Page 33 of 181 FirstFirst ... 232930313233343536374383133 ... LastLast
Results 801 to 825 of 4509

Thread: Nba 2015/16 Let the game begin

  1. #801
    Join Date
    May 2014
    Posts
    324
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Dobro je jer ovo vise nije kobe
    vidjeh jedan dobar snimak pa reko da ga sherujem u cast ove objave NAJVECEG (ne morate ovo koment )
    kako leti vrijeme ja ovo ne vjerujem kao da sam juce bio nalozeni klinja na sve ove momcice


  2. #802
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kobe Bean jbt ide od sledece god..Kraj jedne ere stvarno..

    "It's strange to see Kobe succumb to the inevitable. He's always been so resistant, so reluctant to acknowledge defeat."

  3. #803
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    406 Posts

    Default

    iz ove perspektive, komotno je mogao nakon one povrede ahilove tetive. svejedno, 15 bolesnih sezona. bolesnih.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  4. #804
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Barem ce ovako imati sansu da ode dostojanstveno i odigra svoju zadnju utakmicu,ako se nedje ne povrijedi prije toga

    Kobe Bryant i Lebron James su bili u svakom finalu od 2007.godine ali nikad jedan protiv drugog. Tu smo mi, NBA fanatici, na gubitku

  5. #805
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Dear Basketball
    You gave a six-year-old boy his Laker dream
    And I’ll always love you for it.
    But I can’t love you obsessively for much longer.
    This season is all I have left to give.
    My heart can take the pounding
    My mind can handle the grind
    But my body knows it’s time to say goodbye.

    And that’s OK.
    I’m ready to let you go.
    I want you to know now
    So we both can savor every moment we have left together.
    The good and the bad.
    We have given each other
    All that we have.
    Stvarno kraj jedne ere... Imali smo Dzonsonovu, Dzordanovu, Kobeovu (pa hajde moze se reci Dankan/Popovc eru), malo umrljanu Dzejmsovu/Wade, ocekivane su bile Rosea, Durant se jos ceka... Zato za neke nove klince i buducnost NBA bi valjalo da Zlatnici osvoje/odbrane ove godine prsten, pa cak i nadmase Bulse po pobjedama u sezoni , pa mozda i uzmu 3 peat... To bi bio znacajno za promovisanje NBA, tu imamo momka koji je poteka iz Zlatnika, i jos moze ovako bas dugo da igra, jer realno skok sutevi ne oduzimaju mnogo energije i manje su sanse za povrede nego zalijetanje na reket i u slucaju da se sve navedeno ispuni tu si MVP titule i mit moze da pocne

  6. #806
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    iz ove perspektive, komotno je mogao nakon one povrede ahilove tetive. svejedno, 15 bolesnih sezona. bolesnih.
    Uh jeza me fata na ovu pomisao, zamisli 34 poena dajes, cijelu utakmica odise povredom i cio se dajes da udjes u plejof (tada za malo bez plejofa), strada ahil, sam napustas teren i vraces se sepajuci i dajes 2 slobodna i odlazis u legendu... E sta bi tek onda bilo sa pricma sta bi bilo kad bi bilo... Roman,tomovi knjiga.


  7. #807
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iJAA24 View Post
    Dobro je jer ovo vise nije kobe
    vidjeh jedan dobar snimak pa reko da ga sherujem u cast ove objave NAJVECEG (ne morate ovo koment )
    kako leti vrijeme ja ovo ne vjerujem kao da sam juce bio nalozeni klinja na sve ove momcice


    A cijelo vrijeme sam se pita dje je Sekil, ali prikazase ga malo,

  8. #808
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Uh jeza me fata na ovu pomisao, zamisli 34 poena dajes, cijelu utakmica odise povredom i cio se dajes da udjes u plejof (tada za malo bez plejofa), strada ahil, sam napustas teren i vraces se sepajuci i dajes 2 slobodna i odlazis u legendu... E sta bi tek onda bilo sa pricma sta bi bilo kad bi bilo... Roman,tomovi knjiga.

    Jos sam pod ovim utiskom

    poceo karijeru sa slobodnim:

  9. #809
    Join Date
    May 2014
    Posts
    324
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    to bi pravi scenario bio,ali jbg dao je sve od sebe da se vrati ,uzalud
    jos ovu utakmicu sa wariorsima ga cekam za 140e vise poena,i kad se povrijedi prisjele su mi pare svega mi

  10. #810
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Uh jeza me fata na ovu pomisao, zamisli 34 poena dajes, cijelu utakmica odise povredom i cio se dajes da udjes u plejof (tada za malo bez plejofa), strada ahil, sam napustas teren i vraces se sepajuci i dajes 2 slobodna i odlazis u legendu... E sta bi tek onda bilo sa pricma sta bi bilo kad bi bilo... Roman,tomovi knjiga.
    I to bas protiv Zlatnika

    Bas nekako cudno da vidis da Kobe ide bez neke borbe, ali jbg kad tijelo ne moze vise..I sam je rekao..Njegov mindset je tu ali tijelo vise ne moze da isprati.. Vidi se ove sezone da fale noge na skok sutevima. Sada se njegova sezona i zvanicno pretvara u farewell tour.. Red bi bio da se jedan od najvecih isprati kako dolikuje

    Ostavlja Lakers sa neizvjesnom buducnoscu..Sa njim i nestaje taj "mit" kako on koci dolazak velikih zvijezda u LA jer ne mogu da se nose sa njegovim egom.
    LAL ce sledece ljeto imati punu kasu i krenuce u napad na najbolje igrace jace nego bilo koji tim..Jedna era ce se zavrsiti a druga poceti..Hmm, ko zna..mozda era Durantule..Ovo im definitivno povecava sanse da ga dovedu..

  11. #811
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    E odje moram da dam primjedbu i to bas cu da spomenem Zlatnike Bas u toj posledjoj utakmici sa njima je pokaza najvecu borbenost, kradja lopti, skakanje da spasi svaku loptu.. Ali sto kazes ne slusa ga tijelo i to je to.
    Mogu mislit sad koliko ce karte kostat Samo da ne bude ka sa raznim grupama sa "posljednjim" koncertima.. Mada, sta znam nije da ne bih volio Ali i ne bih, dosta je bilo, da je bilo do mene.... No nije za ovaj trenutak da pricam o tome

  12. #812
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Htio sam da idem u krevet ali sad moram cekat utakmicu protiv Indiane, cisto da vidim kakva je atmosfera u Staples.. Byron ipak nije odlucio da ga odmori nocas iako je back-2-back. Svih 20 hiljada navijaca nocas dobija kopiju ovog njegovog pisma

    Koliko toga reci o njemu..Knjiga da se napise..Ostaviti priznanja i brojke po strani, njegova determinacija me najvise fascinirala..Rodjeni ubica..Nosio je najvecu fransizu u istoriji na svojim ledjima 20 godina a kakvi su samo prije tu igrali.Kobe im je rame uz rame i stoji ponosno Imajte svoj argument ali on je, po meni, najveci Laker of all time..


  13. #813
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Zadnjih 10 sekundi je prikazalo Kobea kakav je bio i kakav sada jeste.

  14. #814
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Nista ne komentarisete ovo ludilo orlanda, tri pobjede zaredom, ne znam jesu li ikad imali pozitivan skor u posljednje tri godine? Ova igra bez zvijezda izgleda daje rezultat.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  15. #815
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,800
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Je li opet odmara Oladipa i Vucevica? Daje rezultate jbg, ne moze mu se zamjerit
    War. War never changes.

  16. #816
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,514
    Thanks Thanks Given 
    5,383
    Thanks Thanks Received 
    3,871
    Thanked in
    1,529 Posts

    Default

    A igrali su po 30min, uzeo je vucko 19 suteva I nijedno slobodno opet za njega. Morace bolje dosta jer ce ga ovaj pretvorit u anonimusa, tesko da ce vise davat 30+

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  17. #817
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Cus ludilo od Orlanda.. Ne bi ih gledao da mi platis..Oladipa i Harrisa kako trose lopte a ovamo Vucevic kako jednu igra a sledecu sjedi na klupu..

    Kobe sinoc zamalo heroj, uprkos losem sutiranju.. 2 clutch trojke i promasi za izjednacenje..Podsjetio sve da je to i dalje u genima

    Phila postavila rekord 0-18 i sada ceka Kobe-a u njegovom rodnom gradu..

    Zakucavanje Dwighta preko Shishtapa Porzingisa "dunk of the year" trenutno..

  18. #818
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Eo i prevod Kobijevog pisma... Zajebano je kad čovjek shvati da je kraj jedne ere. Slično sam se osjećao kad je onoliko legendi prije 3 godine napustilo Seriu A ili fudbal... Shvatim da starim, da dječački idoli više nijesu tu.

    "Draga košarko,
    Od trenutka kada sam počeo da umotavam tatine čarape i šutiram zamišljene šuteve za pobedu u velikom "Forumu", znao sam jednu stvar – zaljubio sam se u tebe. Ljubav je toliko duboka da sam ti dao sve, od mojeg uma i tela do mog duha i duše. Kao šestogodišnjak koji se duboko zaljubio u tebe nikada nisam video kraj tunela, video sam samo sebe kako istrčavam iz jednog. I tako sam trčao, trčao sam uzduž i popreko svakog terena, jurio svaku izgubljenu loptu zbog tebe. Tražila si od mene energičnost, ja sam ti dao moje srce, jer uz njega dolazi i mnogo više.

    Igrao sam kroz znoj i bol. Ne zato što sam imao izazov, već zbog tvog poziva. Radio sam sve za tebe. Jer takve stvari radiš kada se zbog nekoga osećaš živo kao što sam se ja osećao zbog tebe. Dala si šestogodišnjem momku njegov san u Lejkersima. I zbog toga ću te uvek voleti. Ali, ne mogu opsesivno da te volim još dugo. Ova sezona je sve što je ostalo u meni. Moje srce može da primi još udaraca, moj um može da izdrži napore. Ali moje telo zna da je vreme za oproštaj.

    I to je ok. Spreman sam da te pustim. Želim da znaš to. Želim to da znaš sada kako bi oboje uživali u svakom zajedničkom trenutku koji nam je ostao. Dobrom i lošem. Dali smo jedno drugom sve što smo imali. I oboje znamo, bez obzira šta budem sledeće radio. Biću uvek taj klinac sa umotanim čarapama, kantom za đubre u ćošku, pet sekundi do kraja i loptom u mojim rukama. 5...4...3...2...1. Uvek ću te voleti, Kobi“
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  19. #819
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Madrid
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Tokom utakmice sa Utahom Bryant je imao velikih problema sa realizacijom. Phil ga je izveo iz igre i pokušao na lijep način da mu skrene pažnju na... "veliki broj nerezonskih šuteva". Bryant je procijedio kroz zube: "Treneru, samo da me krene šut, j..... im mater!!" Ta rečenica i onaj snimak sa utakmice protiv Orlanda kada Matt Barnes pokuša trzajem lopte ka licu da uplaši Bryanta, a ovaj hladan kao led nastavi da ga gleda bez ijednog treptaja su dvije stvari koje mi iz nekog razloga uvijek u posljednje vrijeme prvo idu uz Kobeovo ime."

    Kompletan tekst može da se pročita ovdje: http://mondo.rs/a569245/Kolumne/Edin...milosrdni.html





    Uz Duncana vjerovatno najbolji igrač u NBA zadnjih 15-tak godina(vjerovatno se navijači LBJ-a neće složiti). Kad god je bilo gusto, on je preuzimao odgovornost. Sjećam se finala OI 2008. u Pekingu, kad je Španija prijetila i kad ni Lebron ni Wade nisu preuzimali odgovornost, da je upravo Kobe uzeo stvar u svoje ruke i prelomio finale. Šteta što nije uzeo još koji prsten a mogao je, još veća šteta što smo bili uskraćeni da gledamo Kobe/Lebron u finalu NBA a moglo se to desiti 2009 a i 2011 (sumnjam da bi Oklahoma mogla protiv LA) jer bi to bili epski dueli vjerovatno. Za poštovanje je i to što je toliko godina igrao samo za jedan klub, a realno u određenim momentima je imao vrlo lošu ekipu. Ne ulazeći u to šta je radio van terena, ono što je prikazivao na njemu je bilo vrhunski i prelijepo.

    żPlata o Plomo?

  20. #820
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslije M.J. Najbolji kosarkas sigurno...

    Dzordan
    Brajant
    ...
    Potom slijede
    Duncan, James i ostali..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #821
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by parisien View Post

    Uz Duncana vjerovatno najbolji igrač u NBA zadnjih 15-tak godina(vjerovatno se navijači LBJ-a neće složiti). Kad god je bilo gusto, on je preuzimao odgovornost. Sjećam se finala OI 2008. u Pekingu, kad je Španija prijetila i kad ni Lebron ni Wade nisu preuzimali odgovornost, da je upravo Kobe uzeo stvar u svoje ruke i prelomio finale. Šteta što nije uzeo još koji prsten a mogao je, još veća šteta što smo bili uskraćeni da gledamo Kobe/Lebron u finalu NBA a moglo se to desiti 2009 a i 2011 (sumnjam da bi Oklahoma mogla protiv LA) jer bi to bili epski dueli vjerovatno.
    Netacno da je on jedini preuzeo odgovornost..Dao je bitne poene u zadnjoj cetvrtini ali da ovi drugi nisu "smjeli" nije tacno. Wade je dao bitnu trojku na par minuta do kraja i bio tu kad je trebalo..

    Nevezano za to finale opet stoji da je Kobe imao killer-instict po kojem mu niko nije mogao pric ali drzimo se nekih cinjenica. Eto u finalu 2012.god protiv iste te Spanije Lebron je bio taj koji je preuzeo odgovornost, sto ne znaci da Bryant nije smio..

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Poslije M.J. Najbolji kosarkas sigurno...

    Dzordan
    Brajant
    ...
    Potom slijede
    Duncan, James i ostali..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hmm, ne. Ali jeste top 10 svih vremena..
    Last edited by miha; 30-11-15 at 15:11.

  22. #822
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O tome pricati je specificno,ali jes i u top 5 miha,daj malo objektivnosti
    1908.

  23. #823
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nba 2015/16 Let the game begin

    Miha, veci si poznavaoc ove igre, ali sam Kobeu pratio karijeru jos od vremena kad je bio rookie, kad su glavni igraci bili van exel, edie jones, Onea'l, cambel itd...

    Sjecam se njegovog prvog okrsaja sa Jordanom.

    Kako je Pipena razbio uvjek i ako je bio jedan od najboljih odbranbenih igraca..
    Milina.

    Pratio sam Kobea i Lakerse sve do njihove zadnje titule. Kad su propali otad ne gledam NBA skoro pa uopste. U zadnje vrijeme pratim play of i finale uvjek odgledam.

    Po meni poslije Jordana nije bilo boljeg igraca.

    Ne ulazeci u polemiku ciji je veci, navijao sam zbog Lakersa jer sam odrastao s nekim rodjacima iz LA koji su dolazili kod mene svakog ljeta, i kao djeca smo se lozili na Jonesa, Van Exela i ostale..

    Onda se pojavio Kobe, zbog njega sam zavolio kosarku.

    Odavno vec ne pratim NBA, ali njegov oprostaj ne znam bi li mogao ispratiti.

    Legenda!





    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Rookie; 30-11-15 at 15:32.

  24. #824
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Madrid
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    miha



    Od 2:00, na 3 minuta do kraja, u trenutku kad je bilo 5 razlike za USA i 10 sekundio do kraja napada, pogađa trojku uz faul i praktično rješava finale praktično, posle toga je skoro pa svaki napad USA išao preko njega (osim toga kada je Wade pogodio za 3 opet vratio razliku na 7 ili 8 poena čini mi se). Ne napadam ja Wade da se razumijemo uz Kobea mi je bio omiljeni igrač te generacije.

    2012 je već drugačija situacija bila, Lebron je uzeo prsten, skinuo ogroman teret sa sebe, i došao na OI bez ikakvog pritiska (koji su mu nametale razne budale da se razumijemo, jer eto nema prsten pa ono ajmo da pišemo kako samo gubi finala i ne može da povuče ekipu do kraja, što je krajnje nebuluzno).

    Spomenuste ko bi mogao sa GSW ovakvim pa se vratiste u 80-te i 90-te, ja sam mišljenja recimo da bih oni Spursi 99 ili LA posle njih glatko dobijali.
    żPlata o Plomo?

  25. #825
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    O tome pricati je specificno,ali jes i u top 5 miha,daj malo objektivnosti
    Top 10, to ti je najobjektivnije..


    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Miha, veci si poznavaoc ove igre, ali sam Kobeu pratio karijeru jos od vremena kad je bio rookie, kad su glavni igraci bili van exel, edie jones, Onea'l, cambel itd...
    Sjecam se njegovog prvog okrsaja sa Jordanom.
    Kako je Pipena razbio uvjek i ako je bio jedan od najboljih odbranbenih igraca..
    Milina.
    Pratio sam Kobea i Lakerse sve do njihove zadnje titule. Kad su propali otad ne gledam NBA skoro pa uopste. U zadnje vrijeme pratim play of i finale uvjek odgledam.
    Po meni poslije Jordana nije bilo boljeg igraca.
    Ne ulazeci u polemiku ciji je veci, navijao sam zbog Lakersa jer sam odrastao s nekim rodjacima iz LA koji su dolazili kod mene svakog ljeta, i kao djeca smo se lozili na Jonesa, Van Exela i ostale..

    Onda se pojavio Kobe, zbog njega sam zavolio kosarku.

    Odavno vec ne pratim NBA, ali njegov oprostaj ne znam bi li mogao ispratiti.

    Legenda!

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Slazem se za sve sto kazes, legenda i obiljezio je jednu eru potpuno.. To sto ga njegovi fanovi stavljaju kao mozda i najboljeg ikad takodje mogu shvatit, iako to nije realnost, ali sama cinjenica, da kada se prica o najvecim igracima njega ce rijetko ko izostavit, govori koliku je legacy ostavio iza sebe.

    Kada je Pippena razbijao tada ovaj vise nije bio na vrhuncu ali dobro, nije vrijeme za tu raspravu..



    Quote Originally Posted by parisien View Post
    miha

    Od 2:00, na 3 minuta do kraja, u trenutku kad je bilo 5 razlike za USA i 10 sekundio do kraja napada, pogađa trojku uz faul i praktično rješava finale praktično, posle toga je skoro pa svaki napad USA išao preko njega (osim toga kada je Wade pogodio za 3 opet vratio razliku na 7 ili 8 poena čini mi se). Ne napadam ja Wade da se razumijemo uz Kobea mi je bio omiljeni igrač te generacije.

    2012 je već drugačija situacija bila, Lebron je uzeo prsten, skinuo ogroman teret sa sebe, i došao na OI bez ikakvog pritiska (koji su mu nametale razne budale da se razumijemo, jer eto nema prsten pa ono ajmo da pišemo kako samo gubi finala i ne može da povuče ekipu do kraja, što je krajnje nebuluzno).
    Slazem se da je dao kljucne poene da bi se dobila utakmica ali to je Kobe..Prvi on preuzima ali da njega nije bilo tu opet bi Wade ili James zatvorili utakmicu, pretpostavljam.

    2012.godina je kada je James na vrhuncu ali Kobe je opet bio dovoljno dobar za clutch situacije..To pominjem samo da ti pokazem kako se niko od tih vecih igraca ne "krije" od preuzimanja odgovornosti, posebno kad je Dream Team u pitanju.. Inace te godine je upravo i propao zadnji veliki "projekat" Lakersa da se vrate u pricu za titulu.. Dosli su Nash i Dwitght + Gasol i zdravi Kobe..To je trebao biti juris na 6ti prsten ali mnogo toga se izdesavalo i tu se moze reci da se karijera Bryanta zaustavila, sto se tice nekih vecih uspjeha.

Page 33 of 181 FirstFirst ... 232930313233343536374383133 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015) - Lap Top
    By Bon_Jovi_90 in forum Game Server CG
    Replies: 2
    Last Post: 01-07-15, 01:36
  2. Ukraine begin EURO build-up with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 23:00
  3. Ukraine begin EURO preparations with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 22:20
  4. Ukraine begin EURO preparations with empathic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 21:40
  5. No smoking ban to begin April 1st!!!
    By Slee in forum English only
    Replies: 15
    Last Post: 25-05-11, 01:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •