Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 60

Thread: Ljudi...ide li odje ko na krstarenje brodom...recimo 7 dana

  1. #1
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default Ljudi...ide li odje ko na krstarenje brodom...recimo 7 dana

    Cudi me da se ne pise o tome,ili ja nisam mogo naci...O cemu se radi,jeli vam skupo,bojite li se broda...Jednostavno vidim da niko o toj temi nista ne pise,a mislim da bi trebalo...
    Znam dosta ljudi koji ne idu na krstarenja jer im je preskupo...dali je bas tako?
    Eto po meni jedna interesantna tema...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Evo ja cu da ti kazem.

    Samo retardirana (ili izuzetno stara) osoba moze platiti krstarenje.

    Zamisli kako bi ti bilo da si na brodu dje je 80% staraca koji igraju karte, poslije toga izadjes 3h u neki grad recimo kotor "da ga obidjes", pa posle toga natrag na brod... Pi
    One Ring to Rule them all...

  3. #3
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ljudi traze nova iskustva, ko zna sta kolega ima na umu

  4. #4
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Jes coce lose a cijeli svijet putuje kruzerom..

    Bilo ko da je isao kruzerom odusevio se.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  5. #5
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Evo ja cu da ti kazem.

    Samo retardirana (ili izuzetno stara) osoba moze platiti krstarenje.

    Zamisli kako bi ti bilo da si na brodu dje je 80% staraca koji igraju karte, poslije toga izadjes 3h u neki grad recimo kotor "da ga obidjes", pa posle toga natrag na brod... Pi
    Vrlo interesantno gledanje na krstarenje brodom...Po tebi ispade da je na brod svako malo sahrana...

  6. #6
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Jes coce lose a cijeli svijet putuje kruzerom..

    Bilo ko da je isao kruzerom odusevio se.
    Moram da kazem da je tacno ovo sto si napisao...

  7. #7
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadMax View Post
    Ljudi traze nova iskustva, ko zna sta kolega ima na umu
    Iskreno...najvise me zanima zasto tako malo ljudi ima iz Crne Gore na brodu...Ocekivao sam da ce neko napisati...preskupo je,nema se kad sto vidjet i slicne stvari...ili jednostavno nema interesovanja...mozda smo to jest vecina nas navikla,da prije podje 7 dana na zabljak nego 7 dana na brod...ko ce ga znat...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    chu 7 dana na brod... kako neko mlad moze da prihvati da obidje 5 zemalja za 6 dana i ds u svakoj zemlji ima po 3h. Pri tom jedes tu, pijes tu, pravo ono za penzose
    One Ring to Rule them all...

  9. #9
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    chu 7 dana na brod... kako neko mlad moze da prihvati da obidje 5 zemalja za 6 dana i ds u svakoj zemlji ima po 3h. Pri tom jedes tu, pijes tu, pravo ono za penzose
    Ma, nije poenta u turističkom obilasku, kad su krstarenja u pitanju...gušt je upravo u tom boravku na brodu, kao i čarima koje taj boravak nudi.
    Jesi li krstario?

    Edit: Čuješ njega - jedeš tu, piješ tu...to je mali grad, ada, nisu u čun, majka mu stara.
    Last edited by Noir; 13-07-15 at 10:58.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daki772 View Post
    Iskreno...najvise me zanima zasto tako malo ljudi ima iz Crne Gore na brodu...Ocekivao sam da ce neko napisati...preskupo je,nema se kad sto vidjet i slicne stvari...ili jednostavno nema interesovanja...mozda smo to jest vecina nas navikla,da prije podje 7 dana na zabljak nego 7 dana na brod...ko ce ga znat...
    Nije bas 7 dana na ZB isto kao 7 dana na brodu, po pitanju cijene prevashodno... Ja prvi volim Zb i poci cu i ovaj odmor barem 7 dana gore ali mislim da cijene ne mogu da se uporedjuju...

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    chu 7 dana na brod... kako neko mlad moze da prihvati da obidje 5 zemalja za 6 dana i ds u svakoj zemlji ima po 3h. Pri tom jedes tu, pijes tu, pravo ono za penzose
    Neko me preduhitri, ima ljudi koji upravo zele na kruzer, to im je top... Ti i ja takve ne razumijemo, oni ne bi ni izlazili kada se pristane vec bi po barova/bazena/diskoteka obitavali... Takve kad posaljes u Egipat ne izbijaju iz all inclusive areas, ne daj Boze da podju na neku ekskurziju, da vide nesto zaista jedinstveno...
    Ne velim da je grdno biti malo na kruzeru ali mene to jos ne privlaci, a i nemam vremena (€ĄŁ$)...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  11. #11
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bah, gledas iste ljude (koji sede oko bazena i pljuckaju koktele), obilazis gradove "povrsinski", po meni je to isto za penzionere ili za ljude koji ne vole iznenadjenja. I ne, nisam bila i vjerovatno necu. Jos mi se povraca na brod
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  12. #12
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    Podjite jednom pa bacite komentar. I ja sam vise za setnju I avantire ali na taj kruzer mi je malo je rec bilo vrhunski. A ako ima 3.5k ljudi nije da vala gledas sve izjedna iste. Mada tamo nisi radi ljudi no uzivanja za koje ti ne fali sadrzaja. Probajte, svidjet ce vam se.

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    To je sve od covjeka do covjeka... Ja bih se prije samospalio nego dao 1000eur za 5 nocenja na brodu kad za te pare idem spanija - portugal 15 dana solo prdim po ibici dok kubanke ne zadime... I nema baba i djedova, djece koja vriste oko tebe, nije pivo 10eur i pola sata wifia 5eur
    One Ring to Rule them all...

  14. #14
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    To je sve od covjeka do covjeka... Ja bih se prije samospalio nego dao 1000eur za 5 nocenja na brodu kad za te pare idem spanija - portugal 15 dana solo prdim po ibici dok kubanke ne zadime... I nema baba i djedova, djece koja vriste oko tebe, nije pivo 10eur i pola sata wifia 5eur
    Ima istine,moram ti rec da sam ja ufatio bio ludacki popust I uletio. Pratite I mozete nalecet na dobar popust. Isto ima cari

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  15. #15
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Nije 5 noci,nego 7 noci i dana...nije 1000e nego je dosta manje i to sa kabinom sa francuskim balkonom,nije pivo 10e nego je 5e...Jednostavno treba poc,narocito kao sto kaze kolega iz posta iznad...ako ufatite vrhunski popust procete jeftinije nego idje drugo da podjete...to je tacno...A to sto stojite po tri sata u luku i nemate kad nista vidjet i sve na trku i frku,ni to nije tacno...Ima luka dje stojite i po 12 sati...a za 12 sati ne da mozete stici dosta toga obic nego imate jednostavno vremena ama bas za sve...pa i poci na plazu i iskupati se...iako recimo na brod imate cetri bazena i cetri jakuzija...da ne pominjem kosarkaski teren,tobogane...

  16. #16
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ustvari pomenuh da se stoji 12 sati...u neke luke se stoji od ujutro od 8 do navece do 22...vremena na pretek...naravno za nekog ko se umije lijepo organizovat,ko zna sto ima da vidi u taj grad,i neko ko nece da baca pare na skupe eskurzije koje se na brod oragnizuju,jer u svojoj reziji prolazis,dosta,dosta jeftinije...

  17. #17
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije losa stvar. Ali cini mi se da rijetko ima da se ide iz Kotora ili Bara? Ako uopste ima iz Bara. Najblize je Dubrovnik.
    Ima li neko neki interesantan aranzman posle ljeta (sa cijenom) da preporuci?

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vrhunska stvar, za kad podjem u penziju.
    Globetrotting

  19. #19
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Top stvar bio i vidio, sve pohvale...

    Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk

  20. #20
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Nije losa stvar. Ali cini mi se da rijetko ima da se ide iz Kotora ili Bara? Ako uopste ima iz Bara. Najblize je Dubrovnik.
    Ima li neko neki interesantan aranzman posle ljeta (sa cijenom) da preporuci?
    Imas varijantu ove godine samo iz Kotora...Costa Mediterannea.Predlazem da ,,lovis,,akcije Planet toursa ili Alegre iz Bara,jako korektni i jako povoljni kad se ufati akcija...

  21. #21
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dadomontenegro View Post
    Top stvar bio i vidio, sve pohvale...

    Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
    Tacno...maltene da budem prost,,samo sto nam ja.a ne titraju,,koliko su ljubazni,usluzni,koliko trce za tobom i koliko cuvaju i paze goste...Ko je bio zna o cemu pricam,ko nije,preporucujem sto i kolegi gore...,,lovite,,akcije ljudi...idite i uzivajte...saberite sve pa cete vidjet da na akciju prolazite ne povoljno,nego jako povljno,a na brod vas sve ceka,od lubaznog osoblja do svega sto mozete zamislit...Inace kao sto sam gore napisao,ovaj sam topik stavio jer nemogu da vjerujem koliko na brod ima malo ljudi iz nasih krajeva...francuza,spanaca,portugalaca,italijana,e ngleza koliko oces...ali nasih...jedva dva-tri para...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,659
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daki772 View Post
    Iskreno...najvise me zanima zasto tako malo ljudi ima iz Crne Gore na brodu...Ocekivao sam da ce neko napisati...preskupo je,nema se kad sto vidjet i slicne stvari...ili jednostavno nema interesovanja...mozda smo to jest vecina nas navikla,da prije podje 7 dana na zabljak nego 7 dana na brod...ko ce ga znat...
    iznenadio bi se kad bi znao da je ova konstatacija daleko od istine. Evo reci cu vam konkretno za Allegru....znaci,skoro svako ,ali bas svako putovanje im je popunjeno. I licno znam na desetine ljudi koji su po nekoliko puta vec isli na krstarenja. Ko hoce moze iz Kotora ili Dubrovnika ili organizovanim prevozom na primjer iz Djenove sto je po meni mnogo ljepsa i bolja varijanta.
    i jos nesto. Ko ima vremena i malo "vise" para moze krajem godine ( novembar) poci na 22 dana krstarenja kad otprilike za 1800 eur obilazite , zapadni mediteran Italija,Spanija, Madeira,pa onda pet dana preko Atlantika, pa Bahami,Karibi...itd,i na kraju se iskrcavate u Majami gdje ostajete 3 dana. I iz Majamija se vracate avionom za Pg.
    morate priznati da to nije skupo kad covjek malo bolje pogleda.
    Always,forever and beyond ...

  23. #23
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zeks View Post
    iznenadio bi se kad bi znao da je ova konstatacija daleko od istine. Evo reci cu vam konkretno za Allegru....znaci,skoro svako ,ali bas svako putovanje im je popunjeno. I licno znam na desetine ljudi koji su po nekoliko puta vec isli na krstarenja. Ko hoce moze iz Kotora ili Dubrovnika ili organizovanim prevozom na primjer iz Djenove sto je po meni mnogo ljepsa i bolja varijanta.
    i jos nesto. Ko ima vremena i malo "vise" para moze krajem godine ( novembar) poci na 22 dana krstarenja kad otprilike za 1800 eur obilazite , zapadni mediteran Italija,Spanija, Madeira,pa onda pet dana preko Atlantika, pa Bahami,Karibi...itd,i na kraju se iskrcavate u Majami gdje ostajete 3 dana. I iz Majamija se vracate avionom za Pg.
    morate priznati da to nije skupo kad covjek malo bolje pogleda.
    Koje ti je ovo krstarenje od 22 dana sa povratkom iz Majamija, imaš li link?
    Nisam uspio naći na MSC-pv sajt tu rutu, samo iz Đenove ili Venecije do Španije, pa do Brazila itd?

  24. #24
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zeks View Post
    iznenadio bi se kad bi znao da je ova konstatacija daleko od istine. Evo reci cu vam konkretno za Allegru....znaci,skoro svako ,ali bas svako putovanje im je popunjeno. I licno znam na desetine ljudi koji su po nekoliko puta vec isli na krstarenja. Ko hoce moze iz Kotora ili Dubrovnika ili organizovanim prevozom na primjer iz Djenove sto je po meni mnogo ljepsa i bolja varijanta.
    i jos nesto. Ko ima vremena i malo "vise" para moze krajem godine ( novembar) poci na 22 dana krstarenja kad otprilike za 1800 eur obilazite , zapadni mediteran Italija,Spanija, Madeira,pa onda pet dana preko Atlantika, pa Bahami,Karibi...itd,i na kraju se iskrcavate u Majami gdje ostajete 3 dana. I iz Majamija se vracate avionom za Pg.
    morate priznati da to nije skupo kad covjek malo bolje pogleda.
    Nisam imao osjecaj da ima toliko nasih na brod...moguce i radi toga da ima par hiljada ljudi na brod...Inace ove godine nema ukracaja iz Dubrovnika,samo Kotor...E sad Djenova...ili neke slicne luke ukrcaja...velika je to da kazem zezancija,ili treba ici organizovano busom u luku ukrcaja ili se moras ti organizovat avionom...pa opet nazad...meni se licno to ne svidja...narocito na ove nesnosne vrucine...Treba da ides da odmaras i uzivas,podjes do broda umoran a vraces se opet umoran,prtljag i nesto ako si vise trgovao...to da ne pominjem.Po meni je najbolja opcija,ukrcaj Kotor ili ukrcaj Dubrovnik...idealno...

  25. #25
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ove opcije Majami i slicne destinacije 22 dana...skidam kapu...mogu tek da zamislim kako je to...Ali to i kosta...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Krstarenje
    By Kliker17 in forum Putovanja
    Replies: 4
    Last Post: 11-09-12, 15:32
  2. Krstarenje skadarskim jezerom
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 9
    Last Post: 24-06-12, 22:55
  3. K: LCD TV /neki manji ,recimo 26 incha/
    By Madzi in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 14-07-11, 14:53
  4. Krstarenje MSC kruzerima
    By _Ingrid_ in forum Putovanja
    Replies: 14
    Last Post: 01-04-10, 23:32
  5. recimo ovo
    By VooDooPrle in forum Putovanja
    Replies: 7
    Last Post: 09-03-08, 00:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •