Page 29 of 37 FirstFirst ... 19252627282930313233 ... LastLast
Results 701 to 725 of 921

Thread: Dešavanja u Makedoniji

  1. #701
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Mene jedino interesuje kad uđe Srbija u Nato što će bit s ovima te pričaju o velikoj Srbiji zadnjh 30 godina. Mogu slobodno u penziju ić, a i zaradili su je tim laprdanjem

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Ada izdao je njih vucic i on saradjuje sa agresorima odavno. Sad su ostali samo istureno odeljene srbi iz crne gore i r.srpska.
    Jos sad ovaj okuptorski nato a sto snadje crne srbe sa svake strane muka na njih


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  2. #702
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    To što isto to priželjuješ u Cg, a znaš da takvo nešto nema teoretske šanse da se desi u CG jer Albanaca ima svega 4% + su Alb i CG nato (i prijateljske) države.

    Pominješ slavlja sa albanskim zastavama (kad Srbija dobije ili nešto osvoji ne slavi se samo sa zastavama kroz cijelu cg nego se i puca :d), slavlje zbog Haradinaja (to si izmislio, a i da je bilo to je ništa sa onim što fanatici slave DOKAZANE zločince Mladića i Karadžića).
    Kakvi kompleksi od Srba, sunce ti jeb.. Nema posta dje ne utrpas Srbe na silu

    A vidji, sunce, aj se probaj malo skoncentrisat na ovaj "trend" u poslednje vrijeme, ponovi jos koji put tu mantru kako se to "nas ne tice", pa se vidimo na ovom istom mjestu posle odredjenog vremena.. kad se zbog Albanaca zagoovna cijeli Balkan. Da, zbpg Albanaca, a ne zbog Marsovaca, Srba, Rusa.. A za pucnjavu i histeriju u Tuzima nisam ni slova izmislio, nego je ziva istina. Upoznat sam odlicno sa tim krajem..


  3. #703
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Evo i ACS i Raulio pokusavaju silom na sramotu da preusmjere cijelu pricu ka Srbima, pravoslavlju, Vizantiji.. Koja je muka, ljudi??


  4. #704
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Kakvi kompleksi od Srba, sunce ti jeb.. Nema posta dje ne utrpas Srbe na silu

    A vidji, sunce, aj se probaj malo skoncentrisat na ovaj "trend" u poslednje vrijeme, ponovi jos koji put tu mantru kako se to "nas ne tice", pa se vidimo na ovom istom mjestu posle odredjenog vremena.. kad se zbog Albanaca zagoovna cijeli Balkan. Da, zbpg Albanaca, a ne zbog Marsovaca, Srba, Rusa.. A za pucnjavu i histeriju u Tuzima nisam ni slova izmislio, nego je ziva istina. Upoznat sam odlicno sa tim krajem..
    Eto, znao sam da to priželjkuješ. Nije teško provalit antinatovce ali eto da se zna pozadina sve ove "brige" oko makedonije.

    ps: U cg se mogu potući samo Knežević, Medojević, Mandić, Radunović. Kako čudna albanska prezimena.
    Last edited by Tripleta; 28-04-17 at 13:30.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  5. #705
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Cek okupira li nas nato ili albanci morate se odlucit ili to ide zajedno?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  6. #706
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Evo i ACS i Raulio pokusavaju silom na sramotu da preusmjere cijelu pricu ka Srbima, pravoslavlju, Vizantiji.. Koja je muka, ljudi??
    Njima je glavni problem Rusija,Srbija,Republika Srpska a u CG Amfilofije tako da se ta transverzala jasno prepoznaje i to je sa njihovog stanovišta u skladu sa politikom ljudi na vlasti ... to je potpuno legitimno ali nije pametno uvijek potencirat da drugi nacionalni projekti nisu problem nego šansa jer su se stvari kroz istoriju uvijek mijenjale ...
    deuscroix

  7. #707
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Eto, znao sam da to priželjkuješ. Nije teško provalit antinatovce ali eto da se zna pozadina sve ove "brige" oko makedonije.
    Ljudi, ajmo neku plakatu, odren, diplomu.. da urucimo nasem pronicljivom Tripleti, posto je on "provalio" da sam ja antinatovac. Sreco, ja se nikad nisam stidio toga da sam protiv natoa i smatram da je protiv njega svako ko zeli manje ratova i krvoprolica na ovoj planeti. Imas i sa tim neki problem? Ili neko tvoje novo epohalno saznanje da podijelis sa nama, da ti svi viknemo u glas "eureka"?


  8. #708
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pobro83 View Post
    Tada su i bile clanice nato-a kada su se sibale ,no dobro nisi cuo ima kad.
    Vidim da imas potrebu da poentiras pa tragas za primjerom koji bi potvrdio tvoje stavove. Oni su imali u novijoj istoriji kraci sukob oko Kipra kada je pod uticajem grcke vojne hunte izvrsen puc na Kipru a koji sukob je brzo zavrsen podjelom Kipra i uspostavljanjem tampon zone UN. Takodje imaju istoriju sukoba oko odredjivanja granice na moru jer Grci hoce da mjere od svakog svog pustog ostrvcica pa tako Turskoj ne ostaje puno prostora nesto slicno kao na ulazu u Boku kod nas sto mi imamo sa Hrvatskom.

    Da nisu clanice NATO-a tu bi odavno izbio sukob ogromnih razmjera i ne bi se smirivao do danas sto je opste poznata cinjenica tako da prije nego sto pocnes da se razmeces primjerima radi nesuvislih poentiranja ipak obnovi gradivo.

  9. #709
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ljudi, ajmo neku plakatu, odren, diplomu.. da urucimo nasem pronicljivom Tripleti, posto je on "provalio" da sam ja antinatovac. Sreco, ja se nikad nisam stidio toga da sam protiv natoa i smatram da je protiv njega svako ko zeli manje ratova i krvoprolica na ovoj planeti. Imas i sa tim neki problem? Ili neko tvoje novo epohalno saznanje da podijelis sa nama, da ti svi viknemo u glas "eureka"?
    Pa baš ako si protiv građanskih ratova, nestabilnosti u zemlji ili straha da nas Albanija proguta (:lolblue treba da budeš za nato. Evo pogledaj Makedoniju.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #710
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ovo je sve što su Kinezima svojevremeno sankcije uveli. Jes da je to trajalo par dana ali Kinezi ne zaboravljaju.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  11. #711
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Cekaj malo.

    Manjina u parlamentu, koja jos uvijek kontrolise vladu MKD koju podrzava Rusija, pozove demonstrante ispred skupstine, povuce snage bezbjednosti sa ulice, udju ljudi sa maskama I prebiju vise poslanika pri cemu se jednom albanskom bore za zivot.

    Problem je sto je izabran za predsjednika skupstine Albanac koji je bio ministar odbrane u prethodnon vladi koju je kontrolisao Gruevski.

    Na kraju izvodite zakljucak da su Albanci krivi I da zbog tog projekta CG ne treba da udje u Nato jer je van Nato bolje, stabilnije, moralnije I da samo ostankom van Nato pakta cemo se spasit od Albanaca, koji jelte vidjite sto juce ucinjese po Makedoniji.

    Svaka cast majstori.



    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app

  12. #712
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ocemo jedan novi ISIL ili UČK da podrzavamo, kad ih vec NATO njeguje i zaliva od njihovog postanka, kao faktore stabilnosti i medjunacionalne, medjuvjerske i svake druge tolerancije? To su sve čestite armije bile, koje se borise za svete ciljeve nato alijanse. Tripleta, sjasi sa djetinjarijama, neozbiljan si. Necu da te sad zatrpam sa Afganistanom, Irakom, Libijom, Sirijom.. raznim "genocidima, hemijskim oruzjima, krsenjima ljudskih prava..", koje su po svijetu bili izgovor za bezocne zlocine te druzine u koju stupamo, a za koje je i najgluplji pojedinac koji iole pratio svetsku politiku skapirao da su bile fabrikovane izmisljotine. Tvoj miroljubivi nato


  13. #713
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Ada kosovo je nato projekat sve smisljeno bre da se naudi srbima. I sto bi ono, sad tamo neki visoki nato zvanicnik radi sa gorivom ili hidroelektrane, ne zapamtih iz treceg oka tekst.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  14. #714
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Jeste li to imali partijski sastanak sinoć u mjesnu zajednicu?

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  15. #715
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Iskopajte bunkere slijedi okupacija i nemoj za praznike dje da ste posli!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  16. #716
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Meni je fascinantno da u 2017. u 21. vijeku narod na jbnom Balkanu jedva čeka povod da se vade ratne śekire i da se krvi napiju neistomišljeniku.
    Pa jbt , jeli moguće da ništa nijesmo naučili iz istorije ?
    Jeli moguće da istoriju koristimo za podsjećanje sagovornika šta je njegova strana loše uradila u prošlosti i mjerenja patke ko je manje kriv ?
    Đe je ta energija i snaga da se riješe životni , egzistencijalni problemi društva ?
    Tada nas nema niđe.
    To nije bitno.
    Jeli moguće da je nemoguće zakopati ratne śekire ?
    Jeli moguće da je nemoguće ostaviti prošlost iza sebe i okrenuti se budućnosti ?
    Ratovali su mi i čukunđed i prađed i đed i otac , a ja stvarno nemam želju za tim i volio bih da rat preskoči i mene i moje dijete i dijete mog đeteta itd.

  17. #717
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Meni je fascinantno da u 2017. u 21. vijeku narod na jbnom Balkanu jedva čeka povod da se vade ratne śekire i da se krvi napiju neistomišljeniku.
    Pa jbt , jeli moguće da ništa nijesmo naučili iz istorije ?
    Jeli moguće da istoriju koristimo za podsjećanje sagovornika šta je njegova strana loše uradila u prošlosti i mjerenja patke ko je manje kriv ?
    Đe je ta energija i snaga da se riješe životni , egzistencijalni problemi društva ?
    Tada nas nema niđe.
    To nije bitno.
    Jeli moguće da je nemoguće zakopati ratne śekire ?
    Jeli moguće da je nemoguće ostaviti prošlost iza sebe i okrenuti se budućnosti ?
    Ratovali su mi i čukunđed i prađed i đed i otac , a ja stvarno nemam želju za tim i volio bih da rat preskoči i mene i moje dijete i dijete mog đeteta itd.
    Bravo!

    Ja kad procitam komentare na portalima sledim se.

    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by kimmi; 28-04-17 at 14:17.

  18. #718
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Meni je fascinantno da u 2017. u 21. vijeku narod na jbnom Balkanu jedva čeka povod da se vade ratne śekire i da se krvi napiju neistomišljeniku.
    Pa jbt , jeli moguće da ništa nijesmo naučili iz istorije ?
    Jeli moguće da istoriju koristimo za podsjećanje sagovornika šta je njegova strana loše uradila u prošlosti i mjerenja patke ko je manje kriv ?
    Đe je ta energija i snaga da se riješe životni , egzistencijalni problemi društva ?
    Tada nas nema niđe.
    To nije bitno.
    Jeli moguće da je nemoguće zakopati ratne śekire ?
    Jeli moguće da je nemoguće ostaviti prošlost iza sebe i okrenuti se budućnosti ?
    Ratovali su mi i čukunđed i prađed i đed i otac , a ja stvarno nemam želju za tim i volio bih da rat preskoči i mene i moje dijete i dijete mog đeteta itd.
    A dje nadje danas kad ulazimo u vojni savez koji je agresivan ( čak i u ovom trenutku jedna članica Turska bombarduje u Siriji bez bilo kakvog odobrenja UN jer im to kao članici nije ni obaveza ako se sjetimo da je ujedinjeni NATO to isto radio bez problema ) da pričaš o miru ... nije loša priča ali je van vremena u kojem živimo ...
    deuscroix

  19. #719
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ja ne znam što se ljudi boje rata. I naši su preci imali đecu pa valjda ih nisu manje voljeli no mi ovu našu. Mada rata neće bit, mi smo obezmuđene generacije, maksimum agresivnosti su nam ova podbadanja preko interneta.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  20. #720
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Vazda će se naći neko kome je nevrijeme da se okrenemo sebi. Danas jer neko nešto izglasava , sjutra zbog nečeg drugog , prekosjutra zbog nečeg trećeg.
    A vrijeme ide , pa kad se opet ( pu , pu , daleko bilo ) nešto slično dogodi , opet ću da čitam ratne pokliče na forumima i portalima.
    Što kaže Edo Majka - " Ne znam za vas , al' ja sam sit , u mene više ne mož' da stane " .

  21. #721
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Evo i ACS i Raulio pokusavaju silom na sramotu da preusmjere cijelu pricu ka Srbima, pravoslavlju, Vizantiji.. Koja je muka, ljudi??
    Muka je sto je pravoslavlje trn u oku cijelom nepravoslavnom svijetu, to vise i ptice na grani znaju. Muka je sto se vise u CG pitaju bosnjaci,albanci i romi nego crnogorci, eto to je muka. Za sta li su nam djedovi ginuli... Jednog dana cemo se svi sjetiti Ranka Krivokapica

  22. #722
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,732
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    98 Posts

    Default

    Ma koje pravoslavlje, islam i matraci?

    To je sve maska za protok 'nove' nafte sa bliskog istoka... Makedonija je nezvanicno bila u pregovorima za gradnju Ruskog naftovoda ka Evropi preko njihovog tla.

    Ova druga strana je pecnula Tursku u zadnje, Grcka je u krizi... To je sve priprema terena..

    Mislite da stvarno postoji neki politicki razlog? Naravno da ne, iskljucivo ekonomski...

    A sto su Balkanci i Albanci stoka da se pokolju, to ovima sto sa bliskog istoka kupe naftu ide u prilog... PONOVO!
    Last edited by zubizaretta; 28-04-17 at 14:59.

  23. #723
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ljudi, ajmo neku plakatu, odren, diplomu.. da urucimo nasem pronicljivom Tripleti, posto je on "provalio" da sam ja antinatovac. Sreco, ja se nikad nisam stidio toga da sam protiv natoa i smatram da je protiv njega svako ko zeli manje ratova i krvoprolica na ovoj planeti. Imas i sa tim neki problem? Ili neko tvoje novo epohalno saznanje da podijelis sa nama, da ti svi viknemo u glas "eureka"?
    Hahah al neka to... on je cak i znao da ti PRIZELJKUJES taj sukob...a to je zakljucio iz "kad se zbog albanaca za***** balkan" recenice u ciju tacnu analiticnost ne sumnja niko, cak ni onaj koji prati rtcg kamarilu ,da zanemarimo ove koji dublje prate od tog rtcg prvog levela obavijestenosti .

    Tripleta briljira opet, uz nesebicnu pomoc, koga bi drugog do acs-a...al kao sto neko rece na ovoj temi, samo prate politicku liniju partije za koju izginuse ,prvo moralno,drugo nek je prosto .

  24. #724
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Antigonice, tragedio moja! Kokakolica je za civilizovane ljude a kavez je za ove druge. Evo u duhu kaveza i drmanja:



    Gud boi!
    Brate, pobijedio si me .
    IV-7 forever

  25. #725
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kazu da su albanci iz Makedonije najvece patriote, tamo niko ne glasa pravoslavca, samo svojeg.

    Za razliku od ovih u cg sto glasaju dps za 5€

    Ja sam opalio jedan rafal juce od srece kad oslobodise Haradinaja.

Page 29 of 37 FirstFirst ... 19252627282930313233 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izložbe i druga dešavanja
    By underwater love in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 224
    Last Post: 13-06-23, 19:20
  2. Studije u Makedoniji (Do diplome preko makedonstva)
    By MonterO in forum Politika generalno
    Replies: 14
    Last Post: 30-07-07, 14:54
  3. Praznična dešavanja
    By SyNdRo0m in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 03-01-07, 01:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •