Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 145

Thread: Ljubomora...

  1. #26
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Po mojoj nekoj logici, ako već ima potrebu za fizičkim napadom, taj bi trebalo da izbode samog sebe a ne ženu, ali što znam ja.

    Pusa za sve koji žene smatraju ličnim vlasništvom.

  2. #27
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ti ih poznajes licno i poznajes tacnu situaciju koja je do toga dovela da tako jasno kazes da je ona kriva?

    Uz to pozivas svakoga da ti 'sutra' prca zenu jer njima nista neces, samo ces svoju zenu da izbadas nozem...
    Jedino u slucaju da je silovao ili ucijenjivao za nesto. I ne kazem da cu da je izbodem, no odma otkaz.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  3. #28
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Po mojoj nekoj logici, ako već ima potrebu za fizičkim napadom, taj bi trebalo da izbode samog sebe a ne ženu, ali što znam ja.

    Pusa za sve koji žene smatraju ličnim vlasništvom.
    E u pravu si, ja sam kriv ako me zena prevari.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  4. #29
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,966
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    ja isto mislim da treba zena sama sebe da iznabada.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. #30
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,287
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    I ne kazem da cu da je izbodem, no odma otkaz.
    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Jedan Kinez prije par dana izbode covjeka na sred ulice jer mu je prca zenu, sto znam, ja bih nju izbooo, ako zena ne da povoda nece je nijedan prcat, tako da je po meni ona kriva.
    Khmmm
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #31
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    E u pravu si, ja sam kriv ako me zena prevari.
    Ako imaš potrebu da je prikolješ kriv si.

  7. #32
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Nedje skoro, dok sam sjedio sa drustvom, upoznao sam jednu djevojku koja je nestvarno dobro izgledala… cim je otisla svi su odmah navalili da je nadjem na fejsbuk… medjutim, nije je bilo, i tada su svi reagovali u smislu- a nista onda, mora da ima momka…Evo banalan sam primjer naveo, koji i ne mora da znaci da djevojka uopste ima momka, niti da je isti ljubomoran, ali stvarno sam primijetio da dosta djevojaka, poslije nekog perioda u vezi, gasi profil…
    Nevezano za ovo, koji su to uopste postupci u vezi koji se karakterisu kao ljubomora… kontrolisanje profila, poruka, zabrana izlazaka… sta… je li ljubomora uopste tako losa, postoji li neka “dobra” ljubomora, kao znak da ti je do te osobe stalo…
    Nije to, nisam studirao psihologiju ali genetski vucem neke socio-psilohosko familjarne gene koje svi imamo, s toga smatram da sam veci psiholog od mnogih psihologa, npr moj druga koji je to po struci.

    Da se vratimo temi:

    Kao prvo, kod nas generalno drustvene mreze se pogresno interpretuju, uostalom facebook je danas nepodnosljiv jer ga i moja baba na zabljaku ima, jel da?
    Znas ono kad kacis neki rockerski klip i onda ti se pojavi neka baba da ti se usere u njemu tipa: pozdravi majku sine. Salimo se malo

    Poznajem par finih djevojaka, koje nemaju facebook (ali zato imaju viber ) uostalom vecina normalnih djevojaka to ne koriste.
    Zamisli sliku koja ima 256 lajkova a nijedan komentar, po meni to pokazuje koliko je to besmisleno i bolesno mjesto puno kompleksa i predrasuda.
    Da se razumijemo napredan korisnik moze tu fino da se zabavi ali problem je sto 85% korisnika ne zna podesiti podesavanja i onda slijedi komiranje.

    Sto se ljubomore i tvoje price tice; konkretno tvoja teorija je ono 'nidje veze' momak ili djevojka se obicno provede do 23-4 godine i onda stupa na sceni neka vjeridba, ili zenidba... sve poslije toga je smaranje i monotonija.

    Imam jednog druga, ozenio se prije godinu dana, ima sredjenu kucu od 200k eura, auto od 10k i para na pretek, nista ne radi jer ne mora, nidje ne izlazi, kad izlazi to biva sa zenom. Zenu je zatvorio niko mu je ne vidi i mislim da je to ok.

    Jer drugi slucajevi, s desne strane neke rade ali kruze svakakve price kako varaju muzeve, rijetko su doma itd...

    Ljubomorna je neizbjesna, smatram da zena ne zasluzuje preveliku slobodu jer ce je prije ili kasnije zloupotrebiti, jer ce naletit na 'zabranjeno voce' a onda je izio vuk magarca, jel da? hehe

    Problem je sto, mala sloboda ne postoji, sto znaci ili zatvor kuci, ili ovo drugo.

    Tako da sa moje strane, puna podrske ovom prvom drugu hehe

  8. #33
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Khmmm
    Pa to ide uz taj dogadjaj, znaci ne ja kao ja, nego da sam umjesto tog kineza, razumijes?

    Znamo svi onaj slucaj iz pg kad je lik rijesio oboje pa ova bijase nesto povezana za sudinicom medenicooom, pa dobi lik 40 godina ni kriv ni duzan (da je ona ubila njega i njegovu ljubavnicu ne bi dobila nista jer je boze moj to zena i ugrozena je maxe druze), ja mislim da je on treba sebe da rijesi tu, jbg on je kriv sto mu se zena ***** u njegovoj postelji.

    Ne znam kakav bi vas osjecaj bio da nadjete kuci zenu kako je klepa neki komsija dok si ti na rabotu, neka ide brate da se kurvva nedje po svijetu, a ne u moju kucu.

    Zlatna je bila ona stara crnogorska, macom po pogaci, a ne ovo danas, hoce od muza pare, ljubav, kucu, vilu, luksuz, a dovodi lika sa ulice da je klepa, ne † mi muslimanskog, no odma ban.

    Ima jedna poznata prica iz nasega grada, kad je lik zateka zenu kako je drugi trese (naravno u njegovom krevetu, cudno ha?), uleceo majgeri poprecki, iskidao oboje, evo sad jebbe maloljetnice na racun te price i puca mu ona stvar i za zenu (bivsu) i za jahaca.

    Ne moze bit isto ako prevaris zenu nedje po svijetu, tipa odes na brod, ne vidis kopna po mjesec dana, i onda podjes u neku luku u tri lijepe da se iscefis, niko ne zna i zdravo, ali ovo, ovo je crna gora, ima nas koliko jedno omanje selo kinesko, sve se zna, ko s kim, zasto, koliko, kako, i sad ona dovede u kucu komsiju, blam, obraz, dostojanstvo, dje je? Nema ga.

    Ima josss jedna poznata prica iz kotora, ne znam koliko je tacna, ali sam je slusao iz vise izvora, mladi bracni par, ovaj lik dobio poziv za brod, zena bila u fazonu a dje, ne mogu ja bez tebe, tamo-ovamo moze li sto krace to i ovaj nekako skrati ugovor na 3 mjeseca, postavi skrivenu kameru u kucu. On na brod, u kucu 3 (tri, TRI, THREE) jahaca apokalipse, isprangijali ovu ka pravu i sto da cinis? - Da se ubijes, kriv si, otisao si na brod, ona ne moze bez kurrca, ne bio poc na brod da zaradis pare da njoj bude bolje i da ona ne mora da radi.

    Realno - predbracni ugovor, nakrivis kapu i bole te brige, kad je uhvatis, samo joj istovaris kofere na ulicu i zdravo djaci.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  9. #34
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ako imaš potrebu da je prikolješ kriv si.
    Nisam ubica druze, sto se radi...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  10. #35
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,287
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Pa to ide uz taj dogadjaj, znaci ne ja kao ja, nego da sam umjesto tog kineza, razumijes?
    Opet te pitam... poznajes li ti taj slucaj toliko i te ljude toliko da znas kako bi postupio i sta je pravilno po tebi? Ili se tvoje 'znanje' bazira na toj jednoj recenici "Izbo kinez momka jer mu je eba zenu"!?

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Znamo svi onaj slucaj iz pg kad je lik rijesio oboje pa ova bijase nesto povezana za sudinicom medenicooom, pa dobi lik 40 godina ni kriv ni duzan
    Jesam li ja lose procitao ili je on pocinio dvostruko ubistvo a dobio 40 godina, "ni kriv ni duzan". Sprdas li se to ti sa nama?!
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #36
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post

    Vidis o tome ti pricam, znaci procitaj moj komentar iznad, i sve ce ti biti jasno.

    Ove sto kaze nemam ja problema sa tim itd... samo zavaravaju sebe, jer mi nismo toliko glupi da ne razlikujemo laz od istine.

    Hvala lepa.

  12. #37
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Da vam kaže nešto stari magarac, tj ja, sa malo životnog iskustva, seks vaše đevojke-supruge sa nekim ko niste vi je samo završnica raspada vaše veze, tako kad do toga dođe kasno je da koljete, pucate, zaključavate...

  13. #38
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Da vam kaže nešto stari magarac, tj ja, sa malo životnog iskustva, seks vaše đevojke-supruge sa nekim ko niste vi je samo završnica raspada vaše veze, tako kad do toga dođe kasno je da koljete, pucate, zaključavate...
    Jel za "starog magarca" isto vazi i kad su zamijenjene uloge ili mi muskarci ipak mozemo malo da svrljeno sa strane, a da to ne znaci zavrsnicu raspada veze?


  14. #39
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Jel za "starog magarca" isto vazi i kad su zamijenjene uloge ili mi muskarci ipak mozemo malo da svrljeno sa strane, a da to ne znaci zavrsnicu raspada veze?
    Za nekog kome su emocije bitnije od recke raspad je neminovan.

  15. #40
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    i znaci 30 godina u istu rupu??


  16. #41
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    i znaci 30 godina u istu rupu??
    Ovi što bi da kolju i strijeljaju očigledno da

  17. #42
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Opet te pitam... poznajes li ti taj slucaj toliko i te ljude toliko da znas kako bi postupio i sta je pravilno po tebi? Ili se tvoje 'znanje' bazira na toj jednoj recenici "Izbo kinez momka jer mu je eba zenu"!?



    Jesam li ja lose procitao ili je on pocinio dvostruko ubistvo a dobio 40 godina, "ni kriv ni duzan". Sprdas li se to ti sa nama?!
    Opet kazem jedini slucaj u kojem zena nije kriva je silovanje ili neko nasilno primoravanje na seks, tipa ucijena itd. Znaci ako je ovo dvoje u pitanju, kinez je dobro postupio i ubio je muskarca, ukoliko nije to u pitanju, pogresnu osobu je ubio.

    Reci mi od kad smo postali nezavisna drzava, koliko je ubica osudjeno na 40 godina zatvora? Znas li i jednog osim gore pomenutog?

    Quote Originally Posted by MadMax View Post
    Vidis o tome ti pricam, znaci procitaj moj komentar iznad, i sve ce ti biti jasno.

    Ove sto kaze nemam ja problema sa tim itd... samo zavaravaju sebe, jer mi nismo toliko glupi da ne razlikujemo laz od istine.

    Hvala lepa.
    +rep kod nas je ljubomora zapisana u genima, ko god tvrdi suprotno laze sebe i druge.

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Da vam kaže nešto stari magarac, tj ja, sa malo životnog iskustva, seks vaše đevojke-supruge sa nekim ko niste vi je samo završnica raspada vaše veze, tako kad do toga dođe kasno je da koljete, pucate, zaključavate...
    Znas li koliko njih znam da su varale momke, kasnije muzeve i prije i za vrijeme braka, e sad mi ti reci zasto je ona uopste pristala da se uda za njega? Ja cu ti rec, zbog PARA, POZICIJE, CILJA DA BUDE SA NEKIM KO IMA PARA, opet PARA, PARA i sto da radis takvoj zeni?
    Drugo, znas li koliko njih ima koje vole svoje muzeve na neki nacin, ali sa druge strane vole da ih neko dobro istambura a da to nije njihov muz?
    Dakle nije tu kraj veze, kraj veze/braka je kad provalis da te kurvetiina vara.
    Kazu ljudi - zene varaju srcem, neka vara, samo neka se ne pegla sa prvim komsijom.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Drugo, znas li koliko njih ima koje vole svoje muzeve na neki nacin, ali sa druge strane vole da ih neko dobro istambura a da to nije njihov muz?
    ono ka druga jel
    She is only here to annoy herself!

  19. #44
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ono ka druga jel
    Kao bracnog DRUGA!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  20. #45
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ne mogu da razmisljam kao muskarac, ali ne bih voljela da iko moj i na tren pomisli o ovome sto su neki propagirali kad su u pitanju njihove djevojke ili zene. Prva ja bih se sablaznila da su u stanju da tako nesto pomisle, a kamoli da propagiraju ista slicno kao "resenja" za svoju "srecu" sa nekim. Mislim da bi ih vidjela kao nesposobne licnosti da svojim kvalitetima imaju uz sebe svojevoljno osobe sa kojima bi bili srecni i zadovoljni i kao ....nasilnike koji bi u tom slucaju svojim kompleksima zadovoljenja misljenja drugih na silu zadrzavali zensko bice uz sebe, ili nesposobni za zivot ne bi znali sta je dostojanstvo - udaljiti se od neprimjerenog sebi.
    Prva bi ih prijavila za neki oblik lijecenja ili u najblazem smislu poslala bi ih na put u neku drzavu sa sredjenijim sistemom i zakonima za civilizovano ponasanje.
    Srecom, ni sa strane ujcevine ni sa stricevine, ni jedna snaha se nije pozalila, cak sta vise...presrecne s kim su, ko "krpeljke"(u pozitivnom smislu) se drze uz njih.. Sto je super - svi su pocev od familije vaspitani da budu i jesu prema zenama dzentlmeni do maksimuma...
    U toku ovog pisanja, sjetih se jednog vjencanja gdje sam bila obicajno bitan gost, i gdje sam na samom potpisivanju tog para, uocila neku unezverenost kod mladozenje kad su uz salu pozivali da mlada nagazi doticnog..Jadnica nije smjela.... Treperila je od straha. Taj pogled nisam nikad zaboravila, pa ni kad sam dosta kasno cula da je tu, tada lijepu, krku, njeznu zenicu, maltretirao, tukao, ponizavao, branio da se druzi sa bilo kim, psihicki i fizicki urnisao, uglavnom kazu od samog starta u braku.. Jer je on bio "sila" sta li, pa da se ne ponizi pred drugima, tj. ona njega..(tolika sila u persun).. i da je istu oronulu, odbacio na "ulicu" nakon xx godina, i valjda nasao ili doveo u do tada njihov dom - "drugu". Taj pogled kao prema zadnjem insektu .. Cesto sam se pitala, kako ta djevojka nije ranije primijetila cemu to vodi.. Ili mozda vec nije smjela nista.. Ne znam.
    Bila sam tada na tom vjencanju ne poznajuci najbolje aktere, a i zbog obaveze nisam mogla odbiti... Mada, da sam taj odnos primijetila nesto ranije, mozda bih nesto i smislila da se "izvucem"...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 30-06-15 at 07:17.

  21. #46
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadMax View Post
    Nije to, nisam studirao psihologiju ali genetski vucem neke socio-psilohosko familjarne gene koje svi imamo, s toga smatram da sam veci psiholog od mnogih psihologa, npr moj druga koji je to po struci.

    Da se vratimo temi:

    Kao prvo, kod nas generalno drustvene mreze se pogresno interpretuju, uostalom facebook je danas nepodnosljiv jer ga i moja baba na zabljaku ima, jel da?
    Znas ono kad kacis neki rockerski klip i onda ti se pojavi neka baba da ti se usere u njemu tipa: pozdravi majku sine. Salimo se malo

    Poznajem par finih djevojaka, koje nemaju facebook (ali zato imaju viber ) uostalom vecina normalnih djevojaka to ne koriste.
    Zamisli sliku koja ima 256 lajkova a nijedan komentar, po meni to pokazuje koliko je to besmisleno i bolesno mjesto puno kompleksa i predrasuda.
    Da se razumijemo napredan korisnik moze tu fino da se zabavi ali problem je sto 85% korisnika ne zna podesiti podesavanja i onda slijedi komiranje.

    Sto se ljubomore i tvoje price tice; konkretno tvoja teorija je ono 'nidje veze' momak ili djevojka se obicno provede do 23-4 godine i onda stupa na sceni neka vjeridba, ili zenidba... sve poslije toga je smaranje i monotonija.

    Imam jednog druga, ozenio se prije godinu dana, ima sredjenu kucu od 200k eura, auto od 10k i para na pretek, nista ne radi jer ne mora, nidje ne izlazi, kad izlazi to biva sa zenom. Zenu je zatvorio niko mu je ne vidi i mislim da je to ok.

    Jer drugi slucajevi, s desne strane neke rade ali kruze svakakve price kako varaju muzeve, rijetko su doma itd...

    Ljubomorna je neizbjesna, smatram da zena ne zasluzuje preveliku slobodu jer ce je prije ili kasnije zloupotrebiti, jer ce naletit na 'zabranjeno voce' a onda je izio vuk magarca, jel da? hehe

    Problem je sto, mala sloboda ne postoji, sto znaci ili zatvor kuci, ili ovo drugo.

    Tako da sa moje strane, puna podrske ovom prvom drugu hehe


    hahahahahhha ti si bog !!! mada predpostavljam da trolujesh

    vidio bih tebe da te neko zakljuca i ne pusta da izlazis ... svima nama treba sloboda, jer bas onaj ko osjeti lance taj ce da bjezi a ti sam biras zenu koju ces da zenis, pa valjda vidis po njoj jel joj stalo do tebe,voli li te ili je tu reda radi i da se gazi ovamo na drugu stranu ...

    u ovu nasu sredinu prslu ljudi misle ako se ozene da zena postaje njihovo vlasnistvo pa da mogu da rade sa njom sta hoce . Nego ljudi nisu svjesni, da neko ako hoce da te prevari prevarice te na ovaj ili onaj nacin, nema te osobe koju mozete cuvati 24h konstantno, a ako hoce da prevari moze vas prevariti na 5min pa i sa postarom ...
    Last edited by Stivi; 30-06-15 at 07:34.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    dje nalazite te zene sto treba da ih drzite zatvorene u kucu da se ne bi klepile sa komsijom. tj smanjite sanse za to?
    f6

  23. #48
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    a vjerovatno nalaze neke sumljivog morala, ili bog zna sta... pa kad se sjete kako su ih oni lako smuvali ili lako pridobili onda se boje da pticica ne odleti tako lako nedje okolo
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    dje nalazite te zene sto treba da ih drzite zatvorene u kucu da se ne bi klepile sa komsijom. tj smanjite sanse za to?
    Poslao policajac ženu i dijete na more, a on će im se pridružiti nekoliko dana kasnije. Kada je konačno došao, odmah navali na ženu, a ona kaže:
    - Da li si ti normalan, pa dijete je još uvijek budno!
    - Dobro - kaže policajac - idemo na plažu; noć je - tamo nema nikoga.
    Žena pristane i odu oni na plažu. Policajac opet navali, ali tek što je počeo, čuje glas:
    - Ej, šta radite vas dvoje?
    Policajac pogleda i vidi svog kolegu.
    - Znaš, kolega, bio sam dva mjeseca na terenu. Nije to lako, moram malo da se opustim.
    - Dobro, kolega, tebe prvi put vidim, ali ovu ovdje privodim već treći put!
    She is only here to annoy herself!

  25. #50
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ne mogu da razmisljam kao muskarac, ali ne bih voljela da iko moj i na tren pomisli o ovome sto su neki propagirali kad su u pitanju njihove djevojke ili zene. Prva ja bih se sablaznila da su u stanju da tako nesto pomisle, a kamoli da propagiraju ista slicno kao "resenja" za svoju "srecu" sa nekim. Mislim da bi ih vidjela kao nesposobne licnosti da svojim kvalitetima imaju uz sebe svojevoljno osobe sa kojima bi bili srecni i zadovoljni i kao ....nasilnike koji bi u tom slucaju svojim kompleksima zadovoljenja misljenja drugih na silu zadrzavali zensko bice uz sebe, ili nesposobni za zivot ne bi znali sta je dostojanstvo - udaljiti se od neprimjerenog sebi.
    Prva bi ih prijavila za neki oblik lijecenja ili u najblazem smislu poslala bi ih na put u neku drzavu sa sredjenijim sistemom i zakonima za civilizovano ponasanje.
    Srecom, ni sa strane ujcevine ni sa stricevine, ni jedna snaha se nije pozalila, cak sta vise...presrecne s kim su, ko "krpeljke"(u pozitivnom smislu) se drze uz njih.. Sto je super - svi su pocev od familije vaspitani da budu i jesu prema zenama dzentlmeni do maksimuma...
    U toku ovog pisanja, sjetih se jednog vjencanja gdje sam bila obicajno bitan gost, i gdje sam na samom potpisivanju tog para, uocila neku unezverenost kod mladozenje kad su uz salu pozivali da mlada nagazi doticnog..Jadnica nije smjela.... Treperila je od straha. Taj pogled nisam nikad zaboravila, pa ni kad sam dosta kasno cula da je tu, tada lijepu, krku, njeznu zenicu, maltretirao, tukao, ponizavao, branio da se druzi sa bilo kim, psihicki i fizicki urnisao, uglavnom kazu od samog starta u braku.. Jer je on bio "sila" sta li, pa da se ne ponizi pred drugima, tj. ona njega..(tolika sila u persun).. i da je istu oronulu, odbacio na "ulicu" nakon xx godina, i valjda nasao ili doveo u do tada njihov dom - "drugu". Taj pogled kao prema zadnjem insektu .. Cesto sam se pitala, kako ta djevojka nije ranije primijetila cemu to vodi.. Ili mozda vec nije smjela nista.. Ne znam.
    Bila sam tada na tom vjencanju ne poznajuci najbolje aktere, a i zbog obaveze nisam mogla odbiti... Mada, da sam taj odnos primijetila nesto ranije, mozda bih nesto i smislila da se "izvucem"...

    Hvala Lepo
    Mozda je ta tvoja mlada mislila da ce pare i mjesto u drustvu pokrit to zlostavljanje od strane muza, pa je zato prihvatila, ili je vec bila u petom mjesecu trudnoce, treci izgovor ne postoji.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ljubomora
    By Kaljestro in forum Ljubav
    Replies: 43
    Last Post: 01-04-10, 19:20
  2. Ljubomora
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 137
    Last Post: 19-10-07, 15:55
  3. Ljubomora ljubomoraaaaaaa 2
    By Desert Eagle in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 23
    Last Post: 01-10-05, 07:56
  4. ljubomora
    By DiDa in forum Ljubav
    Replies: 48
    Last Post: 01-04-05, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •