Page 9 of 181 FirstFirst ... 56789101112131959109 ... LastLast
Results 201 to 225 of 4509

Thread: Nba 2015/16 Let the game begin

  1. #201
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Mike Miller u Nuggets..Ne znam sto ce mu ti izleti..

  2. #202
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Linux E2
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ce siromah

  3. #203
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ne znam sto ce Denveru ti izleti..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  4. #204
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Preseason počinje
    Vidjećemo noćas taj Denver protiv Klipersa. Najjači roster u ligi na papiru, vidjećemo kako to izgleda u praksi.

  5. #205
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Power87 View Post
    Preseason počinje
    Vidjećemo noćas taj Denver protiv Klipersa. Najjači roster u ligi na papiru, vidjećemo kako to izgleda u praksi.
    Ti si onaj sto je izjavio da je Parker, parafraziram "u najbolju ruku prosjecan plej"?
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  6. #206
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rekao posle njegove (do sad) najgore sezone sa kulminacijom u PO kad ga je Polke u dzep stavio. I isto to je uradio Ljulj prije par nedelja i samo potvrdio moje riječi

    Realno ali nesvatljivo za "spursovce", posebno ove sa naših prostora koji se još od malih dana kunu u Timmyja, Parkera i Popa-tzv "ludog srbina" (ne velim za tebe no generalno kad čitam komentare po portalima).
    Biće zanimljivo ove sezone gledat njegovu i LMAovu saradnju. Očekivanja su ogromna, svima su broj 1 favorit, baš kao i prošle sezone


    Eto podje Kerr pod nož, tačno će se onaj Walton usrat u onakav tim ako mu se pruži prilika.

  7. #207
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mene je najvise strah da LMA ne zajebe ono sto Spurse cini Spursima.SAS je svo vrijeme igrao bez izrazite prve napadacke opcije vec su se kreirale situacije za lake poene iz dobrih kretnji bez lopte i protoka lopte, sad ces imati LMA koji je poznat ko ball stopper i koji ce uzimat 20+ suteva po utakmici, on ce da uzme svoje poene ali se bojim da to ne bude na stetu ovih drugih.U Spursima su vazda igrali igraci koji su davno preboljeli i prevazisli taj svoj ego i zelju da postizu masu poena po utakmici, dok je LMA to bitno da ne kazem kljucno da bi se on osjecao bitnim za eventualni uspjeh ekipe.Na kraju ako izgube, LMA ce imati svojih 20+ ppg dok ce Parker,Manu,Duncan,Kawhi i ostali da budu krivi sto nijesu "ispratili" Aldridgea.

    Plus postoji sansa da on bude nesta poput Carlosa Boozera za koju godinu, a mozda i ja lupam gluposti u 3 ujutro ovako pod gasom.

  8. #208
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Bas me zanima kako ce se LMA prilagodit manjem broju suteva.. Mozda ce ici na to da bude efikasniji, sa vise igre u reketu i manje sutiranja sa distance. Posebno oni njegovi turn-around sutevi..Mislim, zna da ih pogodi ali Pop to nece htjet da forsira na terenu..

  9. #209
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A oće vala, sa svojih 30 godina će napokon počet da igra u reketu. Ebiga, bitniji je šut za 3 jednoj savremenoj #4. Ne velim, igračina je LMA ali se ne može pobjeć od toga da je volume scorer i da je u POR imao čitav tim prilagodjen njemu. Mislim da mu je i Pop obećao nešto slično, teško u onoj mjeri ali će se znat ko je prva opcija u napadu.
    Stoji da su i dalje u favorite za osvajanje, ali tek posle CLE, LAC, GSW i OKC donekle, koju djeluju ozbiljnije. A SAS će opet zavisiti od Duncana.

  10. #210
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Nikad LAC ne moze djelovati ozbiljnije od Spursa..

    Prava rijec koja opisuje Clippers je PRETENDER (suprotno od contender). Mislim da iz njihovog tabora trebaju da budu pazljivi sa izborom rijeci, posebno kad je u pitanju komentarisanje njihovih sansi za titulu, jer su pokazali malo toga u prosle dvije sezone.

  11. #211
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Nikad LAC ne moze djelovati ozbiljnije od Spursa..

    Prava rijec koja opisuje Clippers je PRETENDER (suprotno od contender). Mislim da iz njihovog tabora trebaju da budu pazljivi sa izborom rijeci, posebno kad je u pitanju komentarisanje njihovih sansi za titulu, jer su pokazali malo toga u prosle dvije sezone.
    Pfff. Pa sjeti se samo Dallasa i te 10/11 sezone. Tim kome je prije te sezone redovno išao 1st round exit i koji niko za ozbiljno nije shvatao pored Heata i LAL lagano se prošetao do prstena. Vjerovatno su i oni tada smatrani za pretendere, isto kao i GSW prošle sezone

    Evo ja ću prvi reć' da imaju ogromne šanse za titulu (ako ostanu zdravi) i staviću ih ispred SAS, OKC ili HOU. Ogroman upgrade u rosteru u odnosu na prošlu godinu, jači napad i odbrana, nerealna širina, sa igračima poput Lancea i Smoovea koji mogu da budu legitimni starteri u bilo kom timu ovdje će biti 6-7-8 igrači. Biće tu pakleno mnogo rotacija, očekujem čak i small ball sa Smithom kao C.
    Dovoljno je samo uporediti ovogodišnju i prošlogodišnju klupu koja je glavni krivac za ispadanje od HOU. Sad više neće bit potrebe da Griffin i Paul crnjače po 40+min u 1st round da bi ih umor stigao u drugu. Tu je sad i clutchest man alive da rešava utakmice
    Pitaću te za par mjeseci jesu li contenderi

  12. #212
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Power kad si prica (pisa') za Parkera osvrnuo si se na cijelu njegovu karijeru, ne samo na proslu godinu. Ima si opravdanje za Pola koji je odigra pola sedme utakmice sa povredom a Parker je citavu seriju prosa sa nikakvim zdravljem.
    Mislim da ce Pop uklopit sistem kako treba jer je bio vec jednom u slicnoj situaciji sa timom iz 2003. godine. Ima' je veterana Robinsona (rola koju ce Dankan sad da ima), zvijezdu u naponu snage Timija (LMA today), tu su bili i Parker i Ginobili, pored njih Malik Rose, Stiven Dzekson, Kevin Vilis, Deni F, Stiv Ker, sve neki profili igraca kojima se mogu naci ekvivalenti u sadasnjoj ekipi. Tada su osvojili, na putu cuknuli Dalas i trostruke branioce Lakerse i odradili sve prilicno ubjedljivo. Znam da LMA nije kao sto je Timi bio tada ali sistem moze da se primijeni.
    Zna Aldrige koliko ce suteva dobit, zna sto se ocekuje od njega i sto on da ocekuje od ekipe, ne mislite valjda da mu sve to nije receno prije pristanka.

    Boli me da priznam ali desilo se da dijelim mihino misljenje o nekom, a to je o Klipersima kao pretenderima. Sklopovi igraca kao Lens koji ce nekim cudom da uzima minute kvalitetnom Rediku i jos jedan DeAndre sa slobodnih u vidu Smita..
    Pol Pirs im je najveca lutrija koju su dobili ovo ljeto ali opet i to je igrac koji ima 37 godina... On treba na Zapadu da pazi Duranta, Kavaja i neke trojke u naponu snage..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  13. #213
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stani manu, jel me palinjaš ovo za Parkera ili ozbiljno misliš da bi to pričao?

    Quote Originally Posted by Power87 View Post
    Pricamo o covjeku koji je godinama unazad bio jedan od najboljih ako ne i najbolji PG u ligi ali trenutno je teški prosjek kolko god teško prihvatali. Vise nema onih klasičnih prodora i oslobadjanja prostora centrima, šut na nivou Ronda, mnogo izgubljenih lopti i česte povrede...
    Za LAC će vrijeme najbolje pokazat, Lance je zlatan kad vidiš da je Sparse ugasio jedan Austin Rivers.

  14. #214
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Power kad si prica (pisa') za Parkera osvrnuo si se na cijelu njegovu karijeru, ne samo na proslu godinu. Ima si opravdanje za Pola koji je odigra pola sedme utakmice sa povredom a Parker je citavu seriju prosa sa nikakvim zdravljem.
    Mislim da ce Pop uklopit sistem kako treba jer je bio vec jednom u slicnoj situaciji sa timom iz 2003. godine. Ima' je veterana Robinsona (rola koju ce Dankan sad da ima), zvijezdu u naponu snage Timija (LMA today), tu su bili i Parker i Ginobili, pored njih Malik Rose, Stiven Dzekson, Kevin Vilis, Deni F, Stiv Ker, sve neki profili igraca kojima se mogu naci ekvivalenti u sadasnjoj ekipi. Tada su osvojili, na putu cuknuli Dalas i trostruke branioce Lakerse i odradili sve prilicno ubjedljivo. Znam da LMA nije kao sto je Timi bio tada ali sistem moze da se primijeni.
    Zna Aldrige koliko ce suteva dobit, zna sto se ocekuje od njega i sto on da ocekuje od ekipe, ne mislite valjda da mu sve to nije receno prije pristanka.

    Boli me da priznam ali desilo se da dijelim mihino misljenje o nekom, a to je o Klipersima kao pretenderima. Sklopovi igraca kao Lens koji ce nekim cudom da uzima minute kvalitetnom Rediku i jos jedan DeAndre sa slobodnih u vidu Smita..
    Pol Pirs im je najveca lutrija koju su dobili ovo ljeto ali opet i to je igrac koji ima 37 godina... On treba na Zapadu da pazi Duranta, Kavaja i neke trojke u naponu snage..
    Ja sam Parkera branio sve do ovog ljeta, i dalje ga gotivim ali da je vrijeme da Spursi razmisljaju o novom pleju, vrijeme je.On je igrac koji se dosta oslanjao na tu brzinu i snalazljivost oko obruca sto mu je dozvoljavalo da poentira u reketu po zelji, sad kad je izgubio korak ne moze vise ni na Eurobasketu da ostvari prednost u odnosu na svog cuvara dje su igraci dosta slabiji atletski nego u NBA.Da bi iole ostao efektivan treba mu onaj midrange da upada redovno.

    Ja se isto nadam u Popa, a i sigurno je dogovoreno to oko hijerarhije, suteva, sistema i generalno nacina na koji planiraju da ga koriste.Da se LMA nije svidjelo to sto su Spursi predlozili vjerovatno ne bi tamo otisao.Ako on dozvoli da se igra Spurs style, bice za njega vise nego dovoljno otvorenih suteva i drugih situacija dje ce suter njegovog kalibra imati laksi posao da postigne poene nego ko sto je dosad u Portlandu bilo.

    Sto se tice Clippersa, njima zadnjih par godina svaka sezona pocinje sa no excuses pricom, da se na kraju nadje sto razloga zasto su ispali i tako svake godine.Imaju 2 MVP kandidata, kandidata za DPOY,dvostrukog osvajaca 6MOY, i bivse COY i FMVP. Doveli su Prigsa i Piercea(koji nece igrat vise od 20tak minuta), Lance u kojeg vise ni majka rodjena ne vjeruje(vec je sinoc uspio da se "pokaci" sa Rivers juniorom) i mozda tip o kojem se najmanje pricalo, Wes Johnson.Ja mislim da ce on biti solidna opcija za njih, dobar atleta, zna odbranu, ne mozes se na njega osloniti da isporucuje poene svaku noc al moze otvoren sut pogoditi, za 5 opciju u napadu idealno, ja ocekujem da ce on biti starter pored Paula,Redicka,Griffina i Jordana.isto ovo boldovano je jedna velika istina, kad god se pominju potcjenjeni igraci vazda se pomenu Conley,Hayward,Matthews i ekipa a on se zaboravi, a tip je vrhunski igrac za neku plejof ekipu, citavu karijeru odlicni procenti suta, a u Clipperse evo vec dvije sezone 15tak PPG, odlicni procenti za 2 i 3, jedan od najboljih izvodjaca slobodnih u ligi, ne trosi mnogo lopti, jednostavno masu zahvalan igrac o kojem skoro niko ne prica.

  15. #215
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Power87 View Post
    Pfff. Pa sjeti se samo Dallasa i te 10/11 sezone. Tim kome je prije te sezone redovno išao 1st round exit i koji niko za ozbiljno nije shvatao pored Heata i LAL lagano se prošetao do prstena. Vjerovatno su i oni tada smatrani za pretendere, isto kao i GSW prošle sezone

    Evo ja ću prvi reć' da imaju ogromne šanse za titulu (ako ostanu zdravi) i staviću ih ispred SAS, OKC ili HOU. Ogroman upgrade u rosteru u odnosu na prošlu godinu, jači napad i odbrana, nerealna širina, sa igračima poput Lancea i Smoovea koji mogu da budu legitimni starteri u bilo kom timu ovdje će biti 6-7-8 igrači. Biće tu pakleno mnogo rotacija, očekujem čak i small ball sa Smithom kao C.
    Dovoljno je samo uporediti ovogodišnju i prošlogodišnju klupu koja je glavni krivac za ispadanje od HOU. Sad više neće bit potrebe da Griffin i Paul crnjače po 40+min u 1st round da bi ih umor stigao u drugu. Tu je sad i clutchest man alive da rešava utakmice :grin:
    Pitaću te za par mjeseci jesu li contenderi :grin:
    GSW nije bio pretender prosle sezone jer su od starta dominriali ligom. Istina je da prije pocetka prosle sezone iz tabora GSW-a nisu najavljivali titulu ali kad su postavili onakav skor na polovini sezone, uz jednog Currya koji je imao breakthrough sezonu (dje je usao u MVP race trku), onda je logicno za ocekivat da ce konkurisati u borbi za sampionat..
    Tacno je da Dallas niko nije smatrao ozbiljnim ali takve slucajeve imamo u svakom sportu..Pravi primjer toga si vidio sledece sezone, dje je Dallas bio prosut.. Niko nije ni ocekivao da ce Juve do finala LS doc pa su se tu nasli..Eo vidjeces oce li i BLIZU toga uspjeha biti ove sezone...

    Sto se tice Clipsa, regularna sezona me kod njih ne interesuje jer su pokazali da mogu da budu top3 tim na West kad oce.. Ja brojim ono kada se reg sezona zavrsi, kada muda zatrebaju da se prodje runda ili dobije kljucna utakmica.. Zaboravljas glavni nedostatak ove ekipe, a to je mentalna nezrelost..Njima jednostavno fale kohones kada je najpotrebnije, kada treba da se zakljuci nesto. Mozes ti sad meni pricati o tome kako su kohones bila tu u seriji sa Spurs-ima ali izgleda toliko jadno da vam first-round prolaz definise zadnje dvije sezone, kao najveci uspjeh.. Da ne pricam protiv kakvog SAS-a, bez znacajnih promjena u rosteru zadnjih 5-6 godina sa istim tim Duncanom i Parkerom, od skoro 80 god kad se spoje, kao nosiocima igre..

    Nemoj me ti pitat nista za par mjeseci nego mi se javi kad nesto znacajno napravite.. Za pocetak recimo da udjete u WCF, pa cemo vidjet sto nakon toga...

  16. #216
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Power kazem ti kakav sam utisak steka' iz svih tvojih postova krunisam gore quoteovanim a plus mora se malo bit hard na lika koji navija za Kliperse :-)
    Twister prije bih reka da treba uvest neke takticke promjene nego mijenjat Parkera. Kad je Timmy poceo da daje znake starenja teret je presa kratko na Ginobilija, pa sa pomenutog na Parkera. Sad su tu Kavaj i LMA i proces se mozda od novembra nastavi. Znas, Kavaj je uzeo neke strasne pare ovo ljeto i kao fan ja ocekujem makar all star sezonu od njega.
    Sto mislis(te) o Vestu, sto od njega ocekivati?

    p.s. Od svih pomenutih Redik je most underrated, kako mi se svidja igrac..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  17. #217
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default



    Gotovo je ovo do pocetka sezone

  18. #218
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Rece agent da je lijevi dobio ponudu nekog drugog tima.. Vjerovatno vrsi pritisak..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  19. #219
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    A Lebron navodno rekao kako vise nece komentarisat Thompsonove pregovore sa Cavs..

  20. #220
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Slusam First Take prije neki dan kako je osuo po upravi Cavsa jer nijesu dali TT-u pare koje je trazio, a ja i dalje ne vjerujem da onaj lik zasluzuje i 50% od pominjanih svota.. Svaka mu cast na pruzenom u Finalu ali mislim da bi Dejvid Liju i Bogutu Twister i ja uhvatili po 5 lopti u napadU..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  21. #221
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @miha
    Pričam ti za GSW prije početka sezone. Tim koji do prošle sezone nikad u finale zapada nije uša' i samo zbog toga ih niko za ozbiljno nije shvatao. Nejasna logika, ali široko zastupljena, posebno ovdje.
    I vjerovatno su kohones kriva za to što su klupu LAC činila 2 igrača (Austin i Jamal). Baš taj Redick zadnje 3 utakmice protiv HOU nije prelazio 33% FG, kao ni navodno mudati Barnes, Austin ili Jamal. Ni jedan od njih 4... Na drugoj strani Paul i BG svaku debelo iznad 45% ali ipak svi njih pljuju.
    Zato ove godine totalni rebuilding klupe, vjerovato najveći pobjednici offseasona, djeluju mi jaki kao zemlja, no da ih ne ureknem više, živi bili pa vidjeli

  22. #222
    Join Date
    May 2014
    Posts
    324
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    gledah malo boston protiv milana,dobro izgledaju bice bolji dosta ove godine sigurno

  23. #223
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Izgleda fino ova mlada ekipa Bostona..Svijetla je tu buducnost..

    Odvalise Milano sa po' gasa..

  24. #224
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kobe Bean Bryant rangiran #93 igrac , od strane ESPN-a.. smijesno ili ne?

  25. #225
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default Nba 2015/16 Let the game begin

    Smijesno..
    Zamisli petorku koju cine Toni Alen, Kavaj Leonard, Drejmond Grin, LeBron Dzejms i Dvajt i koja u zadnjih 10 sekundi ulazi sa poenom prednosti. Kome bi da' loptu u ruke zadnji napad da krene na njih? U mom svijetu to ne bi bili ni Durant, ni Karmelo..
    Dovoljno za top 25..
    Last edited by Manu; 08-10-15 at 21:45.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

Page 9 of 181 FirstFirst ... 56789101112131959109 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015) - Lap Top
    By Bon_Jovi_90 in forum Game Server CG
    Replies: 2
    Last Post: 01-07-15, 01:36
  2. Ukraine begin EURO build-up with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 23:00
  3. Ukraine begin EURO preparations with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 22:20
  4. Ukraine begin EURO preparations with empathic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 21:40
  5. No smoking ban to begin April 1st!!!
    By Slee in forum English only
    Replies: 15
    Last Post: 25-05-11, 01:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •