Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 145

Thread: Ljubomora...

  1. #51
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Veze s njom koliko i sa Vama.. tj. Manje..��
    Ako su to razlozi za to izivljavanje... a novac njegov i nije... sve od ulaska u brak stvarali.. jako skromna radnicka porodica...
    ..postoje ljudi koji su dostojanstveni i dzentlmeni i postoje ...takvi kao sto rekoh.. naci ce uvijek razlog da opravdaju sopstveni nagon, agresiju, pa i najgore zverstvo prema drugom bicu...
    Jednostavno je tako...
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 30-06-15 at 09:38.

  2. #52
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Sama ga je birala, hvala lepo, madaaa mozda je bila obecana od rodjenja, eto tu mogucnost sam zaboravio.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  3. #53
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nemam pojma. Bas sam napisala da ne znam i da sam kod tog lika vidjela neko ludilo...i zapamtila sam pogled koji joj je tada uputio. On kostunjav nesto, ruzan cak..ona medena..

    Tek.. kao sto rekoh.. razloge za izivljavanje ce takvi uvijek naci... il je ovo ili ono ali rezultat im je uvjek opravdan i od slicnih njima.
    Hvala Lepo

  4. #54
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Ne opravdavam ja njega uopste, ne znam, nikad ne bih ozenio zenu koja mi ide na zivce ili sa kojom ne mogu da nadjem zajednicki jezik. Zamisli kad je na dan vjencanja bio takav i pred ljudima, sto se desavalo kad su sami...

    Madaaaa mozda je cuo bas taj dan da ga je prevarila sa kumom...
    Last edited by zvoncica; 01-07-15 at 23:07. Reason: na forumu Ljubav nije dozvoljeno youTube klipove stavljati!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  5. #55
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Mora se mora dat malo po prknu, nema gledanja okolo breee, ja cu ti reci mozes li preci ulicu
    Tu es mon héro!

  6. #56
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,236
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Srecom, ni sa strane ujcevine ni sa stricevine, ni jedna snaha se nije pozalila, cak sta vise...presrecne s kim su, ko "krpeljke"(u pozitivnom smislu) se drze uz njih.. Sto je super - svi su pocev od familije vaspitani da budu i jesu prema zenama dzentlmeni do maksimuma...
    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Zenske treba da imaju sve sifre svojih muskaraca u malom prstu od e-maila do CC i racuna..
    vrhunski primjerci muskog roda, nema sta to se, majo, kod nas zove "papučari"


  7. #57
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Nesto me uvijek boljela pisa, da prostite, sta mi radi djevojka kad nije sa mnom. Tj nikad glavu nisam razbijao time ko joj salje poruke, koliko momaka ima na klupi za rezerve, ko je sve muva itd...
    90% zena drzi po par muzjaka onako, cisto za ne daj Boze. Prijaju im i komplimenti, paznja..itd.. To je tako prosto. Kad god sam bio u ozbiljnijoj nekoj vezi bio sam siguran u neke stvari, a ako se pak desi da me prevari...bio bih srecan. Jer bih prosto shvatio da to nije to..
    Mada postoje neki trikovi provjereni kojima to moze da se ispita, ali zaista se nikada nisam bavio tim.

    Ovo oko drustvenih mreza..isto mi nije prbolematicno bilo da mi djevojka zna sifru itd.. Ili da mi pogleda telefon. Ali to nije to... Dok ja nikad nisam trazio te ''povoljnosti''.


    Ima primjera bolestne ljubomore za koje znam. Ovu neku umjerenu mogu da pravdam...


    Imam jedan primjer, djevojka koja nije dijete jbg, imala je 23 godine tada. Nije ni glupa, zavrsavala je medicinu i racunao sam je za inteligentnu, zapravo...natprosjecno inteligentnu... Sve to joj nije smetalo da mi namjesti djevojku jako lijepu da me napada. Prvo u lokalu mi prisla, a onda me i zvala na mob. Pomozi Boze samo...
    Sta zapravo mislim, koliko god da je covjek pametan ili kulturno uzdignut, realan, on od te ljubomore i zelje za kontrolom tesko moze pobjeci ako mu je to upisano u genu.

  8. #58
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nisu vam problem te neke male ljubomore ako to rijetka situacija neka izazove-svi smo mi pomalo ljubomorni.Al ove tipa zatvoriti, izlemati...Svako ko vasu slobodu ogranicava ima ozbiljnih problema i taj je gen za vezu sa psihologom radi uspostavljanja kontrole,ako je to moguće.Niko to ne treba da trpi bez ako je lud i moj savjet je kao nekog ko je tako nešto iskusio što dalje u potrazi za životom bez toga.

    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  9. #59
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,399
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Ljubomora je najveće nespokojstvo, i nasilje nad sobom i nad drugima.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  10. #60
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sta ako se samo pravi ljubomorna a ustvari je boli uvo. Ponekad joj zanimljivo da odglumi ljubomoru. Ima takvih.

  11. #61
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Ispadose svi non-ljubomorni, a sto se radi...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  12. #62
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    ljubomora je najgora vrsta bolesti , i najteza je onome ko je ispoljava ...
    u vecini slucajeva druga osoba ne trpi stalni pritisak pa dolazi do toga da se mora pobjeci iz takvih veza

    ps. mada ima likova/likusa koje su ljubomorne konstantno "gore pomenuta bolest" a ima i osoba koje podsticu ljubomoru, jer nije svaka ljubomora bez razloga
    Svaka je ljubomora s razlogom....ili imaš skota pored sebe koji te vara pa to na oči radi, ili ti je mozak malo opterećen...u oba slučaja imaš razlog...e sad, valjan ili ne, o tome možemo diskutovati

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    bogami, ja kidam sve, mačetom.


    ?!?!?!?!?!??!?

    :mrgreen:


    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Vidim i ti poznajes odlicno situaciju i ove ljude...

    Jel' to neka kineska cetvrt u pitanju, za koju ja ne znam?
    po kojoj to situaciji u slučaju da neko spava sa tvojom ženom ima više njegove nego njene krivice?! Osim ako je nije silovao, nedajbože? Dje je uopšte njegova krivica? Ili da budem jasnija, ako bilo koja žena na ovoj planeti, čak i Jasmin Harmon (jedina kojoj bi teško odolio moj čojak ) mog muža salijeće, napada, guzi mu se da prostiš, prći, namješta život uzima da ga "otme" iz toplog porodičnog gnEzda, i uspije u tome, dje je njena krivica što je moj čojak napuštio porodicu? Ajte, molim vas, krivica je njegova priroda promiskuitetna i moja što ga ne umEdoh zadržat, a ona neka je samo zdravo...mada o ubijanju i prebijanju je smiješno govoriti....prezreti treba, samo prezreti....njega
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #63
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadMax View Post




    Ljubomorna je neizbjesna, smatram da zena ne zasluzuje preveliku slobodu jer ce je prije ili kasnije zloupotrebiti, jer ce naletit na 'zabranjeno voce' a onda je izio vuk magarca, jel da? hehe

    Problem je sto, mala sloboda ne postoji, sto znaci ili zatvor kuci, ili ovo drugo.

    Tako da sa moje strane, puna podrske ovom prvom drugu hehe
    pa e...UA!!!!

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post

    Ne moze bit isto ako prevaris zenu nedje po svijetu, tipa odes na brod, ne vidis kopna po mjesec dana, i onda podjes u neku luku u tri lijepe da se iscefis, niko ne zna i zdravo, ali ovo, ovo je crna gora, ima nas koliko jedno omanje selo kinesko, sve se zna, ko s kim, zasto, koliko, kako, i sad ona dovede u kucu komsiju, blam, obraz, dostojanstvo, dje je? Nema ga.

    Ima josss jedna poznata prica iz kotora, ne znam koliko je tacna, ali sam je slusao iz vise izvora, mladi bracni par, ovaj lik dobio poziv za brod, zena bila u fazonu a dje, ne mogu ja bez tebe, tamo-ovamo moze li sto krace to i ovaj nekako skrati ugovor na 3 mjeseca, postavi skrivenu kameru u kucu. On na brod, u kucu 3 (tri, TRI, THREE) jahaca apokalipse, isprangijali ovu ka pravu i sto da cinis? - Da se ubijes, kriv si, otisao si na brod, ona ne moze bez kurrca, ne bio poc na brod da zaradis pare da njoj bude bolje i da ona ne mora da radi.

    Realno - predbracni ugovor, nakrivis kapu i bole te brige, kad je uhvatis, samo joj istovaris kofere na ulicu i zdravo djaci.
    pa e, nije svaka prevara prevara...to je opravdano, bre! Doduše, samo kad muškarcu nam pane...UA!!!

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Jel za "starog magarca" isto vazi i kad su zamijenjene uloge ili mi muskarci ipak mozemo malo da svrljeno sa strane, a da to ne znaci zavrsnicu raspada veze?
    to je pravo pitanje, iako znam odgovor...vele da je normalno musko kad vara, a žena je već druga priča.

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Mozda je ta tvoja mlada mislila da ce pare i mjesto u drustvu pokrit to zlostavljanje od strane muza, pa je zato prihvatila, ili je vec bila u petom mjesecu trudnoce, treci izgovor ne postoji.
    postoji, postoji, niko nije glupav kad se zaljubi kao žena, pa očigledno ne vidi, objavljeno ne čuje, opipljivo ne opipava, samo slijepo voli!

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Mada postoje neki trikovi provjereni kojima to moze da se ispita, ali zaista se nikada nisam bavio tim.

    Ovo oko drustvenih mreza..isto mi nije prbolematicno bilo da mi djevojka zna sifru itd.. Ili da mi pogleda telefon. Ali to nije to... Dok ja nikad nisam trazio te ''povoljnosti''.


    Ima primjera bolestne ljubomore za koje znam. Ovu neku umjerenu mogu da pravdam...


    Imam jedan primjer, djevojka koja nije dijete jbg, imala je 23 godine tada. Nije ni glupa, zavrsavala je medicinu i racunao sam je za inteligentnu, zapravo...natprosjecno inteligentnu... Sve to joj nije smetalo da mi namjesti djevojku jako lijepu da me napada. Prvo u lokalu mi prisla, a onda me i zvala na mob. Pomozi Boze samo...
    Sta zapravo mislim, koliko god da je covjek pametan ili kulturno uzdignut, realan, on od te ljubomore i zelje za kontrolom tesko moze pobjeci ako mu je to upisano u genu.
    nastrada ti od provjerenoga trika Nauzgred, ne kontam žene niti muškarce koji stavljaju na "probu" svoje partnere...što se mene tiče, saznanje da sam bila "na testu" makar ga prošla sa čistom desetkom, bi se završilo sa srdačnim pozdravom! Štob' se reklo, ako kanite pobijediti, ne smijete izgubiti
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #64
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    pa e, nije svaka prevara prevara...to je opravdano, bre! Doduše, samo kad muškarcu nam pane...UA!!!


    postoji, postoji, niko nije glupav kad se zaljubi kao žena, pa očigledno ne vidi, objavljeno ne čuje, opipljivo ne opipava, samo slijepo voli!
    Nisam napisao da je opravdano, nego da NIJE ISTO kad je varas nedje po svijetu i kad je varas sa prvom komsinicom.

    Pa to zanci da nema mozga, ne moze se zaljubit u takvog co'eka ako ima mozak...


    Dje mi je Fidel? Nema ga vec par dana, vjerovatno trazi jos nekog covjeka koji je osudjen na 40 godina u ovoj drzavi zbog ubistva ili bilo cega drugog.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  15. #65
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,399
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Nisam napisao da je opravdano, nego da NIJE ISTO kad je varas nedje po svijetu i kad je varas sa prvom komsinicom.

    Pa to zanci da nema mozga, ne moze se zaljubit u takvog co'eka ako ima mozak...


    Dje mi je Fidel? Nema ga vec par dana, vjerovatno trazi jos nekog covjeka koji je osudjen na 40 godina u ovoj drzavi zbog ubistva ili bilo cega drugog.
    hahahahahhahahahahahahahhaahah ne, nikako....
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  16. #66
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

  17. #67
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,291
    Thanks Thanks Given 
    2,795
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Dje mi je Fidel? Nema ga vec par dana, vjerovatno trazi jos nekog covjeka koji je osudjen na 40 godina u ovoj drzavi zbog ubistva ili bilo cega drugog.
    Tu sam izzy, nisam htio da nastavljam pricu sa tobom. Racunao sam da je nezdrava.

    Kad si me vec prozvao (stigla mi notifikacija da je pomenuto moje ime na temi) ja mogu samo da kazem da mi licih na nekog momcica od nekih 17-18 godina koji je skoro prevaren pa mrzi sav zenski rod jer boze moj - sve su zene kurve.

    Ne valja ti to ali proce i ta faza pa ne brinem mnogo za tebe.

    Zivio!
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #68
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Ne treba unaprijed osuđivat momka, možda mu je prosula piće u lice, možda ga je prevarila, možda ga je provalila pred društvom.. Dosta toga je moglo da opravda ovakav postupak.


    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Svejedno, pravi argument nemas, jer nema covjeka koji je osudjen 40 godina u nasoj drzavi i ne bi ni ovaj momak bio na toliko osudjen da nije bilo medenice Shishkice.

    Misliš da je veći problem to što je dvostruki ubica sa predumišljajem dobio 40 godina (baš me briga ako je samo zbog toga što je ubio Medeničinog zeta) ili to što plaćene ubice dobijaju po 30, a ne po 40? Čisto onako, radoznao sam.
    Last edited by NHM; 02-07-15 at 09:57.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ne treba unaprijed osuđivat momka, možda mu je prosula piće u lice, možda ga je pervarila, možda ga je provalila pred društvom.. Dosta toga je moglo da opravda ovakav postupak.
    saglasna..al isto mislim da je počela da se zabavlja s drugim momkom, koji se njemu sviđa...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  20. #70
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Pa istina, ipak je tema ljubomora, ne bi kolega remark uzalud link postavljao.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  21. #71
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    i meni se čini isto. nije mi samo jasno što je izbacio na ulicu, što je ne zakači za kakvo drvo...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #72
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    i meni se čini isto. nije mi samo jasno što je izbacio na ulicu, što je ne zakači za kakvo drvo...

    Ne smije nepropisno da se zaustavi ili parkira, a čovjek poštuje zakon.
    Last edited by NHM; 01-07-15 at 11:30.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    izbačio je iz ravnoteže..i da joj je dosta...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  24. #74
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Čudi me što neko udruženje za očuvanje tradicionalnih vrijednosti, ili ekvivalent, nije već reagovalo saopštenjem podrške borcu za prava muškaraca.

    Dobrilo, đe li si?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #75
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    bice kandidat za 13julsku nagradu sledece godine
    nothing comes from violence and nothing ever could

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ljubomora
    By Kaljestro in forum Ljubav
    Replies: 43
    Last Post: 01-04-10, 19:20
  2. Ljubomora
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 137
    Last Post: 19-10-07, 15:55
  3. Ljubomora ljubomoraaaaaaa 2
    By Desert Eagle in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 23
    Last Post: 01-10-05, 07:56
  4. ljubomora
    By DiDa in forum Ljubav
    Replies: 48
    Last Post: 01-04-05, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •