Page 6 of 12 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 292

Thread: Brak--Vanbracna zajednica

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Pa dobro uzmimo za pocetak da znam to sto sam zavrsio. Moji roditelji takodje. Dakle imamo iole obrazovanja.
    Sto se tice mog ponasanja kako ovdje na forumu tako i u stvarnom zivotu trudim se maksimalno koliko mogu da nikad nikog ne uvrijedim niti prozivam niti slicno. Ali evo izgleda to pojedincima smeta pa prozivaju na sve strane.
    Sto se tice Seselja mozda on u tvojim ocima izgleda budala, mozda on to sta radi ima sve maksimalno planirano i mozda za to dobija velike pare. Nemojte pogresno da me shvatite da ga pravdam, nikako. Ali nazvati bilo koga budalom je malo previse uzdizanja sa strane toga sto drugoga naziva budalom. Dakle mozda covjek ima zadatak da unosi nemire na ovim prostorima, dobija za to velike pare, mozda mu je to posao koji je prihvatio. Nije sve tako naivno kao sto izgleda, treba malo posmatrati i iz pticje perspektive a ne samo ono sto nam je pred nosom.

    Opet offtopic, zvoncica ce nas pospremiti.
    Off topic ili ne. Prozvan si zbog nazadnog i primitivnog razmisljanja. Tvoja odbrana je da si ti obrazovan(Sto se iskreno po tvojim postovima ne moze vidjeti). Obrazovanjem covjek zraci, dzabe ti je 50 diploma ako ti je mentalni sklop i vaspitanje takvo da si zatucan.

    Svako moze zagrijati stolicu 4 godine i dobiti diplomu. A posebno diplome privatnih fakulteta kojim se ti i jos jedan sampion odavde dicite.

    Bitno je da te ljudi nijesu prepoznali kao obrazovanog mladica vec kao zatucanog vjerskog fanatika. E ako ti to nije dovoljan alarm da nesto sto radis nije kako treba, ne znam sta ce biti.
    Tvoja potreba da propagiras nazdnost i primitivizam u sustoj je suprotnosti od onog sto je obrazovanje. A obrazovanje je poznavanje vise oblasti, izucavanje i prvenstveno siroko znanje.

    Naravno ne ocekujem da razumijes sta sam ti rekao, ali od stotina ljudi koji posjecuju ovaj forum ti i jos jedan ste prepoznati kao najprimitivniji... Ja bih se zabrinuo

    Ali mozda ja grijesim pa kao sto ti kazes za Seselja da on to radi radi para, mozda i ti seve predstavljas u ovom negativnom svijetlu jer imas neke koristi od toga.
    Last edited by Gandalf_White; 06-04-15 at 12:38.
    One Ring to Rule them all...

  2. #127
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Prozvati nekog primitivnim i nazadnim samo zato sto ima drugacija razmisljanja i poglede na svijet u odnosu na vecinu (ovdje na forumu) mislim da i nije neki jak argument. Podsjetio bih te da ujedno nazivas primitivnim i nazadnim na milijarde drugih ljudi. Cak puno vise na globalnom nivou nego sto ima vas uzvisenih intelektualaca. Jer po tebi je svako ko je religiozan nazadan, a slozicemo se na planeti zemlji ima vise religioznih nego vas prosvijetljenih.
    Dakle opet se svodimo na isto, ako pogledas globalno a ne samo lokalno, mozda i uvidis da nisi u pravu nazivati nekog vjerskim fanatikom i zatucanikom samo zato sto ima drugacije razmisljanje od tebe.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  3. #128
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Naravno da je vecina na svijetu nazadna, to je i razlog shto ne zhivimo u blagostanju...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  4. #129
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Da da, to je jos jaci argument. Krivi su svi drugi samo ne ja. Zapitaj se sta si ti licno uradio za bolje sjutra? Kako na lokalnom tako na globalnom nivou. Ako nisi daleko odmakao od toga da sjedis za racunarom i samo kritikujes druge za stanje koje trenutno vlada u svijetu onda nemas pravo optuzivati, ako jesi odmakao od tog stanja i radis nesto pozitivno za drustvo onda ucini i druge takvim a ne siri pesimizam.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  5. #130
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Kad bi se zivot ucio iz knjiga, kako skolskih, fakultetskih, tako i religioznih, odje bi trebalo napravit jedan ausvic za dobrobit ove nam lijepe brdovite zemlje koju posrasmo svojim postojanjem.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #131
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Radim svakodnevno na tome, ne brini... Metode nekim ljudima mozhda nece odgovarati, al za opshte dobro se neko mora zhrtvovati...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  7. #132
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Citam i ne vjerujem sto se pise.
    Ljudi XXI vijek je 2015 (dvije hiljade petnaesta) godina je.
    Pa kaze ne treba zenskom djetetu ostaviti nista pogotovo kad se uda. Ja sam mislio da je ovo misljenje davno umrloo sa dinastijom Petrovic al izgleda da jos i dan danas zivi.
    Pogotovo kad to kazem mlad obrazovan i prije svega uspjesan covjek ima tezinu.

    Evo ja imam tri sestre od cega su dvije udate i normalno je da svu pokretnu i nepokretnu imovinu podijelimo na 4 jednaka dijela. Ne vidim zasto ja kao jedino musko dijete zasluzujem svu imovinu za sebe. Pogotovo zensko dijete koje je udato treba da dobije imovinu i da ima nesto na svoje ime da ne zavisilo od muza .

    A ne nego ce zetovi da mu trose ono sto mu je otac zaradio za zivota.

  8. #133
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Dosta posla sa brisanjem postova i još bih imala.Da sam prava pa da vam podijelim svima kartone.
    Svakog kome ubuduće naidjem na post u kojem se tema uništava vrijedjanjima neću poštedjeti.




    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  9. #134
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Što je to danas bit uspješan mlad-star čovjek??? Buksovci su to objasnili na jedan interesaNtan način, sa onim nepoznatim bićem koje se prilijepi nekome "onamo0" iza i hrani se s "onim" da bi kasnije evoluirao u uspješnog čovjeka
    A tek NAobrazovan??? To su tek nafilovani sa svim i svačim, i što jes i što nije i što razumiju(a malo štošta) i što ne razumiju. Samo je bitno GUTAT sve što ti je ponuđeno , da bi jednog dana mogao da dođeš u poziciju da se nekome prilijepiš kao već gore pomenuti I tako dobijemo jednu uglednu ličnost kojoj će opet neko MORATI da se prilijepi onamo kao što je i on MORAO svojevremeno, i td i td....štancujuću modernu aristokratiju LOL!
    Nego.....đe nestade onaj crnogorski ponos??? Ono što nas je oduvijek odvajalo od svih okolnih naroda. Po čemu smo bili prepoznatljivi! Vjerovatno da je to posljedica one smrtonosne rane koju nam zadadoše kad pobiše svu elitu tadašnju i oteše državu. Pa sad imamo državu ali ništa crnogorskoga više u nju. Sad su došla moderna vremena i moderni Crnogorci evropskih shvatanja LOL!

  10. #135
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bike1 View Post
    Jedini razlog ne ulaska u brak jeste potencijalna podjela imovine supruznika,zato je materijalistima vanbracna zajednica pogodna.Posto zivimo u materijalnom vremenu sve je vise takvih zajednica.Brak ipak obavezuje,a mnogima je najteza obaveza redovno izvrsavanje sexualne bracne duznosti
    Koji si ti bizgov da ti čovjek ni crno na bijelo stavi pred oči nećeš da vidiš. Kažem "nećeš" jer je nemoguće da ne vidiš

    Po ZAKONU Crne Gore je vanbračna zajednica u svakom pogledu izjednačena sa bračnom.



    Porodični zakon Crne Gore

    Član 12
    Zajednica života muškarca i žene koja traje duže (vanbračna zajednica),
    izjednačena je sa bračnom zajednicom u pogledu prava na međusobno izdržavanje i
    drugih imovinsko-pravnih odnosa.




    Isto mu dođe vjenčali se vi ili ne dok god imate svjedoke da duži period dijelite sudbinu


    Da li sam ja opet zalutao pošto se vidim pominje Šešelj i religija
    Last edited by Rakun; 06-04-15 at 21:41.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #136
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rakune,a sta kaze zakon za vanbracnu zajednicu muskaraca? Kakvo je tvoje misljenje o tome?

    Mogu li se dva muskarca vjencati?

  12. #137
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Razumijem ja tebe zašto pitaš, i peškiri se moraju materijalno obezbijediti. Ali u Crnoj Gori još nije pa se sa izabranikom srca i guze svoje zaputi do Slovenije
    Last edited by Rakun; 06-04-15 at 21:48.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #138
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Rakune, čitaš li ti što ja pišem? Nema potrebe za vikom, malo diplomatije i kao što rekoh bez vrijedjanja.



    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #139
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Rakune, čitaš li ti što ja pišem? Nema potrebe za vikom, malo diplomatije i kao što rekoh bez vrijedjanja.



    Послато са GT-I9070
    Ko vrijeđa ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #140
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja tebe.



    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #141
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Auuuuuuuu što se ođe učinje?! Sreću ste imali što vam je Artemis prepodobna brisala postove inače da sam ja svaki post bi bio po infrakšn....nego, imam par primjedbi:


    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    ali ja sigurno da necu dozvoliti da moja imovina koja je trenutno X stotina hiljada eura rasipa po zetovskih familija... pozdravljam vas i svako dobro
    pošto si uvažio moje mišljenje prvi put moram ponovit neke primjedbe po cijenu da ovaj put odreaguješ kao na ostale sagovornike...prvo, nema potrebe da mašeš tvojom imovinom po forumu, pošto je ovdje sve neprovjerivo i nadasve irelevantno...razgovaramo i nema potrebe za lošim emocijama...druga, kolika god da e nečija imovina, dati je svome djetetu ne znači "rasipati je po zetovskih familija" nego znači svome djetetu i njegovim potomcima pomoći da bolje i udobnije žive...pošto nemaš djece još, ja TVRDIM (ne mislim i ne nadam se, nego tvrdim!) da ćeš u potpunosti revidirati svoje stavove ako dobiješ ćerku i da ćeš biti među najbučniima ovdje na nekim budućim temama sa možda nekim novim forumašima i na novim diskusijama, koji će se zalagati da ženska đeca imaju ista prava kao i muška, potpuno očaran svojim ženskim djetetom!
    Zato što znam da će biti ovako, želim ti da imaš ćerku i vjeruj mi da ovo nije "kletva" nego blagoslov!


    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Bracna zajednica je kao korporacija. Manjinski dionicari se ne pitaju mnogo sa upravljanjem. Surovo ali tako stoje stvari.


    Sent from my GSXR1000 @ 299
    Razumjeli smo se i za ono oko "gluposti" eto prosto sam se malo zaštitniki ponijela prema sestrama....ne znam kako ti i bilo ko na ovom forumu doživljava bratsko-sestrinske odnose ali ja sam svjedok i nekih ranijih vremena kad je sestrama brat bio baš zenica oka i "očinji vid"...Što se tiče ovoga citiranoga dijela, možda to tako izgleda, ipak žene nemaju baš tako podredjenu ulogu, čak iako su imale, definitivno se to mijenja....počev od današnjih očeva koji ne haju za produžetak loze muškim potomkom no svoje ćerke prosto gledaju kao svoje naslednice što one realno i jesu...polako će se i ostali prilagoditi, ovi koji žive po tradicijama iz prošlih vjekova lagano nestaju a sa njima će i njihovi običaji
    Meni je jedino žao što porodica polako gubi svoj oblik pa će postati normalno da majka (koja sad ima potporu roditelja i materijalnu i svaku drugu) sama podiže dijete ili kao razvedena majka ili prosto iz vanbračne veze dobila dijete jer neće da zasniva bračni ni nikakvu zajednicu...ali valjda je to tekovina modernoga društva
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #142
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Meni je jedino žao što porodica polako gubi svoj oblik pa će postati normalno da majka (koja sad ima potporu roditelja i materijalnu i svaku drugu) sama podiže dijete ili kao razvedena majka ili prosto iz vanbračne veze dobila dijete jer neće da zasniva bračni ni nikakvu zajednicu...ali valjda je to tekovina modernoga društva
    Mozes li pojasnit malo kako to porodica gubi "svoj oblik"? Ako je zena sa svojim zivotnim saputnikom u (van)bracnoj zajednici, ima dijete sa njim, posle toga se razidju.. na koji nacin ce ona to biti vise "sama" nego ranije sto je bila? Ja bih rekao da su vremenom samo bolji uslovi za samohrane majke, prije je "kopile" bilo da bog sacuva.. a danas, vidis, vanbracna zajednica se zakonski tretira jednako kao bracna.. a podrska roditelja ce uvijek biti uslovljena ljubavlju tih roditelja, a ne zakonom, tako da mu ista rabota. Moze to pojasnjenje?


  18. #143
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Women expect love to be taken care of FOR them. Inherent to MOST women, they minimize their own responsibility in all things. This is commonly known as the Princess Mentality and is a severe character flaw. Just as a woman thinks her orgasm is your responsibility, they think it is your job to maintain her own feelings of love, and relinquish themselves of the collateral damage and/or responsibility of the outcome if you fail to maintain her level of "love" for YOU. Where women fail, is they have a simplistic perception of what love is. They think love is an emotion or a feeling. To them, love is your ability to make them feel good about themselves as they are tormented by cycles of reproductive hormones. It is why you'll hear women say 'you make me feel so good' or you make me love myself or I feel so good when I'm with you, etc etc etc ad nauseum. In part, this is why they covet material things, not unlike a gambling addict is convinced he can win at Roulette and gets a rush from it. To women, acquiring material things (shopping) is part of their nesting tendencies as well as a means to ward off depression. But all too often, they allow things to get out of control and it becomes an addiction.

    To women, receiving material things is an expression of love. To men, providing a home, sustenance, and security is an act of love. Women will exploit this tendency in men to no end. She will never be happy with just a beautiful home and a new car. If you love her, then you are required to maintain her gambling rush addiction with a constant and steady flow of new shiny things. A woman's highest priority in life is to maintain emotional stability. They genuinely believe that emotional chaos in their heads justifies an emergency in the real world. All else be damned.

    Women are the definition of narcissism. It takes a highly evolved woman to overcome and deny her selfish tendencies. And a woman's narcissism is directly proportional to her looks. The "prettier" she thinks she is, the more valuable she thinks she is and hence the more attention and material items she expects. It is the definition of prostitution. They expect payment for physical affection.

    When a man is in love, he loves the woman for who she is as a being. Pure and clean and natural. Men experience a more genuine and spiritual form of love than women which is why he would be happy living in a tent, as long as he can be with her. It is also why physical affection is an expression of true love. Intimacy is not just talking or giving material objects, it is and should be (in part) a physical act purely for the sake of the expression. It is an act of faith toward the spouse. Physical affection is not a reward, it is an act of love. Or should be if your head is screwed on right.

    Men will sacrifice their entire lives for the sake of his mate and children. A woman on the other hand, will abandon and destroy her children's lives without remorse if she thinks someone else is more capable of making her feel better about herself. Again women minimize their responsibility. She will also convince herself that she has been assaulted by her mate if he failed at maintaining her emotional feelings at a certain level.

    The legal system has been manipulated to exploit this character flaw in females and she will predictably use it to rob you of your hard earned wealth as she thinks she is owed it. If you failed in your job to maintain her emotional status, then she thinks she is entitled to your money-creating abilities as payment and a means to once again, make her 'feel' good. Because she never had (and is intrinsically incapable of) true spiritual love for you, she will have zero sympathy when you have to live in your car. A man on the other hand will usually hand over an entire estate willingly, during a divorce. He is capable of this huge sacrifice because he has a higher level of love that withstands the betrayal of divorce and/or infidelity and does not value material things, which is proper. If women had good character, they would leave a marriage only with what they have themselves earned. A genuinely good woman does not think she is entitled to what the man has earned, unless she is a prostitute.

    Women have to be taught virtues. For a man, virtues are self evident and inherent. Things like honesty, courage, loyalty, and dependability are all part of the man's intrinsic code. He is born with it. And you can see this reflected in his friendships. A female's friendships are usually a tumultuous array of lies, gossip, shit-talk, pettiness, and backstabbing. Women covet other women who have more material things than they do but hate them and seek to sabotage them at the same time. It is why a woman will slander her 'best friend' on a regular basis while a man will kill to defend his friend's honor.
    She is only here to annoy herself!

  19. #144
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Do not marry a woman unless you have known her for at least two years. There is no rush. It is a well known medical fact that no human can maintain a personality facade for more than two years. This is the vetting period. Trust but verify. Be absolutely certain your woman is in line with the proper virtues. Prenuptial agreements would not be necessary if women were inherently well adjusted and honorable. Marriage is a business agreement. It is why you sign a legal contract with the state that sanctifies your relationship. True marriage however, is nothing more than a simple declaration. The legal system looks to thwart this by enacting Common Law. TPTB do not want men to have freedom. Men would be too powerful if conspiratorial lawmakers didn't seek to imprison them with common law, marriage contracts, and abusive and corrupt divorce settlements. Marriage is also for the children. If you have no intention of having kids, then there is no earthly reason you should sign a marriage contract. To women, locking you into a marriage contract, is like winning the lottery. If you are a bread winner, it guarantees her money and luxury items for life. She will not have to provide for herself. In return for all the wealth and security, she will reward you with occasional sex. Again it is the definition of prostitution. If a woman were capable of genuine love, then she would have no interest in signing a marriage contract.

    If you catch your GF in a lie, get rid of her. Even one lie is a symptom of horrible character. Because emotional stability is paramount to women, lying is perfectly acceptable. Women seek to protect their image so they will paint pictures in other people's heads in order to maintain the facade of how awesome she thinks she is. It is a rare woman who can devote herself to a truly holistic and organic existence with no fear of what others think of her. If you find a woman like this then you are lucky. The vast majority are imprisoned by societal expectations and will lie as a normal part of their daily habits.
    She is only here to annoy herself!

  20. #145
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    je l moglo ovo duže
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #146
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    moglo je al ovo je sažeto
    She is only here to annoy herself!

  22. #147
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/drustvo/crna-gora/...a-o-primanjima
    Alimentaciju ne plaća dvije trećine očeva: Kazniti dostavljanje lažnih podataka o primanjima

    Komentari (7)A A A

    Skoro dvije trećine očeva u Crnoj Gori ne plaća alimentaciju, a često i prilikom njenog utvrđivanja donese sudu lažne potvrde o primanjima kako bi što manje novca dali djetetu, što predstavlja krivično djelo, kazala je direktorica Sigurne ženske kuće SŽK Ljiljana Raičević.

    ...„Očevi se, nažalost, nerijetko služe i prljavim trikovima, pa prilikom utvrđivanja alimentacije sudu donesu potvrdu da primaju 300 ili 400 eura, a njegova primanja su i po nekoliko hiljada. U tom slučaju mi iz SŽK savjetujemo ženama da ne odustaju u dokazivanju da je iskaz o plati lažan, jer žena ipak najbolje zna kolika su primanja očeva njene djece“, rekla je za Dan Raičevićeva...
    Ne mogu da verujem... Crnogorci ovakvi? Pa po ovoj prici ovdje ne bi niko pomislio nista slicno. Te ne treba miraz, te cudo velJe, te posle tjorak...

    Hvala Lepo

  23. #148
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Ta je vijest puknula u svim medijima prije nekoliko. Crnogorsko cojstvo
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  24. #149
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Steta sto novinari ne izbace podatke koliko Crnogorcina trazi alimentaciju od zene... Cisto da se ne zezamo vise sa ljubavnim bajkama za naivne.

    Hvala Lepo

  25. #150
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    U tom slucaju postenije je traziti usvojitelja nego se brukat' - zenit...

    Hvala Lepo

Page 6 of 12 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. CG Linux zajednica
    By Undead in forum Software
    Replies: 56
    Last Post: 30-04-07, 03:33
  2. vanbracna zajednica
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 74
    Last Post: 07-02-07, 13:37
  3. Poligamna zajednica
    By renaissance in forum Ljubav
    Replies: 92
    Last Post: 23-04-06, 16:34
  4. Nova zajednica
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 15
    Last Post: 25-04-05, 00:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •