Page 69 of 121 FirstFirst ... 195965666768697071727379119 ... LastLast
Results 1,701 to 1,725 of 3013

Thread: Naš Bog je jedan

  1. #1701
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Vanja nije vise na ignore?

    Tri put URA!
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #1702
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Prije svega da Vanji od srca čestitam što više nije na ignore. Siguran sam da neće moći da spava noćas od sreće.

    Pa da se vratimo na stvar.
    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Post #1689 tekst između rečenica „Sad ozbiljno.“ i „... ne boj se“.
    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Da ti pojasnim, ja nisam ni rekao da je tvoja konstatacija da su one EU zemlje muslimanske ili šta li je već bilo. Druga je ideja bila u pitanju, obavezno ona koju si "failed" da vidiš, oćeš da ti crtam. OK, ideja sa tom rečenicom je bila da su pomenute zemlje koje nisu muslimanske, a one ipak u zakonima imaju stavke vezane za bogohuljenja (množina). Ovo je ipak bilo logičnije da se smisleno pretpostavi, ali ne, ti moraš da se braniš: "ja to rekao", "daj mi citat, đe sam ja to rekao". Ovo je poražavajuće, ali na žalost realno i stvarno. Ništa ti ne prigovaram, ne boj se.
    Pa šta? Znam to.
    Koja je bila poenta da se skreće tema na njih?

    Ti njima nisi čestitao nego ovima 13 muslimanskih zemalja koje ateiste tamane, ne samo za blasfemiju nego i za napuštanje religije.

    Inače smiješno je da se pokušavaš da se ogradiš od svog prvobitnog stava da tih 13 zemalja imaju pohvalan odnos prema ateistima, tako što pokušavaš nekakvim vrnadnjem da kažeš da ti zapravo podržavaš zatvorske kazne za blasfemiju.

    Iako je ovo prvo dosta gore, i jedno i drugo je kršenje ljudskih prava. Podržavaš suzbijanje slobode govora jer ti se ne sviđa što stavovi, kritike i argumenti nevjernika pogađaju tvoju religiju.
    Ako misliš da ćeš ovim "velikim civilizacijskim korakom" prelaza sa podrške pogubljenju ateista na podršku zatvorskim kaznama za blasfemiju da vratiš nekakav "kredibiliet", prešao si se.
    Samo toneš dublje.

    Čekaj, stani, pazi, vidi, evo, gledaj, da dopunimo ove tvoje teze, ako je to moguće, zašto nema npr. treće stavke sa ovim opisom “ili misliš da je Muhamed bio junak, vjećnik, a njegovo ime je Izvrsni, Izabrani” jer sam uredno postavio u postu #1685 video fajl u kome se na samom početku nalaze upravo ove informacije. Ovo kažem jer me upravo Vanja naučio (nekoliko puta do sada) da uvjek kad postaviš neki video fajl ili link na video fajl, time sam automatski ja rekao sve što se govori u tom video fajlu i time ja upravo zastupam te informacije iz video fajla. Jest jest, ja Vanji vjerujem iako mi je na ignore, on me svašta naučio, mudar je on eeeeee.
    U ovakvoj troopcionoj varijanti ja bih se zadržao na trećoj mogućnosti, jer time ne bih bio kvalifikovan kako ti sugerišeš za prve dvije varijante, a u nastavku da ovo ovako kažem u Saudijskoj Arabiji ne bih strahovao za svoj život (kao što to neki po ovom forumu rade upravo sad).
    Dakle, izbjegao bi da izneseš konkretan stav? Standarno.
    Muhamed je tvrdio za sebe za da je božiji prorok i da je Kuran božija objava koju Bog prenosi ljudima preko njega, a ti u to ne vjeruješ. Iz toga je jasno da ili misliš da je prevarant ili zaluđenik po pitanju njegove "proročke prirode".

    Bi li volio da živiš u državi u kojoj ne možeš da izneseš svoj stav iz straha da će da te strpaju u zatvor ili pogube?
    Last edited by ASC; 29-07-15 at 02:27.

  3. #1703
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Konačno! Poštovani forumaši i ti Vanja isto, da vas obavijestim, da je od ovog momenta forumaš Vanja skinut sa “ignore” statusa. Čestitamo nagrađenom Vanji, sa željom da mu se ovako nešto više nikad ne ponovi i da dugo dugo uživa u slobodi kao ptica na grani i slobodi koju su mu zagarantovali svojevremeno partizani, (ili četnici ili oni zajedno zajedno).

    Nebitno, čestitamo!
    Je li moguce da lik nista ne kapira
    Last edited by VanjaTheMan; 29-07-15 at 07:24.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  4. #1704
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Je li moguce da lik nista ne kapira
    Moram ti sa žalošću rec da je lik u pravu, pošto te on skinuo sa ignore liste moram i ha to da uradim.
    Pridružujem se novonastaloj histeriji i dokazanih teoriji da ako jedan nešto krene svi ga prate.
    Ja znam da mi ti neces zamjeriti ali moram te skinuti sa ignor liste.
    P. S.
    O T
    Sto bi rekla moja mala ćerka gledajući reklamu za pastu za zube.
    "nisam znala da paste pričaju" tako i ja nisam znao neke stvari ovdje dok mi se video klipovi nisu prikazali ili mi se nije objasnilo. Ko razumije shvatiće.
    Npr. Adam je imao spermatozoude duginih boja
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #1705
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post

    Npr. Adam je imao spermatozoude duginih boja
    Tvoje nepoznavanje biologije, religije i genetike polulacije je zabrinjavajuće. Bog je Adamu stvorio rezervoare spermatozoida i za svaki dan je koristio drugi. Utorak crni, srijeda, crveni, cetvrtak, zuti, petak bijeli.... i kad je napravio crnog sina taj je imao samo jedan za crne sprmatozoide i mali zakrzljali bijeli. On samo pravi crnu djecu i podjekad bijelo se rodi jer je rezervorar bušan. Neobrazovana horda ateista to zove albino ali da si ti citao svete kniige sve bi znao kako je to regulisano i sve pristupacno objasnjeno.
    Kad si bio mali pravio se preko slamke one balone od sapunade i jasno vidio da je sapun bijel ali kad mjehiri lećeli prema suncu svakojakvih boja bilo pa mislis da je tako i sa Adamovim śemenom.

  6. #1706
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Tvoje nepoznavanje biologije, religije i genetike polulacije je zabrinjavajuće. Bog je Adamu stvorio rezervoare spermatozoida i za svaki dan je koristio drugi. Utorak crni, srijeda, crveni, cetvrtak, zuti, petak bijeli.... i kad je napravio crnog sina taj je imao samo jedan za crne sprmatozoide i mali zakrzljali bijeli. On samo pravi crnu djecu i podjekad bijelo se rodi jer je rezervorar bušan. Neobrazovana horda ateista to zove albino ali da si ti citao svete kniige sve bi znao kako je to regulisano i sve pristupacno objasnjeno.
    Kad si bio mali pravio se preko slamke one balone od sapunade i jasno vidio da je sapun bijel ali kad mjehiri lećeli prema suncu svakojakvih boja bilo pa mislis da je tako i sa Adamovim śemenom.
    Pa tako objasnite a ne me stalno zbunjujete.
    Sad mi je sve jasnije, u stvari mi smo albino crnci ili sam se opet zbunio.
    Ako sam dobro razumio drugog sagovornika koji me stalno zbunjuje, po bibliji je bog prvo stvorio Adama i Evu pa onda nastavio da stvara ostale rase.
    Ili je možda Eva imala jajasca drugih boja.
    Ili možda je Adam loše mjesao svojim "štapom" pa poneko dijete i zagorelo.
    Opet se zbunih, pomagaj Sundjeru
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #1707
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #1708
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Moja greška nije Švajcarska nego Švedska, sorry! Sjećam se jasno ovog detalja odavno sigurno da ima i preko 15 godina, a evo neki tekst sa objašnjenjem koji nađoh online, koji je aktuelan u današnje vrijeme.

    "Kombinacija slova koju ste tražili može biti protumačena kao uvredljiva", odgovor je švedskih vlasti, čime je "Lucifer" svrstan u isti koš kao i riječi "Badazz", "Sexyboy" ili "Vodka". Četrdesetogodišnja Annsofie Tedfors rekla je za dnevne novine "Dagens Nyheter" da nije imala na umu đavola i da je samo željela izabrati ime koje se lako pamti. Ona je dodala da je ranije imala mačku i firmu koje je također zvala "Lucifer". Prema švedskim zakonima personalizovane registarske oznake ne smiju biti uvredljive i uznemirujuće.
    Znači Lucifera tretiraju kao Votku ?
    Bilo bi zaprepašćujuće da je jedna od zemalja sa najvećim procentom ateista i agnostika banovala ime Lucifer zbog vjerskih razloga

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Konačno! Poštovani forumaši i ti Vanja isto, da vas obavijestim, da je od ovog momenta forumaš Vanja skinut sa “ignore” statusa.
    Ti reče da ćeš ga skinuti sa Ignore liste kada ti se izvini zbog nečega, u postu u kom si ga citirao je pisao o duginim bojama u Adamovom spolovilu

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Čestitamo nagrađenom Vanji,
    Vanja, učestvujem u žalosti
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #1709
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Sindtrom copora. Pokupe se odje na buljuk neznalice i jedino sto znaju, u nedostatku argumenata i bilo cega pametnog da recu, da se sprdaju sagovorniku.

    Aooo...

    Kakva intelektualna "elita" odje obitava... jado moj.

  10. #1710
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default


  11. #1711
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ovo je klasicna diskusija u Religiji, proucavanje Bozije Rijeci i pozivanje na citate iz nje.

    To lutanje u masti bez osnove nije Religija (ili antireligija kako god).

  12. #1712
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Sindtrom copora. Pokupe se odje na buljuk neznalice i jedino sto znaju, u nedostatku argumenata i bilo cega pametnog da recu, da se sprdaju sagovorniku.

    Aooo...

    Kakva intelektualna "elita" odje obitava... jado moj.
    U nedostatku argumenata da. Ma sigurno.

    Moze li jedan dan da prodje da ti ne prospes neku fantasticnu projekciju na forum?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #1713
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ja da vidim jedino se vi prosipate sa vasim neukusnim ponasanjem.

    Vi mislite da se sprdate drugom a ustvari se sprdate sa sobom.

  14. #1714
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja postavih pitanje , a konkretan odgovor ne dobih. Pa ko se prosipa i zašto zamisli se malo.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #1715
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Ako tema miruje (skoro cijeli dan) a onda dodjes ti (Ego) da prospes neki 'intelektualni biser', ko se prosipa?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #1716
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Odje je prosipanje kad neko nesto pametno rece.

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  17. #1717
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Nisam ja nista pametno odavno procitao na ovoj temi...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #1718
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nisam ja nista pametno odavno procitao na ovoj temi...
    ...ni rekao.
    Salim se, nemo mi se i ti naljutit...ka goozica

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  19. #1719
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vele da je fino prosipanje vode za nekim, ali nikako da se otvara kišobran u kuću.


    Bi li volio da živiš u državi u kojoj ne možeš da izneseš svoj stav iz straha da će da te strpaju u zatvor ili pogube?
    Pretpostavljamo da ti živiš.

    Đe je to?

    Nemoj da te zavara rigidnost kazni.

    Neobrazovana horda ateista to zove albino ...
    Nemoj tako, ponštavaš sopstveni status.

    Horda je neorganizovana grupa ljudi, dok sam imaš neku titulu mitropolita, što daje neki privid hijerarhije

    Albino bješe da tijelo ne proizvodi pigment kože,oči i kose.

    To dokazuje šta? - da su bijelci blijedi jer imaju višu toleranciju na laktozu pa tamane vareniku, dok crnci nemaju no moraju da piju kisjelo mlijeko, a glavna valuta su im krave.

    Nevjerovatno jeste da i bijelci imaju albince.

    I albino jeste stanje recesivnog gena, ako se stvarno kreirala grupa đece od afričke pramajke koja je izrodila dvanaest albino đetića koji se dadoše na daleke pute, pa potamaniše neandertalce i pritom se sa njima i srodiše (čas jesu -čas nisu) , zašto se proporcijalno albincima se ne rađaju crna đeca, koja valjda još uvijek postoje u našim sada recesivnim genima.




    Ima doduše jedan slučaj u Zetu...
    Last edited by gaul; 30-07-15 at 22:51.

  20. #1720
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default


  21. #1721
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default




    Zasto je Isus nazvao bogatog covjeka sa mnogim imanjima i skladistima nazvao budalom?

    I King kaze odje, takvoig covjeka danas (i tad u cikagu) smatraju uspjesnim covjekom.

    Pa gledaj samo crnogorsku "elitu" kakvih likova tu ima.


    Gaule, vecina naroda nezna sto je dobro za njih. Ne treba ljudima nikakvi kredit davat za postojanje svijeta, tj njihovom znanju.

    Ghandi je spomenuo u ovoj prici njegovoj o seljacima.

  22. #1722
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Sindtrom copora. Pokupe se odje na buljuk neznalice i jedino sto znaju, u nedostatku argumenata i bilo cega pametnog da recu, da se sprdaju sagovorniku.
    Opet ti sa pričom da ateistima "nedostaju argumenti", a čitava filozofija nam se bazira isključivo na argumentima i logici.
    Što se tiče toga da se sprdamo sa vama, da posjedujete jedan jedini argument sprdati se sa vama bi bilo malo komplikovanije. Ovako je toooliko jednostavno da je nezaobilazno
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #1723
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zna li ko je li slastičara Sonja zatvorena?
    Nešto su pominjali, ali nikako da dođem do te informacije...a bilo bi mi žao da je tako.
    (ovdje pitam jer je tema najaktivnija )


    OT- I ja sam ubijeđena da je (naš, vaš) Bog jedan. Ako griješim, meni na duši.

  24. #1724
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Pa šta? Znam to.
    Ne bih rekao da znaš, da znaš ne bi prethodno pitao.
    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Koja je bila poenta da se skreće tema na njih?
    Ako se tema zove, “Naš Bog je jedan”, možda je pravilnije da ja tebe pitam, zašto forisiraš ovakvu priču?

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    ...13 muslimanskih zemalja koje ateiste tamane, ne samo za blasfemiju nego i za napuštanje religije...
    Ovo ni ti nisi ni onaj prije tebe nije , niti će onaj posle tebe uspjeti da dokaže, čak su oni navodni dokazi kaoje si navodio ispali nešto sasvim drugo, kada su se detaljnije pogledali.

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Inače smiješno je da se pokušavaš da se ogradiš od svog prvobitnog stava...
    Baš bih volio da konstatujemo još jednom koji je to “prvobitni” stav? Toliko ih je bilo, da je publika vjerujem dobrim dijelo izgubila tu misao. Toliko puta ste me čak i za ironiju optužili tako da stvarno ne znam na šta više mislite.

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Ako misliš da ćeš ovim "velikim civilizacijskim korakom" prelaza sa podrške pogubljenju ateista na podršku zatvorskim kaznama za blasfemiju da vratiš nekakav "kredibiliet", prešao si se. Samo toneš dublje.
    Nije to ovo čemu ti govoriš, to je jedna mogućnost do koje istina nismo ni došli jer vi insistirate na “vašem” shvatanju, koje se stalno pokazuje kako pogrešno.

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    ... a ti u to ne vjeruješ ...
    Nije mi jasno kako možeš ovako nešto da tvrdiš, ja bih se na tvom mjestu zadržao na pretpostavci. No ako je i to komplikovano, onda?

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Bi li volio da živiš u državi u kojoj ne možeš da izneseš svoj stav iz straha da će da te strpaju u zatvor ili pogube?
    Učinje mi se da te je neko za ovu tvrdnju već “prosuo”?

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ...Opet se zbunih, pomagaj Sundjeru
    Oću, naravno, i to iz više razloga, prvo vidim da si totalno zbunjen, a drugo evidentno je da vam je dosadno, čim nafatamo malo vremena opet.

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Sindtrom copora. Pokupe se odje na buljuk neznalice i jedino sto znaju, u nedostatku argumenata i bilo cega pametnog da recu, da se sprdaju sagovorniku.
    Aooo...
    Kakva intelektualna "elita" odje obitava... jado moj.
    Mislim da nisi jedini koje je slično konstatovao, znam makar par slučajeva još.

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nisam ja nista pametno odavno procitao na ovoj temi...
    Evo da zadovoljimo i ovaj zahtjev.
    Pametno.
    Jel sad ok?

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    ...čitava filozofija nam se bazira isključivo na argumentima i logici.
    ...
    Ovo je vrlo diskutabilno da ne iskoristim gori termin.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  25. #1725
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    A sto ako se direktno vratim na naziv topic-a?

    'Nas Bog je Jedan'. Na koga se tu misli? Na 'jednog' boga nezavisno od vjere? Pricamo o istom 'humanoidu' kojem se ljudi klanjaju i krste u isto vrijeme, da ne pominjem mnogo morbidnije forme kojih jos uvijek ima? Onda je kao nebitno da li se klanjas, krstis ili sta vec? Zasto onda svaka religija zagovara da je samo ona ispravna a da u protivnom ides u pakao itd.?

    Ovo se provuklo izmedju redova par puta ali ne bi bilo zgorega da autor topika (ili njegovi zagovornici) objasne malo ovo sto tesko da moze da ima veze sa logikom i razumom...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 69 of 121 FirstFirst ... 195965666768697071727379119 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem jedan flagship, jedan remorker
    By Philia in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 22-03-17, 08:01
  2. Kupujem Jos jedan HDD 80 gb
    By raske97pro in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 08-01-13, 22:14
  3. KOLEKTIVNI UGOVOR, jedan na jedan ili PLUS POLITIKA
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 07-11-11, 15:59
  4. Replies: 2
    Last Post: 31-03-09, 20:47
  5. m:tel “Prijatelji jedan na jedan”
    By weatherman in forum Operatori
    Replies: 14
    Last Post: 14-04-08, 01:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •