Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 89

Thread: Demokratska Crna Gora

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Ovo najvise odgovara DPS-u. Opozicija se kolje medjusobno, ciganisu se preko novina ka neki razvedeni selebriti par, samo dno su i prije bili a sad i to mrco glasova sto su imali ce bit rascjepkano. Nema zime za ovu vlast dokle je god ovakve opozicije...
    War. War never changes.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ja tvoju đecu nisam kleo a ova izjava samo potvrđuje koliko si jadan, a samim tim što si podržao Bečića udario si kontru protiv sebe. Lik je uzjavio dok je bio u SNP kako će se poslije pobijede razviti trobojke ispred institucija, ono što je tebe najviše zaboljelo. Dosta mojih bivših kolega se druži sa njim i mogu ti reći da je lik noćna mora za tebe. Srbin, četnik, vjernik, slavio je rehabilitaciju čiče itd...

    Alo bolan ! Ti za mene kazes da sam glasac DPS-a, lakse bi mi palo da si mi majku opsovao.

    Becic privatno moze da bude Seseljov sin, dok on ima program koji odgovara, dok se ustaje na himnu i ljubi zastavu. Dok postuje zakone ove zemlje, dok postuje sve gradjane CG i ne ugrozava nikog. Ako podrzi NATO, imace moj glas i moju podrsku.

    To je ono sto vi Srbi sa foruma ne razumijete. Ne smeta meni sto vi mislite da ste Srbi, vec sto ne postujete nista Crnogorsko i sto biste sjutra najradije vidjeli da cijela zemlja ode do djavola da mozete da kazete vidite kakva vam je zemlja sto vam je milo donio.

    Ja sam pricao par puta, da mi ne smeta da vidim ni Srbijansku ni Albansku zastavu, sve dok je pored tih zastava i Crnogorska. Pa ne mogu svi biti cistokrvni Crnogorci. Ono sto meni smeta je to sto Servi u CG poistovjecuju drzavu sa DPS-om, i zele sve najgore ne DPS-u nego zemlji. Da su Mandic, Damjanovic i ekipa prestali sa srbovanjem i posvetili se ekonomskim i socijalnim problemima i programima DPS bi pao odavno.
    Da se Amfilohije posvetio blagosiljanju jedinstva u narodu a ne kletvama svega Crnogorskog, niko ga ne bi mrzio, vec bi doprinio pomirenju.

    Za sve sto se trenutno desava u CG prvenstveno krivim DPS a odmah posle DPS srpsku opoziciju ciji je jedini program crkva - jezik - majka Srbija.

    Jel kontas moj problem sad sa Srbima ?
    One Ring to Rule them all...

  3. #28
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jos jedna udbaska partija, ovaj Becic. Ne bojte mu se nista.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #29
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najace je sto Becica sad napadaju Andrijini i Medovi srbi.
    Niko da pomene da je onaj dan intonirana himna Drzave Crne Gore sa sve zastavom Drzave Crne Gore.Da je govor drzao Albanac i da clanstvo i rukovodstvo cine sve vjere i nacije.
    Ocigledno to nekome smeta.
    Kazete mlad i neiskusan, lomi ulicar bolje zna.A Becic Magistar sa 28 godina.Covjek se politikom bavi od malih nogu, posten, castan, strucan.Ali ni to ne valja, bolji je lomi britva.On ce nas u NATO uvesti, zasluzuje jos 25 godina vladavine korupcije i kriminala.

    Ozbiljno, nama je sve mi se cini neke godine 90tih kolektivno ispran mozak a da toga nismo ni svjesni ili su u pitanju neke madjije.

    Sad se sjetih na koga me podsjeca onaj rogati White Wallker iz zadnje epizode GOT.Pljunuti Lomi, a oni mrtvaci pljunuti narod Crne Gore.
    Last edited by mok4; 02-06-15 at 11:06.
    Ad astra.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pozdravljam osnivanje ove stranke.
    U Kotor ih predstavlja sasvim fina ekipa, bas sam prijatno iznenadjen.

    Samo mi nije jasno, njih 10-tak mladih oko Becica na onim slikama...koliko (skupa sa Becicem) imaju radnog staza?
    Oni bi sjutra da vode drzavu? Drzavu bi iz g.ovana (duga) izvukla parola ,,Pobjede, a ne podjele"?
    Po meni malo neozbiljno...iako nam je svima jasno da velika snaga DPS-a pociva i na podjelama.

    Becic je vodio odlicnu kampanju na nivou Podgorice, stekao simpatije (siguran sam) svakog iskrenog opozicionara...ali to sa vodjenjem drzave nema puno veze.
    Da ne pricam sto ce ga DPS lomit' upravo po pitanju ovog ,,necemo podjele''.

    Mi bismo svi da se ne dijelimo, da ljudi svih nacija i vjera zive skupa u radosti i sreci, a zivimo u drzavi dje skoro svaki drugi covjek pljuje na njenu zastavu, jezik i himnu, a CPC se naziva sektom.

    Nesto mi tu nedostaje.
    P r i m o r a c

  6. #31
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Jos jedna udbaska partija, ovaj Becic. Ne bojte mu se nista.
    Udbaska partija je ona na cijem je celu Srdjan Milic, svo vrijeme mi je bio sumnjiv a kad su mu ovi mladi pobjegli kod mene nije bilo vise ni trunke sumnje.

    Sve najbolje ovim likovima, ovakva partija ce od mene uvjek imati glas..

    A Milo neka vlada koliko i Otomansko carstvo, jer jbg narod (stoka) tako zeli.

  7. #32
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Rekao tada ali je sasvim promijenio kurs i shvatio da se od proslosti ne zivi.Trobojke nema i nece je ni biti i on to zna.Da je drugacije ne bi mu onaj dan svirala himna i stojala zastava.Ali je momak shvatio ono sto vi izgleda ne kapirate.
    Upravo ste vi primjer onoga sto iz ove stranke potenciraju, raspravljate o srpstvu, crnogorcima i zastavama i to vam je glavni problem dok se ovi na vlasti pune.To je fakat.Unijeli su medju narod razdor i to ih i drzi sve ove godine.
    Svaka ekonomska i socijalna tema koja se otvori nema ni 10 komentara ali zato kad se pomene zastava, himna, srbi, muslimani, albanci, SPC, CPC itd ljudi oce da se pobiju izmedju sebe.
    Meni nije jasno kako se ne zamislite pa kazete sebi, ej prave me budalom, necu to vise da dozvolim.Frizider mi je prazan, nemam za gorivo a raspravljam o cetnicima i partizanima koje je i Bog vise zaboravio.
    Ad astra.

  8. #33
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cinjenice su da momak malo koga ostavlja ravnodusnim...
    1908.

  9. #34
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Momak , prije svega, ne zna padeze.
    Previse je mlad i neiskusan da bi mu stajali oni "narodnooslobodilacki" govori.
    Ja vidim dijete ispred sebe, koje grize vise nego sto moze da proguta.
    I kakva mu je ono prica da ga samo metak moze zaustaviti? Smatra li on sebe toliko bitnim da bi neko htio njega da ubije? Izvini, decko, pobrko si nesto.

  10. #35
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Oni bi sjutra da vode drzavu? Drzavu bi iz g.ovana (duga) izvukla parola ,,Pobjede, a ne podjele"? Po meni malo neozbiljno...
    Što je tu je. Država se iz g*vana izvlači tako što sjediš kući i čekaš spasioca. Ako to ne bude Bečić, neko će drugi bit. Samo sjedi, sad će mesija, samo što nije.


    Quote Originally Posted by mok4 View Post
    Da je drugacije ne bi mu onaj dan svirala himna i stojala zastava. Ali je momak shvatio ono sto vi izgleda ne kapirate. Upravo ste vi primjer onoga sto iz ove stranke potenciraju, raspravljate o srpstvu, crnogorcima i zastavama...
    Meni je zanimjivo što je on otišao korak dalje i pozlatio onu golubicu i ubacio narodne nošnje. Nije nikakve potrebe bilo za tim.
    Last edited by RoNN|3; 02-06-15 at 16:05.

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tema je kako pise u naslovu i vise neće biti brisanja apela da se drzi teme.....
    ko pocne prebrojavanje i davnosnje kukurijekinje koliko ovih, koliko onih ili vrijedjanje himne, zastave, ..... slijedi dugiiiiiiiiii odmor od foruma.

  12. #37
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Momak , prije svega, ne zna padeze.
    Previse je mlad i neiskusan da bi mu stajali oni "narodnooslobodilacki" govori.
    Ja vidim dijete ispred sebe, koje grize vise nego sto moze da proguta.
    I kakva mu je ono prica da ga samo metak moze zaustaviti? Smatra li on sebe toliko bitnim da bi neko htio njega da ubije? Izvini, decko, pobrko si nesto.
    To za mladost je tvoje razmisljanje koje takodje postujem.
    Ja jednostavno razmisljam ovako.Svih ovih godina smo imali prekaljene i iskusne politicare opozicije kao sto su Milic, Medojevic, Damjanovic, Mandic, Bulatovic i jos mnoge druge. Jedino sto su oni uspjesno radili je podjela naroda.Za to su eksperti.
    Pokazalo se dakle, da godine nisu presudan faktor i da tele ostaje tele i kad napuni 40 i kusur.
    E sad Becic je mlad, dobro, sacekajmo jos 5, 6 godina, tada vise nece biti tako mlad, nego se bojim da ce se tada naci drugi izgovor.
    Ono sto me je kod njega privuklo, je hrabrost koje ima vise nego li svi skupa u opozicionim klupama i strucnost.
    Ja ne znam u kojeg to drugog politicara da se uzadamo? Pajovica mozda, Rakcevica?Ili da cekamo da se takav sad rodi pa da promijeni nesto kad napuni 40 godina.

    A ovo u vezi metka, vjeruj mi da je itekako prijetnja mnogima, citamo samo ovih dana koliko se politickih fosila javlja da ga demantuje i to onih po prirodi najblizih opozicionih.A tek sto li radi sluzba.Ona nikad ne spava.A znamo kako su prolazili mnogi koji nisu bili istomisljenici i koji nisu igrali po pravilima britve i ekipe.Da su pokojni Jovanovic ili Scekic pricali ovako i za njih bi rekli da su umislili da su "nesto".
    Takav je nas narod.
    Ad astra.

  13. #38
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    http://portalanalitika.me/clanak/189...dubile-podjele

    iz ove izjave ispade da je protiv nato-a ali ako narod odluči drugačije prihvatiće?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ako ne prihvati ulazak u NATO kao realnu opciju, slobodno ce biti marginalna partija. Na nivou 3-6 birackog tijela. Sa NATO moze da izadje 8-10%
    One Ring to Rule them all...

  15. #40
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Samo se vi hvatajte za NATO, covjek je rekao da ce biti onako kako narod odluci.
    Ad astra.

  16. #41
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mok4 View Post
    Samo se vi hvatajte za NATO, covjek je rekao da ce biti onako kako narod odluci.
    kao prvo,ko je on da nesto tako kaze?
    ako mi dobiijemo poziv za nato,nece niko pitat ni mene ni tebe,ni becica ni milica,ni medojevica ni mandica...eventualno se moze u parlamentu glasati o tome,a tu ce obezbijediti dvotrecinsku vecinu...

    sva ova prica sto becic zbori je lijepa za cuti,ali ova se pitanja moraju rjesavati(nato,eu itd.) svjedoci smo toga da se i posle 9 godina od referenduma opoziciji "nabija na nos" to da su bili protiv drzave i milo ce vladati na racun toga makar jos neko vrijeme,a sad je tu jos prica o nato-u...tako da je bolje da udjemo sto prije,dako im prifali aduta...

  17. #42
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Takav je njihov model sto se tice NATO-a.
    On upravo nece da se direktno izjasni zbog toga sto je potpuno nebitno njegovo opredeljenje.
    Ukoliko bi se dobio poziv a da su oni na vlasti raspisao bi se referendum i to je to.
    E sad to sto ovi dpsovci non stop potenciraju i napadaju intimu kako bi obiljezili nekog za vijek vjekova to je druga stvar.Tako su navikli da rade.

    Momku sem mladosti i "neiskustva" ne mogu naci nijednu manu i mrlju, pa to boli i nervira, razumljivo.
    Ad astra.

  18. #43
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    to za mladost i neiskustvo je glupost,znamo da je milo prije 30te godine postao premijer(najmladji u evropU),ako se ne varam.uostalom,nece becic odma uskociti na premijersko mjesto,ima on vremena jos dosta toga da prodje prije nego li postane ozbiljan kandidat za takvo mjesto.

    ali treba sagledati stvari realno,a ja to mogu dosta dobro uraditi s obzirom na to da ne
    podrzavam nijednu politicku partiju.

    dakle,ljudi koji su novi na
    politickoj sceni moraju biti svjesni da pitanja nato-a i evrointegracija ne mogu tek tako zanemarivati.
    istina,vecini naroda je bitnije oce li imati sjutra da jede,nego ocemo li uci u nato ili ne(mada kakvi smo taman nam je
    prica o nato-u bitnija,zato nas yebu ovako dugo),znaci mora se imati stav u vezi tih pitanja,a ne stalno izbjegavati ta pitanja kao sto to neki rade.

    da kazem da becic ne moze sebi da
    priusti taj luksuz da ignorise pricu o nato-u,jer nam oni kucaju na vrata,znaci to je aktuelno.i tu dpsdp ima prednost u odnosu na njega,jer imaju stav.

    nazalost,nas narod je takav da ako becic sjutra izjavi da je za nato,odmah ce ga
    proglasiti za izdajnika,poltrona itd. ili ako se izjasni da je protiv nato-a,odma ce ga bombardovati ovi iz vlasti.ja shvatam da mu nije lako,ali ako misli da gradi iskren odnos prema gradjanima,onda mora da zauzme stavove oko svih tih pitanja,u suprotnom ce dozivjeti sudbinu pozitivne,pokreta za promjene i sl.
    Last edited by AdO_pG; 05-06-15 at 22:38.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nema tu model ili ne model.

    Kao neko ko ce biti dio politickog zivota moras imati jasne stavove o bitnim pitanjima a najbitnije za CG trenutno je NATO. Kako ja da dam svoj glas nekome ko nece da mi kaze sta misli o necemu sto je bitno za moju i bucucnost moje djece ?

    Mislim da je odluka o ulasku u NATO na referendumu glupa posto je 80% CG dosta neinfromisano...
    One Ring to Rule them all...

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mok4 View Post
    .... potenciraju i napadaju intimu kako bi obiljezili nekog za vijek vjekova to je druga stvar.Tako su navikli da rade.
    Momku sem mladosti i "neiskustva" ne mogu naci nijednu manu i mrlju, pa to boli i nervira, razumljivo.
    Kad je poceo da se bavi politikom onda vise nema intime i sve je javno, a prica "mlad, bez mane...." je magla rabota. Ovi sto su sad na vlasti i u opoziciju su poceli kad bili mladi a tada bili posteni, bez mane.... bas kao on sad. Vrijeme je pokazalo kako je taj argument siguran ka' vrbov klin. Dobro je ako on misli da Demokrate predstavljaju opasnost ... jer samopouzadnje je dobra stvar, ali kad samo to ostane bez konkretnog misljenja za konkretne stvari od te opasnosti se malo ko uplasi.

  21. #46
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Slazem se u vecini sa vama.Ali opredeljenje sada odmah ili za jedno ili drugo oduzelo bi mu znacajan broj pristalica jer je nas narod zatupljen i on to zna.
    Potajno se nadam i mislim da je ipak blize za ulazak u alijansu ali da ceka sta ce se izdesavati u narednom periodu kako bi citav taj proces i njegov stav sto bezbolnije prosao kod onih koji su protiv.
    Ukoliko bi sad jasno iznio svoj licni stav koji je ponavljam irelevantan, bilo bi to politicko neiskustvo.
    Ad astra.

  22. #47
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    on za sad iskusno izbjegava ta(za njega i njegovu novu partiju) nezgodna pitanja.
    o
    pet kazem,svaka cast,ako ce se zalagati za sve ono sto prica,imace moju podrsku,ali cisto sumnjam da ce ga ovi iz vlasti jos dugo "ignorisati",vjerovatno ga pustaju da se malo koska sa snp-ovcima,sto im odgovara naravno,pa ce posle poceti da ga napadaju...

  23. #48
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ako ne prihvati ulazak u NATO kao realnu opciju, slobodno ce biti marginalna partija. Na nivou 3-6 birackog tijela. Sa NATO moze da izadje 8-10%
    Kojom logikom?

    Čak ni URA nema još jasan stav oko načina odlučivanja o ulasku CG u NATO(referendum ili skupština), ne zbog toga što su Bojović, Rakčević i Dritan protiv ulaska već zato što bi to imalo negativan uticaj kod glasača.

    A Bečić bi tek mogao da se pozdravi sa prelaskom cenzusa ako bi se njegova partija izjasnila da je za ulazak u NATO sa obzirom da je dobar dio pristalica te partije protiv ulaska.


    I Lekić npr, ne prenemaže se on oko tog pitanja zato što je mutav već vjerovatno imaju odrađena istraživanja o tome kakva bi mu bila podrška ukoliko bi jasno rekao da.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  24. #49
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    130
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo im ga i kongres...


  25. #50
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mok4 View Post
    Ono sto me je kod njega privuklo, je hrabrost koje ima vise nego li svi skupa u opozicionim klupama i strucnost.
    Ja ne znam u kojeg to drugog politicara da se uzadamo? Pajovica mozda, Rakcevica?Ili da cekamo da se takav sad rodi pa da promijeni nesto kad napuni 40 godina.
    Možeš li molim te da nam malo više kažeš o toj njegovoj stručnosti ? Osim uspješnog probijanja kroz političke redove takve institucije kakva je SNP, da se nije možda negdje mimo politike stručno i profesionalno dokazao ?
    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Nargile Crna Gora, Nargila Crna Gora, Shisha Montenegro
    By nargile crna gora in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-15, 12:16
  2. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25
  3. Naša Crna Gora
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 45
    Last Post: 09-06-08, 18:33
  4. Crna Gora - drzava ? republika ? demokratska ? Kad i kako ?
    By olivija in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 29-02-04, 22:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •