


    Sent from my LG_G3 using Tapatalk
    Ovo je klasicna prica koja vise ne pije vodu. Struja 220V sigurno da nije stabilna i kvalitetna kakva bi trebala da bude ali ona nije ni izbliza razlog crkavanja raznoraznih uredjaja.
    Odgovorno tvrdim, kao serviser elektronike sa 10-ogodisnjim iskustvom da vecina kvarova na uredjajima nastaje zbog loseg kvaliteta proizvodnje. Bilo defektne komponente ili loseg projektovanja kompletnog sistema.
    Uredjaji crkavaju i u garantnom i van garantnog roka.

  17. #42
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ovo je klasicna prica koja vise ne pije vodu. Struja 220V sigurno da nije stabilna i kvalitetna kakva bi trebala da bude ali ona nije ni izbliza razlog crkavanja raznoraznih uredjaja.
    Odgovorno tvrdim, kao serviser elektronike sa 10-ogodisnjim iskustvom da vecina kvarova na uredjajima nastaje zbog loseg kvaliteta proizvodnje. Bilo defektne komponente ili loseg projektovanja kompletnog sistema.
    Uredjaji crkavaju i u garantnom i van garantnog roka.
    Odavno "projektuju" vijek trajanja. Ne prave odavno stvari da traju.
    Bolje imat no' nemat....

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Ja gore navedoh tačne podatke za nekoliko klasa uređaja...
    I tačno se vidi razlika u kvalitetu (samim tim i u cijeni).

    I naravno da što se tiče softverske strane uvjek mi bolje radi kada je sve ažurirano na zadnje verzije nego kada je sve na fabrički.
    @Nookie je jedini kojeg sam do sada čuo da priča da se ne instalirao SP1 na Win7.

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #44
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ne pomenuh da imam i DELL laptop koji nesto i ne koristim ali je star jedno 10 godina i opet je bolji od ovoga uzet' prosle godine...

    Da ne pominjem manje stvari kao sto su periferije kompa: mis, zvucnike, slusalice, mikrofon i sl. sto mi obicno traje 'od danas do sutra'. Da se razumijemo, ne kupujem slusalice od 200e (obicno 20-ak eura) ali svakako bi ocekivao da traju duze od par mjeseci sto im je inace rok, makar iz mog iskustva... Miseve sam kupovao i po 70e (Razer DeathAdder vise puta) pa mi ni on nije trajao duze od po' godine. Zvucnici Logitech su isto nakon godinu dana masu oslabili..

    Da li bi sve duze trajalo kad bi se uzimale samo 'high-end' komponente? Sto je onda bolje... uzimat' recimo te slusalice od 20e svako 2-3 mjeseca ili uzet te od 200e? Koliko bi onda trajale? Dvije godine? Pet?
    Sto spomenu slusalice.
    Ja sam prije 10 godina uzeo Senheiser slusalice HD-25 i platio ih 250eur u BG.
    One traju i zvuk im se nije promijenio ni za zeru i nema tih slusalica od 20eur koje se mogu poredit sa njima kad su performanse u pitanju. Ali ne lezi vraze, izgleda da ni najskuplje i najbolje stvari vise nisu pouzdane u smislu da se nece pokvarit.
    Kabal im je posa odavno, nidje ga nisam precikovao ili slicno.
    Original kabal za njih kosta papreno http://spares.sennheiser.co.uk/pro-a...35mm-plug.html

    Dakle kad kupite nesto skupo mozete racunat na performanse, bice ispostovano, ali ne nadajte se previse da ce radit i trajat godinama.Ovo nije pravilo ali nikad se ne zna kakvu ste seriju kupili.
    Proizvodjacima se jednostavno ne isplati da vama traje nesto godinama.
    Last edited by autodijagnostika; 30-07-15 at 07:47.

  20. #45
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Rješenje je ne kupovati najjeftinije, ne kupovati kinesko.

    Reckmo ja sam na svakih 100 prodatih Ariston bojlera imao 4 reklamacija u 5 godina
    Na končar 21 na 5 godina.
    Ariston je skuplji 30%


    Isto tako na TV, na Samsung je u garanciji pokvari na 100tv - a 4komada...
    Na Neo je taj problem oko 35 komada.
    Samsung je skuplji oko 40% nego Neo.


    Mogu dati dosta primjera i u bijeloj tehnici, mobilnim, klimama, ali jednostavno treba kupovati stvari koji su za tržište EU, a ne one za Adria ili EMEA regione.
    Onda ćete imati mnogo manje problema.
    Primjer je recimo Samsung, imaš ga made in Slovakia i made in China... Kineski je jeftiniji a ima i razloga.
    Primjer br. 2 neka budu klime, naime imaš Toshiba sa kineskim kompresorom i japanskim. Sa japanskim je 800e sa kineskim 650e. Ista klima od napolje...

    Mislim da sam obuhvatio velik dio opreme kod nas...

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Bugi drug, ti makar znas dje i sto radim i vjeruj mi da nema veze dje se sto sklapa.
    Primarne komponente, funkcionalni dizajn i materijal kao po pravilu uvjek dolaze sa istog mjesta, a to su fabrike u Kini, Koreji, Tajvanu i sl.
    Iz mog iskustva apsolutno nije imalo veze sto je uredjaj sklopljen u Slovackoj ili Madjarskoj.

  21. #46
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    ne kazu dzabe koliko para toliko muzike (mada nije ovo uvijek tako ali uglavnom jeste)

    nekad je bijela tehnika kostala mnogo vishe , ali zato svi ti stari uredjaji su bili daleko kvalitetniji od ovih danas. Druga stvar , narod ne obraca paznju na klasu proizvoda, bitno im je npr. da za sto manje para kupe sto veci TV, a to sto je 5 klasa nikome nista. Svi znamo da u prodaji ima lcd od 40' sto kosta 400e a isto tako i 40' sto kosta 850+e . Fabrike ugradjuju jeftinije komponente, panele, stavljaju manje prikljucaka, dodataka ... sve zarad cijene i pristupacnosti.


    evo moj fresak primjer...

    Klima Midea kupljena prije 15godina , u to vrijeme papreno placena, radila je do zimus bez greske , hladila i grijala dvije prostorije kao luda sve do zimus (prije par dana je dolazio majstor da je pogleda i pitanje je koliko je isplatljivo popravljati s obzirom da je ona svoje odradila jer 15godina isto dug period);

    dok proslo ljeto sam kupio novu "Mideu" 260e , ugradjena u sobu, do sad su majstori 2x dolazili da je popravljaju, ocajno radi , sobu od 20m2 jedva moze da ohladi ali jedva, grijanje se ni ne trudim da upalim. Ova nova je neuporedivo laksa i manja od ove stare, a po specifikacijama ista (12'tica 1300w) , ali sto rece ovaj majstor , ove sve sto su po 250e su noname i mala privreda, pa samo po njima lijepe naljepnice midea,vivax,crypton,... isto tako u ovu staru je stajalo 1500gr freona a u ovu novu 800-900gr...
    Last edited by Stivi; 30-07-15 at 08:34.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  22. #47
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Dakle kad kupite nesto skupo mozete racunat na performanse, bice ispostovano, ali ne nadajte se previse da ce radit i trajat godinama.Ovo nije pravilo ali nikad se ne zna kakvu ste seriju kupili.
    Proizvodjacima se jednostavno ne isplati da vama traje nesto godinama.
    Za vece pare obicno dobijas bolji kvalitet samog proizvoda ali to ne znaci uvijek i duzi vijek trajanja... To je makar moje neko misljenje koje nije uvijek tacno ali kod mene je bilo u vecini slucajeva...

    Izuzetak su upravvo te slusalice... Ja eto nikad nisam platio preko 40-50e i nikad mi nisu trajale duze od par mjeseci. Sa druge strane, brat ima neke AudioTecnica ili kako se vec zovu koje je platio blizu 200e prije koju godinu. Prije par mjeseci je samo zamjenio one 'ear-pads' jer su se vremenom odrale i to je sve sto je 'ulozio' u njih.. Po njemu, i dalje rade kao prvog dana a koristi ih svaki dan...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #48
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    sto se tice robe kao sto su slusalice i stvari slicne namjene , tu dosta igra ulogu kako ko pazi stvari i kako se ophodi sa njima


    mene npr nije jasno kad vidim nekom laptop sav izlomljen, pukle plastike, odrt ... pa jbt stra rade ti ljudi sa njim ??? stavis ga na sto ili krilo kucas, radis , ne igras odbojke i dobacivale sa istim
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  24. #49
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    To je tacno ali ja slobodno mogu da se pohvalim da stvari cuvam kao malo ko... I svako ko je kupovao kakvu opremu od mene to moze da potvrdi.

    Medjutim, ni sa takvim cuvanjem nisam uspio da mi ijedne jeftin(ij)e slusalice traju duze od tih par mjeseci...

    A eto kad je recimo foto oprema u pitanju... imao sam do pretprosle godine objektive stare skoro 10 godina. Nisu jedne ogrebotine imali, prakticno kao novi. To su vec kvalitetnije stvari i tu mi se cini da je glavno upravo to cuvanje... Nego baca objektive u dzepove jakne, drzi ih bez poklopca, pada im sa stola, trucka im se u rancu sa drugim objektivima itd. pa sve to ne moze pozitivno da utice na vijek trjanaja...

    Eto u mojoj 'fotografskoj karijeri' koja traje preko 10 godina sam JEDNOM nosio objektiv na popravku jer se desio kvar sam od sebe (crkla blenda) sto nije bilo uzrokovano mojim (ne)cuvanjem nego ebem li ga, od vremena valjda.. Na objektivu koji inace cesto ima taj problem, info by Google.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #50
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    To je tacno ali ja slobodno mogu da se pohvalim da stvari cuvam kao malo ko... I svako ko je kupovao kakvu opremu od mene to moze da potvrdi.

    Medjutim, ni sa takvim cuvanjem nisam uspio da mi ijedne jeftin(ij)e slusalice traju duze od tih par mjeseci...

    A eto kad je recimo foto oprema u pitanju... imao sam do pretprosle godine objektive stare skoro 10 godina. Nisu jedne ogrebotine imali, prakticno kao novi. To su vec kvalitetnije stvari i tu mi se cini da je glavno upravo to cuvanje... Nego baca objektive u dzepove jakne, drzi ih bez poklopca, pada im sa stola, trucka im se u rancu sa drugim objektivima itd. pa sve to ne moze pozitivno da utice na vijek trjanaja...

    Eto u mojoj 'fotografskoj karijeri' koja traje preko 10 godina sam JEDNOM nosio objektiv na popravku jer se desio kvar sam od sebe (crkla blenda) sto nije bilo uzrokovano mojim (ne)cuvanjem nego ebem li ga, od vremena valjda. . Na objektivu koji inace cesto ima taj problem, info by Google.
    kad se cesto desava problem na nekom uredjaju logicno kriv je ko?
    Proizvodjac naravno.

Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bez Rocka Trajanja
    By hn11boy in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 10-11-10, 15:42
  2. Replies: 0
    Last Post: 09-08-10, 00:31
  3. Replies: 3
    Last Post: 25-06-09, 08:32
  4. Rok trajanja...
    By GAGA in forum Ljubav
    Replies: 58
    Last Post: 12-12-06, 14:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •