Results 1 to 5 of 5

Thread: Mazalice

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default Mazalice

    Kakvu imate kozu i sta koristite od krema, losiona, tonika, mlijeka, pilinga, maski i sl za njegu koze lica, prvenstveno?
    Tretirate li i cime celulit, oziljke, strije, kapilare i sta ti ja znam sta sve ne :snowman:
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  2. #2
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Od svega što kupim ispadaju mi šklopci. Koža bi mi mogla biti bolja. Imam fleke od sunca. Kupih Ziajino mlijeko za čišćenje šminke, goat milk :-)., al to isperem odmah pošto odstranim šminku. Koristila sam Eucerinovu even brighter kremu, nije bila nešto. Plaćam danak pranju suđa, ruke su mi ogrubnjale, a i ne njegujem ih baš nešto. Losione i tonike ne koristim. Mlijeko za tijelo - Nivea za dry skin. Pilinge i maske isto ne koristim. A i kad sam to davno kupovala, koristila sam ih dva dana bez trećega. Stavim za lice plavu niveu ili sivu soleu. Grozna sam. Onda, nisu bile nešto ni Višijeve kreme, dnevna i noćna, za normalnu kožu. E, počela sam da gledam sastav kozmetike, pa više ne kupujem ništa što u sebi sadrži parabene i njegove butil, etil, propil i ine varijacije.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Pomislih pise muzilice.Eo Rakel otvorila farmu i vratila se selu pa trazi muzilicu za kravu ali ipak mazalice.

  4. #4
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Celulit? Što je to? :-D

  5. #5
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Postoje mnogi preparati koji su na trzistu specijalisticki definisani za jedno, ali u razgovoru sa onima koji su ih kreirali, pokazuje se da su izuzetni za nesto drugo. No, kako su to info koje su iskustveno dobijeni, a ne sa ciljanim istrazivanjem, otud se i ne reklamiraju za te kvalitete.
    Kako bi svaka info bila kao reklama za firme i proizvode, nije bas prihvatljivo da ih imenujem.
    Kad oformim moju kozmeticku firmu i finalizujem brend, onda cu i vas informisati.
    p.s. Puder - jedva nekoliko puta do sada stavila a i to sa preciznim sastavom "medijuma". No, i tad samo iz "zvanicnih" razloga na par sati.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 31-05-15 at 23:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mazalice(maskare, sjajevi, ruževi, kremice, itd..) :))
    By makica-pakica in forum Ženski kutak
    Replies: 77
    Last Post: 01-05-07, 23:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •