Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 78

Thread: AMerički Vrhovni Sud legalizirao homoseksualni brak u svih 50 država

  1. #26
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Montenegro
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=γνῶθι σεαυτόν;4117935]U tadašnje vrijeme je bilo respektabilno biti ljubavnik starijem imućnom muškarcu. Pročitaj malo o istoriji, nije sve onako kako nama odgovara./QUOTE]

    To je svakako bolest i ako su oni činili gadosti ne mora da znači da su one dobre.

    Inače, spominješ inkviziciju i pokušavaš da predstaviš cijelo Hrišćanstvo kao takvo. Istočno Hrišćanstvo nema veze sa tim, no si ti izgleda učio neku iskrivljenu istoriju.

  2. #27
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Imam pogan jezik al’ čist obraz
    Posts
    490
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput1billion View Post
    To je svakako bolest
    Definicija bolesti kaže da je bolest abnormalno stanje organizma koje otežava funkciju tijela.

    Homoseksualnost:

    • nije zarazna, ne prenosi se
    • ne šteti tijelu
    • ne ograničava te u normalnom funkcionisanju
    • ne izaziva bol
    • nije smrtonosna


    1950tih godina je u SAD zalaganje za komunizam smatralo duševnom bolešću. 70tih godina su se kritičari komunizma u SSSRu slali u ludnice. Određeni period je homoseksualnost smatrano duševnom bolešću.

    Danas se homofobija smatra duševnom bolešću. Kakav preokret, a? Svaki iracionalni pretjerani strah je duševna bolest. Sad shvataš da je klasifikacija duševnih bolesti više društveno-politički mehanizam nego klasifikacija u skladu sa medicinom.

    Quote Originally Posted by autoput1billion View Post
    Inače, spominješ inkviziciju i pokušavaš da predstaviš cijelo Hrišćanstvo kao takvo. Istočno Hrišćanstvo nema veze sa tim, no si ti izgleda učio neku iskrivljenu istoriju.

    Bože sačuvaj da jesu. Nikada to nisu radili.


    Vešticama su Srbi pre dve stotine godina različito sudili

    Privezali je na ražanj

    Knjaz Miloš zabranio progon i maltretiranje žena u Srbiji

    Sa ženama proglašavanim pre dva veka za veštice Srbi su postupali dosta oštro, a njihova sudbina je bila vrlo tragična. O tome je ostalo sačuvano malo dokumenata. Ono što se zna jeste da su navodne veštice bile izuzetno ozloglašene u narodu, ali im to nije bilo najteža kazna. S njima se neretko postupalo kao s najvećim zločincima.
    Prema sačuvanim zapisima publiciste Tihomira R. Đorđevića, u selu Žabarima u Pomoravlju su Paunu, ženu Pavla Stanojevića, po zapovesti Karađorđevoj kao vešticu privezali uz ražanj, pa je pekli među dve vatre, a kada nije htela ništa da oda, spalili su je i izgorela je zgrnuvši one obe vatre na sebe.
    U to vreme iz pištolja ubijena je i posečena noževima maćeha nekog Petra Joksića iz Topole. Antonije Pljakić, rudnički vojvoda u vreme Karađorđevog ustanka, ispekao je nasred Karanovca neku babu za koju je čuo da je veštica.
    Veštice i u Crnoj Gori
    U selu Krnjicama u Crnoj Gori su pre 150 godina posumnjali na neku ženu da je veštica pa su je odvezli na jezero i bacili u vodu da vide da li će potonuti ili ne. Žena je ostala na vodi, a to je bio znak da je veštica.
    U decembru 1846. godine došao je turski buljubaša u selo Brdo a praznoverni seljaci su mu se potužili protiv jedne babe da je veštica i da im mori decu. Buljubaša naredi da mu dovedu babu, obori je na zemlju i stade je batinati i pitati čiju je decu umorila. Sirota žena je izdržala sto štapa i pokazala još tri drugarice da su takođe veštice pa je i njima udareno po sto štapova. Na taj način su bile izlečene od veštičenja a za trud od njihovih familija buljubaša je dobio nagradu u novcu.
    Sličnih slučajeva naprasnog gonjenja veštica bilo je širom Srbije. Primera radi, knez Živko Milosavljević iz Umčara pisao je knezu Milošu da je u selu Dražanj neki Ilija Milenković zaklao dete od šest godina nekog Toše jer je mislio da je Tošina žena kriva kao veštica pa mu je zato pomrlo šestoro dece.
    Knez Sredoje iz Solutuše takođe je obavestio kneza Miloša da je 1824. godine jedan čovek ubio neku babu koja se bila oglasila za vešticu. U selu Jaklje, saznajemo iz starih zapisa, Đorđe Milivojević i Periša Gogorijević nabedili su neku Obremiju Nikolinu da je veštica i da im je pojela ženu i snahu. Tukli su je i prebili joj ruku pa ih je knez Miloš pozvao na raport i ubrzo najoštrije zabranio Srbima da tuku žene... Naredio je takođe godine 1822. godine da baba Hristu iz Božurnje, u Kragujevačkoj nahiji, za koju seljani govore da je veštica (a nameravali su da je ubiju) da niko ne sme da se usudi "da je i najmanje dodirne a kamoli da je i dalje naziva vešticom, jer ona to nije".
    Dragan Stodić

    Lišeni pričešća
    Marta 1796. kamenovana je žena u selu Mokrinju u Boki Kotorskoj jer su držali da je veštica. Crnogorski mitropolit Petar prvi je učestvovao u tom linču i lišio je svetog pričešća.

    http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiv...01040601.shtml
    Last edited by γνῶθι σεαυτόν; 27-06-15 at 17:54.

  3. #28
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by γνῶθι σεαυτόν View Post
    Ako prijateljstvo i brak je za tebe isto, negdje smo izgubljeni u prevodu. Bigamija i pologamija je zakonom zabranjena. Prijateljstvo sa više ljudi je poželjno a ne kažnjivo. Baš se glupo osjećam da ovo nekome moram da objašnjavam :mrgreen:
    Opisao si status quo koji mi je već poznat, nijesi dao nijedan argument u prilog tvrdnje da je zadatak države da uređuje brak i kažnjava i zabranjuje određene veze među ljudima. Nijesi dao nijedan argument u prilog tvrdnje da treba izuzet prijateljstvo iz međuljudskih odnosa koje država mora uređivat i nijesi dao nijedan argument u prilog tvrdnje da su bigamija i poligamija nepoželjne i da trebaju bit kažnjive. Nigdje nijesam rekao da su prijateljstvo i brak isto, nema potrebe za mijenjanjem teza.

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    nemam problem sa tim što je ovo dozvoljeno ali imam problem što prije ovoga nisu dozvoljeni poligamija nudizam seks na javnom mjestu itd. itd. što su sve mnogo rasprostranjenije pojave u prirodi od homoseksualizma
    She is only here to annoy herself!

  5. #30
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nije to argument iz prirode, nego argument iz jednakosti. Ako negdje u zakonu piše da ženin "suprug" ima neka prava, a žena ne može ženi postat "suprug" i dobit ista prava, to je polna diskriminacija.

    No stvar je u tome što se ta prava mogu ostvarit i bez precrtavanja rječnika i izmišljanja novih definicija itd. Dat ću banalan primjer. Recimo da u nekoj državnoj ustanovi (primjera radi, univerzitetu) postoje samo ženski toaleti. Ja tvrdim da sam diskriminisan od strane države jer sam muškarac, a zabranjen mi je pristup ženskom toaletu. Tužim univerzitet i ćeramo se do vrhovnoga suda koji donosi presudu po kojoj pridjevi muški i ženski postaju sinonimi. Zašto bi se iko tome protivio? Tradicija se mijenja, riječi se mijenjaju, ne budimo retrogradni. Izgradnja muškoga toaleta ili uklanjanje pridjeva "ženski" ne bi valjalo jer "nije isto" ili što već.
    Last edited by RoNN|3; 27-06-15 at 19:18.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    e trt iduće neka tuže crkvu što je Bog uredio da samo heteroseksualci mogu imat svoju djecu (međusobno)
    She is only here to annoy herself!

  7. #32
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Imam pogan jezik al’ čist obraz
    Posts
    490
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    e trt iduće neka tuže crkvu što je Bog uredio da samo heteroseksualci mogu imat svoju djecu (međusobno)
    Hehe biće brzo načina i da se tvoj Bog zaobiđe

    Babies with no mother: Scientists say they can make human egg from skin of two men in new hope for infertile couples. But breakthrough sparks new fears over 'designer' children

    Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/arti...#ixzz3eHmPaRz8
    Već su kreirane prve bebe od 3 roditelja.

    Stvoren embrion od tri "roditelja"
    http://www.b92.net/zdravlje/vesti.ph...&nav_id=654868
    Budite progresivni, idite u korak sa napretkom.

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    ateista sam ali nisam pristalica ovakvih egzibicija (osim u striktno medicinske svrhe) jer bi mogle da stvore neviđenu peripetiju
    She is only here to annoy herself!

  9. #34
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Danas na netu...

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #35
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Sodoma i Gomora... sodoma i gomora... sodoma i gomora...

  11. #36
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Nek uzivaju ljudi kad im se moze.
    Mi jos nismo dostigli ovaj nivo, tek treba da se izborimo za pravo za pristojan zivot umjesto prezivljavanja. Dok su nam osnovne namirnice i gorivo luksuz nemamo sto da pricamo o ovim stvarima.

  12. #37
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Nek uzivaju ljudi kad im se moze.
    Mi jos nismo dostigli ovaj nivo, tek treba da se izborimo za pravo za pristojan zivot umjesto prezivljavanja. Dok su nam osnovne namirnice i gorivo luksuz nemamo sto da pricamo o ovim stvarima.
    Nažalost. Da je nama standard 2k + €, vjerujem da bi i ovi najveći homofobi na gej paradu gledali kao na običan zabavni program.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  13. #38
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    557
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    mozemo mi danas da se pravimo liberalni,tolerantni,da se zalazemo za"ljudska prava i slobode",to je moderno inace danas,doktrina,nek svak radi,ono sto misli da je dobro za njega,niko nema pravo da ga kritikuje (ako ne ugrozava druge)....furajuci tu doktrinu drustvo je doslo dovde dokle je doslo,covjek povrsan,otudjen,nepovjerljiv,distanciran,neobrazov an,emotivno zakrzljao,seksualno opterecen,bez ikakvih moralnih ideala koji doprinose njegovom obrazu sto se kaze i postenju,sto ce se reflektovati u potpunosti na prosperitet jedne drzave i njen ugled.pitanje homoseksualizma je po meni pitanje ciste logike,nema potrebe za pricom postojalo je to prije hiljada godina,stari grci ovo stari grci ono...2 ista polna organa su nekompatibilna,iskljuciva jedan prema drugome,o tome treba pricati mislim bas ovako jednostavno,homoseksualni nacin zadovoljavanja je nelogican i neprirodan ,on je dijelom po meni baziran na seksualnoj devijaciji,kao kad npr heteroseksualac insistira na analnom seksu.realno mozemo mi biti heteroseksualci,ali to ne treba raditi.jer je djelimicno licemjerno.postavljam pitanje,ako kazemo ok taj nacin opstenja je nelogican,ali prihvatimo ga,to je stvar homoseksualaca koju ne mogu da promijene koliko god nam taj nacin zadovoljavanja bio odbojan,postavimo pitanje...sta cemo sa ljudima koje u seksualnom smislu privlace stabla drveta ili automobili?iskljucivo ih to privlaci i zadovoljava.ili zoofili,zoofilija koja je u nekim drzava evrope zakonima odobrena i smatra se normalnom.da li treba i njima da izadjemo u susret.sta cemo sa ljudima koje privlace insekti.bio je slucaj s onim strancem u cg.zoofilija,njega ne privlace zene ne privlace ga muskarci,privlaci ga svinja,pas,ovca?dje su njihova prava?zasto ovima a ne njima?...sta cemo sa poligamijom,neko ce sjutra postaviti pitanje zasto moze ovo a ovo ne? zasto ne bi ljudi koji se trude da iskljucivo praktikuju grupni seks a heterseksualci su,zasto ne bi mogli oni sjutra da izadju na ulicu i govore glasno o tome i niko da im ne uputi negativan pogled? samo postavljam pitanje,dje su nam granice.i treba li da ih ima.lgbt treba da se bore za svoja prava ali ne provokacijom nego razgovorom,kroz medije npr ali ne na nacin to je isto sto i heteroseksualizam,nije isto ali to ne znaci da su ono poremecene licnosti,u svemu su isti sa heterosima sem u tome i medju njima je bilo vrhunskih ljudi u proslosti tako da ih zbog toga ne treba odbacivati naprotiv,ali to ne znaci da treba dozvoliti da razmjenjuju njeznosti u javnosti da sklapaju brakove i usvajaju djecu.gradjane treba osvjescivati i pricati o tome,ali ne do granica da nasu djecu ucimo da je ljubav 2 ista pola ista kao razlicitih.nije isto,ali zbog te jedne stvari mimoilazenja ih definitivno necemo odbacivati kao osobe naprotiv,odnosicemo se kao prema ostalima.ako sa nekima imamo u potpunosti iste stavove,gledanja na svijet,interesovanja,u svemu smo isti osim u tome,naravno da svaki pripadnik heteroseksualizma treba da se druzi sa njim.odbaciti nekog samo zbog toga a ne upoznati sta reci o takvoj osobi...

  14. #39
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Smile

    In vino veritas

  15. #40
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka dešavanja u turskoj, ramazan, dugine boje, policija, neredi ?
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  16. #41
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma ti LGBT... sve tučaroš do tučaroša, osim ovijeh razigranih i vrckastih crvenkapica u ljubičastom...

    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  17. #42
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Get that straight!

    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  18. #43
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Po Putinovom objašnjenju, ispade da je i pedofilija u Rusiji zakonita, samo se ne smije reklamirati.

    I baš me zanima koje to evropske zemlje razmatraju u parlamentu da legalizuju pedofiliju.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #44
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Po Putinovom objašnjenju, ispade da je i pedofilija u Rusiji zakonita, samo se ne smije reklamirati.
    I baš me zanima koje to evropske zemlje razmatraju u parlamentu da legalizuju pedofiliju.
    Velika je razlika između " biti zakonit" i "nije kriminal", jer ima oni koji bi prvi termni možda greškom ili neznanjem shvatili da je to neka zakonska obaveza, što u ovom slučaju nije. Što se tiče zemalja, ja mislim da znam nekih 13-tak zemalja koje sigurno ne razmišljaju o ovoj legalizaciji, većina ih nije u evropi.

    Zna neko tačno o kojim evropskim zemljama se radi?
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  20. #45
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    I baš me zanima koje to evropske zemlje razmatraju u parlamentu da legalizuju pedofiliju.
    KLIK, a eno u NL(recimo) imaju i stranku pedofila...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  21. #46
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Nisi shvatio. Termin "zakonit" nikako se ne može shvatit kao "obavezan". Termini nemaju slično značenje. A ako nešto nije prekršaj ili krivično djelo (kriminal), onda je svakako zakonito. Osim toga, ja sam svejedno mislio da je Putin, ako su dobro prenijeli njegovu izjavu, greškom za pedofiliju rekao da nije kriminalna. Ako nije kriminalna, onda je zakonita. Oće to kad čovjek poistovjećuje pedofiliju sa homoseksualizmom i onda lupi glupost kao što je lupio.

    EDIT: Nisam čitao o partiji pedofila, ali mi je jedino logično da se mogu zalagat za neko sniženje starosne granice koja bi se uzimala kao validna za tumačenje seksualnog odnosa kao dobrovoljnog. Eto je ta granica u Kini 14 godina, kod nas nisam siguran kolika je. Znam da je za osobe ispod 16 godina neophodna roditeljska dozvola da bi se sklopio brak. Moguće da je 16 godina naša granica. Što se tiče partije pedofila, ne vjerujem da mogu tražit legalizaciju seksa sa petogodišnjom djecom ili tako neke slične gluposti. Za to bi ih uhapsili. Nadam se.
    Last edited by NHM; 01-07-15 at 22:30.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #47
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Isključivost...

    elem, zato je i napravljena aplikacija, kao kontramjera onoj koja je prethodila donošenju ovoga IM zakona.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  23. #48
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Nisi shvatio. Termin "zakonit" nikako se ne može shvatit kao "obavezan". Termini nemaju slično značenje...
    Shvatio sam ja tvoju ideju, ali sam morao onako napisati da se neko drugi ne zbrka oko toga, hvala! Teško da se direktno u svaki zarez, ovaj tekst može vezati za Putina, ovo je garant pisano na osnovu jedne ili više njegovih izjava obraćanja ili slično.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  24. #49
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    "Свет воде ка томе да ће свако моћи да захтева да се венча са својим бициклом"



    "Ми треба да полазимо од сопственог здравог разума - свој лимит за социјалне експерименте исцрпли смо у ХХ веку, нека се сада други тиме баве."

    - Сергеј ХУДИЈЕВ
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  25. #50
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    biciklo vs human lol neznam kad sam zadnji put procitala gluplji naslov xD

    a stvarno ne razumijem zasto vazda stavite na isti nivo homoseksualizam-pedofilija-zoofilija??? homoseksualci su punoljetni ljudi (ima i da nisu punoljetni) ali su ljudi koji upraznjavaju sex sa saglasnim drugim bicem. Dok pedofilija je u jedan smijer, mada postoje i homoseksualci i straight "ljudi" koji to vole. A nije ok jer je u jedan smijer, kao silovanje. A zoofilija da ne pricam, ok je ako ti koza kaze: beee zivota ti naguuu beeeeh naguzi me. Tesko ce te to dozivijeti. Stvarno ne znam i ne mogu da razumijem da sve to "muckate" a mislim ipak je logicno. Pa evo ova djeca na onom klipu gore vise razumiju i koliko vidim nisu nesto istraumirani.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Islamska država
    By Stradivari in forum Politika generalno
    Replies: 1424
    Last Post: 25-01-18, 15:01
  2. Atomsko naoružanje
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 5
    Last Post: 27-05-16, 16:56
  3. Đe ide ova država?
    By Trendsetter1 in forum Društvena hronika
    Replies: 240
    Last Post: 03-06-15, 01:23
  4. Replies: 60
    Last Post: 15-08-10, 04:22
  5. Replies: 10
    Last Post: 03-03-09, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •