Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 145

Thread: Ljubomora...

  1. #101
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Cije je bilo dijete? (analogija: koliko je bio u vojsci?)

    Posto poznajes dobro sve te price...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #102
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Jedne prilike negdje 2004. vraćah se sa prakse na faksu i kod parka na Kruševcu nailazim đe momak odvaljuje od batina đevojku. Jeste da sam i tad volio gledat svoja posla,ali to je bilo baš krvničko batinjanje pesnicama. Priđoh sa namjerom da prekinem to, e vidim ostali samo gledaju, kad ovaj skoči na mene. Odgurni ga, pričaj mu,uzalud, opet se zaleće na mene i zviznuh ga direktom po nosu, slomih mu ga, krv ga obli, a ova đevojka koju je premlaćivao kad viđe to skoči na mene kandžama i izgreba me po licu. E nikad se po.ranije u životu nisam osjetio no tad. Lažem, jesam jednom no to nije za priču Tako da puna podrška taksisti. Svaka koja je sa takvim nasilnikom, zaslužuje ga što se mene tiče.

  3. #103
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    ^ Istu ovakvu situaciju sam gledao sa balkona. Dok sam uzeo tel da zovnem policiju prisao je momak i pokusao na fin nacin da razdvoji. Ovaj je poceo na njega da skace pa ga je ovaj patosirao. I onda je ova zenka sa poda (posto je prethodno ovaj nasilnik prosuo) pocela da skace na ovog momka i da ga udara torbicom... Vjerujem da se i on osjecao posrrano kao i ti.

    I kao sto rekoh, slicne situacije gledam cesto i cujem iste svuda okolo. Kao sto si i sam rekao - takve bolje ne zasluzuju.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #104
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vjerovatno da se nekad ne bi trebali petljati no zatvorit oči i proći za neke je mucniji ljudski sram nego na kraju biti posran.






    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #105
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,345
    Thanks Thanks Given 
    1,325
    Thanks Thanks Received 
    1,467
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Cije je bilo dijete? (analogija: koliko je bio u vojsci?)

    Posto poznajes dobro sve te price...
    Ovo je sa neke grupe na fb, ne znam detalje o prici.

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Jedne prilike negdje 2004. vraćah se sa prakse na faksu i kod parka na Kruševcu nailazim đe momak odvaljuje od batina đevojku. Jeste da sam i tad volio gledat svoja posla,ali to je bilo baš krvničko batinjanje pesnicama. Priđoh sa namjerom da prekinem to, e vidim ostali samo gledaju, kad ovaj skoči na mene. Odgurni ga, pričaj mu,uzalud, opet se zaleće na mene i zviznuh ga direktom po nosu, slomih mu ga, krv ga obli, a ova đevojka koju je premlaćivao kad viđe to skoči na mene kandžama i izgreba me po licu. E nikad se po.ranije u životu nisam osjetio no tad. Lažem, jesam jednom no to nije za priču Tako da puna podrška taksisti. Svaka koja je sa takvim nasilnikom, zaslužuje ga što se mene tiče.
    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    ^ Istu ovakvu situaciju sam gledao sa balkona. Dok sam uzeo tel da zovnem policiju prisao je momak i pokusao na fin nacin da razdvoji. Ovaj je poceo na njega da skace pa ga je ovaj patosirao. I onda je ova zenka sa poda (posto je prethodno ovaj nasilnik prosuo) pocela da skace na ovog momka i da ga udara torbicom... Vjerujem da se i on osjecao posrrano kao i ti.

    I kao sto rekoh, slicne situacije gledam cesto i cujem iste svuda okolo. Kao sto si i sam rekao - takve bolje ne zasluzuju.
    Mozda si ti gledao sa balkona Superhika...
    Pisao sam vec u jednoj temi o tome i nikad ne bih prisao da branim zenu, zato sto ce 90% njih da odreaguju kao te dvije u vasim pricama, vole one grubo, a bolje i ne zasluzuju.

    E ovo je ljubomora - Samo dva odsto srpskih turista odlučuje se za Crnogorsko primorje - Kurir
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  6. #106
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post



    Mozda si ti gledao sa balkona Superhika...
    Pisao sam vec u jednoj temi o tome i nikad ne bih prisao da branim zenu, zato sto ce 90% njih da odreaguju kao te dvije u vasim pricama, vole one grubo, a bolje i ne zasluzuju.
    Ne bih ni ja.... direktno i licno... Indirektno da.

    E ovo je ljubomora - Samo dva odsto srpskih turista odlučuje se za Crnogorsko primorje - Kurir
    Ne, to je zavist..

    Hvala Lepo

  7. #107
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Nisam gledao njega... on je pomenuo 2004. godinu, ja sam ovo gledao u par navrata u zadnjih mjesec-dva...

    Ovo sto Maja rece - 'zavist' je interesantno jer mnogi brkaju ova dva pojma - zavist i ljubomora.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #108
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,246
    Thanks Thanks Given 
    683
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ne bih ni ja.... direktno i licno... Indirektno da.


    Ne, to je zavist..

    Hvala Lepo
    Bila je ranije neđe na PG vremeplov slika lika za volanom BMW-a dok u ruci drži bocu nekakvog skupog pića. Komentari su bili "a viđi seljaka" i slično a komentar na jedan od takvih komentara je bio "jeste li ljubomorni na BMW ili na bocu ..." Uglavnom, u Podgorici se često sud o nečijem nedostatku ukusa komentariše kao ljubomora. Takođe, često se komentariše kao primitivizam, zaostalost i, najčudnije od svega, "to je svuđe u svijet normalno". Đe je to "svuđe u svijet" i što je to "normalno" za mene su nepoznanice. Srećom.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  9. #109
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Za to se kaze "kiselo je grozdje". �� Da li je nesto nekome ukusno ili nije to rijetko ima veze sa estetikom, bontonom itd.. �� Nikoga necemo nauciti mjeri u ponasanju ili ophodjenju izvrgavanjem ruglu.. Obzirom da se to radi javno obicno onima koji imaju tj. Pokazuju materijalne mogucnosti, a rijetko, ili srecom nikad onima sa skromnijim mogucnostima, onda to i nije iz dobronamjernih poriva... Zavidnost je jedno, ljubomora je drugo... E sad sto se u nekoj zajednici zargonski koristi pogresan termin, to je vec pitanje za njih...
    Hvala Lepo

  10. #110
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,345
    Thanks Thanks Given 
    1,325
    Thanks Thanks Received 
    1,467
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nisam gledao njega... on je pomenuo 2004. godinu, ja sam ovo gledao u par navrata u zadnjih mjesec-dva...

    Ovo sto Maja rece - 'zavist' je interesantno jer mnogi brkaju ova dva pojma - zavist i ljubomora.
    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Za to se kaze "kiselo je grozdje". �� Da li je nesto nekome ukusno ili nije to rijetko ima veze sa estetikom, bontonom itd.. �� Nikoga necemo nauciti mjeri u ponasanju ili ophodjenju izvrgavanjem ruglu.. Obzirom da se to radi javno obicno onima koji imaju tj. Pokazuju materijalne mogucnosti, a rijetko, ili srecom nikad onima sa skromnijim mogucnostima, onda to i nije iz dobronamjernih poriva... Zavidnost je jedno, ljubomora je drugo... E sad sto se u nekoj zajednici zargonski koristi pogresan termin, to je vec pitanje za njih...
    Hvala Lepo
    Ljubomora, Zavist ili Zavidnost? Nisam u toku?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  11. #111
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Najkrace moguce...

    "Zavist je žudnja za nečim što neko drugi ima, dok je ljubomora strah od gubitka nečeg što imamo."

    Za vise informacija i dubljoj edukaciji moze i Google da pomogne.


    P.S. 'zavidnost' je isto sto i 'zavist', rekao bih da je to na bosanskom/hrvatskom jeziku.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #112
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    847
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Ljubomora je jedna velika bolest , i ako ima nje ,ona rusi sve

  13. #113
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Hmm ..simpa je biti malo posesivan/a... sta znam..
    tj.. shlatko�� , odnosno.. kad se bolje razmisli, treba tu biti drasticno objektivan u smislu sto je moje moje je i quit.. Demokratija tamo put Grcke i tako to...
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 09-07-15 at 11:23.

  14. #114
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Jedne prilike negdje 2004. vraćah se sa prakse na faksu i kod parka na Kruševcu nailazim đe momak odvaljuje od batina đevojku. Jeste da sam i tad volio gledat svoja posla,ali to je bilo baš krvničko batinjanje pesnicama. Priđoh sa namjerom da prekinem to, e vidim ostali samo gledaju, kad ovaj skoči na mene. Odgurni ga, pričaj mu,uzalud, opet se zaleće na mene i zviznuh ga direktom po nosu, slomih mu ga, krv ga obli, a ova đevojka koju je premlaćivao kad viđe to skoči na mene kandžama i izgreba me po licu. E nikad se po.ranije u životu nisam osjetio no tad. Lažem, jesam jednom no to nije za priču Tako da puna podrška taksisti. Svaka koja je sa takvim nasilnikom, zaslužuje ga što se mene tiče.
    A ovo da mi se desi tacno bih i nju u nokaut bacio. Zamisli povrh svega toga da te jos murija ufatila haha da ides u zatvor zato sto svoja posla nisi gleda

  15. #115
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Nedje skoro, dok sam sjedio sa drustvom, upoznao sam jednu djevojku koja je nestvarno dobro izgledala… cim je otisla svi su odmah navalili da je nadjem na fejsbuk… medjutim, nije je bilo, i tada su svi reagovali u smislu- a nista onda, mora da ima momka…Evo banalan sam primjer naveo, koji i ne mora da znaci da djevojka uopste ima momka, niti da je isti ljubomoran, ali stvarno sam primijetio da dosta djevojaka, poslije nekog perioda u vezi, gasi profil…
    Nevezano za ovo, koji su to uopste postupci u vezi koji se karakterisu kao ljubomora… kontrolisanje profila, poruka, zabrana izlazaka… sta… je li ljubomora uopste tako losa, postoji li neka “dobra” ljubomora, kao znak da ti je do te osobe stalo…
    Valjda isto kao sto je zaljubljenost jako "iracionalno" osjecanje javi se i ljubomora a njen intenzitet varira od karaktera osobe kao i povoda koji nam daju za nju.A valjda je to znak da objekat zaljubljenosti zelimo samo za sebe. Nekim zenama je i potrebno i vole da je izazovu kod muskarca valjda da bi se stalno osjetile bitnom i voljenom, pozeljnom i kao stalni znak potvrde, I to je ok dok ne predje u neku obostranu patologiju kao gore navedeni slucajevi maltretiranja.
    Ovo za fb je mozda nepovjerenje a moze biti i povjerenje i znak ljubavi, jednostavno moze biti djevojci toliko dobro sa nekim da joj ne treba "hrana" od drugih osoba.
    Dobra-losa, moje mjerilo je koliko i da li skodi nekome i vezi u kojoj je .

  16. #116
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...cc2d9d4eb&dl=1

    pretpostavljam da ima zainteresovanih na temi
    She is only here to annoy herself!

  17. #117
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Jedan vojnik je po povratku iz vojske odsekao glavu ljubavnika svoje žene i stavio je u njeno krilo dok je spavala trudna u bolnici, nakon čega joj je rekao:" Vidi Dijana, tvoj ljubavnik je ovde. On spava sa tobom svako veče, samo ti više nećeš moći da spavaš."
    Da sam nejaka, rekla bih - mene je tebe strah.
    Ne brini, proći će to što te muči...jednog dana.

    (kakavhororsvegami)

  18. #118
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,246
    Thanks Thanks Given 
    683
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Evo da vidimo malo što Robert Nozik veli o ljubomori, tj. više o onoj razlici između zavisti i ljubomore koju gore pominjasmo. Koga boli glava, neka ne čita. Ko ne može zaspat, neka čita. I tako, kaže Nozik:
    U odnosu na vas, neku drugu osobu, ili na posjedovanje neke vrste predmeta ili atributa, postoje četiri mogućnosti:

    Vi ste zavidni (u odnosu na njega i tu vrstu predmeta ili atributa; suzbijam relativizaciju u onome što slijedi) ukoliko preferirate 4 ispred 2, dok 3 ispred 4 ("dok" je "i" konjunkcije). Vi ste ljubomorni ako preferirate 1 ispred 2, dok ste indiferentni između 3 i 4. Osnovna ideja je da ste ljubomorni ako to želite zato što ga on ima. Formulisani uslov kaže da vi to želite samo zato što on to ima. Slabiji uslov bi rekao da ste vi ljubomorni ako to više želite zato što on to ima, tj. ukoliko preferirate 1 ispred 2 više od 3 ispred 4. Na sličan način možemo formulisati manje strog uslov za zavist. Veoma zavidan čovjek preferira da drugi čovjek nešto nema ukoliko on to sam nema. Djelimično zavidan čovjek može htjeti da drugi čovjek nešto ima čak i ako on sam to ne može da ima, ali on to manje preferira nego kada bi onaj drugi imao nešto što ima i on, tj. on preferira 2 ispred 4 manje od 1 ispred 3. Vi ste mrzovoljni ukoliko preferirate 3 ispred 1, dok preferirate 3 ispred 4. Vi ste kivni ukoliko preferirate 4 ispred 1, dok preferirate 3 ispred 4. Vi ste takmičarski raspoloženi ukoliko preferirate 3 ispred 4, dok ste indiferentni između 1 i 4.
    Osoba koja je takmičarski raspoložena je mrzovoljna. Kivna osoba je mrzovoljna. Ima zavidnih osoba koje nisu ljubomorne (u smislu slabijeg uslova). Iako to nije teorema, plauzibilno je psihološki zaključiti da je većina zavidnih ljudi ljubomorna. svakako je psihološki zakon da su kivne osobe zavidne.
    I? Jeste li ljubomorni, zavidni, mrzovoljni, kivni ili ste samo takmičarski raspoloženi?
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  19. #119
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da li je Nozik pod - takmičarski raspoloženi, odvojio timske igrače i izrazite individualiste?
    Ako jeste, kakva je razlika?
    Rekoh, bolje da pitam, da ne pogriješim u analizi i definisanju.

    (kakogodokrenešmrzovoljnismozavidniiljubomorni...t jah -.-)

  20. #120
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,246
    Thanks Thanks Given 
    683
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Mislim da timskom igraču nije mjesto ni u jednoj od ove četiri mogućnosti. To jest, ako se imalo pridržava fer pleja. Ne može ljubomora dobra bit, ne može me niko u to ubijedit!
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  21. #121
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Slažem se

  22. #122
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...cc2d9d4eb&dl=1

    pretpostavljam da ima zainteresovanih na temi
    Fino je ovo.. Samo ne znam sta ce kome detektivski dokazi i mucenje sumnjom da bi im neko sa strane potvrdio ono sto sami nece sebi da priznaju... Boo.. Jel u CG i dalje postoji "nosilac krivice za razvod braka", ako postoji onda jeste finansijski opravdano. Uvali mu prijateljicu (ili on njoj slicno), skljocnu dokaze i pravac kod sudije po prisvajanje imovine u zaru "uvredjenosti, dusevnog bola, patnji ....itd".. A za druge info.. Hm.. Mozda bogati roditelji pa da ispitaju buducu snajku ili zeta... Zanimljiva usluga.
    Za lose drustvo, to bi trebali roditelji da prate djecu jos od vrtica... Ako tu zaglave sa izborom, trajace i posle punoljetstva... Utvrdjivanje neobicnih stanja kod svojih bliznjih - valjda to vec pod samom sumnjom shvataju?

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 17-07-15 at 23:50.

  23. #123
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ...taj nemir, unutrašnju borbu i ljubav koja razara kao metastaza, najbolje je opjevao Jiri Šotola

    Koliko si imala ljubavnika


    Pa, koliko si imala ljubavnika? i gdje si sve s njima
    spavala? i što su ti govorili? i kako, kako je bilo?
    Ostavi me na miru.
    Čuješ, daj mi mira, fućkam na te tvoje
    fotografije spremljene u kutiju od cipela
    pisamca o vjernoj ljubavi sakrivena u šavovima i na
    policama pod rubljem, prestani,
    prestani, idi konačno, kao nepodnošljivu muhu
    slijedim očima tvoj lik po svim kutevima,
    idi,
    izleti kroz prozor, s propuhom, idi, nemam vremena,
    moram se naspavati, idi, rasplini se,
    rastopi se tamo u toj narančastoj lokvi pod svjetiljkom,
    izgubi se među slovima ove glupe knjige
    koju čitam.
    idi, ne volim te, ništa ne želim, ništa te ne pitam,
    ne zanima me,
    fućkam ti na tvoje adrese i telefonske brojeve i sijed
    i sijed ću te još voljeti, no za ime isusovo
    koliko,
    koliko si ih imala?


    (tužno )

  24. #124
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Mislim da timskom igraču nije mjesto ni u jednoj od ove četiri mogućnosti. To jest, ako se imalo pridržava fer pleja. Ne može ljubomora dobra bit, ne može me niko u to ubijedit!
    Pa sad, stvari nikad nijesu konačne i u tome i jeste draž.
    Kada je u pitanju fer plej onda malo ljubomore nikada nije naodmet. Malo. Umjerenost je sve.
    Onda ljubomora dođe kao lakmus i motiviše. Opet to je đe se veza razvija i raste, jer povjerenje se zaslužuje, a onamo đe je sve samo stvar sviđanja ljubomora je ponajmanji problem.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  25. #125
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Noir View Post
    ...taj nemir, unutrašnju borbu i ljubav koja razara kao metastaza, najbolje je opjevao Jiri Šotola

    Koliko si imala ljubavnika


    Pa, koliko si imala ljubavnika? i gdje si sve s njima
    spavala? i što su ti govorili? i kako, kako je bilo?
    Ostavi me na miru.
    Čuješ, daj mi mira, fućkam na te tvoje
    fotografije spremljene u kutiju od cipela
    pisamca o vjernoj ljubavi sakrivena u šavovima i na
    policama pod rubljem, prestani,
    prestani, idi konačno, kao nepodnošljivu muhu
    slijedim očima tvoj lik po svim kutevima,
    idi,
    izleti kroz prozor, s propuhom, idi, nemam vremena,
    moram se naspavati, idi, rasplini se,
    rastopi se tamo u toj narančastoj lokvi pod svjetiljkom,
    izgubi se među slovima ove glupe knjige
    koju čitam.
    idi, ne volim te, ništa ne želim, ništa te ne pitam,
    ne zanima me,
    fućkam ti na tvoje adrese i telefonske brojeve i sijed
    i sijed ću te još voljeti, no za ime isusovo
    koliko,
    koliko si ih imala?


    (tužno )
    Ako mu je potrebno zavisiti od nekoga toliko da pogazi sebe u potpunosti(mada on ocigledno jos nije jer je napisao pjesmu), Jiri je jedan teski smokljan...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ljubomora
    By Kaljestro in forum Ljubav
    Replies: 43
    Last Post: 01-04-10, 20:20
  2. Ljubomora
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 137
    Last Post: 19-10-07, 16:55
  3. Ljubomora ljubomoraaaaaaa 2
    By Desert Eagle in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 23
    Last Post: 01-10-05, 08:56
  4. ljubomora
    By DiDa in forum Ljubav
    Replies: 48
    Last Post: 01-04-05, 20:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •