Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 117

Thread: Srbija i Crna Gora

  1. #1
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Angry Srbija i Crna Gora

    Vrlo rijetko ucestvujem i odvratnim diskusijama u ovom prljavom dijelu foruma a jos manje da ja sam temu otvorim ali vec neko vrijeme mi se pljucka (povracanje na prekid) od mnogih na ovom forumu pa bih da ve upitujem nesto...

    Koja je buducnost odnosa gradjana u CG kad jos uvijek postoji tolika mrznja? Cime se hrani danasnja djeca kad su jos od malena puni neke lazne mrznje? (i ne mislim na hranu)

    Kakvi su vam to roditelji... Crnogorska mudovista i Srpske vojvode...

    Nema vise nijednog dijela foruma dje gore-pomenuti degenerici nece bacit' neki komentar i usrat' se na svaku temu mogucu... Kakvi su to mentalni problemi? Ima li lijeka kod terapeuta ili je uzaludno s' obzirom na 'edukaciju' u kuci?

    Pa vi. uspijevate da se userete i na teme koje ni blage veze sa politikom nemaju... Ja bi vas ovim putem zamolio da sve vase otrove drzite na ovom dijelu foruma kad vam vec lijeka nema.

    Ne kapiram niti cu ikad ukapirat' ovu jednu stranu kojoj smeta da vidi SVOJU ZASTAVU i SVOJOJ ZEMLJI. Isto tako ne kapiram drugu stranu koja mora odma da pominje kako bi prva strana voljela da vidi zastavu druge zemlje i da mogu da idu iz iste ukoliko zele kao da bi ih najradine procerali ili ne daj boze ubili ako bi imali prilike... Koskanja na dnevnoj bazi ljudi koji samo neke prazne price prosipaju i cilju podizanja nivoa mrznje kao da su placeni za to...

    I ovdje pricam samo o ljudima koji su rodjeni u CG i zive u CG a sve su prilike da ce se pod njenu zemlju i pokopat'. Ne bih ni da pominjem mrznju prema svim mogucim pridoslicama pa cak i turistima. Rekao bi co'ek da nam sipaju neku mrznju u hranu pa nam svako jutro treba doza sa jajima ili palacinkama.

    Sa kojim ciljem? Jel' vas tata tako ucio? Ocete li sina tako da ucite?

    Lijecite se, dok jos mozete.

    Eto toliko.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #2
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,734
    Thanks Thanks Given 
    651
    Thanks Thanks Received 
    2,923
    Thanked in
    1,740 Posts

    Default

    У Црној Гори та мржња је вјештачkи генерисана и резултат је чињења односно не чињења политичких елита задњих 25 година, као и стравичног утицаја са стране.На страну што смо пизматичан народ.
    Ту мржњу према држави код једног невеликог, али не и занемаривог дијела становништва могу лијечити три ствари, прије свега економија, али и вријеме и образовање (правилно информисање).
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Cesto je slucaj da prezir prema sistemu neki namjerno tumace kao prezir prema drzavi, jer je, je li, DPS=drzava. Kad dirnes u DPS, protiv drzave si i mrzis je. Kad si protiv NATO-a, ti zelis zlo svojoj zemlji. Kad si za zajednicu sa Srbijom, ti mrzis svoju zemlju. Iako je, zapravo, bas ljubav prema svojoj zemlji temelj takvih stavova, bar kod vecine koji ih zastupaju. Te podmetacine, kojima nikad kraja vidjeti necemo (jer se time odrzava vlast), su uglavnom i zasluzne za taj vjestacki kreiran animozitet. A vjerovatno i Škoti koji su izglasali da budu dio GB svi do jednog mrze svoju zemlju, da...


  4. #4
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,197
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Ja nesto ne vjerujem da li je ikad bilo pitanja da li je neko crnogorac ili srbin do 90tih godina? Da li je moguce da nam probleme prave Karadjordjevici i Petrovici kojih smo se otarasili (nazalost ne skroz) prije stotinu godina?

    Problem je politicka nepismenost, pa i nepismenost u pravom svom znacenju. Politicke stranke i vjeroispovjest su poistovjecene sa nacionalnoscu. Generalizovano je tako da ako si crnogorac onda moras biti za nezavisnost, moras glasati i podrzavati dps, ako se osjecas kao srbin moras biti veci pravoslavac nego crnogorci, moras podrzavati srpske politicke partije itd.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srecna vremena.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Cesto je slucaj da prezir prema sistemu neki namjerno tumace kao prezir prema drzavi, jer je, je li, DPS=drzava. Kad dirnes u DPS, protiv drzave si i mrzis je. Kad si protiv NATO-a, ti zelis zlo svojoj zemlji. Kad si za zajednicu sa Srbijom, ti mrzis svoju zemlju. Iako je, zapravo, bas ljubav prema svojoj zemlji temelj takvih stavova, bar kod vecine koji ih zastupaju. Te podmetacine, kojima nikad kraja vidjeti necemo (jer se time odrzava vlast), su uglavnom i zasluzne za taj vjestacki kreiran animozitet. A vjerovatno i Škoti koji su izglasali da budu dio GB svi do jednog mrze svoju zemlju, da...
    kad bojkotujes crnogorske proizvode(pivo,vodu itd.)himnu,zastavu,reprezentaciju i da ne idem dalje,sta je to?

  7. #7
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    ja ne vidjoh da sam ista od toga pomenuo, niti da sam govorio o tom profilu "patriota". Govorim o ljudima slicnim MENI, koji ne odgovaraju tom tvom opisu.. doduse, za crnogorske proizvode je diskutabilna tema i samo moze govoriti o tipovima koji su spremni svakakve gluposti koristiti za satanizovanje i etiketiranje onih "drugacijih", odnosno za produbljivanje podjela.. cus, bojkotovanje crnogorskih proizvoda...


  8. #8
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    ako je ovo zadnje upuceno meni,onda si pogrijesio.ja nikako nisam za produbljivanje podjela,naprotiv.

    ali citajuci tebe,covjek bi stekao utisak da su svi oni koji danas slave dan nezavisnosti (kako to neki vole reci) milovi poltroni i da ne kazem jos sta...za muslimane kazu da su glasali za nezavisnost zbog mrznje prema srbima,sto je bezocna laz,jos imajuci u vidu da su time pocijepali "sandzak".doduse,neki su i glasali za zajednicku drzavu bas zbog toga.

    ocu da kazem da se cesto moze cuti u zadnje vrijeme od "unionista" to da niko nije bio za nezavisnost iz cisto patriotskih razloga,sto je takodje glupost (velika).
    proci ce i ova vlast i nadam se da ce bit jos vise ljudi koji ce imati svijesti o znacaju danasnjeg dana,odnosno 21maja 2006 godine.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    ali citajuci tebe,covjek bi stekao utisak da su svi oni koji danas slave dan nezavisnosti (kako to neki vole reci) milovi poltroni i da ne kazem jos sta...
    e UPRAVO je TO taj "rezon" o kom sam govorio! Ajde sad, molim te, budi ljubazan, pa citiraj tu moju recenicu, pasus, cijeli post sa bilo kojeg topica, bilo sta sto sam pisao na ovom forumu sto ukazuje na takav otrovan zakljucak?! Upravo ono o cemu sam pricao, bas dobro sto si se javio.. da cujem!


  10. #10
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    cus, bojkotovanje crnogorskih proizvoda...
    to sam dao kao primjer.imas masu ljudi koji nece da piju crnogorsku kisjelu vodu(radu) ili niksicko pivo nego knjaz milos i rogonju/lava...i ne pominjem ja ovo onako bzvz,vjeruj mi.

  11. #11
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    e UPRAVO je TO taj "rezon" o kom sam govorio! Ajde sad, molim te, budi ljubazan, pa citiraj tu moju recenicu, pasus, cijeli post sa bilo kojeg topica, bilo sta sto sam pisao na ovom forumu sto ukazuje na takav otrovan zakljucak?! Upravo ono o cemu sam pricao, bas dobro sto si se javio.. da cujem!
    ne znam,mozda sam se ogrijesio o tebi,ako je tako prastaj.mozda i razmisljas tako,ali kad bi tako pisao,vjerovatno bio banovan,tako da...

    ali tako rezonuje dosta ljudi koji razmisljaju slicno tebi,makar koliko mogu procitati po forumima,portalima itd.

    ne bih volio da postoji takvo razmisljanje sa bilo koje strane,ali tako je nazalost i otuda podjele.

    i jos nesto,ne slazem se da samo vlast profitira na nasim podjelama,na njima profitira i dio opozicije,htio ti to priznati ili ne.

  12. #12
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ja Radu ne bi popio nikad vise. Pijem samo Knjaz.

    Jesam li i ja izdajnik? Anti-crnogorac?
    Last edited by Fidel Castro; 21-05-15 at 16:02.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #13
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    kad bojkotujes crnogorske proizvode(pivo,vodu itd.)himnu,zastavu,reprezentaciju i da ne idem dalje,sta je to?
    Proizvode prodaje odnos kvalitet/cijena a ne porijeklo ... himnu i zastavu mogu da bojkotuju samo ljudi koji su direktno povezani preko raznih funkcija ( sport,politika,kultura ... ) ... mislim da postoji najveća grupa ljudi koji su suprostavljeni jer su mentalno ograničeni pa dok jedni zbog plate od 400-500 € napadaju druge ovi im se revanširaju i to je uglavnom to ... e sad što je vlast regrutovala većinu pljuvača to je glavni razlog što opozicija teško može biti faktor odlučivanja ali zbog toga ova država tapka u mjestu u odnosu na komšije sa svih strana ... ako bi se vlast odrekla pljuvača i većinu spakovala u spuž ( dje ih je i regrutovala ) možda bi se i odnos prema državi promijenio ali poznajući mentalitet opet bi to zahtijevalo proces od nekih 5-6 god. ... uostalom što kaže BAR najbolje bi se to umrtvilo dobrom ekonomskom situacijom samo što se ja ne slažem sa njim da je militarizacija CG pravi put za ekonomski napredak ( ja čak mislim sunovrat poput filmova o pobjesnelom max-u ) ...
    deuscroix

  14. #14
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja Radu ne bi popio nikad vise. Pijem samo Knjaz.

    Jesam li ja protiv drzave? Izdajnik? Anti-crnogorac?
    po meni jesi,ako je ne pijes iz nekog inata,sto nema veze s mozgom.jer prije svega,crnogorski je interes da se prodaju crnogorski proizvodi.pa me shvati kako oces.to da je knjaz milos bolji od rade,vjerovatno stoji,mada ne mogu potvrditi jer ne pijem kisjelu vodu.

    dacu vam primjer,kad sam bio jednom u kaficu,dolazi covjek i trazi jelen pivo,konobar mu kaze da ga nemaju,osim niksicko(od domacih).
    covjek je skocio i psovao gazdu tog objekta,poceo da prica o politici...konobar stao kao ukopan,ni kriv ni duzan,gleda ga,kad je ovaj otisao,krsti se...

    nema potrebe da sad neko ovaj primjer shvati kao da ja zelim da produbljujem neke podjele,naprotiv,treba da se borimo protiv ovakvog razmisljanja,jer nece dobro zavrsiti ni po koga...

  15. #15
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Proizvode prodaje odnos kvalitet/cijena a ne porijeklo ... himnu i zastavu mogu da bojkotuju samo ljudi koji su direktno povezani preko raznih funkcija ( sport,politika,kultura ... ) ... mislim da postoji najveća grupa ljudi koji su suprostavljeni jer su mentalno ograničeni pa dok jedni zbog plate od 400-500 € napadaju druge ovi im se revanširaju i to je uglavnom to ... e sad što je vlast regrutovala većinu pljuvača to je glavni razlog što opozicija teško može biti faktor odlučivanja ali zbog toga ova država tapka u mjestu u odnosu na komšije sa svih strana ... ako bi se vlast odrekla pljuvača i većinu spakovala u spuž ( dje ih je i regrutovala ) možda bi se i odnos prema državi promijenio ali poznajući mentalitet opet bi to zahtijevalo proces od nekih 5-6 god. ... uostalom što kaže BAR najbolje bi se to umrtvilo dobrom ekonomskom situacijom samo što se ja ne slažem sa njim da je militarizacija CG pravi put za ekonomski napredak ( ja čak mislim sunovrat poput filmova o pobjesnelom max-u ) ...
    siguran sam,da kad bi se popravila ekonomska situacija kod nas,ne bi bilo ovoliko ljudi koji nipodastavaju crnogorski identitet i interese,u tome bi se mogli svi sloziti vjerujem.to je li militarizacija pravi put ka ekonomskom napretku je druga prica.
    Last edited by AdO_pG; 21-05-15 at 16:16.

  16. #16
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,197
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Ado ako je nas interes da se prodaju nasi proizvodi... pa dje su nam?
    Ne ide nasa vlast u smjeru proizvodnje, ne idemo mi u nikakvome smjeru! Prodavali su nam pricu elitni turizam, ekoloska drzava, pa ni to nisu uspjeli..

    Nama da nema ovih jadnih rusa posle nezavisnosti bi u gvozdeno doba ostali. No ni rusa novih nema vise, tek cemo sada da zapadamo u krizu dok se god rodjaci i politicki istomisljenici zaposljavaju

  17. #17
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    kad bojkotujes crnogorske proizvode(pivo,vodu itd.)
    Većina ljudi ne razmišlja tako o proizvodima, niti ima tu mogućnost, niti bi to imalo značajan uticaj. Inače, zdravorazumni ljudi ne kupuju vodu.

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    himnu,zastavu,reprezentaciju i da ne idem dalje,sta je to?
    To je imunost na najniži i najodvratniji oblik manipulacije.
    Last edited by RoNN|3; 21-05-15 at 16:52.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    siguran sam,da kad bi se popravila ekonomska situacija kod nas,ne bi bilo ovoliko ljudi koji nipodastavaju crnogorski identitet i interese,u tome bi se mogli svi sloziti vjerujem.to je li militarizacija pravi put ka ekonomskom napretku je druga prica.
    Nije druga priča ali da ne ulazimo u raspravu ... što se tiče piva konkretno meni se ukus Bitburgera najviše dopao ( od tih koje sam imao prilike da probam ) ali je i tada bilo 3 puta skuplje od ostalih a što se tiče ovih dugih preferiram Heineken ( to zbog lige šampiona ) ali mi se ipak čini da je Jelen najkvalitetnije ... nekad je bilo Nikšićko ( koliko je samo nagrada osvojilo ) ali su ga nešto upropastili ... inače je taj lik iz kafane obična budala jer uvijek možeš poć nedje drugo ako ti je već toliko stalo ...
    deuscroix

  19. #19
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    Ado ako je nas interes da se prodaju nasi proizvodi... pa dje su nam?
    Ne ide nasa vlast u smjeru proizvodnje, ne idemo mi u nikakvome smjeru! Prodavali su nam pricu elitni turizam, ekoloska drzava, pa ni to nisu uspjeli..

    Nama da nema ovih jadnih rusa posle nezavisnosti bi u gvozdeno doba ostali. No ni rusa novih nema vise, tek cemo sada da zapadamo u krizu dok se god rodjaci i politicki istomisljenici zaposljavaju
    kupujem ja i srbijanske i hrvatske i bosanske proizvode,ali najradije crnogorske ako ces iskreno.
    naravno,ako mi se vise svidja neki "komsijski" prozivod od naseg,ja cu ga uzeti,ali necu mijesati politiku u to i "bojkotovati" ga samo zato sto je hrv,srb,bos,alb itd....

    sto se tice rusa,slozio bih se da nije njih bilo,ne bi bilo onog "post-referendumskog buma".ali rusi i dalje dolaze,oni koji sire propagandu kako oni nece vise dolazit zbog toga sto smo im udarili sankcije,mogu samo da se zavaravaju.i kad smo priznali kosovo,bilo je nikad vise srbijanaca,pa bice i brace rusa.a i ostalih,ne brinem se ja za crnogorski turizam uopste.

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Većina ljudi ne razmišlja tako o proizvodima, niti ima tu mogućnost, niti bi to imalo značajan uticaj. Inače, zdravorazumni ljudi ne kupuju vodu.

    To je imunost na najniži i najodvratniji oblik manipulacije.
    zdravorazumni ljudi ne kupuju(kisjelu) vodu?

    i sta si htio reci s ovim drugim,nisam siguran da sam te shvatio...

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Nije druga priča ali da ne ulazimo u raspravu ... što se tiče piva konkretno meni se ukus Bitburgera najviše dopao ( od tih koje sam imao prilike da probam ) ali je i tada bilo 3 puta skuplje od ostalih a što se tiče ovih dugih preferiram Heineken ( to zbog lige šampiona ) ali mi se ipak čini da je Jelen najkvalitetnije ... nekad je bilo Nikšićko ( koliko je samo nagrada osvojilo ) ali su ga nešto upropastili ... inače je taj lik iz kafane obična budala jer uvijek možeš poć nedje drugo ako ti je već toliko stalo ...
    kao sto rekoh gore u odgovoru siuxu,boli mene briga jel pivo crnogorsko,srbijansko ili njemacko...ja nisam u zivotu popio 10 niksickih piva,jer nisam neki pivopija iskreno a i preferiram hajneken kad ga vec pijem.

    svako je slobodan da odluci cije ce pivo da pije,glupa bi bila prica da ja sad nekome govorim da pije niksicko samo zato sto je nase,pored svih svjetskih piva...ali kad vidim da neko ocigledno NECE da pije niksicko pivo iz tih i tih razloga,e onda...

  20. #20
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,277
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Citajuci naziv i opis teme, pomislih evo neka mirna tema, sa blagim raspravama, a vi cete od ove teme da napravite isto sto i od svake, kasapnicu. Daj brate popisite ko sto voli pa na cemovsko po jedan pistolj za pas' pa se izbusite da dokazete ko je bio u pravu...

  21. #21
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Citajuci naziv i opis teme, pomislih evo neka mirna tema, sa blagim raspravama, a vi cete od ove teme da napravite isto sto i od svake, kasapnicu. Daj brate popisite ko sto voli pa na cemovsko po jedan pistolj za pas' pa se izbusite da dokazete ko je bio u pravu...
    dje si tebra

    ma,samo iznosimo neke svoje stavove,ne svadjamo se ni oko cega.
    mislim da bi se dijalogom najbolje rijesile nesuglasice izmedju pravoslavnih crnogoraca(i onih koji se izjasnjavaju kao srbi),ali mi nemamo politicare.svako radi kako mu odgovara.napisah gore,kakva vlast takva i opozicija(oboma odgovaraju nase podjele,ko toga nije svjestan u velikoj je zabludi).

    mada,ovo nije problem koji pogadja samo pravoslavce u cg,kad tad ce doci vrijeme za muslimani/crnogorci islamske vjere vs bosnjaci "borbe".

    kod nas su podjele izgleda neminovne...

  22. #22
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,277
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ja imam prijatelja muslimana odavde a i iz Bosne, hrvata,srba i crnogoraca najvise naravno, samo iz Albanije nemam a nije da ne bih volio i albanca u drustvu da imam, ali onog koje normalno ne forisra veliku Albaniju. Nikad ni jedan problem, svako voli svoje a postuje tudje, svako da pomogne drugom kad treba, mrznju izazivaju nisko intaligentne osobe i placenici, uvijek bilo i bice.

  23. #23
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    ako mi se vise svidja neki "komsijski" prozivod od naseg, ja cu ga uzeti, ali necu mijesati politiku u to i "bojkotovati" ga samo zato sto je hrv,srb,bos,alb itd....
    Znači prije si mislio samo na ljude koji ne kupuju naše proizvode isključivo zato što su "made in montenegro". Nijesi računao ove "preferiram hajneken, kad ga vec pijem". Zanimjivo. Što misliš, koliko ima ovih prvih? Da se razumijemo, ja znam da si ti arbiter mržnje i ljubavi prema zemlji, ne dovodim tvoje kriterije u pitanje, samo sam radoznal.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Znači prije si mislio samo na ljude koji ne kupuju naše proizvode isključivo zato što su "made in montenegro". Nijesi računao ove "preferiram hajneken, kad ga vec pijem". Zanimjivo. Što misliš, koliko ima ovih prvih? Da se razumijemo, ja znam da si ti arbiter mržnje i ljubavi prema zemlji, ne dovodim tvoje kriterije u pitanje, samo sam radoznal.
    jbg,mrznja i inat prema dps-u(da ne kazem drzavi crnoj gori,posto je mnogi poistovjecuju sa dps-om) prevazilazi granice dobrog ukusa,ili kako bih vec rekao...

    naravno da vecina NORMALNIH ljudi ne gleda ciji je proizvod(to sam vec napisao,ali mi to nisi citirao),vec konzumira ono sto mu se vise svidja.nebitno jel to jelen pivo,niksicko,hajneken ili neko drugo.

    ono sto ja pokusavam je da ukazem koliko su neki ljudi zatrovani mrznjom,da bojkotuju proizvode svoje drzave(dao sam gore primjer,a ima ih jos) sto je besmisleno...

    p.s ne znam koliko ima ovakvih ljudi,nadam se da ih nema puno...
    Last edited by AdO_pG; 21-05-15 at 17:35.

  25. #25
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ima i ljudi koji nikad ne putuju sa Montenegro Airlinesom vec samo sa Air Srbijom.to sam neki dan slusao kako pricaju neki za susjednim stolom u Kotoru.sad da li je zbog bezbjednosti il je nesto drugo u pitanju....

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem Karte za Crna Gora - Srbija
    By RMD in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 29-08-12, 19:47
  2. Crna Gora vs Srbija vs Makedonija
    By SECTOR in forum Politika generalno
    Replies: 9
    Last Post: 13-10-08, 11:44
  3. Crna Gora i Srbija
    By giger in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 91
    Last Post: 25-05-06, 13:18
  4. Srbija ce ratovati ! Oce li i Crna Gora ?
    By Harris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 10-01-05, 01:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •