Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 240

Thread: Putovanje u CG za referendum

  1. #101
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj ne budalite obraza vi!
    no kupite tu kartu do dubrovnika 100 evra i dodjite i glasajte ako ocete!
    ovo mi je zadni put da dodjem na ovi forum iz crne gore surfajuci1
    "In absenta lumini, intunericul domina "

  2. #102
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    Sve je to lijepo....citam svasta odje...ocu samo da kazem da ne postoji niti jedno "moralno" opravdanje da se ne dodje i ne glasa u koliko neko ima pravo na to.
    Ovo je posljednja velika bitka....veomaje moguce da odluci 100 glasova a mozda i 20 do 55% ..a ja samo citajuci ovaj forum vidim da vec odje ima tih 20 glasova....koji ce mozda prifaliti ....
    Mrzim da drzim predavanja i da bilo koga ucim bilo sto ,molim vas oprsitite mi UNAPRIJED...ali sljedecu sansu da obnovimo CG ako sad ne dodjete i ne glasate...NECETE VIDJET....a kad bude pocela da se topi, gubi i pretvara u ravnopravni Kragujevacki region, niciji "moralni kriteriji niti cvrsti stavovi morala i casti" nece pomoci da se ona vrati nego ce poceti sa vatanjem za glavu..."mozda sam mogo nesto ucinjet"....
    Ovo govorim pod uslovom da vam je stalo do CG ...ako nije ...onda se izvinjavam unaprijed sto sam ista pricao...
    Takodje ocu da kazem da ne postoje ni novcana opravdanja....onaj ko je zdrav, onaj ko nije socijalni slucaj i ko nije ilegalac u koliko ne moze da odvoji par stotina eura ili dolara da dodje i glasa za svoju zemlju ...takav ne treba ni da je ima...OCU LI DA SE VRNEM NAZAD U ISTORIJU I DA SPOMINJEM MEDOVO, OCU LI DA SPOMINJEM sve one Crnogorace iz USA i Juzne Amerike koji hrlise u ratove oslobodilacke....zamislite da su oni gledali na CG "ja sam odje, ako ja dodjem mozda cu nesto poremetit,ipak ja ne zivim vise tamo nego ode " ili da su stedjeli pare za kartu a tada se putovalo i po 2 mjeseca ...i tada su oni isti radili urudnicima za po 10 centi ili 1 pecu ili 0,3 pesosa dnevno a karte su bile po 30 dolara.... imamo li danas rudara ? ako ih nemamo nema ni opravdanja zane dolazak na glasanje ...to se zove NEDOSTOJNOST SVOJIM PREDCIMA...ako ista osjecamo prema CG onda smo u tom slucaju NEDOSTOJNI SVOJIH PREDAKA i LJUBAVI PREMA CRNOJ GORI ...onda je NASA LJUBAV LAZNA i ILUZIJA ONDA SMO I MI LAZNI....da ovi mucenici nijesu PREPLIVAVALI okeane golim rukama danas bi ovo mozda JOS UVJEK BILA TURSKA ili ITALIJA ili ...ali srecom oi su dosli da se BORE i GINU za Crnu Goru ...a danas...moze li se danasnja obaveza zaokruzivanja JEBENOG listica uporediti sa njihovim zrtvama? moze li se let avionom sa 4, 5 obroka i alkoholom po volji uporediti sa visemjesecnim mucenjima po brodovima?
    Rezigniran sam....i razocaran u kvazipatriotizam....kojega nazalost ima...znam ..svako ce opet pronaci svoje malo opravdanje,znam..tako uvjek biva...a Justice ce biti samo josjedan zaludjenik koji prica svasta i "nema on pojmao sustini " koju "ne moze on da shvati"..."mi smo prosvjetljeni " ...."nama je tesko i ovako odje"....
    NE GLASANJE SVAKOG SVJESNOG COEKA JE NESVJESNA POMOC UNISTENJU CRNE GORE....UNISTENJE JE IREVERZIBILAN PROCES, KAD SE DOGODI NISE NEMA NAZAD...NE POMAZE MORAL<CAST NISTA ....
    Hasta
    Zdravo bio Justice, na velju zalost vrlo poucan text, kako malo prije procitah zar je moguce da treba da odemo van nase male crne gore da bismo nesto naucili o patriotizmu!? Kapite se ljudi u smetenicu nije referendum ni za mila ni za dps ili ostale partije, u pitanju je drzava koja ce se u suprotnosti kao sto je gore navedeno utopiti u ravnogorski pokret, bit ce tijesno ali siguran sam da ce se preci cenzus, zacepiti usta pedji i naravno njegovoj dzepnoj lajavici pecu...
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  3. #103
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Mihailo,

    ja cu glasati svakako za nezavisnost i ako mi ne plate oni kartu platicu je sam. Znaci, ne placaju me oni da Glasam zasta oni oce nego mi placaju prevoz,koji bih ja inace platio. Zar mi nije bolje da mi je plate oni nego da davam iz svog dzepa? Razmisljaj realno i ne budi toliko extreman.

    Novac je ukraden od naroda i ovako,makar djelimicno, moze biti i potrosen na narod.
    Sta ti predlazes? Da sam platim kartu da bi njima ostalo vise ukradenih para?!
    Da te ne znam iz ranijih postova pomislio bih da radis za njiih... :mrgreen:
    e tako mu reci...
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  4. #104
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvrchak
    JUSTICE i Daytona,

    Vasi postovi podsjecaju na govore nacista iz doba Hitlera. Tako su se i oni pozivali na krv, gene i pretke. Da nijeste, ozbiljno vas pitam, prekardasili da ljude koji iz dijaspore nece doci da glasaju nazivate ni manje ni vise no IZDAJNICIMA. Zar je dotle evoluirala nasa demokratska svijest? I odakle vam pravo da im sudite? Zar i njima ne pripada pravo na izbor?
    prvo trebalo bi te fino banovat pa onda ajde na serbiancafe.com i tamo poredi mentore tvoje sa hitlerom i ostalima. Drugo ne lupaj gluposti, post ne podstice nikakvu mrznju. ne poziva na rat nego objasnjava kako su neki ljudi nekad brinuli o svojoj drzavi pa im nije bilo teshko da putuju 2 mjesca da dodju kad su potrebni,
    moderatore ako nijesi prispa priobrni paznju na ovakve postove i uvrede!
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  5. #105
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    Mislim da bi te trebalo banovati zbog uvreda. Svojim pisanjem vrijedjas Crnogorski narod u cjelini, izrugavas se zrtvama nasih predaka i njihovim podvizima. Takvim ljudima bi trebalo zabraniti da imaju crnogorski pasos. Mozes da se ne slazes sa necim , ali ne smijes da se izrugavas, tvoje izrugavanje samo govori i tvom nivou , znanju, postovanju ...kad se sve sabere evidentno je da ti su manje od NULE....
    __________________
    www.bozovich.com


    Didi ovo zasluzuje BAN ,ovakav fukarluk samo podmukla stoka POSEREbljena moze da laje !!!!!
    Ovako ponizit zrtve najsvjetlije Crnogorske niko do POSEREbljeni izrodi
    Crnogorci ako ve ima glasajte za BAN zbog ove uvrtede Crnogostvu i Crnogorcima !!
    pored onako dobrih postova ne mogu da vjerujem da citam ovako nesto od zveka zivoga...da nijesi malo lonce pobrka
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  6. #106
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahaha...Zvek se zalaze za tolerantnost na forumima...

    Ako stvarno mislite da je ovaj forum pun objektivih, nepristrasnih i pristojnih ljudi , onda jednostavno preskacete kada citate...

    Ako mi kazete da lajem, malo cu procackat po ovim forumima pa cu vam povadit sve postove ( zajedno sa autorima) koji bi me zestoko uvrijedili da sam Srbin...
    Last edited by Mihailo...; 17-04-06 at 05:15.
    "Ma$ane, napravi prelom u svom mozgu! "

  7. #107
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Daytona

    Da li je normalno da ovakvi tekstovi budu kucani uvijek od ljudi iz dijaspore, da li smo zaista nasim odlaskom ponijeli i ono sa sobom sto su mnogi nasi sunarodnici u matici vremenom nazalost izgubili. Ispada da dijaspora nije kletva, nego spas za ocuvanje identiteta i svih vrijednosti jednog naroda. Da li je moguce da je nama bitnija drzava u kojoj chak i ne zivimo, od ljudi koji u njoj provode svoj vijek i protiv kojih se u stvari 'borimo'.

    Prvi put se Crna Gora bori za drzavnost bez sukoba sa agresorom, a dio naroda bira sopstvenu okupaciju. Zar mi iz dijaspore da se 'borimo' protiv onih koji tu dobrovoljnu okupaciju zagovaraju? Mi ne dolazimo kao nashi preci da se borimo protiv okupatora sa strane, nego protiv izdajnika CG iznutra... koji apsurd.

    Moguce je da smo u ovoj tudjini nasli potvrdu sta je to pravi patriotizam, gledajuci oko nas narode i zemlje domacina, chak i u EU niko nece reci da je Evropljanin, vec ce s ponosom naglasiti iz koje drzave dolazi. Jel moguce da se mi odrichemo realnih obaveza zbog odgovornosti prema predcima ne gledajuci na vrijeme, posao, porodicu i novac, dok ti nasi u CG chekaju da budu placeni za glas o svojoj drzavi. SRAMOTA!

    Da li je zaista 50 god denacionalizacije uspjelo da izbrise SVE u tim ljudima. Da li su kratkotrajne 'povlastice' tog rezima oduzele sve vrijednosti i ideje predaka? Nas koji to ipak zadrzasmo, tome naucise roditelji i porodice, nisu nas uchile shkole da volimo CG i da cijenimo proshlost nasih predaka. Imashe li ovi ikoga, pitam se? Ko se izdajstvom CG dicio sem ovi danashnji poklanjachi onoga sto ne cijene, a samim tim i ne vrednuju? Chitam ih i sve se pitam, uz sta i uz koga je to raslo? Sigurna sam da im se makar druga generacija po grobovima prevrce. Ostaje mogucnost da ce im ti isti suditi kad-tad. Jer nista nije vjechno a najmanje ovozemaljski zivot. Nasi su predci to znali, a 'sjetice' se i ovi kad-tad. Od naroda CG ce biti prezreni. Generacijama se prenosilo i prenosice se ko je bio od soja a ko od izdajnika-nesoja. Nek im je na 'obraz' (mada sumnjam da ti protivnici Nezavisnosti CG znaju sta je to), zaboravit se nece.


    "Jer vlast je vlast, a CHAST je CHAST!"

    Procitajte ovaj post pa ce vam biti malo jasnije o cemu je Cvrcak pisala...

    Ako ne vidite nista objektivno uvrijedljivo u ovom postu ... onda nikakav dalji komentar nije potreban...
    Last edited by Mihailo...; 17-04-06 at 05:16.
    "Ma$ane, napravi prelom u svom mozgu! "

  8. #108
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bez virenja kao foka iz prikrajka ako imas nesto da kazes onda to i ucini,
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  9. #109
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "foka koja viri iz prikrajka..." - interesantno...

    Cvrle okvalifikova onaj neo-nacisticki post kako je trebala a vi se osuste drvljem i kamenjem na nju i kao mala djeca podjoste tati moderatoru da je bannuje ( iako je jedna od najtolerantnijih i objektivnijih ljudi na ovim forumima).

    A sa druge strane vase pljuvanje ostaje nekaznjeno...

    Pozdrav od foke iz prikrajka...
    "Ma$ane, napravi prelom u svom mozgu! "

  10. #110
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mihailo...
    "foka koja viri iz prikrajka..." - interesantno...

    Cvrle okvalifikova onaj neo-nacisticki post kako je trebala a vi se osuste drvljem i kamenjem na nju i kao mala djeca podjoste tati moderatoru da je bannuje ( iako je jedna od najtolerantnijih i objektivnijih ljudi na ovim forumima).

    A sa druge strane vase pljuvanje ostaje nekaznjeno...

    Pozdrav od foke iz prikrajka...
    pa umjesto sto prijetis da ces izvuc quotes od nekih posjetilaca foruma bolje da malo obratis paznju na tekst justicea i procitas ga jedno pet puta ako ne kapiras, ok teks daytone je malo previse posebno ono izdajnici itd...
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  11. #111
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa jesam li ja stavljao prituzbe na Justice-ov post ?

    A sto se tice "prijetnji" ne prijetim, nego ako neko izvali da to nije istina,

    nece me mrziti da posvetim pola sata pronalazenju postova koji pokrivaju

    Cvrletovu konstataciju...
    "Ma$ane, napravi prelom u svom mozgu! "

  12. #112
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ima li neka STUDENSKA ORGANIZACIJA iz JEVROPE,
    koja se sprema za LET avionom na GLASANJE za NEZAVISNU CGu,
    da prima uplate od obichnih smrtnika.
    Bolje da uplatim 500 eura za 5 studenata za avionske karte, nego da narushavam neke lichne moralne dileme, da malo utoljim grizu savjesti.
    Samo ozbiljni podaci o ozbiljnoj studenskoj ili drugoj dijasporskoj organizaciji dolaze u obzir, najradje javno bez PP poruka, da ne ispadnem BUDALA, kao shto imam obichaj.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #113
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Ima li neka STUDENSKA ORGANIZACIJA iz JEVROPE,
    koja se sprema za LET avionom na GLASANJE za NEZAVISNU CGu,
    da prima uplate od obichnih smrtnika.
    Bolje da uplatim 500 eura za 5 studenata za avionske karte, nego da narushavam neke lichne moralne dileme, da malo utoljim grizu savjesti.
    Samo ozbiljni podaci o ozbiljnoj studenskoj ili drugoj dijasporskoj organizaciji dolaze u obzir, najradje javno bez PP poruka, da ne ispadnem BUDALA, kao shto imam obichaj.
    respect, ako pronadjes javi mi se na private, podrzavam ideju ali zivim u NY
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  14. #114
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sentenza
    respect, ako pronadjes javi mi se na private, podrzavam ideju ali zivim u NY
    Hvala na podrshci.

    Studenti i aktivisti u DIJASPORI, chekamo VAS sa nestrpljenjem.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  15. #115
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sentenza nije ovo upuceno Justice-u nego onome drugome cuku te pljuje po svetinjanma najvecijem Crnogorskijem ,tu se slazem sa Justice da mu treba zviznut ban !



    Originally Posted by Zvek_Zivi
    Mislim da bi te trebalo banovati zbog uvreda. Svojim pisanjem vrijedjas Crnogorski narod u cjelini, izrugavas se zrtvama nasih predaka i njihovim podvizima. Takvim ljudima bi trebalo zabraniti da imaju crnogorski pasos. Mozes da se ne slazes sa necim , ali ne smijes da se izrugavas, tvoje izrugavanje samo govori i tvom nivou , znanju, postovanju ...kad se sve sabere evidentno je da ti su manje od NULE....
    __________________
    www.bozovich.com


    Didi ovo zasluzuje BAN ,ovakav fukarluk samo podmukla stoka POSEREbljena moze da laje !!!!!
    Ovako ponizit zrtve najsvjetlije Crnogorske niko do POSEREbljeni izrodi
    Crnogorci ako ve ima glasajte za BAN zbog ove uvrtede Crnogostvu i Crnogorcima !!

    pored onako dobrih postova ne mogu da vjerujem da citam ovako nesto od zveka zivoga...da nijesi malo lonce pobrka



    A ti mijajlo zamisli se malacko ,na svaku uvredu koja stize od veljeserbalja ja odgovorim 100 puta gore ,zato batali sviranje qr_cu pjesmu ok ,ja nikat ne pocinjem napade na nikoga i na nista ,pa kad su se veljeserbi i poserbice dovukli odje na Crnogorski forum onda neka batale pljuvanje na sve Crnogorsko (odje direktno na heroje koji zivot izgubise na Medovu, prilikom dolaska da brane svoju maticu Crnu Goru ) ,mijajlo eli ti sadanako malacko jasnija slika ili da uzimljem lapis da crtam ?????????
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sentenza
    Zdravo bio Justice, na velju zalost vrlo poucan text, kako malo prije procitah zar je moguce da treba da odemo van nase male crne gore da bismo nesto naucili o patriotizmu!? Kapite se ljudi u smetenicu nije referendum ni za mila ni za dps ili ostale partije, u pitanju je drzava koja ce se u suprotnosti kao sto je gore navedeno utopiti u ravnogorski pokret, bit ce tijesno ali siguran sam da ce se preci cenzus, zacepiti usta pedji i naravno njegovoj dzepnoj lajavici pecu...
    Zivio ti mene...bas se juce cuh sa nasim prijateljem zajednicikm...e ono je pravi patriota...vazda mi nadu vrne da nas ima jos te Crnu Goru ne damo ni za sta na svijet i milo mi je te ce sad vise bit blize odje !

  17. #117
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvrchak
    Do kada ce se plasirati takve price i zasto? Mi cemo iz UK ici jeftinijom kartom preko avio-kompanije ako skupimo 130 ljudi. Sve placamo iz svog dzepa, da se razumijemo.
    Tačne su priče. Blok za zajedničku državu je već sastavio spiskove svojih pristalica koje rade u inostranstvu i svakom će biti plaćena karta.

    Ne vjerujem da je suprotni blok toliko osiromašio.
    Ili možda opet smišlja neku prevaru?
    ''U Trebinju je prosečna visina 183 cm - u najviše skupine idu i Crnogorci, sa prosekom od 177 cm.''

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sentenza
    moderatore ako nijesi prispa priobrni paznju na ovakve postove i uvrede!
    Postovani Sentenza,
    Priobrcu moderatori paznju koliko mogu i apeluju da se forumasi manu grubih rijeci, koliko mogu. Ako se to ne vidi po diskusijama znaci da je ta paznja jos uvijek nedovoljna. Mislim da su konkretni nesporazum sami "zainteresovani" rijesili i da je to bilo u zaru diskusije. Nema potrebe da niko trazi i kopira primjere jer je dovoljno da stisne trougao iznad toga posta i da skrene paznju na uvrede. Manimo se sujete jer sopstveno misljenje je samo misljenje i jednako svakom drugom misljenju i ne trazimo tako grozne stvari kakav je fasizam tamo gdje ga nema, a na ovom forumu ga sigurno nece biti.

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kolumbo...ne trazi opravdanje za mrznju...mrznja nema opravdanja...niko ti ne brani da mrzis, to najbolje govori o tome koliko je tebi tesko unutra, prije svega ...ali javno sijanje mrznje ti se ne smije dozvoliti...a sad ish

  20. #120
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Ima li neka STUDENSKA ORGANIZACIJA iz JEVROPE,
    koja se sprema za LET avionom na GLASANJE za NEZAVISNU CGu,
    da prima uplate od obichnih smrtnika.
    Bolje da uplatim 500 eura za 5 studenata za avionske karte, nego da narushavam neke lichne moralne dileme, da malo utoljim grizu savjesti.
    Samo ozbiljni podaci o ozbiljnoj studenskoj ili drugoj dijasporskoj organizaciji dolaze u obzir, najradje javno bez PP poruka, da ne ispadnem BUDALA, kao shto imam obichaj.
    Milovane, najbolje je da se obratis Savezu Crnogorskih Asocijacija Evrope, a vjerujem da i kod tebe u Danskoj imaju svojih clanova. http://www.montenegro-world.de/

  21. #121
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    kolumbo...ne trazi opravdanje za mrznju...mrznja nema opravdanja...niko ti ne brani da mrzis, to najbolje govori o tome koliko je tebi tesko unutra, prije svega ...ali javno sijanje mrznje ti se ne smije dozvoliti...a sad ish
    Nauci gdje je brod potponuo (hint: Medova) pa onda pisi o nacionalnim tragedijama. To bi bio znak elementarnog postovanja, da ne kazem pristojnosti.

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kolumb0
    Nauci gdje je brod potponuo (hint: Medova) pa onda pisi o nacionalnim tragedijama. To bi bio znak elementarnog postovanja, da ne kazem pristojnosti.
    E, pa kad bas insistiras: nije ni Medova (jos manje brundina)
    Radi se o Shendjin-u.
    Pitaj u Albaniji gdje je Medova, pa ces vidjeti sto ce ti reci, hoce li ko znati. Kao da u Ostereichu pitas za Bec!

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek

    ja cu glasati svakako za nezavisnost i ako mi ne plate oni kartu platicu je sam. Znaci, ne placaju me oni da Glasam zasta oni oce nego mi placaju prevoz,koji bih ja inace platio. Zar mi nije bolje da mi je plate oni nego da davam iz svog dzepa? Razmisljaj realno i ne budi toliko extreman.

    Novac je ukraden od naroda i ovako,makar djelimicno, moze biti i potrosen na narod.
    Sta ti predlazes? Da sam platim kartu da bi njima ostalo vise ukradenih para?!
    Da te ne znam iz ranijih postova pomislio bih da radis za njiih... :mrgreen:

    Vidji Shreka pragmaticara!

    Nema glasanja iz inostranstva. Budite malo principjelni; barem oni koji smatraju da je glasanje Crnogoraca iz Srbije neeticki, i da se gradjani Crne Gore trebaju pitat, a ne svakojaki Imigorac.

  24. #124
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne ulazim u tom da li mi iz dijaspore imamo jaci osjecaj rodoljublja nego ljudi u CG,vjerovatno smo mi ovdje vise involvirani u sve to sto se dolje desava jer smo u neku ruku malo veci idealisti,ne zivjeci u CG vidimo sve to dolje u nekom drugom"ljepsem"svijetlu.Ljudi koji stalno zive u CG su svjedoci"teskoce zivljenja" i sve bijede.
    Elem ja se upravo razmisljam da li da se poslije 17 god. provedenih u Njemackoj zastalno vratim U CG.Recimo da imam svojih razloga.Ali vjeruj te mi da cu "prelomit u glavu" poslije 21.maja, jer u slucaju da unionisti pobijede stvarno ne bih mogao zivjeti u takvoj drzavi.ne bih mogao zivjeti u drzavi u kojoj su gradjani protiv sopstvene drzave.Mozda sam previse ostrascen(sigurno ne i nacionalista) ali to bi za mene bilo neshvatljivo i to stvarno ne bih mogao da progutam.U tom slucaju bih u sebi prokleo takvu drzavu i za uvijek digao ruke od nje!A o odlasku nazad i napustanju dijaspore ne bi bilo ni govora.
    Eto morao sam neka svoja razmisljanja, strepnje i nedoumice da podijelim sa vama...

    P.S.
    Justice, ako budes u vrijeme referenduma dolazio u HN javi se da popijemo pice na Skveru.

  25. #125
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Referee
    ali to bi za mene bilo neshvatljivo i to stvarno ne bih mogao da progutam.U tom slucaju bih u sebi prokleo takvu drzavu i za uvijek digao ruke od nje!
    Cijena pomirenja u Crnoj Gori zaista nije velika – treba se riješiti samo jednog jedinog čovjeka. Oduzmite mu uzurpirano pravo da se poistovjećuje sa Crnom Gorom i budite sigurni da će na narednom referendumu više od 80% građana biti za nezavisnu Crnu Goru.
    ''U Trebinju je prosečna visina 183 cm - u najviše skupine idu i Crnogorci, sa prosekom od 177 cm.''

Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Referendum SRBA??????
    By rain_wind_storm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 37
    Last Post: 01-03-06, 23:24
  2. Evropa i Crnogorski referendum
    By Zvek_Zivi in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 26-12-05, 08:46
  3. Referendum bez "terazijskih" !
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 34
    Last Post: 28-03-05, 04:41
  4. Montgomery: Referendum do sredine 2005 godine
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 11:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •