Page 3 of 130 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 51 to 75 of 3234

Thread: Ljetnji prelazni rok 2015

  1. #51
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default


  2. #52
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Odlicno bi to izgledalo,samo bi Real lud bio ako bi kojim slucajem ovaj prelazni rok prodao Rokija.Jednostavno Mesi i Roko su igraci koji se ne pustaju.Pogotovo ako si Real i Barsa pa ti kes ne predstavlja problem.Dva tipa koji prave nenormalnu razliku i donose ogroman profit marketingom.Onakvi se pojave jednom u 100 godina.Dobro kao Roki jednom u 100 a kao Mesi nikad vise

  3. #53
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ada Roki je posta Inzagi na steroidima.

  4. #54
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve se vise navodi ostanak Illaramendija. Grozim se toga.
    Kako navode mediji prve mete Rafe su Verratti i Sterling.
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  5. #55
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Meni Iljaramendi nije toliko loš, no je fora što narod očekuje da igra ka Modrić... to ti je isto ka' da se Roki povrijedi i upane Hese da igra.. treba samo očekivanja malo spuštit i bit realan

  6. #56
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ko zna, možda Rafa napravi Alonsa od njega.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  7. #57
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jedikupus View Post
    Sve se vise navodi ostanak Illaramendija. Grozim se toga.
    Kako navode mediji prve mete Rafe su Verratti i Sterling.
    Sterling?
    pu pu daleko bilo
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  8. #58
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beethoven's C*** View Post
    Ko zna, možda Rafa napravi Alonsa od njega.
    onaj moze samo da ga gurne u jos dublju rupu.

  9. #59
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije on los, ali svaku utakmicu u kojoj dobije priliku se toliko trudi da sigurno igra pa od straha napravi neke velike greske. Neosporivo je da on nije los igrac ali po meni njemu treba 2,3 godine u nekom slabijem timu dje ce bit iskljucivo prva postava i samopouzdanje podic.
    Hese takodje. Toliki strah od greske da se ukipi i samo srlja. Njemu takodje pozajmica. Iste te pozajmice vidi se koliko su pomogle Cerisevu i Kasemiru.
    Sterling je najbolji mladi igrac, bar je tako proglasen, sa 21 godinom onakve fizikalije samo unistava u Liverpulu. Iskreno volio bih ga prije nego Reusa, jer bi i sam prije prihvatio rotiranje na sredini i desnoj strani sa Iskom i Hamesom. To je ono sto treba klubu - rotacije jer smo ove godine vidjeli masu povreda zbog umora igraca. Dovodjenjem Reusa bi imali igraca koji je u 25 godina svog zivota bio povrijedjen oko 300 dana i ima stakleni zglob pa mu se svake godine povreda obnovi. Sa njim bi doveli igraca koji bi zelio sigurno mjesto u prvoj postavi zbog cega bi poslije ispastali Isko i Hese. Opet ne znam, ako Rafa nastavi sa Benzom kao prvom opcijom sve ovo otpada i trazi se rezervni napadac.
    Takodje zajimljivije ce tek bit po njegovom potpisu, jer se navodi da ce klub prvo nastojati da sa njim zavrsi sve pa tek onda krece saga o transferima.
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  10. #60
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Taman je saga sa transferima. Inace, ne znam koliko treba da zelis sebi neuspjehe kao trener, pa da odbijes Sterlinga.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #61
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,570
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Hese je bio dobar igrac, i one prve sezone je donio dosta bodova Realu u ligu kad su se mucili. Ali odkad ga je onaj Kolasinac iz Salkea slomio prosle godine, momak ne lici na sebe.
    Meni se Cerisev ni malo ne svidja, gleda sam ga u Viljareal, i bas ne znam sto on moze da ponudi Realu, za backup vec imaju Hesea koji je bolji od njega.
    Sumnjam da ce i Sterling i Rojs prihvatit da budu rezerve, mada ako se proda Bejl, onda lagano.
    Dako Isko ode(u Barsu, pusti Pogbu.), shvatio da momak nece igrat prije Jamesa, zato mu je i opalo samopouzdanje u odlucujucim mecevima sto je rezultiralo losim partijama...

  12. #62
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Iljarmendi pod Ancelotijem nijedan mec nije odigrao na svoju prirodnu poziciju zadnjeg veznog.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  13. #63
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ova ideja s Rokijem na CF je preiskusna... onda može da kasira još pet godina, a ovamo Bejl i Sterling da ga kljukaju non stop... još Roki bije glavom ka manijak, Benzema je u tom segmentu bezopasan..

  14. #64
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Sterling je muva bez glave. Nije igrac za Real.

  15. #65
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Meni se Cerisev ni malo ne svidja, gleda sam ga u Viljareal, i bas ne znam sto on moze da ponudi Realu, za backup vec imaju Hesea koji je bolji od njega.
    Ja nebih rekao, jos kad mogu da ga uzmu za dzabe. Izuzetno pokretljiv, pa prosle godine je uvalio go i Realu i Barsi. Kad ga je Real ustupio Viljarealu, bio je odbrambeni igrac, pa je malo igrao na tu poziciju, ali su posle poceli da ga koriste najvise na sredinu, jer moze odlicno da igra na obije pozicije.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  16. #66
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Marotta ponudio 9 mil funti za Oscara.. on se sprda

  17. #67
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NantecutBu2 View Post
    Marotta ponudio 9 mil funti za Oscara.. on se sprda
    Sad je smiješno a prošle godine u ovo doba ovakva info bi izazvala niz kletvi, zanimljivo.
    Šta znači kad te sreća malo ogrije.

  18. #68
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cerisev je odlican igrac koji bi prihvatio klupu.
    Moje misljenje je da bi Realu najbolje pao Sterling, sto zbog rotiranja jer ne bi bio neizostavan prvi igrac, sto zbog cijene jer je u konfliktu sa L'poolom.
    Sudeci da je morao igrati sa amaterima ( cast izuzecima ) i imati trenera koji treba da vodi Cordobu ja mislim da nije imao mnogo losu seoznu:

    Kakve suigrace je imao moze se vidjeti i u videu.

  19. #69
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Sad je smiješno a prošle godine u ovo doba ovakva info bi izazvala niz kletvi, zanimljivo.
    Šta znači kad te sreća malo ogrije.
    da, jeste.. sjedi.

  20. #70
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jedikupus View Post
    Cerisev je odlican igrac koji bi prihvatio klupu.
    Moje misljenje je da bi Realu najbolje pao Sterling, sto zbog rotiranja jer ne bi bio neizostavan prvi igrac, sto zbog cijene jer je u konfliktu sa L'poolom.
    Sudeci da je morao igrati sa amaterima ( cast izuzecima ) i imati trenera koji treba da vodi Cordobu ja mislim da nije imao mnogo losu seoznu:

    Kakve suigrace je imao moze se vidjeti i u videu.
    e qq.. odgledah ovaj klip,kakav ocaj je ova ekipa liverpula, neki promasaji su bas za analizu..nema 2 igraca koji zasluzuju platu preko 238 eura..

  21. #71
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Klop u Napoli? to bi bilo zanimljivo..

  22. #72
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Mihajlović tamo dolazi za trenera, provjerena info.

    Za Klopa se još ne zna ništa. Benitez zateže oko nekih gluposti sa Florentinom, vjerovatno dobija posao, ali ako bude previse komplikovao Klop je opcija. Fora je što Perez oće da proda Koentraa, Arbelou, Iljaramendija i Kasiljasa, ali Benitez se protivi za ovu prvu trojicu. Arbelou još iz Liverpula obožava, pokušavao je u Napoli da ga dovede, a Koentraa i Iljaramendija je označio kao igrače na koje ozbiljno računa (?)

  23. #73
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nadam se da su to samo gluposti novina inace ako Rafa bude palamudio Peru oko igraca i transfera nece ni dobit posa. Mada mislim da su to sad samo nagadjanja, koji trener bi u danasnje vrijeme postavljao uslove da bude trener Reala ..
    Sto se tice Sterlinga sve se vise pominje i to ne preko nekih obicnih novina nego ABC i Bild. Nekako verujem i ovaj transfer, jos je malo ranije Zidan izjavio da ga prate...
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  24. #74
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Florentino Perez je svoje radare postavio na ime jedne od rijetkih preostalih zvijezda na tržištu, a u pitanju je Aguero. Sergio Kun Aguero danas puni 27 godina. Najbolji rođendanski dar koji je mogao primiti je činjenica da se njegovo ime nalazi u bilježnici Florentina Pereza, a ta ista bilježnica svako ljeto na Santiago Bernabeu dovede barem jedno od najsjajnijih imena nogometnog svijeta. Prije dvije godine Gareth Bale je bio pod svjetlima reflektora (iako je Velšanin uspio ispuniti očekivanja samo u prvoj sezoni), a prošle godine je pozornicu preuzeo fantastični James Rodriguez, koji je opravdao transfer težak 80 milijuna eura.
    Sergio Aguero je uspio zabiti 100 golova u 230 nastupa koliko ih je skupio u Atletico Madridu.
    Istina je kako na tržištu postoji jako mali broj igrača čije ime kod velikih klubova izaziva uzbuđenje, ali Aguerova igra ima poseban šarm i mnogi bi se usudili reći da on posjeduje “ono nešto”. Njegova vrijednost koja je i do sada bila dosta visoka, skočila je po završetku ove sezone u Premier ligi. Aguero je sezonu završio kao najbolji strijelac u Engleskoj sa 26 zabijenih golova, što je pet golova više od drugoplasiranog Kanea i šest više od Diega Coste. Florentino je svjestan trenutne situacije i zna kako nakon otpuštanja Ancelottija, koji je imao podršku navijača i svlačionice, nije baš omiljena ličnost u krugu navijača Real Madrida. Jedini način da vrati povjerenje navijača i uzburka duhove je da predstavljanje Rafe Beniteza okruni dovođenjem igrača kakav je Kun Aguero.
    2011. godine, Aguero je napustio Atletico u uvjerenju da će jednoga dana doći na Santiago Bernabeu (kupio je kuću u ekskluzivnom dijelu stambenih nekretnina “La Finca” koju i dan danas posjeduje). Kada je došao na Bernabeu u dresu Manchester Citya (studeni 2012.), Aguero je izjavio: “Nisam imao izbora, morao sam otići u Manchester…”, ali ga je Gil Marin zaustavio. Čini se da je nova sapunica na pomolu, a sve ovisi od iznosa koji će “građani” tražiti za igrača. Jedno je sigurno, Aguero će ovo ljeto biti top tema.

  25. #75
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Veznjak Zenita Axel Witsel priznaje da je razgovarao s upravom Juventusa oko mogućeg transfera.“Imam 26 godina, to su najbolje godine za nova iskustva.”
    “Uvijek sam govorio da ne želim napustiti Zenit dok ne osvojimo prvenstvo, a sad smo to napravili.”
    “Omiljena liga? Nemam takvu ligu, moj cilj je otići u u klub koji na samom vrhu.”
    “Juventus? Bilo je razgovora između nas i još smo u kontaktu. To je fantastična momčad s odličnim projektom.”
    “To je opcija koja bi bila dobra za mene, Zenit i ja ćemo nastaviti razgovore s Juventusom.”

    Ne znam sto ce nam..

Page 3 of 130 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 519
    Last Post: 06-02-15, 17:17
  2. Ljetnji prelazni rok 2014
    By _HokutoNoKen_ in forum Fudbal
    Replies: 3068
    Last Post: 02-09-14, 14:25
  3. Zimski prelazni rok: JANUAR 2014
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1078
    Last Post: 01-02-14, 09:54
  4. Prelazni Rok 2013.
    By Čika Džo in forum Fudbal
    Replies: 4877
    Last Post: 03-09-13, 20:56
  5. Ljetnji dezerti
    By Marinela in forum Gastronomija
    Replies: 5
    Last Post: 01-07-09, 23:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •