Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 117

Thread: Srbija i Crna Gora

  1. #51
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,204
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    @BAR, u tome je i problem. Desavaju nevjerovatne stvari, a ti i takvi kao ti u to ne vjeruju ili ignorisu. Pricas o ovome a veze sa vezom nemas, tako da vjerujem da ti je i ostatak price isti.

    Mi imamo nekakve zakone na papiru, ali nisu isti za sve.

  2. #52
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,894
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,419
    Thanked in
    2,225 Posts

    Default

    Povoljnost u slobodnom tumacenju stvari ogleda se u mogucnosti da svi ucesnici, koliko god imali medjusobno iskljucive stavove, mogu da budu "u pravu". Ima ljudi koji tvrde da se napad na dps poistovjecuje sa napadom na drzavu, ali ih ima dosta koji napadaju drzavu Crnu Goru i kriju se iza napada na dps. Stari liberal je ekstra pametan i kreativan lik, njegovo ruganje dps-u je dobro, a ruganje Crnoj Gori mu je ogavno. Dok god njegova kritika zaobilazi nedjela spc i sve sto je srpsko, a zasluzuje kritiku, nema kredibilitet ni za sta. On je dobar primjer kako se kritika drzave maskira u kritiku dps-a. Kao sto sam rekao sto puta, sve politicare govnjivom metlom pocerat pa pocet ispocetka.

  3. #53
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Oko proizvoda, kupicu Radu prije Knjaza, a ako nema Rade kupicu Knaz. Mada u zadnje vrijeme kupujem Remix krusku stalno.

    Negaziranu vodu uvijek gledam da kupim domacu prije nego uvozne.

    Rosa npr. mi je skroz bljutava, a i da nije iz principa je ne bih kupovao, ne zato sto je iz Srbije vec sto Coca Cola uslovljava firme iz CG koje je uvoze da moraju kupiti istu kolicinu Rose kao i Coca Cole, ako zele dobiti neki rabat na Coca Colu. E odje me nervira nas drzavni aparat koji ne umije tome da stane na put i zastiti domace proizvodjace.

    Mlijeko i jogurt nikad ne kupujem domace, jer mi se ne svidjaju, vec uglavnom imlekove i dukatove proizvode.

    Pivo, nisam kupovao Niksicko dok nisam slucajno provalio gold export 0.25 koje mi bas lezi dobro hladno. Slicno mi je i lagano ko Bavaria.
    Tolko od mene o ekonomskom patriotizmu.

    U familiji imam svih nacionalnosti i vjera, i vaspitan sam da uvazavam sve i ne gledam po naciji i vjeri vec kakav je ko covjek.

    Ono sto meni smeta je sto nekako kao da provociras u svojoj drzavi ako nosis majcu sa crnogorskim simbolima, i sto nikad moje dijete tako obuceno necu poslati napolje, jer me je strah da bi moglo imati neprijatnosti poslije koje bih ja morao da objasnjavam djetetu neke stvari, a koje nijesu za objasnjavanje tom uzrastu. Sa druge strane po Zagoricu, dje ja zivim, majice i kape sa oznakama Srb mozes cesto da vidis pa se covjek zapita ko je kod nas ugrozen.
    Last edited by kimmi; 22-05-15 at 11:45.

  4. #54
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Oko jednih i drugih.

    Ne treba posebno trositi rijeci oko ovih sto im je mrzo sve crnogorsko pocev od zastave i himne pa do svega ostalog. Vlazni snovi o srpskoj Sparti ce ostati neostvareni i, evo da budem ko sto neko rece dosadan, ulaskom u Natp ce ti i takvi dobiti takav udarac realnosti u glavu da je to strasno.

    Oko ovih drugih. Smatram da nema bolje propagande za ove prve od ovih drugih i obratno. Evo me ko Sveto.

    To pljuvanje po forumu, udarci na igraca a ne na loptu, nazivanje ********ma srbaljima i ostalo, ne drzanje do kulture dijaloga su, po meni, najveca antireklama na sve teme koje se ticu nekih nacionalnih ciljeva na ovom forumu, i generalno internet medijima.

  5. #55
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,303
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sa druge strane po Zagoricu, dje ja zivim, majice i kape sa oznakama Srb mozes cesto da vidis pa se covjek zapita ko je kod nas ugrozen.
    Cekaj sekund... ti se osjecas ugrozenim sto tvoj komsija nosi majicu ili kapu sa SRB obiljezjem!??

    Ovo je ono sto sam napisao u proslom postu na prosloj strani... Nidje veze...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #56
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ne krivi ono što sam napisao.

    Ne, osjećam se ugroženim jer moje dijete ne smijem poslati vanka sa CG simbolima da ne bi imalo neprijatnosti, dok se ovi drugi očigledno ne osjećaju ugroženima iako kad ih čovjek sluša rekao bi ne damo im da žive a ne što drugo.

    Evo šta sam napisao, a zaista treba biti maliciozan da bi izvukao zaključke koje ti izvodiš.

    "Ono sto meni smeta je sto nekako kao da provociras u svojoj drzavi ako nosis majcu sa crnogorskim simbolima, i sto nikad moje dijete tako obuceno necu poslati napolje, jer me je strah da bi moglo imati neprijatnosti poslije koje bih ja morao da objasnjavam djetetu neke stvari, a koje nijesu za objasnjavanje tom uzrastu. Sa druge strane po Zagoricu, dje ja zivim, majice i kape sa oznakama Srb mozes cesto da vidis pa se covjek zapita ko je kod nas ugrozen."


  7. #57
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    na temu:



  8. #58
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,303
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne, osjećam se ugroženim jer moje dijete ne smijem poslati vanka sa CG simbolima da ne bi imalo neprijatnosti, dok se ovi drugi očigledno ne osjećaju ugroženima iako kad ih čovjek sluša rekao bi ne damo im da žive a ne što drugo.
    Znaci tvoje dijete ce imat' neprijatnosti ako izadje sa CG majicom a dijete sa SRB majicom nece?

    Jesam li sad izvukao pravi zakljucak. Opet... NIDJE VEZE.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #59
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Pola stanovnista cg osjeca da nacionalno pripada Srbiji. Tako da kad vidite nekog u majicu Srbije to valjda treba da bude normalno..

  10. #60
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Zašto si onda na početku teme zapeo za ljude koji kupuju jelen umjesto nikšićkog i knjaz umjesto rade? Ti ljudi nisu nikakav problem u odnosu na one koji su stvarno veliki problem.
    Očigledno da imaš frku sa ljudima koji preferiraju srpske umjesto crnogorskih proizvoda (čak i iz inata), ali nemaš problem sa ljudima koji su ovu državu doveli do prosijačkog štapa pa ih zato ne spominješ. Kako ti mogu na pamet pasti sitne duše koji se inate, ali ne lopovi koji su ukrali milione i pozatvarali fabrike, zbog kojih i ne možemo da kupujemo crnogorske proizvode.
    Prvo ti je na pamet pala pjandura koja bi da pije jelen umjesto nikšićkog, ali nije gospodar koji se nakrao i voza se u blindirani Audi i ima 10 firmi.
    Nazivaš drugoga izdajnikom što pije knjaz umjesto trenutno nepostojeće rade, a ljudi koji su ti donijeli državu i jezik jedu u najbolje restorane, imaju brdo para, đeca im pišaju po sirotinji, iza zatvorenih vrata navijaju za drugu zemlju, i još pomažu ovome glavnome da se nakrade.
    Ako ti je manjak patriotizma kod našeg naroda stvarno problem kao što pričaš, pričaj o problemima koje sam ja naveo, a koji su daleko ozbiljniji od tih tvojih jelena i knjaževa. Problemima koje si ti naveo se bave sitne poltronske duše koji imaju razmišljanje kao grandove zvijezde...

    Zašto ne navedeš da su najveći poreski dužnici u ovoj državi agitatori DPSa i referenduma '06? Milioni su u pitanju, ali to je za državu Ok jer svi oni glasaju za SDPS, evo oni su danas ispali velike patriote, razvili zastave po firmama i kućama, vikali 'Nek je vječna Crna Gora', pljuvali po Srbiji i Miloševiću, pjevali 'Oj svijetla majska zoro' ali oni za tebe ne predstavljaju neki problem pa ti je na pamet pao čovjek koji iz inata kupuje srpski proizvod, interesantno....
    nemam namjeru da se ponavljam.ako nisi shvatio poentu moje price ne mogu ti nista.ovaj primjer sto sam naveo je banalna stvar,slazem se.

    ako ti sto znaci,nisam nikad glasao ovu vlast niti cu i jedva cekam da dodje neko drugi da ih posalje u spuz,sve redom.
    samo sto ja nemam tu potrebu da ih stalno pljujem odje da bih se dokazao kako sam ja sad neki zestoki opozicionar,za to postoje izbori ili u krajnjem slucaju ulica tj. protesti.

    samo se nadam da ti koji ce doci nece biti nalik ovima sadasnjima,mada znajuci kakva nam je dosad bila opozicija,nisam bas nesto optimistican po tom pitanju(mada sam optimista po prirodi).

    p.s napisao sam na prosloj stranici sta je za mene patriotizam,pa procitaj prije nego sto pokusas da mi stavis u usta nesto sto nisam rekao,niti razmisljao tako.aj zdravo.
    Last edited by AdO_pG; 22-05-15 at 14:03.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nije pola nego po zadnjem popisu 28% sto nije ni jedna trecina. Ako uzmes da je ta brojka 2006 bila 45% vidjeces da je trend razvodnjavanja i odustajanja od velikosrpske ideologije u padu.

    Ocekuje se da ce do 2020 postotak ljudi koji sebe smatraju etnickim Srbima biti ispod 15%
    One Ring to Rule them all...

  12. #62
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,817
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,038
    Thanked in
    1,803 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Pola stanovnista cg osjeca da nacionalno pripada Srbiji. Tako da kad vidite nekog u majicu Srbije to valjda treba da bude normalno..
    Не но 90%.И од ових 28% људи који су се изјаснили као Срби, тек се можда једна трећина осјећа да национално припада Србији.
    Но та групација која чини мање од 10% становништва Црне Горе је врло гласна, јер је настала као политички пројекат крајем осамдесетих, осмишљен од стране државних органа, да би и дан данас била главни фактор очувања ДПСДП-а на власти и главно средство за денунцирање опозиције.
    Али вријеме је мајсторско решето.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. #63
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    odje je problem sto ti ne mozes bit za nezavisnu crnu goru,a da ne budes anti-srbin.valjda ta prica odgovara nekome(citaj pro-srpskoj opoziciji).

    mislim da sad imamo iskrenije i bolje odnose sa srbijom nego dok smo bili u zajednici,nema potrebe da nas iko naziva srbo-mrzcima samo zato sto smo se zalagali za svoju nezavisnost... to vam je kao u slucaju dva brata,kad se ozene i stvore familiju,normalno je da ce da se odvoje,nece da zive dovijeka zajedno...

  14. #64
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,204
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Ja ni jednog srbina ne znam da je iz CG a da osjeca pripadnost Srbiji?
    Kao sto ovi nasi albanci tvrde da su crnogorci a albanci po narodnosti?

    Srbi iz Crne Gore osjecaju pripadnost Crnoj Gori, ali smatraju da su crnogorci isto sto i srbi, tj da su svi crnogorci srbi. Zbog toga se i izjasnjavaju kao Srbi.

    A muslimanima, hrvatima albancima i odredjenom dijelu crnogoraca koji ce prije reci EVIVA MONTENEGRO nego ZIVJELA CRNA GORA smeta da nam je Srbija bliska, to je njihov jadni problem.

  15. #65
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    takvima kao sto si ti ne smeta EVIVA MONTENEGRO,tebi smeta sva crnogorska istorija,pocevsi od stare duklje do danasnje crne gore.boli te sto znas da je ovaj narod vazda tezio svojoj nezavisnosti,a ne da bude 27ma izborna jedinica susjedne nam(omrazene jelte)drzave.

    taj ko zeli toliku bliskost sa srbijom ili sa bilo kojom drugom drzavom,po meni ne moze biti prijatelj ove drzave.

    sve si rekao zadnjom recenicom,tj. pokazao si koliko si jadan pokusavajuci da svim ovim narodima naturas nesto sto nema veze sa realnoscu.no,drugacije i ne ocekujem od ljudi koji razmisljaju kao ti.
    Last edited by AdO_pG; 22-05-15 at 15:03.

  16. #66
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovdje nije problem ako albanci šire za svoj dan zastave svoju zastavu i proslavljaju. Niti što se veliki broj muslimana izjašnjava bošnjakom a većina bosne vidjela nije. Ista stvar i sa hrvatima iz boke iz primorja.
    Al zato ako se pravoslavac u cg izjasni kao srbin, e to je veeeliki problem.
    Mnogi "crnogorci" bi voljeli da Njegoš nije ni postojao, da ih ne bi podsjećao ko su i šta su....

    Sent from my 831C using Tapatalk

  17. #67
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fuji View Post
    Ovdje nije problem ako albanci šire za svoj dan zastave svoju zastavu i proslavljaju. Niti što se veliki broj muslimana izjašnjava bošnjakom a većina bosne vidjela nije. Ista stvar i sa hrvatima iz boke iz primorja.
    Al zato ako se pravoslavac u cg izjasni kao srbin, e to je veeeliki problem.
    Mnogi "crnogorci" bi voljeli da Njegoš nije ni postojao, da ih ne bi podsjećao ko su i šta su....

    Sent from my 831C using Tapatalk
    niko ti ne brani da se izjasnjavas srbinom ili kako god oces,ali kad negiras vecinsku naciju u drzavi u kojoj zivis,a i samu drzavu...e to je problem.

    ili mozda znas za nekog bosnjaka/hrvata/albanca koji negira postojanje crnogorske nacije,drzave itd.?

  18. #68
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,303
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    taj ko zeli toliku bliskost sa srbijom ili sa bilo kojom drugom drzavom,po meni ne moze biti prijatelj ove drzave.
    Sad treba da odes u cosak, pokrijes se nekom dekom i pokusas da napregnes sive celije.. ako ih ima.

    Bliskost prema bilo kojom drugom drzavom se smatra neprijateljstvom prema CG? E pa svakakvih gluposti covjek moze cut'/procitat' danas... Mene bi sramota bilo. Ali bas...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #69
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Sad treba da odes u cosak, pokrijes se nekom dekom i pokusas da napregnes sive celije.. ako ih ima.

    Bliskost prema bilo kojom drugom drzavom se smatra neprijateljstvom prema CG? E pa svakakvih gluposti covjek moze cut'/procitat' danas... Mene bi sramota bilo. Ali bas...
    bas pojedini imaju obicaj da iskrivljuju postove drugih forumasa...


    DAKLE,obrati paznju,akcenat je na TOLIKU BLISKOST.neka te je sramota sto nisi cijeli post procitao/citirao,a ne pokusavas da izvrces moje rijeci.

    znaci,procitaj recenicu iznad i bice ti jasno sve.

    ja se zalazem za najbolje i najprisnije odnose crne gore sa svim drzavama ovog svijeta,koliko je to moguce,naravno dok god to ne ugrozava postojanje nase drzave.

  20. #70
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po plićaku gaziš, nemam namjeru da se raspravljam sa "google&wikipedia" ekspertima...
    Prvo malo istraži ko si ti i odakle si pa onda popuj drugima i prosipaj dpSSdp priče za malu djecu...

    Sent from my 831C using Tapatalk

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fuji View Post
    Ovdje nije problem ako albanci šire za svoj dan zastave svoju zastavu i proslavljaju. Niti što se veliki broj muslimana izjašnjava bošnjakom a većina bosne vidjela nije. Ista stvar i sa hrvatima iz boke iz primorja.
    Al zato ako se pravoslavac u cg izjasni kao srbin, e to je veeeliki problem.
    Mnogi "crnogorci" bi voljeli da Njegoš nije ni postojao, da ih ne bi podsjećao ko su i šta su....

    Sent from my 831C using Tapatalk
    Problem je i protiv zakonito isticati zastave drugih zemalja bez crnogorske.

    Albanci su etnicki albanci i tu nema zbora.

    Crnogorske Srbe su 90tih naucili da su oni srbi a do tada su bili Crnogorci. Znaci etnicki si crnogorac, rodjen si u CG i hoces da budes Srbin... Yeahhhh.

    Pa vecina crnogorskih Srba nikad nije bila do Srbije i pojma nema ni o istoriji ni o precima.
    Srbi su pobili vise crnogoraca posle podgoricke skupstine nego sto ih je poginulo oslobadjajuci zemlju od turaka.
    Silovali, mucili, palili, klali (do 28 i posle za vrijeme chetnicke pomame) i dodje neko da kaze da je Srbin. Izvinjavam se, neko ti ispere mozak da si Srbin. Srbi nijesu imali svoju zemlju stotinama godina, patrijarha su im turci postavljali, turcili su se i placali porez dok su Crnogorci bili slobodni u brdima.
    I treba pored svog slobodarskog i ponosnog naroda da se poistovjecujem sa robovskom, genocidnom nacijom... Oh mein dier got
    Last edited by Gandalf_White; 22-05-15 at 15:22.
    One Ring to Rule them all...

  22. #72
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,894
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,419
    Thanked in
    2,225 Posts

    Default

    Što se tiče realnih problema, opljačkane države i slično, ne sjećam se da su Peđa Bulatović, Emilo Labudović, ćelava trojka Narodne stranke i slične spodobe tvrdili da se kralo dok su oni bili u vlasti, bilo u okviru jedinstvenog dps-a, bilo kroz učešće u koalicionoj vlasti sa dps-om. No su krali, namještali sebi i svojim familijama poslove i radna mjesta, radili sve ono zbog čega su sad protiv, navodno, dps-a, a realno protiv države. Ne vidim da ima razlike u ophođenju prema državnim resursima u opštinama u kojima je opozicija na vlasti ili je bila na vlasti, ne vidim da se bogataši Srbi (i svi ostali) bune zbog toga što su se i sami obogatili švercujući naftu, cigare i slično, zarađujući na nesreći drugih kao ratni profiteri, ne plaćajući poreze na dobit, ne uplaćujući doprinose radnicima, dobijajući namještene poslove (Mandićev restoran, kafana, šta li je već imao, mlatio dobre pare dok su se poslaničke i funkcionerske orgije odvijale tamo), kupujući nekretnine u desetinu cijene na namještenim konkursima, gradeći bez dozvola i slično. Ne vidim da oni ne potežu veze kad treba zaposlit nekog njihovog, ili kad treba na slobodu pustit nekog njihovog ko nožem bode narod, kad neko njihov bije policiju pa se poziva na poslanički imunitet koji mu omogućava država po kojoj pljuje, kad crkva žari i pali kako joj je milo...

    Što se tiče izabranih predstavnika naroda, dovoljno je viđeti kako su jednoglasni kad njima samima treba povećat plate, dat privilegije službenih vozila, plaćat učešća u radnim tijelima i raznim odborima, kad treba primat platu i godinu dana pošto prestanu da pokrivaju funkcije.

    Prema tome, priča o bilo čijoj ugroženosti ne drži vodu, a još manje je drži priča o opozicionom protivljenju dps-u, a ne državi. Iako su opoziciji puna usta priče o borbi protiv sistema, nije njima problem sistem, jer nije bio ni ranije kad je sistem bio isti, samo su njegovi tvorci i nosioci bili okrenuti Beogradu. Isto važi i za dobar dio njihovih glasača - nije problem sistem, problem je što oni nisu u situaciji da ga iskoriste.

    Dabogda im Amfilohije najblagorodniji prizor u životu bio, i jednima i drugima. Pih.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #73
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,303
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Nisam vidio da je akcenat na TOLIKU BLISKOST. Zanimljivo je kako pojedini stavljate AKCENAT tek nakon sto neko 'izvrne' vasu poruku...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #74
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fuji View Post
    Po plićaku gaziš, nemam namjeru da se raspravljam sa "google&wikipedia" ekspertima...
    Prvo malo istraži ko si ti i odakle si pa onda popuj drugima i prosipaj dpSSdp priče za malu djecu...

    Sent from my 831C using Tapatalk
    ipak mi nisi odgovorio na pitanje,sto znaci da sam u pravu.

    ja znam ko sam,od koga poticem,za to nemoj brinuti.a ti budi u zabludi cijelog zivota...

  25. #75
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nisam vidio da je akcenat na TOLIKU BLISKOST. Zanimljivo je kako pojedini stavljate AKCENAT tek nakon sto neko 'izvrne' vasu poruku...
    ja nisam kriv,ako ne citas pazljivo,nego trcis pred rudu.

    da je bilo ovako kako si ti napisao,i samog bi me bilo sramota,vjeruj mi.ali posto nisam,ocekujem makar izvinjenje iduci put,jer ako nesto mrzim u ovim diskusijama to je iskrivljavanje postova...

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem Karte za Crna Gora - Srbija
    By RMD in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 29-08-12, 18:47
  2. Crna Gora vs Srbija vs Makedonija
    By SECTOR in forum Politika generalno
    Replies: 9
    Last Post: 13-10-08, 10:44
  3. Crna Gora i Srbija
    By giger in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 91
    Last Post: 25-05-06, 12:18
  4. Srbija ce ratovati ! Oce li i Crna Gora ?
    By Harris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 10-01-05, 00:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •