Page 10 of 12 FirstFirst ... 6789101112 LastLast
Results 226 to 250 of 292

Thread: Brak--Vanbracna zajednica

  1. #226
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa ima pravo na misljenje niko mu ne brani. To je ka' na poslu "mili sta oćes ali moras raditi kako sef kaze". Starocrnogorska poslovica kaze "vezi konja dje ti gazda kaze pa makar ga i i vuci iźeli

  2. #227
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,041
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Naravno da ne, evo plastičan primjer, muž ima jedno mišljenje žena drugo i on mora da prihvati njeno i da se na usput ukaki na sebe govoreći svima da i on tako misli. Dakle nema pravo na svoje mišljenje, osim ako se ne poklapa sa ženinim, pa da je u pitanju način uzgajanja kišnih glista u Paragvaju.
    vjerovatno je tako naučio kroz život, čim joj dozvoljava. prvo majka pa žena.

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Pa ima pravo na misljenje niko mu ne brani. To je ka' na poslu "mili sta oćes ali moras raditi kako sef kaze". Starocrnogorska poslovica kaze "vezi konja dje ti gazda kaze pa makar ga i i vuci iźeli
    ne može, majka oblikovala, razumieš.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #228
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Naravno da ne, evo plastičan primjer, muž ima jedno mišljenje žena drugo i on mora da prihvati njeno i da se na usput ukaki na sebe govoreći svima da i on tako misli. Dakle nema pravo na svoje mišljenje, osim ako se ne poklapa sa ženinim, pa da je u pitanju način uzgajanja kišnih glista u Paragvaju.
    :lolblue: sad si me slatko nasmijao hahahahahhahah ovo uzgajanje kišnih glisti u Paragvaju me je sad podstaklo da čojeka pitam ima li mišljenje
    Pazi, to je u stvari dobro jer, po staroj crnogorskoj pošalici, muškarac u kući vazda ima potonju riječ "da draga" !
    Inače, realno, to što ti pričaš je samo muška fantazija jer u realnosti vas muške je baš briga i za uzgajanje glisti i za cijene na pijaci, za dječije zezancije i onda vam je super fora da se kao sve žena pita a vi greotice poslušnici puki ...a-ha, how yes no!
    a sa ženom vodite otprilike samo razgovore koje ona započne a koji vas mahom ne zanimaju i sad kao vama nedostaje vaše mišljenje..ada vi ga i nemate o pola stvari jer vas ne zanimaU

    Je li tako Hari?! Što ti misliš o muškome mišljenju????
    Tj. imaš li mišljenje, tj. jesi li pitao ženu kakvo ste mišljenje formirali o muškom mišljenju? :mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #229
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    vjerovatno je tako naučio kroz život, čim joj dozvoljava. prvo majka pa žena.



    ne može, majka oblikovala, razumieš.
    alooo, ja sam žena MAJKA kraljica....molim te ako me razumiEš?!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #230
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,041
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    alooo, ja sam žena MAJKA kraljica....molim te ako me razumiEš?!
    al nisi ovom remarkovom
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #231
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    :lolblue: sad si me slatko nasmijao hahahahahhahah ovo uzgajanje kišnih glisti u Paragvaju me je sad podstaklo da čojeka pitam ima li mišljenje
    Pazi, to je u stvari dobro jer, po staroj crnogorskoj pošalici, muškarac u kući vazda ima potonju riječ "da draga" !
    Inače, realno, to što ti pričaš je samo muška fantazija jer u realnosti vas muške je baš briga i za uzgajanje glisti i za cijene na pijaci, za dječije zezancije i onda vam je super fora da se kao sve žena pita a vi greotice poslušnici puki ...a-ha, how yes no!
    a sa ženom vodite otprilike samo razgovore koje ona započne a koji vas mahom ne zanimaju i sad kao vama nedostaje vaše mišljenje..ada vi ga i nemate o pola stvari jer vas ne zanimaU

    Je li tako Hari?! Što ti misliš o muškome mišljenju????
    Tj. imaš li mišljenje, tj. jesi li pitao ženu kakvo ste mišljenje formirali o muškom mišljenju? :mrgreen:
    Kod mene je sve jednostavno: ja sam u kući car, kralj, sultan, vladar..... a zena samo odredjuje sitnice tj. sta da se cini

  7. #232
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja mog supruga šklepim po tjemenu ponekad...on samo nesto izmrmlja.A to jer ne može leć bez mene,veli ledno mu je u noge...



    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  8. #233
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    :lolblue: sad si me slatko nasmijao hahahahahhahah ovo uzgajanje kišnih glisti u Paragvaju me je sad podstaklo da čojeka pitam ima li mišljenje
    Pazi, to je u stvari dobro jer, po staroj crnogorskoj pošalici, muškarac u kući vazda ima potonju riječ "da draga" !
    Inače, realno, to što ti pričaš je samo muška fantazija jer u realnosti vas muške je baš briga i za uzgajanje glisti i za cijene na pijaci, za dječije zezancije i onda vam je super fora da se kao sve žena pita a vi greotice poslušnici puki ...a-ha, how yes no!
    a sa ženom vodite otprilike samo razgovore koje ona započne a koji vas mahom ne zanimaju i sad kao vama nedostaje vaše mišljenje..ada vi ga i nemate o pola stvari jer vas ne zanimaU
    Naravno da si u pravu od prve do zadnje i slažem se sa tobom , samo što ja nisam na to mislio, i inače nije samo jedan u pitanju nego ih poznajem nekoliko što se ne pitaju sami sa sobom.
    Evo primjer, skratiću da ne davim dosadnom pričom, uglavnom đeca su imala nekakvo takmičenje i treneri poslije proglase pobjednike i podijele svima simbolično medalje, ja i dotični konstatujemo kako je to dobar potez da se sva đeca motivišu da se bave sportom da ne odustanu odma itd.
    Sledeći trening dolazi on sa ženom i oće oči da izvadi treneru kako to da se svima dijele medalje a njegovo dijete je bilo bolje od nekih bla bla bla, ona ga samo gleda da slučajno ne pogriješi kući naučenu lekciju a ja ga sa druge strane gledam kakav je jadov.

    Jesam li sad išta jasniji bio o čemu pričam

  9. #234
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    a to su vec papucari klasicni, beskicmenjaci...


  10. #235
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    to je stvarno vrlo specifičan slučaj....da ne kažem "gadan" i što reče Ovizionizi, beskičmenjak...to je prosto karakter takav...da me ne shvatite pogrešno, ne umanjujem značaj bračnog saputnika ali ni svoj bogomi, ali ne znam što bi trebalo da se desi, da ako mislim jedno, kažem drugačije, jer me muž na to "naćerao" ili nagovorio...dozvoljavam da čovjek može da promijeni mišljenje nakon detljnog sagledavanja situacije (pri tome ne mislim na opisani slučaj, to je NO COMMENT) ali to svakako nije uobičajeno.
    Inače, znam par njih koji svoje grijehe peru tako što ženi povladjuju maksimalno, do te mjere da je ljigavo...valjda, tamte za amte- ona se pravi da ne vidi neke stvari, a on njoj sve hirove ispunjava...kompromis :lolblue: (naravno da se šalim, ovo je katastrofa a ne kompromis i ne znam ko je jadniji, on ili ona)
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #236
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    ...veli ledno mu je u noge...
    nemojte me tupo gledat, al crkoh od smijeha kad pročitah ovaj detalj!!! :lolblue:
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  12. #237
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za slučaj ovoga sa treninga i medaljama, ne bih se ja složio da je u pitanju "beskičmenjak" (mada to naravno ništa ne znači i nije relevantno) već bih rekao da je u pitanju moralna gromada i veličina i pravi primjer čovjeka koji čvrsto stoji na svom mjestu i koji se bori u životu i koji istrajava u svojim ubjeđenjima i vjerovanjima. Treba imati hrabrosti za takvo djelovanje i takav nastup. Ipak preko nekih stvari se ne može preći. Neznamo sad dal je dijete bilo najbolje ili prvo do najboljeg, ali vjerovatno je bilo prvo i trebalo je dobiti medalju.

    Ja to ovako odoka, jer nisam nesto upoznat, ali moguće je da je čovjek u pravu. Postavlja se pitanje, dal je njemu pogrešno prezentovana situacija, znači nije on potencijalno kriv.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  13. #238
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Za slučaj ovoga sa treninga i medaljama, ne bih se ja složio da je u pitanju "beskičmenjak" (mada to naravno ništa ne znači i nije relevantno) već bih rekao da je u pitanju moralna gromada i veličina i pravi primjer čovjeka koji čvrsto stoji na svom mjestu i koji se bori u životu i koji istrajava u svojim ubjeđenjima i vjerovanjima. Treba imati hrabrosti za takvo djelovanje i takav nastup. Ipak preko nekih stvari se ne može preći. Neznamo sad dal je dijete bilo najbolje ili prvo do najboljeg, ali vjerovatno je bilo prvo i trebalo je dobiti medalju.

    Ja to ovako odoka, jer nisam nesto upoznat, ali moguće je da je čovjek u pravu. Postavlja se pitanje, dal je njemu pogrešno prezentovana situacija, znači nije on potencijalno kriv.
    Pod uslovom da me ne pališ nacrtaću

    Trenira 20-toro đece, takmiče se jedan trening, đeca A, B i C zauzmu prva tri mjesta, moje je bilo B njegovo C, treneri im čestitaju, proglase ih pobjednicima i daju im medalje, poslije i ostaloj đeci podijele iste medalje, kao fora za učešće.
    Sledeći trening na nagovor žene se on buni zašto su ta druga đeca dobila iste medalje kao i njegovo dijete.

  14. #239
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da tome nije kriva zena i da je on avetinja od rodjenja

  15. #240
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,041
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    svi mi kapiramo samo on ne
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #241
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Pod uslovom da me ne pališ nacrtaću

    Trenira 20-toro đece, takmiče se jedan trening, đeca A, B i C zauzmu prva tri mjesta, moje je bilo B njegovo C, treneri im čestitaju, proglase ih pobjednicima i daju im medalje, poslije i ostaloj đeci podijele iste medalje, kao fora za učešće.
    Sledeći trening na nagovor žene se on buni zašto su ta druga đeca dobila iste medalje kao i njegovo dijete.
    mislim da te pali
    sorry

    p.s. mislim da je sad bio očekivan komentar na forumu, pa ga glede toga moram dodat: Dobro si ti provuka' da je tvoje dijete bilo drugo :mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #242
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    žena ga je napomenula
    She is only here to annoy herself!

  18. #243
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Evo primjer, skratiću da ne davim dosadnom pričom, uglavnom đeca su imala nekakvo takmičenje i treneri poslije proglase pobjednike i podijele svima simbolično medalje, ja i dotični konstatujemo kako je to dobar potez da se sva đeca motivišu da se bave sportom da ne odustanu odma itd.
    Sledeći trening dolazi on sa ženom i oće oči da izvadi treneru kako to da se svima dijele medalje a njegovo dijete je bilo bolje od nekih bla bla bla, ona ga samo gleda da slučajno ne pogriješi kući naučenu lekciju a ja ga sa druge strane gledam kakav je jadov.
    Pizda od čovjeka. Mada postoji "mala" mogućnost da je na prvom treningu (na kom je on hvalio praksu davanja medalja luzerima) njegovo dijete bilo među gorima, a na drugom treningu među boljima pa mu je bilo krivo što njegovo dijete nije istaknuto iznad ostalih.(svi ljudi su u manjoj ili većoj mjeri licemjeri)

    offtopic
    to za medalje je strašno glupo. Podigneš moral antitalentima koji i onako neće postići ništa u sportu, a demorališeš one koji su talentovani i kojji su se trudili da budu najbolji
    Last edited by Rakun; 19-04-15 at 16:50.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #244
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Rakune, uz dužno poštovanje, ali mislim da u tom početnom nivou treninga to nikako ne može biti demoralisanje djece koja su dobra iz prostog razloga što ni ta djeca koja su pobijedila još nijesu dovoljno dobra za neka zvanična takmičenja.
    Na stranu to što ne mora da znači da je neko tu antitalenat, kao što ne znači ni da je taj koji je pobijedio neki naročiti talenat....ako sam dobro shvatila Remarka...."Trenira 20-toro đece, takmiče se jedan trening,"
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #245
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    mislim da te pali
    sorry

    p.s. mislim da je sad bio očekivan komentar na forumu, pa ga glede toga moram dodat: Dobro si ti provuka' da je tvoje dijete bilo drugo :mrgreen:
    Quote Originally Posted by NSX View Post
    žena ga je napomenula
    NSX objasnio

    Jedva sam je izmolio da ne slikam medalju i objavim haha

  21. #246
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Rakune, uz dužno poštovanje, ali mislim da u tom početnom nivou treninga to nikako ne može biti demoralisanje djece koja su dobra iz prostog razloga što ni ta djeca koja su pobijedila još nijesu dovoljno dobra za neka zvanična takmičenja.
    Na stranu to što ne mora da znači da je neko tu antitalenat, kao što ne znači ni da je taj koji je pobijedio neki naročiti talenat....ako sam dobro shvatila Remarka...."Trenira 20-toro đece, takmiče se jedan trening,"
    U pravu si, interno je takmičenje a kad je pravo nema medalja za sve, samo za moje haha

  22. #247
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ajde sad lijepo priznaj da si ti onaj tata s početka priče :lolblue:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #248
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ajde sad lijepo priznaj da si ti onaj tata s početka priče :lolblue:
    To ne bih prizna pa da mi nokte čupate ka gestapo haha

  24. #249
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Pod uslovom da me ne pališ nacrtaću
    ...
    Sledeći trening na nagovor žene se on buni zašto su ta druga đeca dobila iste medalje kao i njegovo dijete.
    Hvala, skontali smo situaciju od prve lopte, tj. prve tri medalje, raspored je manje više bio nebitan, al dobro je da znamo, svakako.

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ja mislim da tome nije kriva zena i da je on avetinja od rodjenja
    Hari, valjda od vjenčanja ili od početka te van-braćne zajednice? Od tog "događaja" je čovjek počeo da propada i pada u očaj. Sam opisani slučaj je njegov pokušaj da se izvuče iz jada i bijede, al koliko je uspješan, druga je priča. Jel vidiš kako žene znaju, umiju i mogu da utiču na (pravog) muškarca?

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    mislim da te pali
    sorry
    Tinkerbell, zar je toliko očigledno? E pih! Baš sam se potrudio bio oko priče.

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    žena ga je napomenula
    Samo da ne zaboravi, ništa više!

    Quote Originally Posted by remark View Post
    To ne bih prizna pa da mi nokte čupate ka gestapo haha
    Kakav gestapo? Sad ću ti ženu zvat! ha ha ha
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  25. #250
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,880
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Bogami, vi kao da zaboravljate šta žena može da uskrati...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 10 of 12 FirstFirst ... 6789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. CG Linux zajednica
    By Undead in forum Software
    Replies: 56
    Last Post: 30-04-07, 03:33
  2. vanbracna zajednica
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 74
    Last Post: 07-02-07, 13:37
  3. Poligamna zajednica
    By renaissance in forum Ljubav
    Replies: 92
    Last Post: 23-04-06, 16:34
  4. Nova zajednica
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 15
    Last Post: 25-04-05, 00:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •