Page 27 of 37 FirstFirst ... 17232425262728293031 ... LastLast
Results 651 to 675 of 921

Thread: Dešavanja u Makedoniji

  1. #651
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Sad, da je ušla "50+" ekipa u skupštinu jeste, ali sigurno ne sama.

    Zaev radi svojih partijskih interesa potpisuje razne sporazume koji baš nijesu najsrećniji po Makedoniju i Makedonce, sa druge strane stoji Ivanov i ekipa koji nisu nikakve cvećke, koriste "situaciju" da se opet dokopaju vlasti na foru Zaev je izdajnik, glasajte za nas, i koji bi vjerovatno zbog toga osvojili vlast ako bi se ponovili izbori.


    A na trećoj strani su Albanci koji ođe najviše profitiraju.
    Last edited by chucknorris; 27-04-17 at 23:43.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  2. #652
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    @antigona E izvini molim te što ih nazvah huliganima (doduše nije mi bila namjera da ih dovodim u kontekst sa ćelavim balvanima sa utakmica) - za mene je ovakav upad čisto huliganstvo. Ali sve što si dalje naveo u tvom klasičnom prdoklačenju je hvatanje za slamku. Mislim da ova tema nije prikladna za tvoj pokušaj trolovanja.

    _____________________________
    Ot: Vučić je dao izjavu, uhvatih samo zadnji minut, jel bilo riječi o čemu osim o pozivanju na mir etc etc?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  3. #653
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ne zna se u Makedoniji ko više radi u korist štete cijele države.
    Nije mi jasno zašto Zaev nije prihvatio ponudu Gruevskog (iako prilično kompromitovanog političara) da sam formira, manjinsku, vladu i time obesmisli priču da je Tiranska platforma osnova za djelovanje vlade koju bi Zaev činio sa tri albanske stranke.
    Time bi se malo dobilo na vremenu i spustile tenzije.
    Last edited by Stradivari; 28-04-17 at 00:12.

  4. #654
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,032
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Ne zna se u Makedoniji ko više radi u korist štete cijele države.
    Nije mi jasno zašto Zaev nije prihvatio ponudu Gruevskog (iako prilično kompromitovanog političara) da sam formira, manjinsku, vladu i time obesmisli priču da je Tiranska platforma osnova za djelovanje vlade koju bi Zaev činio sa tri albanske stranke.
    Time bi se malo dobilo na vremenu i spustile tenzije.
    Kažu da je vrijeme novac tako da se sigurno ne bi dobilo na vremenu u slučaju Zaev ...
    deuscroix

  5. #655
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva vam je ovo prica?!

    Uocavam dozu nacionalnosti u pojedinim komentarima.

  6. #656
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Pa mi smo male mace za ove Makedonce.
    Lik koji je izabran za predsjednika parlamenta je u prethodnoj vlasti bio ministar odbrane.
    A što je još jače , čovjek je Haradinajev kompanjon i takođe ratni zločinac.






  7. #657
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Auh, kakve fotografije...

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Edge x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #658
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    fini neki ljudi ...


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  9. #659
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je ovo taj lik sa slike , a moram biti sumnjičav prema svemu što vidim, ne piše nam se dobro na balkanu.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Ludilom maskiram dosadu

  10. #660
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Auh, kakve fotografije...
    Ovakve fotografije nisam vidjela sigurno 20 godina, taman sredinom 90tih.

  11. #661
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Centar civilizacije podrzava ove ,demokratski nema sta.

    Slicnosti sa ISIL-ovim egzekucijama nisu slucajne.

    Koliko mene sjecanje sluzi ove slike pronadjene su u Bosni prilikom racije nad vehabijama .

    Porodica jednog od ubijenih srba sa ove slike je saznala sudbinu clana familije upravo sa ovih slika.

    ps

    safro dazaba se mucis da nadjes nesto ,tako je kako je
    Last edited by Pobro83; 28-04-17 at 07:52.

  12. #662
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Aaa žibje u NATO što prije...
    War. War never changes.

  13. #663
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Aaa žibje u NATO što prije...

    Otan nije nikakva garancija da te nece neka njena clanica napasti,Grcko Turski rat je odlican primjer.

  14. #664
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    @antigona E izvini molim te što ih nazvah huliganima (doduše nije mi bila namjera da ih dovodim u kontekst sa ćelavim balvanima sa utakmica) - za mene je ovakav upad čisto huliganstvo. Ali sve što si dalje naveo u tvom klasičnom prdoklačenju je hvatanje za slamku. Mislim da ova tema nije prikladna za tvoj pokušaj trolovanja.

    _____________________________
    Ot: Vučić je dao izjavu, uhvatih samo zadnji minut, jel bilo riječi o čemu osim o pozivanju na mir etc etc?
    Tebra, jasno je svima sto je bio tvoj pokusaj . Demantovan si poprilicno lako i poturanje slamki spasa (koje vjerovatno ti proizvodis po forumu ) je jeftin pokusaj. Prdoklacenjem se udara na prdoklacenje , tako da moras razumjet ovako prost post ,jer prosto- prostima , nacrtano-djecici, jer razumijete jezik proporcionalan vasim mogucnostima . Tako da sve dalje sto sam naveo u mom postu je upravo to,prilagodjavanje tebi i tvojim mogucnostima razumijevanja ...al ne, izgleda zelis predskolske metode ,crtanja temperama i bojicama...necu se spustit toliko :lolblue:

    Jasan je bio pokusaj da izbrises da je NAROD izveo ovo , al naravno da svako ko ima tv je mogao vidjet koliko je tvoj pokusaj bio...pokusaj

    Mislim da ova tema nije prikladna za tvoj pokusaj...icega .

  15. #665
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    1,860
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    132 Posts

  16. #666
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skodilak View Post
    Nisam Albanac, ali kakvi su ovo dupli aršini...

    http://www.info-ks.net/vijesti/kosov...-albanske-zene

    NAJBLAŽE Slike sa Kosova 1999.






    Ovo je samo dio i pošto su podaci Srbije, slobodno dodajte na ovo duplo jer su ga umanjii žestoko.



    Srpske vlasti su sistematski prikrivale dokaze o ubistvima uklanjanjem tela, premeštanjem tela iz masovnih grobnica u individualne grobove, spaljivanjem tela i uklanjanjem ili zamenom odeće i ličnih stvari da bi se otežao proces identifikacije. U više od desetak mesta gde su izvršena masovna ubistva državne snage su pokušale da prikriju dokaze uništavajući ili uklanjajući tela.[2]
    Prema iskazima, JNA je sistematski prevozila leševe Albanaca u rudarski kompleks Trepča kraj Kosovske Mitrovice, gde ih je palila.[25]Prema „jednom tajnom službeniku“, između 1,200 i 1,500 leševa je tako uništeno u Trepči. Međutim, posleratna istraga OEBS-a nije uspela da nađe dokaze na terenu. U maju 2001. srpska vlada je objavila da je kamion pun leševa Albanaca (ukupno 86 tela) bačen u Dunav u Srbiji tokom rata na Kosovu.[4] U julu 2001. srpske vlasti su objavile da su pronašle još četiri grobnice u Srbiji, s ukupno 1.000 leševa kosovskih Albanaca.[2]
    Kao svedok na suđenju osmorici policajaca za zločine nad albanskim civilima tokom masakra u Suvoj Reci, Dragan Karleuša, penzionisani inspektor MUP Srbije, posvedočio je da u Srbiji ima još grobnica sa posmrtnim ostacima Albanaca i da iz jezera Perućac nisu još izvađena sva tela koje je srpska policija ubacila za vreme NATO bombardovanja.[26]
    Do sada je oko 800 posmrtnih ostataka Albanaca pobijenih i pokopanih u masovne grobnice po Srbiji ekshumirano i vraćeno porodicama.[27
    Last edited by Tripleta; 28-04-17 at 09:24.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  17. #667
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pobro83 View Post
    Otan nije nikakva garancija da te nece neka njena clanica napasti,Grcko Turski rat je odlican primjer.
    Kakav grcko turski rat? Da nisu clanice nato-a oni bi se odavno dohvatili i vjerovatno jos uvijek klepali.

  18. #668
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    A mora da se izmišlja kad nema argumenata.

  19. #669
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Kakav grcko turski rat? Da nisu clanice nato-a oni bi se odavno dohvatili i vjerovatno jos uvijek klepali.




    Tada su i bile clanice nato-a kada su se sibale ,no dobro nisi cuo ima kad.


    @skodilak


    Ove slike tj masakr se desio u Albaniji ,tamo su odvedeni i masakrirani,slike prvi put objavljenje 2003,predao ih uminik ili kfor ,znam da ima nesto veze sa BIH smio bih se kladiti da su i tamo nasli slike ,davno je bilo kada sam pratio ovo po emisijama i citao knjigu,ugl neko od mudzahedina koji je ratovao u BIH se hvalio ovim i tako su dosli do njih.


    Kako god bilo UCK je oslobodilacka vojska za zapad i ljudi koji su drzali sjekire ,nozeve i naredjivali sada sjede komotno po skupstinama na Kosovu i Makedoniji a vecina su u AL sretni ,zive svoj zivot ,dok su svi koji su pocinjeli navodne zlocine sa druge strane osudjeni na par hiljada godina zatvora,ovo pisem jer neko spomenu dvostruke arsine.

    Samo ih vi braco branite ,za njih ne postoji srbin, crnogorac,makedonac svi smo u njihovim ocima isti.Danas Makedonija juce Srbija ,sjutra.....Vidimo koliko su lojalni gradjani u Ulcinj.

    edit

    @Tripleta
    Bombardovanje Jugoslavije pocinje zbog navodnog masakra nad albancima u Racku ,ono jeste bio masakr ,samo sto je svaka zrtva tog masakra drzala oruzje u rukama i kopala rovove,Guri im je dao 72 h da poloze oruzje nisu htjeli ,bili su tu posmatraci...Guri koji je komandovao tom akcijom zbog koje je bombardovana Jugoslavija nikad nije sudjen a ti se sigurno ne pitas zasto.



    ps

    mene vise brine sto nam ne uvode pp da se maknem vise od prve crnogorske i njihovih provizija a ko je ko i ko podrzava na ovim prostorima isil to svi znamo
    Last edited by Pobro83; 28-04-17 at 09:53.

  20. #670
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    A kad to postane malo, izmisliš nešto novo.

  21. #671
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    1,860
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    @Pobro83

    Da bilo je slika i iz Bosne, uglavnom su to radili dobrovoljci iz arapskih zemalja koji su ostali kasnije i da zive u Bosni http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...-SRPSKIH-GLAVA


    Slazem se da treba mnogo vise da nas brine trenutno stanje drustva u CG, ni NATO ni Rusija nam ne mogu pomoci u tome. Nadam se da ce se stanje u MKD rijesiti bez incidenata sto ce biti tesko zbog njihove politicke elite koja ne brine o tome.

  22. #672
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pobro83 View Post
    Otan nije nikakva garancija da te nece neka njena clanica napasti,Grcko Turski rat je odlican primjer.
    Ja mislim da je na temi o Nato kolega Bar, makar 5-6 puta, do detalja objasnio sukob kratkog inteziteta na Kipru, a koji nije clanica Nato, I koji je rijesen upravo diplomatskom aktivnoscu vodicih zemalja Nato.

    Nego, odje se mlati I sa vecim budalastinama od tzv. Grcko-turskog rata.

    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app

  23. #673
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by antigona View Post
    Tebra, jasno je svima sto je bio tvoj pokusaj . Demantovan si poprilicno lako i poturanje slamki spasa (koje vjerovatno ti proizvodis po forumu ) je jeftin pokusaj.
    Moj pokušaj? Kakav pokušaj? Što sam ih nazvao huliganima? Po tvojoj logici huligani nisu narod nego su to bivoli, ovce ili međedi? Na kraju krajeva nazvaću ih kako ja hoću. Demantovao me ko? Ti? Prijatelju, ne znam jesi li primijetio ali tebe niko ne uzima za ozbiljno prije svega niti te ko smatra za ravnopravnog učesnika diskusije. A ako ti nije jasno zašto - pomoći ću ti, samo nastavi sa čitanjem.


    Quote Originally Posted by antigona View Post
    Prdoklacenjem se udara na prdoklacenje , tako da moras razumjet ovako prost post ,jer prosto- prostima , nacrtano-djecici, jer razumijete jezik proporcionalan vasim mogucnostima . Tako da sve dalje sto sam naveo u mom postu je upravo to,prilagodjavanje tebi i tvojim mogucnostima razumijevanja ...al ne, izgleda zelis predskolske metode ,crtanja temperama i bojicama...necu se spustit toliko :lolblue:

    Jasan je bio pokusaj da izbrises da je NAROD izveo ovo , al naravno da svako ko ima tv je mogao vidjet koliko je tvoj pokusaj bio...pokusaj

    Mislim da ova tema nije prikladna za tvoj pokusaj...icega .
    Ma kakvi, ovo su izveli Marsovci iz dimenzije X. Nađi mi taj post gdje sam ja rekao da ovo nije narod izveo, ili sam ga obrisao ili editovao ili ga uopšte nisam ni napisao.

    PS. Ono oko pomoći:


    Evo ovako, kraelju, nisam ja kriv što je neko od populacije cdm foruma (koja ti je non stop u ustima) tebe naprčio na kakvom drugom forumu ili mjestu pa si ovamo došao da liječiš sopstvene komplekse i sujetu sa klasičnim prdoklačenjem tj. pokušajem trolovanja na nivou (na kojem si ti već bez spuštanja) petogodišnjeg đeteta, gdje umjesto da činjenično odgovoriš na nečiji post ili mišljenje koje ti se očigledno ne sviđa, konstruišeš tomove i tomove gluposti na račun jedne jedine riječi koja nije po tvom ''dubokumnom'' aršinu. Izvinyyy molim te, to što si ti ograničen mene uopšte ne zanima, tvojim vapajima za pažnjom nije mjestu na ovom forumu, čak štaviše preporučiću ti par službi koji se bave takvim stvarima. Poyyyy i pusa.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  24. #674
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Kako malo na ovom hebenom Balkanu treba da provri nacionalni naboj I da krenu da se ostre nozevi I prebrojavaju krvna zrnca.



    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app

  25. #675
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zedd

    Brate,boli ,znam , al bas ovoliko da te potreslo ?

    A pokusaj da provuces matricu HULIGANI-PLACENICI BATINASI ,koje je neko poslao a kad bivas provaljen vadis se nekom klasifikacijom huligani- ljudi,narod... je pokusaj ravan...pokusaju.

    Iduci put cu bit blazi
    Last edited by antigona; 28-04-17 at 10:30.

Page 27 of 37 FirstFirst ... 17232425262728293031 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izložbe i druga dešavanja
    By underwater love in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 224
    Last Post: 13-06-23, 19:20
  2. Studije u Makedoniji (Do diplome preko makedonstva)
    By MonterO in forum Politika generalno
    Replies: 14
    Last Post: 30-07-07, 14:54
  3. Praznična dešavanja
    By SyNdRo0m in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 03-01-07, 01:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •