Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 61 of 61

Thread: Allo majstoreeee!!!??

  1. #51
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Milije mi je nesto rastavit i kad radi, nego leba. Pri sastavljanju cesto otkinem zicu kakvu, pa smaram komsiju da mi to zaletuje, posto nemam lemilicu. Oko kompa sam sve radim za hardver, oko sw sto ne znam, vidim na net. Kad me rijetko uhvati (kad me majka smara jedno 2-3 dana), volim pritegnut, zasarafit komode, zamjenit tiple itd. Oko struje jedino prshkam oko uticnica i stekera ako su dje polomljeni ili nakrivo stoje, sto me ludi, pa promjenim. Mrzim oko vode tj slavina da ista diram, tako da se za to ne vatam. Imam co'eka sto mi kosi nedje u junu, to tek ne bi radio, oce majka da pokosi posto vec nam je ispred kuce dzungla, ja je kunem da ne dira, bruka vala
    Forever young, i want to be forever young

  2. #52
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    pravi crnogorac a? @lucke91 umijem ali lijen sam xD
    Ko priznaje pola mu se 'prasta
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  3. #53
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,036
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,535
    Thanked in
    3,114 Posts

    Default

    i ja kad budem direktor neću prstom mrdnut.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. #54
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Kakvi ste "s rukama" (ne sto se sexa tice, to svako zna msm), umijete li promijenit' sijalicu, popravit' neki kvar na ves masinu, postavit' plocice, parket, ugradit' klimu itd? ili vam je to strano, necete da se bakcete sa tim i zovete majstora. Ovo je pitanje i za zene i za muskarce. (da ne bude prica "vidji ovog jada ne umije ni gumu na autu zamijeniti")

    Jeste li snalazljivi? da...ne?
    "Pa...ja sam nesposobna" - ovo bi bio moj tipicni odgovor jer u poslednje vrijeme mi je dosadno da sebe objasnjavam nekome, al ajde da pokusam da se uozbiljim. Kao dijete sam dosta vremena provodila na selu kod djeda i kasnije u vikendici. Tamo sam naucila da kopam (i to jako tvrdo i dugo neobradjivano zemljiste) i da sadim jagode u kraju u kome otprilike samo luk i rastan mogu da niknu. Ali, hej, te jagode su davale ploda! :encouragement:.

    Kada sam malo odrasla (a i nisam bas mnogo), sve sam manje imala prilike da unapredjujem moj fizicki rad. Odselila sam se, nisam vise isla na selo i moram priznati da mi je u nekom periodu jako nedostajao miris baljega :hopelessness:. Tek prije par dana sam ponovo odradila nesto fizicki, a to je bilo krecenje moje sobe u kuci gdje zive roditelji. Dogovorili smo se da je okrecimo u neku rozikastu boju (plafon je bijel) i da to odradimo porodicno, bez majstora. Muški rod je ofarbao plafon a zenskom dijelu su ostala 4 zida za krecenje (tako to ide u Crnoj Gori ). Ja sam okrecila dva zida, i radila sam na tome više od 6 sati. Na pocetku posla mi je bilo jako tesko jer nisam nikada tako nesto radila. Nije mi išlo dobro, i zeljela sam da odustanem i da predlozim da zovemo majstore. Ipak, nastavila sam da radim i vremenom sam postajala sve bolja i bolja u krecenju. Uz priču i muziku sve se to završilo kako treba, čak smo i ivice majstorski izveli.

    Mislim da fizički rad, povremeno, čini dobro cjelokupnom stanju čovjeka i da je čak i poželjan. Takođe, ovo je bila potvrda nečemu što odavno mislim, a to je da ljudi mogu sve da rade, samo ih u tome sprečavaju njihove mentalne barijere. U šta god se uneses, posvetis svoje vrijeme i ne odustanes mora da ispadne dobro. Sve ovo važi i za neke druge vrste poslova .

    Toliko od mene,
    Krečarka
    Last edited by AltaMarea88; 28-05-15 at 09:15.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  5. #55
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,778
    Thanks Thanks Given 
    632
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    "Pa...ja sam nesposobna" - ovo bi bio moj tipicni odgovor jer u poslednje vrijeme mi je dosadno da sebe objasnjavam nekome, al ajde da pokusam da se uozbiljim. Kao dijete sam dosta vremena provodila na selu kod djeda i kasnije u vikendici. Tamo sam naucila da kopam (i to jako tvrdo i dugo neobradjivano zemljiste) i da sadim jagode u kraju u kome otprilike samo luk i rastan mogu da niknu. Ali, hej, te jagode su davale ploda! :encouragement:.

    Kada sam malo odrasla (a i nisam bas mnogo), sve sam manje imala prilike da unapredjujem moj fizicki rad. Odselila sam se, nisam vise isla na selo i moram priznati da mi je u nekom periodu jako nedostajao miris baljega :hopelessness:. Tek prije par dana sam ponovo odradila nesto fizicki, a to je bilo krecenje moje sobe u kuci gdje zive roditelji. Dogovorili smo se da je okrecimo u neku rozikastu boju (plafon je bijel) i da to odradimo porodicno, bez majstora. Muški rod je ofarbao plafon a zenskom dijelu su ostala 4 zida za krecenje (tako to ide u Crnoj Gori ). Ja sam okrecila dva zida, i radila sam na tome više od 6 sati. Na pocetku posla mi je bilo jako tesko jer nisam nikada tako nesto radila. Nije mi išlo dobro, i zeljela sam da odustanem i da predlozim da zovemo majstore. Ipak, nastavila sam da radim i vremenom sam postajala sve bolja i bolja u krecenju. Uz priču i muziku sve se to završilo kako treba, čak smo i ivice majstorski izveli.

    Mislim da fizički rad, povremeno, čini dobro cjelokupnom stanju čovjeka i da je čak i poželjan. Takođe, ovo je bila potvrda nečemu što odavno mislim, a to je da ljudi mogu sve da rade, samo ih u tome sprečavaju njihove mentalne barijere. U šta god se uneses, posvetis svoje vrijeme i ne odustanes mora da ispadne dobro. Sve ovo važi i za neke druge vrste poslova .

    Toliko od mene,
    Krečarka
    Koliko uzimas po kvadratu? :-)

    Sent from my SM-G920F

  6. #56
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Koliko uzimas po kvadratu? :-)

    Sent from my SM-G920F
    Krecim samo iz ljubavi . Sudeci po upali misica koja me uhvatila nakon gore opisane avanture sa krecenjem, sigurna sam da se u skorije vrijeme necu prepustati emocijama 8-).
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  7. #57
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    [QUOTE=AltaMarea88;4087654 Odselila sam se, nisam vise isla na selo i moram priznati da mi je u nekom periodu jako nedostajao miris baljega :hopelessness:.
    [/QUOTE]

    Имаш сладолед од мене сваког радног дана до краја љета.

  8. #58
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta dohvatim - pozlatim ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  9. #59
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Још лифт - и то е то.

  10. #60
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    853
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    "Pa...ja sam nesposobna" - ovo bi bio moj tipicni odgovor jer u poslednje vrijeme mi je dosadno da sebe objasnjavam nekome, al ajde da pokusam da se uozbiljim. Kao dijete sam dosta vremena provodila na selu kod djeda i kasnije u vikendici. Tamo sam naucila da kopam (i to jako tvrdo i dugo neobradjivano zemljiste) i da sadim jagode u kraju u kome otprilike samo luk i rastan mogu da niknu. Ali, hej, te jagode su davale ploda! :encouragement:.

    Kada sam malo odrasla (a i nisam bas mnogo), sve sam manje imala prilike da unapredjujem moj fizicki rad. Odselila sam se, nisam vise isla na selo i moram priznati da mi je u nekom periodu jako nedostajao miris baljega :hopelessness:. Tek prije par dana sam ponovo odradila nesto fizicki, a to je bilo krecenje moje sobe u kuci gdje zive roditelji. Dogovorili smo se da je okrecimo u neku rozikastu boju (plafon je bijel) i da to odradimo porodicno, bez majstora. Muški rod je ofarbao plafon a zenskom dijelu su ostala 4 zida za krecenje (tako to ide u Crnoj Gori ). Ja sam okrecila dva zida, i radila sam na tome više od 6 sati. Na pocetku posla mi je bilo jako tesko jer nisam nikada tako nesto radila. Nije mi išlo dobro, i zeljela sam da odustanem i da predlozim da zovemo majstore. Ipak, nastavila sam da radim i vremenom sam postajala sve bolja i bolja u krecenju. Uz priču i muziku sve se to završilo kako treba, čak smo i ivice majstorski izveli.

    Mislim da fizički rad, povremeno, čini dobro cjelokupnom stanju čovjeka i da je čak i poželjan. Takođe, ovo je bila potvrda nečemu što odavno mislim, a to je da ljudi mogu sve da rade, samo ih u tome sprečavaju njihove mentalne barijere. U šta god se uneses, posvetis svoje vrijeme i ne odustanes mora da ispadne dobro. Sve ovo važi i za neke druge vrste poslova .

    Toliko od mene,
    Krečarka
    Pa otprilike da si dosta toga tacno rekla ,jednostavno se ljudi ulijenje ne zele ni da pokusaju da nesto urade ! Ja sta god mogu da uradim sam to uradim, te neke sitne popravke ,krecenje ,gletanje ,farbanje ,kopanje , popravka el.uredjaja itd ....uglavnom sve sto mogu ,jedino oko mehanike na auto slabo sta znam !

  11. #61
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nauzeja View Post
    Још лифт - и то е то.
    Хах. А не вјерујем. И после хороскоп "не ради".

    http://www.novosti.rs/vesti/zivot_+....vljeni-u-liftu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. wanted: serija Allo Allo
    By cg. in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 22-11-06, 12:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •