Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 76 to 100 of 145

Thread: Ljubomora...

  1. #76
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Ima vremena i za ovu godinu, samo da ga uvrste u kandidate po hitnom postupku. Ionako CKM traži da se trinaestojulska nagrada ne dodjeljuje isključivo umjetnicima. Mada, nije da ovaj slučaj ne ostavlja određeni umjetnički dojam.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #77
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    ako je to ovaj što ga je krkna našla, zaslužuje.

    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...2696728591f08c
    prava umjetnička duša, reklo bi se
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #78
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odmah je potrčala ka obližnjem taksi vozilu pokušavajući da se spasi od nasilnika. Međutim, taksista je odbio da je poveze,

    VRH!
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  4. #79
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ako je to ovaj što ga je krkna našla, zaslužuje.

    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...2696728591f08c
    prava umjetnička duša, reklo bi se


    Pa eto, njegovo tijelo je umjetničko platno.

    Izgleda da su i dalje aktuelni sithovi "Moj dečko je opasan i voli samo mene". Jedini problem je što je od samog starta više trebalo obratit pažnju na ovaj dio "opasan"...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Molim da se imenuje firma za koju vozi altruista od taksiste, koji je muški odbio da prebači premlaćenu đevojku, da znam da ne koristim njihove usluge.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  6. #81
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ne treba unaprijed osuđivat momka, možda mu je prosula piće u lice, možda ga je pervarila, možda ga je provalila pred društvom.. Dosta toga je moglo da opravda ovakav postupak.





    Misliš da je veći problem to što je dvostruki ubica sa predumišljajem dobio 40 godina (baš me briga ako je samo zbog toga što je ubio Medeničinog zeta) ili to što plaćene ubice dobijaju po 30, a ne po 40? Čisto onako, radoznao sam.
    Realno ni 30 godina ne dobijaju, ali nebitno totalno, hocu da kazem da je 40 godina previse za ovo djelo.

    @krkna plakace ako ne budes koristila njihove usluge
    Last edited by ^izzy^; 01-07-15 at 13:11.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  7. #82
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Opet, pitam te zašto? Samo zato što niko drugi nije dobio toliko?

    Koliko bi trebalo da leži lik koji je kupio posebna kola da bi pratio ženu, pratio je više od nedelju dana, sačekao da bude zajedno sa drugim čovjekom, došao i počeo da puca u njih: njoj u glavu, a u njega 5 ili 6 metaka? Nije bilo u afektu, nije bilo u samoodbrani, nije bilo za spas nečijeg drugog života, bilo je iz čiste obijesti i pizme. Nadam se da ođe nema previše likova koji će komentarisat, kao u to vrijeme po portalima, kako je on taj koji je jadan, kako je ona kriva, kako je zaslužila, kako ovo, kako ono.

    Zaslužila je da je šutne iz kuće i da joj svako zna da je šarala. A i kolegu ubijenog bi žena otkačila, a nije zgodno imat Medenicu za taštu, pogotovo ne za ljutu taštu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post

    @krkna plakace ako ne budes koristila njihove usluge
    ti si vjerovatno onaj kojem se ne broji kad udari đevojku lijevom, jer si dešnjak...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. #84
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Mora se desna ruka sačuvat za... prijatnije aktivnosti.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #85
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Opet, pitam te zašto? Samo zato što niko drugi nije dobio toliko?

    Koliko bi trebalo da leži lik koji je kupio posebna kola da bi pratio ženu, pratio je više od nedelju dana, sačekao da bude zajedno sa drugim čovjekom, došao i počeo da puca u njih: njoj u glavu, a u njega 5 ili 6 metaka? Nije bilo u afektu, nije bilo u samoodbrani, nije bilo za spas nečijeg drugog života, bilo je iz čiste obijesti i pizme. Nadam se da ođe nema previše likova koji će komentarisat, kao u to vrijeme po portalima, kako je on taj koji je jadan, kako je ona kriva, kako je zaslužila, kako ovo, kako ono.

    Zaslužila je da je šutne iz kuće i da joj svako zna da je šarala. A i kolegu ubijenog bi žena otkačila, a nije zgodno imat Medenicu za taštu, pogotovo ne za ljutu taštu.
    Ne zato sto niko drugi nije dobio vec zbog toga sto je zena bila sa drugim muskarcem, u sredjene zemlje bi on mogao da se postavi kao zrtva i da kaze da ga je veoma pogodilo to sto ga je zena varala i da je od prevelike ljubavi za njom uradio stvari koje inace ne bi, ali da nije razmisljao svojom glavom, vec srcem i da je popustio sa zivcima zbog svega toga i ovo i ono i kazna 100% ne bi bila 40 godina.
    Ne znam koliko znas o slucaju Pistorijusa, ali lik nije dobio ni 5 godina zbog ubistva djevojke, jer je bilo iz "nehata", tj. mislio je da se provalnik zakljucao u wcu o.O i ako je bilo svjedoka koji su rekli da se cula vriska iz kuce pa tek poslije nekoliko minuta pucnji, to nije mnogo znacilo sudiji.
    A isti taj Pistorijus (za isti slucaj) samo da se to desilo kod nas i da mu je djevojka bila iz FAMILIJE, dobio bi 40 godina bez razmisljanja.

    Svejedno, ne opravdavam njegov postupak samo kazem da je previsoka kazna, jer ako pogledamo sa druge strane - koliko njih bude osudjeno za pokusaj ubistva (kad kazem pokusaj, mislim na ove koji su pucali u drugog covjeka sa namjerom da ga ubiju, ne kao pojedini barani sto pucaju u noge, nego bas POKUSAJ ubistva) i takvi likovi dobijaju smijesne kazne od po 2, 3, max 5 godina i cim izadju na ulicu opet prave probleme, ili je tuca u pitanju ili pucanje, ranjavanje, ali svejedno nema toga koji je izasao iz zatvora rehabilitovan, upisao fax i poceo da radi legalan posao, a takvih samo u baru ima mali milion, evo prije par dana su pustili momka koji je pucao u sred bara u sred dana prema ljudima, 9 metaka opalio i dobio 9 mjeseci, vjerovatno se kod nas dobija mjesec za svaki ispaljen metak prema covjeku. I ti mislis da je on rehabilitovan za tih 9 mjeseci, a da ovome treba 40 godina da bi dosao do tog prosvijetljenja? Ne zajebbaj.

    Slucaj Gojacanin, znamo ga svi dobro, znas li kolika bi bila kazna za dvostruko ubistvo, da nije bilo pritiska javnosti i gradjana? - Od 10 do 13 godina. A znas li koja je najveca odbrana ubice? - Imao sam tesko djetinjstvo.

    Svako ima neko svoje razmisljanje i pogled na zivot, pa neka svako radi sto hoce i kako misli da treba, ja sam u ovom slucaju ogorcen na sudjenje, kao i mnogim drugima dje nema ni P od pravde i dje se vidi u kom pravcu nam ide i drustvo i drzava.

    Zlatile se zemlje treceg svijeta - lopova, ubicu, silovatelja okinu mu ruku na sred trga ili ga ubiju od batina i zapale, uglavnom ako prezivi nece mu pasti na pamet da uradi to ponovo, a kod nas - podje u zatvor, igra sony, drogira se, ima 3x obrok, krov nad glavom, trenira, izbacuje slike iz zatvora, koristi fb, jebbe dronfuljice i dobija vece samopouzdanje, i dolazi mu do mozga da mu je bolje u zatvor povremeno da podje no kuci dje nema ni leba da jede.


    Kazem, zivimo u smijesnoj drzavi, i ne znam sto ce mi ovo da pisem po foruma jer bih mogao zavrsit duze u zatvor nego ovi dripci sto se pucaju po citavi dan, jer sam neprijatelj drzave broj 1, pisem kako nam je losa drzava i kako nista ne valja, a i dalje zivim u njoj.


    Rasirih ljubomoru siroko u pm.

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    ti si vjerovatno onaj kojem se ne broji kad udari đevojku lijevom, jer si dešnjak...
    Ja sam lijevak u nogu, desnjak u ruku, pa ne znam tacno na koje ekstremitete si mislila. :P

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Mora se desna ruka sačuvat za... prijatnije aktivnosti.
    hhahahahah a i zbog kucanja poruka.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  11. #86
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ne zato sto niko drugi nije dobio vec zbog toga sto je zena bila sa drugim muskarcem, u sredjene zemlje bi on mogao da se postavi kao zrtva i da kaze da ga je veoma pogodilo to sto ga je zena varala i da je od prevelike ljubavi za njom uradio stvari koje inace ne bi, ali da nije razmisljao svojom glavom, vec srcem i da je popustio sa zivcima zbog svega toga i ovo i ono i kazna 100% ne bi bila 40 godina.
    Ne znam koliko znas o slucaju Pistorijusa, ali lik nije dobio ni 5 godina zbog ubistva djevojke, jer je bilo iz "nehata", tj. mislio je da se provalnik zakljucao u wcu o.O i ako je bilo svjedoka koji su rekli da se cula vriska iz kuce pa tek poslije nekoliko minuta pucnji, to nije mnogo znacilo sudiji.
    A isti taj Pistorijus (za isti slucaj) samo da se to desilo kod nas i da mu je djevojka bila iz FAMILIJE, dobio bi 40 godina bez razmisljanja.

    Svojim postupcima koje sam već opisao (kupio posebna kola, pratio, naoružan im prišao i počeo da puca) eliminisana je svaka mogućnost da pokuša da se opravda onako kako si ti rekao. Čovjek je još bio i kriminalčić od karijere. Ljubav ne podrazumijeva ubijanje onoga koga ne možeš da imaš iz pizme (šta je ljubav i šta nije nisu tema, neću širit dalje).

    Znam dobro šta je Pistorijus radio, samo što je Pistorijus sebi otvorio vrata neke glupe odbrane. Da ne zaboravimo da je Pistorijus u svojoj zemlji ekstremno popularna ličnost, ali nećemo o tome jer tema nije ni kakva je pravda za bogate i slavne. Širom svijeta, ne samo u RSA ili u Americi ili kod nas. I ne, ne bi Pistorijus kod nas dobio 40 godina.

    Ostatak posta se slaže sa onim što sam ja rekao - problem su premale kazne za ostale kriminalce - ubice, silovatelje i slično.

    Možda je bolje da sam pitao koje to krivično djelo, po tvom mišljenju, zaslužuje kaznu od 40 godina. Ali nema veze.

    P.S. O kaznenoj politici, niskim kaznama, pomilovanjima svega i svakoga, da li kazna treba da bude samo kazna ili i pokušaj rehabilitacije - mislim da čak i postoji neđe neka tema.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Sve ukinut BRE i mir u kucu hahahahahahaha

  13. #88
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Odmah je potrčala ka obližnjem taksi vozilu pokušavajući da se spasi od nasilnika. Međutim, taksista je odbio da je poveze,

    VRH!
    e zamisli kakav je to "covek"?...glibo. SVE mu najgore zelim. (ŕ to tesko ikome zazelim)
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  14. #89
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    zasto, sto je crni taxista kriv... vidji momka kakav je, 100+ kila, tetovaže, bijesni đip, ta đevojka je zaslužila da bude bivena cim je sa njim izlazila...

    Sad bez zaebancije, mislim da to nije ovaj momak, vidji kako ima blagorodni osmjeh, medooo mali...

  15. #90
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da nemate sestru vi dezurni "zaebanti".
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  16. #91
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    ovaj je prezgodan, pravi mužjak
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #92
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NIKO nema pravo da udari nekoga bilo musko ili zensko sem u slucaju samoodbrane. Ljudi nisu necije vlasnistvo. Desi se neko ******? OK desava se ali posle brate svako svojim putem Cao. Hoce li to nesto promijeniti ako nekoga udaris? Ne nece. Shit happens, deal with it.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  18. #93
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    mislim da tema oko zakona i primjene zakona kao i visinama kazni za ubistva u našoj zemlji postoji nedje po forumu pa tamo predjite a ovdje se osvrnimo na ljubomoru bez ovako tragičnih posledica.
    Ne brišem ove postove pošto sudim da nijesu baš potpuno van teme, jer smo govorili o zločinima počinjenim iz ljubomore, ali svejedno, nemojte razradjivati tu temu više
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #94
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li sto ljepse od ljubomore?

    poslato paukom
    istrajan budi.

  20. #95
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Psihologija ljubomore; Intervju sa psihologom Davorinom Zorkom




    Jedan od najznačajnijih književnika u povijesti, Fjodor Mihajlovič Dostojevski, u 19. je stoljeću napisao: „U srcu koje iskreno ljubi ili ljubomora ubija ljubav, ili ljubav ubija ljubomoru“ Pomoću ovog kratkog citata htjeli smo vas uvesti u našu novu temu, ovog puta riječ je o ljubomori.
    Najčešće se ljubomorom smatra osjećaj duševne boli onoga koji sumnja u osobu od koje traži vjernost. Također, ljubomora se može definirati kao osjećaj suparništva u odnosu prema drugim osobama na poslu, u traženju uspjeha ili koristi. Nažalost, ljubomora može vrlo lako razoriti naše obiteljske, prijateljske ili poslovne odnose ako postane dio naše svakodnevnice.
    Da se to ipak ne dogodi, odlučili smo vas malo bolje uputiti u ovaj fenomen razgovarajući sa stručnjakom iz područja psihologije. Nekoliko zanimljivih pitanja vezanih uz temu ljubomore postavili smo Davorinu Zorku koji radi kao profesor psihologije u Gimnaziji Josipa Slavenskog Čakovec i u Ekonomskoj i trgovačkoj školi Čakovec.

    Alfa portal: Kako biste Vi definirali ljubomoru? Postoji li ” pozitivna ljubomora“?
    Profesor D. Zorko:
    Ljubomora je, kao što i sama riječ poručuje, kada se ljubav pretvori u – moru . Postoji li “pozitivna” ljubomora? Odgovoriti bi se moglo protupitanjem: postoji li pozitivna mora?
    Alfa Portal: Sada kad smo slikovito objasnili što je to ljubomora, možete li nam reći koji su temelji za nastanak ljubomore?

    Profesor D. Zorko:
    Temelj ljubomore je – strah. Strah da nismo ili da nećemo biti dovoljno dobri, strah da bismo mogli biti napušteni, iznevjereni, povrijeđeni… Strah je iskonska suprotnost ljubavi. Zbog straha i u ime straha se zatvaramo u sebe, dok ljubav podrazumijeva otvorenost uma i otvorenost srca. Zbog straha onemogućujemo samima sebi da nam se drugi približe, zbog straha bježimo od bliskosti, intimnosti, prisnosti. Zbog straha gradimo oko sebe zidove. Ljubav podrazumijeva povjerenje, dok strah upravo obrnuto posljeduje nepovjerenjem. Birajmo, stoga, ljubav umjesto straha, povjerenje umjesto nepovjerenja, otvorenost umjesto zatvorenosti, bliskost umjesto udaljavanja!

    Alfa portal:
    A može li se ljubomora ikako kontrolirati?
    Profesor D. Zorko: Ljubomora se, naravno, može nadzirati. Sve se može kada se hoće Općenito, sasvim je u našoj moći upravljati vlastitim emocijama. Smatrati da je štogod ili tkogod izvan nas samih odgovoran za naše osjećaje i za naše raspoloženje, i općenito za naš život, znak je emocionalne nezrelosti. Obrnuto – shvatiti, duboko uvidjeti da samo sami odgovorni za ono što nam se zbiva – znak je životne zrelosti i početak mudrosti.
    Alfa portal: Kada se ljubomora može povezati s bolešću i kada trebamo potražiti pomoć?Profesor D. Zorko: Ljubomora može u svom intenzitetu postati destruktivna i također može dovesti do autodestruktivnosti. I taj destruktivni potencijal ljubomore, i općenito straha – nikako NE bi valjalo podcijeniti! Kako liječiti? Naravno, uvijek je bolje spriječiti, nego liječiti =). Pomaže suočiti se s osobnim strahovima, pomaže prestati tražiti “krivca” u drugoj osobi. U tome može pomoći psihoterapeut, gdjekada mogu pomoći i doista bliske osobe, a najviše pomaže samousavršavanje =).
    Alfa portal: Važno je pitanje: Kako se nositi s ljubomorom kao ljubomorna osoba, a kako kao osoba koja trpi nečiju ljubomoru?
    Profesor D. Zorko: U prethodnom je dio odgovora na to kako se nositi s vlastitom ljubomorom: suočiti se s vlastitim strahovima. Kao dio toga procesa, prihvatiti da druga osoba NIJE naše vlasništvo, NIJE naš posjed, NEMAMO nikakvo pravo terorizirati je, a sve u ime svoga straha, kamufliranog kao tobožnja velika “ljubav”, jednostavno nemamo pravo nanositi drugoj osobi bol ili povrede. Pored toga, sve se vraća, sve se plaća! Povrjeđujući druge, povrjeđujemo zapravo sami sebe. Vrlo jednostavno, što sijemo, to i žanjemo. Kada trpimo nečiju ljubomoru, pomaže vrlo otvoreno i iskreno o tome razgovarati, pomažu “čarobne” riječi: žao mi je, molim te oprosti mi, hvala ti, volim te! Pomaže zagrljaj, pomaže nježnost, pomaže pomoći drugoj osobi prevladati njene strahove.

    Alfa
    portal:
    I pitanje za kraj: Može li nas ljubomora naučiti nečemu?
    Profesor D. Zorko: Ljubomora nas može poučiti o nama samima, kao i sve što nam se zbiva. Sve što nam se događa, je poruka nama samima. Ljubomora je signal da u sebi nosimo potisnute strahove. Znak da nešto NE štima s našim samopouzdanjem, znak da zapravo NE volimo sami sebe, a onda da nismo niti u stanju voljeti uopće. Umišljamo si da je “ljubav” ako smo ljubomorni, a zapravo smo ustrašeni od spoznaje da niti NE znamo voljeti.Ovim se putem još jednom zahvaljujemo profesoru Davorinu Zorku na uloženom trudu i vremenu koje je posvetio odgovorivši na postavljena pitanja. Hvala!

  21. #96
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Sve ovo ne nosi vodu uopšte! Ljubomora (prava ljubomora) je bolest. I to vrlo teška i neizlječiva, i ne da se ne može izliječiti nego je sve samodestruktivnija što je više pokušavaju ignorisati. Ali mnogo manje ljudi pati od ove teške bolesti nego što se drugima pripisuje. Smatrati ljude ljubomornim samo zato što žele da se zaštite od razvrata koji hara svijetom, je pogrešno. Ali sve u svijetu je totalno pošlo naopako i uzelo toliko maha....da jednostavno ne možeš ni da nađeš "tačku" odakle bi uzeo da ispravljaš krivu Drinu. Sve je toliko haotično da je GLUPO i pomisliti da se nekako može oporaviti globalna svijest. I jedino što nam preostaje je da instinktivno u hodu eskiviramo hipnotisane ljude koji nam govore da je mlijeko crno.......i mnoštvo im aplaudira jer im je potpuno nebitno kakvo je ono ustvari.

  22. #97
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Taksista je razmislja ovako : "Vidji ovu konjinu u ovoga djipa sto bije ovu najjace da je primim u taksi pa i mene i nju da istambura."

    A mozda mu se i smjena zavrisla ko ce ga znat. Mada moglo bi odje da posluzi ona parola sto je trazila to je i dobila

    Brz oporavak joj zelim pa sledeci put neka momka trazi u biblioteku .

  23. #98
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A dje jadan, trazice njega opet. Nije on tako loš, samo ponekad popizdi pa ne zna dje udara.

  24. #99
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    ^ Nazalost bi se slozio... Najprije ce se njemu vratit' ili nekom slicnom. Takve situacije redovno gledam i ne mogu se cudu nacudit'...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #100
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Jedan vojnik je po povratku iz vojske odsekao glavu ljubavnika svoje žene i stavio je u njeno krilo dok je spavala trudna u bolnici, nakon čega joj je rekao:" Vidi Dijana, tvoj ljubavnik je ovde. On spava sa tobom svako veče, samo ti više nećeš moći da spavaš."
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ljubomora
    By Kaljestro in forum Ljubav
    Replies: 43
    Last Post: 01-04-10, 20:20
  2. Ljubomora
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 137
    Last Post: 19-10-07, 16:55
  3. Ljubomora ljubomoraaaaaaa 2
    By Desert Eagle in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 23
    Last Post: 01-10-05, 08:56
  4. ljubomora
    By DiDa in forum Ljubav
    Replies: 48
    Last Post: 01-04-05, 20:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •