Page 40 of 121 FirstFirst ... 303637383940414243445090 ... LastLast
Results 976 to 1,000 of 3013

Thread: Naš Bog je jedan

  1. #976
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja vam se kunem da su Jehovi svjedoci blaženi naspram nekih "vjernika" odavde.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #977
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Bog je stvorio razlicite vjerske skupine i upustva im dao da bi ucili jedni od drugih i takmicili medju sobom u dobrim djelima..
    Ovo mi zanimljivo sa obzirom koliko se ratova vodilo i još vodi u ime boga Alaha i Isusa Hrista
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #978
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Sto imash sad ti protiv jehovinih svjedoka?

    Sto je to nenormalno sa njima a normalno sa drugim narodom?

    Sto idu od kuce do kuce? Kucaju i dosadjuju ljudima?

    A jesi ti ikad bio kod njih da vidish kakvi su to ljudi?

    Ja jesam i vidio da su to ljudi neagresivni i kulturni. Oni studiraju stalno Bibliju i imaju svoje metodologije.

    Evo na primjer odslusajte intepretaciju psalma 23 neke predpostavio bih mlade Hriscanske crkve.




    Ja mogu sa siguirnocu da tvrdim da vi neznate nista o tome kako se hriscanstvo razvilo na zapadu. I koje forme ima. To sto se vi kacite za neke price iz nekakvih ruralnih prijedela dje ljudi neznaju mnogo to sigurno nije realnost. A ja cu postovati odje sigurno dosta razovrsnih primjera.

  4. #979
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Jehovini svjedoci ne vjeruju u trojstvo. I Ima josh masu hriscanskih grupa koje ne vjeruju u trojstvo.

  5. #980
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ovo mi zanimljivo sa obzirom koliko se ratova vodilo i još vodi u ime boga Alaha i Isusa Hrista
    Pa jes zanimljivo to. Jeli to doista bilo tako ili su sebe neki zaveli.

    Ima u Kuruna receno. Ima sledbenika knjige koji da im veliko bogastvo na cuvanje ostavite oni ce vam ga netaknuta vratiti. A ima onih i kojima dinar da dash bez stalnog dosadjivanja ga necesh gledati nazad.

    Toliko o tome koliko samo proklamacija zemaljskih udruzenja ljudi moze valjat ikome.

    Nece svaki koji vice "Gospode, Gospode" uci u carstvo nebesko, no onaj koji vrshi Volju mojeg Oca. Isus je rekao.

    Djela su dokaz vjere. Vjera bez djela je nista.

    Tako da su ti sto su tako radili, a Isus je to proreka (Ubijat ce vas misleci meni uslugu da cine), ce docekati sigurno ono sto su sa uma smetnuli.

  6. #981
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Evo kako je jedan musliman iz USA spasio pljackasa od sebe, dao mu ljeba i nesto para i pustio ga.

    On je mozda toga covjeka stvarno takao i postaka da se promijeni.


  7. #982
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ego...
    Da ovako odgovorim.
    Ja protiv Jehovih svjedoka nemam ništa , nek vjeruje i neka se mole kome hoće. Jel to Alah, sveta trojica, petorica, bog otac, ili neka životinja.
    Mene to ne dotiče ni najmanje, ali način na kojima se nameće svoja vjera drugima. E to ne nervira, užasava i u tom kontekstu sam ih pomenuo.
    Last edited by lepetanac; 30-06-15 at 08:14.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #983
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Pa makse brate od onoga sto te ne interersuje. Nema tu sto da se covjek pravi no sto mislish na drum. Pa ti oni vishe nece dolaziti kad im ti recesh odma da te uopste to ne zanima.

    Da mosh dosadu ubit nedje bolje.

    Nemoze ti na to niko rec nista drugo bez pozdrav.

  9. #984
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Pa jes zanimljivo to. Jeli to doista bilo tako ili su sebe neki zaveli.

    Ima u Kuruna receno. Ima sledbenika knjige koji da im veliko bogastvo na cuvanje ostavite oni ce vam ga netaknuta vratiti. A ima onih i kojima dinar da dash bez stalnog dosadjivanja ga necesh gledati nazad.

    Toliko o tome koliko samo proklamacija zemaljskih udruzenja ljudi moze valjat ikome.

    Nece svaki koji vice "Gospode, Gospode" uci u carstvo nebesko, no onaj koji vrshi Volju mojeg Oca. Isus je rekao.

    Djela su dokaz vjere. Vjera bez djela je nista.

    Tako da su ti sto su tako radili, a Isus je to proreka (Ubijat ce vas misleci meni uslugu da cine), ce docekati sigurno ono sto su sa uma smetnuli.
    Ne može mu reci neko je sebe zaveo, a ovamo vjerski vodja poziva muslimane da pobije sve živo. Ili pravoslavni pop pred ubijanje osvestava oružje, sto smo mogli gledat i u našoj blizini. Vidim ovdje vjernika velikih, koji čak i poste da dokažu kakvi su oni vjernici pravoslavci veliki. A onda vidiš veličaju četnike , ili slave i odobravaju sto u neke zemlje ubijaju ateiste.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #985
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,827
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,054
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Ovi ovako, oni onako, a da li je dozvoljeno pitati i eventualno dobiti odgovor đe nam je Caesar? Kome će se privoljeti carstvu on?
    Moje carstvo nije od ovoga svijeta Evo nesto ukratko da ne bih elaborirao. Već sam to negdje postovao.

    "But the supreme meaning is the path, the way and the bridge to what is tocome. That is the God yet to come. It is not the coming God himself but his
    image which appears in the supreme meaning. God is an image and those
    who worship him must worship him in the images of the supreme meaning.

    The supreme meaning is not a meaning and not an absurdity, it is image
    and force in one, magnificence and force together.
    The supreme meaning is the beginning and the end.
    It is the bridge of going across and fulfillment.


    The other Gods died of their temporality, yet the supreme meaning never
    dies, it turns into meaning and then into absurdity, and out of the fire and
    blood of their collision the supreme meaning rises up rejuvenated anew.
    The image of God has a shadow. The supreme meaning is real and casts a
    shadow. For what can be actual and corporeal and have no shadow?
    The shadow is nonsense. It lacks force and has no continued existence
    through itself. But nonsense is the inseparable and undying brother of the
    supreme meaning.


    Like plants, so men also grow, some in the light, others in the shadows.
    There are many who need the shadows and not the light.
    The image of God throws a shadow that is just as great as itself.
    The supreme meaning is great and small, it is as wide as the space of the
    starry Heaven and as narrow as the cell of the living body."

    Dakle, ne bih se priklanjao nijednom od "carstava" koje si pomenuo. Vjerujem u balans u svemu tako i u vjeri. Vjerujem u savršeni sklad nauke, religije i filozofije. Vjerujem u nauku objašnjenu religijom i filozofijom, religiju objašnjenu naukom i filozofijom, filozofiju objašnjenu naukom i religijom.
    Last edited by Caesar; 30-06-15 at 08:41.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  11. #986
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ne može mu reci neko je sebe zaveo, a ovamo vjerski vodja poziva muslimane da pobije sve živo. Ili pravoslavni pop pred ubijanje osvestava oružje, sto smo mogli gledat i u našoj blizini. Vidim ovdje vjernika velikih, koji čak i poste da dokažu kakvi su oni vjernici pravoslavci veliki. A onda vidiš veličaju četnike , ili slave i odobravaju sto u neke zemlje ubijaju ateiste.
    Ja takvija do sad na temu vidio nijesam. Znam da ih ima, ali oni nece odje doc.

    Pusti ti takve!

    Oni uporista za to sto su radili nikakvog nisu imali, a govorili su da su vjernici.

    A vjerovali u Rijec Njegovu nijesu, nit su je dofacali da provjere, no su se za prohtjevima svojim poveli.

  12. #987
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ja takvija do sad na temu vidio nijesam. Znam da ih ima, ali oni nece odje doc.

    Pusti ti takve!

    Oni uporista za to sto su radili nikakvog nisu imali, a govorili su da su vjernici.

    A vjerovali u Rijec Njegovu nijesu, nit su je dofacali da provjere, no su se za prohtjevima svojim poveli.
    Možemo se pravit ludi i reci ja ih ne vidim, i to se ne dešava. Možemo negirati, pričati to su pojedinci koji su zastranili ali istina je drugačija.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #988
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ma problem je sto ne razumijete da je to sve vec receno da ce biti i ti se cudish:

    Procitaj Mateja 23.

    Matej 23,1 Tada Isus prozbori mnoštvu i svojim učenicima:
    Matej 23,2 "Na Mojsijevu stolicu zasjedoše pismoznanci i farizeji.
    Matej 23,3 Činite dakle i obdržavajte sve što vam kažu, ali se nemojte ravnati po njihovim djelima jer govore, a ne čine.
    Matej 23,4 Vežu i ljudima na pleća tovare teška bremena, a sami ni da bi ih prstom makli.
    Matej 23,5 Sva svoja djela čine zato da ih ljudi vide. Doista, proširuju zapise svoje i produljuju rese.
    Matej 23,6 Vole pročelja na gozbama, prva sjedala u sinagogama,
    Matej 23,7 pozdrave na trgovima i da ih ljudi zovu `Rabbi`.
    Matej 23,8 Vi pak ne dajte se zvati `Rabbi`, jer jedan je učitelj vaš, a svi ste vi braća.
    Matej 23,9 Ni ocem ne zovite nikoga na zemlji jer jedan je Otac vaš - onaj na nebesima.
    Matej 23,10 I ne dajte da vas vođama zovu, jer jedan je vaš vođa - Krist.
    Matej 23,11 Najveći među vama neka vam bude poslužitelj.
    Matej 23,12 Tko se god uzvisuje, bit će ponižen, a tko se ponizuje, bit će uzvišen.
    Matej 23,13 "Jao vama, pismoznanci i farizeji! Licemjeri! Zaključavate kraljevstvo nebesko pred ljudima; sami ne ulazite, a ne date ući ni onima koji bi htjeli.

    http://www.adventisti.info/biblija/g...Matej&glava=23


    I citajte malo vise prevoda. Ima novijih prevoda mozda jasnijih i mozete vidjet varijacije u prevodu.

    Prosiri to vidike. A teze ce nekoliko prevodioca istu omasku napraviti, ako je potencijalno ima.

    A ima toga. Jer prevodioc mora da prenese znacenje sa drugog jezika i ti si uslovljen njegovim razumijevanjem a mozda i intencijom.
    Last edited by Ego_and_his_own; 30-06-15 at 09:25.

  14. #989
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ako ocesh da saznash oko cega se hriscani spore te ih ima na desetine hiljada grupa to mosh ti saznat, no ja nebi preporucivao trosit vrijeme.

    Ako ti oni ne potvrde da se morash drzat Jevandjelja najprece, oni nemogu rec da su pravi hriscani.

    U Jevandjelja je svaka istina o Mesiji - Hristu.

    Mnogo ce se naroda kroz njega spasiti. U Kuran je receno da je on poslat kao primjer ljudima.
    Last edited by Ego_and_his_own; 30-06-15 at 09:45.

  15. #990
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja čitam i nevjerujem i još se čudim
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #991
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Vidim ovdje vjernika velikih,...ili slave i odobravaju sto u neke zemlje ubijaju ateiste.
    Baš si vidio da ođen ljudi pozivaju na ubistva i slave tako nešto?


    To je taj rad proturanja laži i etikecije i njenim ponavljanjem se nekako nadenu kao činjenica.

    Ti si to jasno vidio, to je baš jasno da jasnije ne može biti.

    Uslijed nedstatka bilo kakve argumentacije dobro dođe ovako nešto.

    Neko je skoro otkrio gradivo za 7.razred osnovne škole pa se nadenuo kao promoter nauke i pokušava da teistima pojasni kako stvari stoje. Na kraju im je valjda ovo jedna argumentacija koja je iskrena...

    Ja bar nisam ročitao da je ijedan teista ođen podržao bilo kakvo ubijanje, a kamoli pozivao na likvidacije.

    Infantilno do bola...

    Ne može mu reci neko je sebe zaveo, a ovamo vjerski vodja poziva muslimane da pobije sve živo. Ili pravoslavni pop pred ubijanje osvestava oružje, sto smo mogli gledat i u našoj blizini.
    Naravno da je tako. Što očekuješ u društvu u kome je nepotizam u svim oblicima legalizovan i postao standard.


    Da li je nešto drugačija situacija unutar obrazovnih institucija, medicinom, sudstvom...

    Mislim da je davno postala manjina ljudi koji zaista nekim kvalitetom dolaze do pozicija.

    Mada sama priroda ove diskuije ne pripada ovom miljeu...stvar je kultorološke razine i to su teško popravljive rabote.
    Last edited by gaul; 30-06-15 at 10:00.

  17. #992
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Gaul
    Baš ođen vidio i pročitao, ako neko kaže da postoji 13 zemalja koji ubijaju i protjeruju ateiste i još naglasi medjunarodno priznate zemlje, a doda : bravo , tako treba (ili sl. rečeno da ne tražim sad).
    Jel to slavljenje i odobravanje toga ili mi kaži šta je to?

    Kakve veze ima nepotizam i osvjestavanjem oružja, pozivanjem na vjerski rat itd.
    Jedino ako ti popovi nisu postali popovi preko takvih veza.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #993
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post

    Kakve veze ima nepotizam i osvjestavanjem oružja, pozivanjem na vjerski rat itd.
    Jedino ako ti popovi nisu postali popovi preko takvih veza.
    Apsolutno su postavljeni, većina, po političkoj liniji, odradili su svoj posao kako su odradii.
    Bojim se da su upravo ti veći ateisti nego bilo ko ođen što je privirio.


    Shvatam i neodlučnost ljudi po ovom pitanju koji idu u crkvu, džamiju ...đe li već ko ide...

    Na neki način , običnom čovjeku je neprihvatljiva ovolika kontaminacija sistema i ostanu u nedoumici, lično imam zamjerku što to ne išćeraju đe im je mjesto. Doduše ipak to na neki način nema veze sa nekim konceptom pojedinca i sa njegovom duhovnošću - sa nečim što smatra da je istina.

    Kao što somenuh i ostale institucije...ništa bolja situacije.

    Trebao si spomenuti i razne profesore koji su izvodili đecu na mitinge podrške paljenju gradova u okolini, i to đecu od 13-14 godina, pa su danas direktori i ugledni 'naučni' radnici. Ipak oni ne čine obrazovanje niti određuju nečiju potrebu ka obrazovanju.

    Tako da danas, kao i tada, bili su umješni u poslušaniju raznoraznih službi.

    Baš ođen vidio i pročitao, ako neko kaže da postoji 13 zemalja koji ubijaju i protjeruju ateiste i još naglasi medjunarodno priznate zemlje, a doda : bravo , tako treba (ili sl. rečeno da ne tražim sad).
    A da pitamo Boba o ovome? - da li zaista je ovo što je shvaćeno na ovakav način je i mislio.

    Uzgred, koliko sam vidio postavio je grdilo postova da nije tako - važi li se što to?

    Ponekad ljudi sroče rečenicu loše, nekad zaista (kao u ovom slučaju) je istrgnuto iz konteksta...ima li smisla njegovo lično pojašnjenje, ili po starom domaćem običaju mi sve najbolje znamo, pa i šta misli drugi.

    Ja ruku stavljam u vatru da mu nijedna ćelija ne gravitira nasilju ove vrste, smiješno mi je da se ođen stigmatizuje kao zločinac mada ne i nelogično :d

    Kako bi se to u psihologiji obradilo - kada se nečiji intelekt uspinje, primitivac mu lijepi demonskke atribute iz potrebe koja je iznikla uslijed sopstvene stagnacije. Tako ljudi održavaju privid stabilnosti i onog što sve manje i manje razumiju. Tako da u dužem razgovoru dođe se do te tačke apsurda koja napravi veliku pobudu...Bob je proglašen zločincem, ne bez razloga

    U nekom smislu to je kompliment i priznanje...naravno u svijetu iracionalnog.
    Last edited by gaul; 30-06-15 at 10:30.

  19. #994
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Vidi pitan he i prozivan više puta, još demantovao nije a imao je kad do sada. Sad već to demantovanje je prisilno, a neće niko reci jeste ja sam za .....
    A nije izvučeno iz konteksta ili rečenice jer he to i bila jedna jedina rečenica koja je napisana.
    Nego nebitno mi to.

    Vidi , nije mjesto popovima u politici. Svevisnji Amfilohije više vremena provodi po političkim skupovima nego u crkvi. Ljudi koji po vokaciji bi trebali da propagiraju ljubav zove na rat. Al nije on sam, čitava organizacija he takva
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #995
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadMax View Post
    Pravoslavci imaju rekao bih simpatican post. Jer ipak smijete jesti ponesto jel? nije vam zabranjeno sve....
    Vaš post je mnogo "simpatičniji"...Uveče klopa po želji, razne đakonije, šta ti duša ište...Ja tako postim skoro svaki dan, obično uveče jedem tako da bih bio super musliman...stalno na takvom "postu"


    Quote Originally Posted by MadMax View Post
    To se prijatelji zove pravi post, jer Bog nagradjuje vjernike posebno za Ramazan.
    To se prijatelju zove islamski a ne "pravi" post. A za Ramazan se možda "nagrađuju" muslimani a ne vjernici generalno.

    Quote Originally Posted by MadMax View Post
    To ja radim vise od 15 godina, nema jednog dana da nisam postio za Ramazan, nadam se da ce mi dragi Allah prifatiti post, dove i namaz, meni i svim iskrenim vjernicima Islama.
    A ovo je glavni cilj zbog kojeg postiš? Da se hvališeš? Da se pogordiš?

    U pravoslavlju se ne hvalimo što postimo, nego naprotiv, ne treba to pominjati jer svako ko posti to čini za sebe a ne da bi u očima drugih ispao veći vjernik.

  21. #996
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    U video klipu se pričalo o popularnosti ateista u svijetu. U tome kontekstu je u klipu rečeno:
    Even today atheists can still be executed for their beliefs in about 13 countries in Africa, Asia and the Middle East.
    I to je jedina rečenica i jedini kontekst u kojem su pomenute ove 13 zemalja u klipu. Ništa drugo za njih nije rečeno.
    Na to je SpongeBob komentarisao:
    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Bravo za tih 13 ili koliko li reče zemalja, svaka čast!
    Ovdje apsolutno nema nikakvog drugog konteksta, značenja ili ne znam čega do podržavanja politike ovih zemalja da se ateisti tamane.

    To što je shvatio da se "istrčao", i da ovo što je izvalio kod nas nije baš "najprihvatljivije", pa sad pokušava da ublaži to što je rekao je njegov problem. Ali je značenje prvobitnog posta i više nego jasno.
    Last edited by ASC; 30-06-15 at 14:28.

  22. #997
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,040
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadMax View Post
    Nisi shvatila sestro, imas fore od 6 sati da se jedes, napijes, istusiras... naravno i sex da upraznjavas ali se mora procistit covjek tusiranjem prije nego post pocne...
    Quote Originally Posted by MadMax View Post
    Moja greska, mislio sam ono kupanje na more itd..


    aj objasni se
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. #998
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Do sad sam se suzdrzavao da udjem u bilo kakvu raspravu al' sad moram, kakva prica: "moj post je bolji od tvog" a nemojte ljudiiiiii...

  24. #999
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,040
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    ahhahahahahhahahahhahahahaha eto dokle je to došlo

    meni je najjači lik koji snifa jedno vrijeme i onda kad počne post, on se čisti, a inače je veliki vjernik.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #1000
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Apropo svega sto smo rekli. Jovan je skrenuo paznju:



    A oni koji su od jednog Oca su sigurno braca.

Page 40 of 121 FirstFirst ... 303637383940414243445090 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem jedan flagship, jedan remorker
    By Philia in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 22-03-17, 08:01
  2. Kupujem Jos jedan HDD 80 gb
    By raske97pro in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 08-01-13, 22:14
  3. KOLEKTIVNI UGOVOR, jedan na jedan ili PLUS POLITIKA
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 07-11-11, 15:59
  4. Replies: 2
    Last Post: 31-03-09, 20:47
  5. m:tel “Prijatelji jedan na jedan”
    By weatherman in forum Operatori
    Replies: 14
    Last Post: 14-04-08, 01:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •