Results 1 to 18 of 18

Thread: Milioni

  1. #1
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Milioni

    Procitah novine i prodje mi kroz glavu, hipoteticki me interesuje, molio bih bez povezivanja sa lokalnim javnim licnostima i znalcima. Je li moguce da jedan "obrazovan" covjek nelegalno zgrne milione i onda ih uplati na strani racun pod izgovorom da je drzao firmu, a firme ni cut ni vidjet nidje na papiru? Nijedne transakcije, ulaza, izlaza, pdv-a, protoka roba, faktura itd. Je li to realno da to neko tako pa mogu rec slobodno GLUPO uradi. Al do daske glupo? Samo me interesuju misljenja. Mislite li da covjek dodje do tog stadijuma da misli da ga je nemoguce optuziti ili kako? Nista mi jasno nije.

    clickprint i stampa se

  2. #2
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    vidi ovako,ako je on uplatio te pare na strani racun znaci da je imao firmu,a posto ta firma ne postoji onda on nije uplatio te pare na strani racun koji takodje ne postoji,ali milioni su tu samo se ne vide,jer su na racunu koji je otvoren preko firme koja treba da postoji ali je nema

  3. #3
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Darko007 View Post
    vidi ovako,ako je on uplatio te pare na strani racun znaci da je imao firmu,a posto ta firma ne postoji onda on nije uplatio te pare na strani racun koji takodje ne postoji,ali milioni su tu samo se ne vide,jer su na racunu koji je otvoren preko firme koja treba da postoji ali je nema
    Kristalno jasno,no mi nije jasna poruka persone koja poklanja sva sredstva kojih nema, onom ko ih pronadje za borbu protiv neprijatelja koji su to a mozda i nisu .
    Bolje je svoje jaje no tuđa kokoš.

  4. #4
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikicar View Post
    Kristalno jasno,no mi nije jasna poruka persone koja poklanja sva sredstva kojih nema, onom ko ih pronadje za borbu protiv neprijatelja koji su to a mozda i nisu .
    Nije ti jasno jer ti ipak (uz svo duzno postovanje prema tebi) nijesi filozof...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  5. #5
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne nisam i nekako sam drugacije dozivljavao te mudre ljude koje sam sretao citajuci o njima u nekim knjigama ,ali evo svako vrijeme izgleda iznjedri nove.
    Bolje je svoje jaje no tuđa kokoš.

  6. #6
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Intersantan tekst kad se ukuca ime i prezime na wikipedia kako su se pravile repa
    Ministar finansija Mladjan Dinkić na konferenciji za novinare rekao je da je na sednici Vlade doneta jednoglasna odluka da se od Saveta ministara zatraži da se ta odluka o kupovini vojne opreme stavi van snage i da republičkoj vladi objasni zbog čega nije bila informisana i konsultovana o sklapanju tog posla. "Ovo se nije dogodilo u istoriji javnih finansija Srbije", rekao je Dinkić.

    Odluku o sklapanju štetnog posla, kaže Dinkić, potpisao je predsednik Saveta ministara Svetozar Marović. Ugovor je potpisan na period od 1.januara 2006. godine do kraja 2010. godine, a kako je dobavljač iz Srbije, cenu od 296 miliona evra će platiti Srbija, jer je Ustavnom poveljom regulisano, da dobavljače iz Srbija plaća srpska strana. Dinkić kaže da su svi članovi vlade na današnjoj sednici bili šokirani kada su im predstavljena saznanja budžetske komisije o petogodišnjem aranžmanu sa fabrikom "Mile Dragić": "Naručeno je 69.000 šlemova a naša vojska ima 28.000 ljudi, 60 i nešto hiljada pancira i oko 500 pilotskih jakni, a mi imamo 30 aviona", kaže Dinkić.
    Bolje je svoje jaje no tuđa kokoš.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja napisah da cujem misljenja o eventualnom zakrcenju mozdanih celija po pitanju nedodirljivosti, tolikom zakrcenju da se i najgluplje stvari pocnu radit a vi udariste po politicarima odma. Cudno.

    clickprint i stampa se

  8. #8
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    nedje ranije sam postavio ovaj link...
    http://www.blic.rs/Vesti/Svet/528912...-ali-na-veliko
    a ovdje se pravi frka oko pisljiva 3 miliona... ajde da je te pare uzeo onaj mali sa stranice Stari Liberal, ili Viktorija Badza i ostali poltroni, ali prozivati covjeka, filozofa, bivseg predsjednika zajednicke drzave Srba i Crnogoraca (znaci, on je radio posao koji danas obavljaju Tomo i FIlip, zajedno, znate li kolika je to odgovornost), funkcionera DPSa cetvrt vijeka, oca uspjesnog sportiste, rodjenog primorca koji ima ogormnu imovinu koja mu je ostala od cukundjeda (svi u Budvu znaju da su oni vazda bogati bili, Sveto i kad je nosio dzempere, nosio je samo La costu) stvarno nema smisla... znaci sprdnja...

  9. #9
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Primjecuje li neko da Svetozar Marovic nema veze sa ovim racunom,niti se pominje njegovo ime? Optuzena je njegova supruga,Djordjina.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default



    Dolje je spisak ovlascenih lica. Gdje je i Svetovo ime... Tako da ne dipr
    One Ring to Rule them all...

  11. #11
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Krivicno ce odgovarati samo vlasnik racuna.A ne osobe koje racunom mogu raspolagati.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by e-rotic View Post
    Krivicno ce odgovarati samo vlasnik racuna.A ne osobe koje racunom mogu raspolagati.
    Ti pojma nemas o cemu pricas pod prvo. A pod drugo ovo si rekao:


    Quote Originally Posted by e-rotic View Post
    Primjecuje li neko da Svetozar Marovic nema veze sa ovim racunom,niti se pominje njegovo ime? Optuzena je njegova supruga,Djordjina.
    Mani se prosipanja pameti kad je nemas...
    One Ring to Rule them all...

  13. #13
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Mani se prosipanja pameti kad je nemas...
    Nije problem moja pamet nego ti sve shvatas bukvalno.I prije sam ti rekao da si bukvalista.Nemas "feelinga",nemas "sirine" u razmisljanju.

    Marovicu nece suditi zbog ovih 3,8 miliona jer on nije vlasnik racuna.Bitno je ko je vlasnik racuna,pravno gledano.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pojma ti nemas o pravu kao sto rekoh. Nego lupas i onda "siroko" razmisljas i pravis interpretacije kakve tebi odgovaraju da bi ispao sto manje glup. Mani se ozbiljnih tema, idi na viceve, smaras..
    One Ring to Rule them all...

  15. #15
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    545
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma jos najbolje da je racun Sveto otvorio na svoje ime. Ko zna koliko racuna je otvoreno na slicne nacine. Samo sto verovatno otvaraju racune i na dobre prijatelje i komsije i za to im daju fino mesecno primanje. Gandalfe 100 % si u pravu.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Kako moja žena nema koje milionče a da ja to ne znam... Ili ima a da ja to ne znam....
    😂

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #17
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista od toga.....

  18. #18
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nista od toga

    Svakodnevno slusamo o aferama u svim sverama.
    Par dana se digne prasina i NISTA OD TOGA.
    Ta prasina sve prekriva,mi prelazimo preko te prasine i NISTA OD TOGA.
    Pitanje -Sta ce se desti kada ta prasina bude toliko velika da c mo se polako zaglavljivati u njoj,da necemo moci funkcionisati (a na dobrom smo putu) i ko ce ocistiti tu prasinu koja prijeti da postane elementarna nepogoda.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Milioni zadovoljnih korisnika...
    By djbojan in forum Internet
    Replies: 40
    Last Post: 22-11-06, 17:00
  2. T-com: milioni zadovoljnih korisnika odlaze?
    By Ego_and_his_own in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 03-10-06, 13:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •