Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 42 of 42

Thread: Poslije TV Boke, na red su dosle TV Vijesti !!!

  1. #26
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Bice ugaseni.
    Ugasen si

  2. #27
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Ti sad hoces da me ubijedis (kao i ostali spameri sto isto cine) kako ja ne znam sto sam citirao uprkos sto sam isti procitao i isti dobro shvatio???

    Ovo je tema o stecaju u pomenutom mediju, a ne o konkurenciji (koju neosnovano nazivas „strani takmaci“), jer ne postoji niti jedan Zakon koji zabranjuje rad stranim medijima na tlu CG! A i CG (valjda) nije jedina u Evropi u kojoj rade domaci i strani mediji....

    Ili si mozda ti u pravu?

    Za ostatak tvog posta, necu komentarisat, jer paljenje vozila i upumpavanje drzavnih para OPET nije naslov ove teme!

    Kad vec iznosis cinjenice, ne vidjeh da si odgovorio, otkud vlasnicima Vijesti u zadnjem trenu 350 k evra, a koji su dugovali za isti preko 1 godinu?? Vlada CG im je u januaru (2015. godine) omogucila da ovaj dug plate u 12 mjesecnih rata, sto znaci da bi prostom matematikom, svakog mjeseca davali 356.599 / 12 = 29.716,58 €, i ni ovo nijesu mogli da ispostuju, a sad odjednom imaju ovu sumu....

    Razlog je vjerovatno, sto su vlasnici Vijesti isli na to da im drzava CG oprosti ovaj dug, ali ipak kad su vidjeli da se sa drzavom ne mozes segaciti, ipak su platili.

    A to nije nikakvi „napad“ na medije, vec postovanje Zakona, jer, podsjeticu te, da su mnogi mediji u zadnjih nekoliko godina u CG nestali, upravo zbog dugovanja u vezi poreza i doprinosa....

    Da, bas u „ovom carstvu postenja“! A i zasto bi Vijesti bile izuzetak kada je u pitanju placanje poreza??

    Pozz.
    Spameri!? wtf?

    Na ovome forumu sam par puta komentarisao na temama koji se tiču društveno političke zbilje. Nijednom se nisam koristio vrijeđanjem, nijednom nijesam navodio netačne podatke, niti nekome nešto podmetao, već se uglavnom držao argumenata i zvaničnih podataka. Zbog toga što to nije bilo u skladu sa političkim ubjeđenjima moderatora i politike foruma i što su sagovornici završili na konopcima, odgovoreno mi je otvorenim izlivima mržnje, agresije i prijetnji, te sam iz još nepoznatih razloga primao od istih privatne poruke neprimjerenog sadržaja i na kraju banovan. Držim da su forumi mjesta ukrštanja raznoraznih mišljenja povodom raznih povoda. Ako mi obezbijediš kulturu dijaloga i mogućnost da moji postovi stoje a koji će biti u skladu sa proklamovanim pravilima foruma ja ću ti i detaljnije objasniti apsurdnost tvoje konstatacija "crnogorska posla" i da si baš ti taj za koga bi se to moglo reći.

    Naime, ti uzimaš neku nama nepoznatu zemlju u kojoj vladavina prava osnovni postulat, pritom ne čitajući šta je novinarka TV Vijesti kazala, konstatuješ da bi sve bilo u redu da je mali Perica pošao pravo u policiju. Dakle, ne sagledavaš cijelu sliku već se držiš svog fokusa ove gore pomenute nama nepoznate zemlje Crne Gore u kojoj samo ti živiš.

    Po tebi, recimo, ja držimo lokal na moru. Sve uredno, obezbjeđujem najbolju uslugu, upošljavam domaću radnu snagu, imam najveći promet i posjetu, prvi sam u primjenjivanju svih novih tehnologija. Nekome to ne odgovara, dozvoljava oko mene da se otvaraju lokali bez papira, bez dažbina, dovodi se inozemna radna snaga da im u tome pomogne na crno, klijentima koji žele da svrate u moj lokal se prijeti i primoravaju se da idu u druge, svako malo neko baci kamen na moj lokal. Meni mušterije ne dolaze kao prije, izvinjavaju se što ne mogu kod mene da svrate jer ih je strah, nemam promet, nemam više sredstava da isplatim radnike, ni osnovne obaveze i na kraju mi dođe inspekcija da me zatvori. Onda mi dolaziš ti koji mi kažeš 'e brate moj, samo kukaš, da si platio svoje obaveze, ne bi te zatvorili' E to su 'crnogorska posla'. Samo ovdje bi neko takav iznio stav u cjelokupnoj situaciji.

    Pitaš se zašto tek sada plaćaju porez i zašto nijesu to uradili blagovremeno? Zato što više nijesu rentabilni u ambijentu koji im je nametnut i što su pritisnuti izdacima koji im se jedinima uredno fakturišu pa su vagali da li je ovo sve vrijedno tolikog rizika. Kako su ga platili? Uzeli su kredit kojega neće moći isplatiti ukoliko ne nađu partnera pa će opet biti u problemu.

    Ovaj režim je stvorio tmuštu i tma medija kojima je jedini bio cilj da unište domaće medije i u njih uložio milione i milione. Pošto ti isti mediji kao i novinari bliski režimu nijesu uspjeli da stvore ni izbliza jedan takav medij, čak za pojedine im nije ni rodbina čula da postoje, niti da izgrade kredibilitet kod građana, onda se prešlo na nalaženje saradnika u okruženju za jedan takav posao. Jedna strana tv kuća je ušla na potpuno nezakonit način u CG i dobila nacionalnu frekvenciju. Zašto joj je to dozvoljeno? Ista ta je kao takva poslovala godinama i još uvijek. Koja zemlja na svijetu bijelom daje stranim medijima nacionalnu frekvenciju a da ti mediji ne emituju program iz te zemlje, a procenat sopstvene produkcije im je u promilima i uglavnom se svodi na reemitovanju sopstvenog programa iz zemlje odakle dolazi!? Dalje, postoje mediji kojima je oprošten više puta cjelokupan poreski dug, postoje medijske kuće kojima je plaćen višemilionski dug novcem građana Crne Gore, koji nije poreski već dug prema trećim licima, postoje mediji kojima je osnov preživljavanja finansijske injekcije iz budžeta Crne Gore, dakle opet novcem građana Crne Gore itd. itd... To se u svim normalnim krugovima zove pritisak na nezavisne medije i obračun vlastodržaca sa sopstvenim kritičarima čime krše ustavna načela i uvode zemlju u otvorenu diktaturu.

    No, samo plaćajte obaveze i NO PROBLEM. Vjerovatno ja sjedim kući bez banke u džepu i bez radnog mjesta iako sam bio prvi jer nisam platio obaveze, dok izabrani je platio pa mora sad mučenik da ispija kafe po cio dan po okolnim kafićima. Sve jasno, sve objašnjeno. Hvala ti. Hvala i Vladi Crne Gore.

  3. #28
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Prezla, slažem se s tebja, osim ovog da se sa državom ne može šegačiti. Šegače se paraši i sa moćnijim državama od Crne Gore. A radi mene neka ugase RTCG1, RTCG2, Atlas, MBC, Vijesti, Pink Montenegro i Prvu. Takođe, volio bih kad bi mi BBM ugasio CNN, Euronews, N1, Al Džaziru, B92, HRT1, HRT2 i još neke kojih ne mogu sad da se sjetim. Znači, neka mi pretplata bude ista ili viša, samo da to ne gledam.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  4. #29
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    od kad su iz liste programa izbacili zone reality, radi mene se svaka moze ugasit.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. #30
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Od kada su iz liste programa izbacili Hastler Tv, radi mene se može svaka ugasiti.
    Bako, jebeš li što?

  6. #31
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Je li valjala sto?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #32
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A valjao je. Naucio sam dosta toga sto ne mogu da primjenim u praksi.
    Bako, jebeš li što?

  8. #33
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    valja dosta toga znati, ne sve i uraditi.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #34
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I ja se nekad tako tješim
    Bako, jebeš li što?

  10. #35
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahahaha gasi sve

  11. #36
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Preporučio bih svima emisiju The Soup na E! televiziji. Emisija u vidu kratkih isječaka iz raznih serija, tv emisija i rialitija prikazuje svu izopačenost savremenog svijeta uz duhovite i sarkastične komentare Džoela Mekhejla. Emituje se subotom u 22h i traje 30 minuta. Evo, ovđe možete viđet kako to izgleda:
    http://uk.eonline.com/shows/the_soup
    Džoelov humor odstupa od uobičajenih holivudskih šablona i, mogu slobodno reć, kome ovo nije smiješno, teško bi se mogao družit sa mnom uz kafu i čašicu razgovora. Izvinjavam se zbog oftopika ali pričamo o televiziji, znači tu smo neđe.
    Edit: Ruki, jesi to preša na dva jezgra? Kako ti je sad, osjećaš li neku promjenu?
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  12. #37
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Kaaako kaad neema u... listi kanala...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. #38
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Spameri!? wtf?

    Na ovome forumu sam par puta komentarisao na temama koji se tiču društveno političke zbilje. Nijednom se nisam koristio vrijeđanjem, nijednom nijesam navodio netačne podatke, niti nekome nešto podmetao, već se uglavnom držao argumenata i zvaničnih podataka. Zbog toga što to nije bilo u skladu sa političkim ubjeđenjima moderatora i politike foruma i što su sagovornici završili na konopcima, odgovoreno mi je otvorenim izlivima mržnje, agresije i prijetnji, te sam iz još nepoznatih razloga primao od istih privatne poruke neprimjerenog sadržaja i na kraju banovan. Držim da su forumi mjesta ukrštanja raznoraznih mišljenja povodom raznih povoda. Ako mi obezbijediš kulturu dijaloga i mogućnost da moji postovi stoje a koji će biti u skladu sa proklamovanim pravilima foruma ja ću ti i detaljnije objasniti apsurdnost tvoje konstatacija "crnogorska posla" i da si baš ti taj za koga bi se to moglo reći.

    Naime, ti uzimaš neku nama nepoznatu zemlju u kojoj vladavina prava osnovni postulat, pritom ne čitajući šta je novinarka TV Vijesti kazala, konstatuješ da bi sve bilo u redu da je mali Perica pošao pravo u policiju. Dakle, ne sagledavaš cijelu sliku već se držiš svog fokusa ove gore pomenute nama nepoznate zemlje Crne Gore u kojoj samo ti živiš.

    Po tebi, recimo, ja držimo lokal na moru. Sve uredno, obezbjeđujem najbolju uslugu, upošljavam domaću radnu snagu, imam najveći promet i posjetu, prvi sam u primjenjivanju svih novih tehnologija. Nekome to ne odgovara, dozvoljava oko mene da se otvaraju lokali bez papira, bez dažbina, dovodi se inozemna radna snaga da im u tome pomogne na crno, klijentima koji žele da svrate u moj lokal se prijeti i primoravaju se da idu u druge, svako malo neko baci kamen na moj lokal. Meni mušterije ne dolaze kao prije, izvinjavaju se što ne mogu kod mene da svrate jer ih je strah, nemam promet, nemam više sredstava da isplatim radnike, ni osnovne obaveze i na kraju mi dođe inspekcija da me zatvori. Onda mi dolaziš ti koji mi kažeš 'e brate moj, samo kukaš, da si platio svoje obaveze, ne bi te zatvorili' E to su 'crnogorska posla'. Samo ovdje bi neko takav iznio stav u cjelokupnoj situaciji.

    Pitaš se zašto tek sada plaćaju porez i zašto nijesu to uradili blagovremeno? Zato što više nijesu rentabilni u ambijentu koji im je nametnut i što su pritisnuti izdacima koji im se jedinima uredno fakturišu pa su vagali da li je ovo sve vrijedno tolikog rizika. Kako su ga platili? Uzeli su kredit kojega neće moći isplatiti ukoliko ne nađu partnera pa će opet biti u problemu.

    Ovaj režim je stvorio tmuštu i tma medija kojima je jedini bio cilj da unište domaće medije i u njih uložio milione i milione. Pošto ti isti mediji kao i novinari bliski režimu nijesu uspjeli da stvore ni izbliza jedan takav medij, čak za pojedine im nije ni rodbina čula da postoje, niti da izgrade kredibilitet kod građana, onda se prešlo na nalaženje saradnika u okruženju za jedan takav posao. Jedna strana tv kuća je ušla na potpuno nezakonit način u CG i dobila nacionalnu frekvenciju. Zašto joj je to dozvoljeno? Ista ta je kao takva poslovala godinama i još uvijek. Koja zemlja na svijetu bijelom daje stranim medijima nacionalnu frekvenciju a da ti mediji ne emituju program iz te zemlje, a procenat sopstvene produkcije im je u promilima i uglavnom se svodi na reemitovanju sopstvenog programa iz zemlje odakle dolazi!? Dalje, postoje mediji kojima je oprošten više puta cjelokupan poreski dug, postoje medijske kuće kojima je plaćen višemilionski dug novcem građana Crne Gore, koji nije poreski već dug prema trećim licima, postoje mediji kojima je osnov preživljavanja finansijske injekcije iz budžeta Crne Gore, dakle opet novcem građana Crne Gore itd. itd... To se u svim normalnim krugovima zove pritisak na nezavisne medije i obračun vlastodržaca sa sopstvenim kritičarima čime krše ustavna načela i uvode zemlju u otvorenu diktaturu.

    No, samo plaćajte obaveze i NO PROBLEM. Vjerovatno ja sjedim kući bez banke u džepu i bez radnog mjesta iako sam bio prvi jer nisam platio obaveze, dok izabrani je platio pa mora sad mučenik da ispija kafe po cio dan po okolnim kafićima. Sve jasno, sve objašnjeno. Hvala ti. Hvala i Vladi Crne Gore.
    Nema potrebe da se (preda mnom) hvalis i uzdizes na sva zvona... To je (u ovoj temi) krajnje suvisno! Jer te nijesam uopste uvrijedio niti ti pakovao (kao neki sto su meni) razne podmetacine i pridjeve!

    Nema sta da ti meni objasnjavas termin „crnogorska posla“, jer isti dobro razumijem i postavio sam ga na pravom mjestu!

    Izvini ako SAMO JA zivim u ovakvoj CG... Izvini... Ipak mislim da si zbog svog fokusa izgubio u vidu, da nijesam samo ja, stanovnik ove zemlje. Kao i to da ne treba niko biti povlascen, kao sto je bio slucaj sa Vijestima!

    Ako ti smatras da doticni medij nije trebao platiti obaveze, onda koja je svrha dalje rasprave sa tobom??
    Nema smisla se onda raspravljat...

    Lokale BAS I NE MOZES sa medijima uporedjivati, jer nije ista djelatnost... Razlicite su branse, ali cak, spominjanje lokala u kontekstu legalnog poslovanja, OPET ne mozes uporedjivati sa Vijestima!

    Ovdje pokusavas da nam predstavis Vijesti, kao legalne aktere, a ostale medije kao sredstvo vlasti da se obracuna sa Vijestima??? Koji su to po tebi mediji?

    Ako se PO TEBI, vlast „obracunava“ sa Vijestima, bijase li ISTA ta vlast koja im je omogucila placanje duga na rate?? Ja tu ne vidim nikakvi obracun, vec postovanje Zakona! Ali to je ocito problem nekima kao i tebi samom da to shvatis...

    Dakle, naveo sam ti cinjenicu koja POBIJA tvoju „teoriju zavjere“ o napadu vlasti na Vijesti!

    Drugi mediji su na TV trziste dosli MNOGO PRIJE Vijesti, tako da je to DRUGI DOKAZ koji pobija tvoju tvrdnju!

    I jos ti navodim da Vijesti nebi bile ni prve a ni poslednje koje nijesu mogle ispostovati obaveze prema drzavi, jer su prije njih mnogi nestali i to za MNOGO MANJE novca!!

    Pa ih nesto ne zalis, niti ti mnogo hvale na medijskoj „pozornici“ CG...

    Vagali da li da plate DUG?? To znaci da svaki kreditno zaduzeni gradjanin ili privredni subjekt TREBA DA VAGA OCE LI ILI NECE DA PLACA OBAVEZE??? A onda takav isti da PROZIVA drzavu za kriminal, korupciju, nepotizam, gusenje konkurencije....??? Nije li to “malo“ DVOLICNO i POKVARENO??

    Ti si druze u nekoj velikoj zabludi ako mislis da su vagali zbog trzista... Sve su to neka nevinasca.... E'o mi nesto suze krecu...

    Ti ISTI vlasnici Vijesti itekako imaju da kesiraju DESETINE MILIONA kada su otvorili Lovcen banku, i to BAS u ovoj drzavi, gdje ih vlast „napada“... Hm.... Ne smetaju im druge banke koje postoje na trzistu u CG?? A smetaju mediji?? Pa da pogasimo SVE medije, a da ostave Vijesti?? Nebi bilo lose, a ???

    Ako ne budu mogli placati obaveze, kao sto su plate i porezi, onda MORAJU OTICI U STECAJ! Jer, drugacije ce samo praviti vecu stetu nego li korist...

    Opet navodis tamo neke tvoje teorije, i prozivas neodredjeno druge medije, pokusavajuci da vjesto skrenes naslov ove teme u drugi pravac... Nema potrebe da to radis, jer Vijestima nece ni malo biti bolje ako upiremo prstom na druge medije... Drzimo se teme! NIJE TESKO!

    Nema potrebe da se meni IZVINJAVAS, jer sa tobom NEMAM NISTA, niti me zanimas... Ako ko treba da se izvinjava Vladi CG, onda su to Vijesti! Bas zbog tricavih 350 k i na tom vaganju...

    Pozz.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  14. #39
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Prezla, slažem se s tebja, osim ovog da se sa državom ne može šegačiti. Šegače se paraši i sa moćnijim državama od Crne Gore. A radi mene neka ugase RTCG1, RTCG2, Atlas, MBC, Vijesti, Pink Montenegro i Prvu. Takođe, volio bih kad bi mi BBM ugasio CNN, Euronews, N1, Al Džaziru, B92, HRT1, HRT2 i još neke kojih ne mogu sad da se sjetim. Znači, neka mi pretplata bude ista ili viša, samo da to ne gledam.
    Segacenje sam pomenuo u kontekstu da su oni koji duguju godinama novac, kad ih drzava pritisne, odjednom se vrsi dokapitalizacija i isti biva momentalno uplacen... Za druge "parase" i druge drzave, ovo nije tema.... Svjestan sam toga da ima dosta neregularnog ophodjenja ljudi koji imaju novac, a kada trebaju da plate neku obavezu... Onda odmah krece kampanja o "napadima"... Nema smisla!

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    od kad su iz liste programa izbacili zone reality, radi mene se svaka moze ugasit.
    Gledao sam ovaj kanal, bio je dobar, ali idemo dalje....

    Quote Originally Posted by Brajan992 View Post
    A valjao je. Naucio sam dosta toga sto ne mogu da primjenim u praksi.
    Obicno dezurni spamer i djelilac crvenih poena, moze malo toga sto ucinjet u praksi... Ali ima nade... Nijesi sam, ima vas k'o mrava.... A za utiske mi javi....

    I drzi se teme!!! Imas PP i teme o sexu, pa tamo djelji....
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  15. #40
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Ja jos nisam nastavila... Nikad ga preboljet necu
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #41
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Prezlica polako, al sigurnim stopama gazi ka mjestu moderatora, cak naglasava naredbu boldom i uzvicnicima. Op, op...
    Forever young, i want to be forever young

  17. #42
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne sjećam se da sam nekome ikad dao crvenu ali on je zaslužuje, ne igraj se moderatora, ući ćeš u minus sine.

    PS: Tek sad vidim šta mi je napisao, pa imaš li obraza života ti? Pa sad moram da ti dam crvenu da se rasvjestiš malo.
    Last edited by Brajan992; 02-06-15 at 20:24.
    Bako, jebeš li što?

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Biciklom oko Boke Kotorske
    By spetrov in forum Primorski
    Replies: 9
    Last Post: 05-03-13, 09:06
  2. Kupujem 997 Alcatel...dobro bi mi dosle i neke informacije
    By TheReem! in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-13, 13:21
  3. K: kupujem dres Boke Juniors
    By zbunjenskroz in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 04-03-11, 20:10
  4. Glas Boke
    By Drug Tito in forum Primorski
    Replies: 36
    Last Post: 10-11-06, 02:00
  5. Ubice dosle iz Srbije!!
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 59
    Last Post: 03-06-04, 07:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •