Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 126 to 127 of 127

Thread: POMOC! Galaxy S4 TELENOR ^ SAMSUNG / PREVARA!

  1. #126
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djera View Post
    Serviser napisao, citiram: "Uradjen fabricki reset. Telefon radi na 4.3 jelly bean-u I ovo je najbolje sto moze da radi na njemu. Grije se prilikom koriscenja interneta,i tada mota,jer procesor tada radi najvecim lapacitetom. Ova nabubrena baterija ne valja, ova druga je ok."
    Barem je to za bateriju pogodio
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #127
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    ja sam 27.03. moj htc odnijela direktno u ovlašćeni servis gdje su probali hard reset da odrade, al pošto nisu mogli da upale, konstatovali su da je ploča. posle 4 dana su me zvali da je popravljen. ploču nisu mijenjali.
    nakon nekog vremena se opet isti problem javio i opet je završio u servis gdje su samo odradili hard reset.
    treći put je totalno riknuo i, kad sam otišla kod njih, rekli su mi da moram da odnesem tel u telekom jer po novom zakonu više ne može direktno.
    onda sam ga odnijela u telekom da ga oni pošalju ovlašćenom servisu i čekala da MENE ovlašćeni servis nazove da mi kaže da se ne može popraviti i da JA odem u shop i prenesem poruku. ljubazna teta mi je rekla da će neko od kolega zvati i da donesem sve što je došlo uz telefon (kutiju, sluške i punjač). čini mi se da su brzo zvali. čovek mi nudio neki samsung, jedan jedini na lageru u tom rangu (pošto htc-a više nema). ja taj nisam htjela pa je rekao da će zvati sutra kad vidi sa kolegom da li ima nešto drugo. sutradan je zvao i rekao nema ništa drugo. i tako ja kažem da neću samsung nego novac.
    onda ponovo do telekoma sa zahtjevom za provraćaj novca, u avgustu negdje. tu bio neki novi momak čija je konstatacija bila ako uvaže zahtjev.
    i danas zovu iz telekoma da je zahtjev uvažen i u petak će biti vraćen novac.

    eto to je ta famozna procedura... ne osjećam se nešto iscimano, nisam nešto puno ni razmišljala o tome... više mi je cimanje bilo kupovina novog telefona, sve mu na svijet... zlatila se 3310...
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Pomoc Samsung Galaxy S4
    By Auditore in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 3
    Last Post: 28-04-14, 13:16
  2. Samsung Galaxy Note III Telenor
    By share in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 30
    Last Post: 17-03-14, 21:07
  3. Mijenjam Samsung galaxy s2 i telenor one touch
    By Ivona25 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 26-09-12, 14:33
  4. Telenor + 1000 minuta? HAHA kakva PREVARA!
    By stefke in forum Operatori
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-12, 12:06
  5. I: Samsung Galaxy S plus (Telenor)
    By R_Lost in forum Android
    Replies: 2
    Last Post: 17-01-12, 07:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •