Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 57

Thread: 2028!

  1. #26
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    @lucke91, cestitke.
    Poenta : Znaci nije kome je receno, vec onome s cijeg broja se javljas.
    Hvala Lepo

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,982
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,338
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Bilo je jednom prije 10 godina.
    Jednostavno, više ni ne znam i kako je počelo. Kad bi se upotrijebile nove riječi, bilo je "gaženje" od poruka i od poziva, kada bi se upotrijebile stare rekli bi da je to bilo nešto nevjerovatno dobro i novo.
    Zaista čovjek da ne povjeruje da se tako kockice složiti mogu.

    Bilo je na mIRC-u pa preko SMS, pa preko razgovora, pa planiranje ko ima koji besplatni za šta... Facebook nije postojao :-)

    Da završim sa Montenigersima,
    ... Što će li se desit' onome
    koji bude preteka'
    dan kada će nešto iz daleka
    otamo dje se zvijezde gnijezde
    fino da se pobrine da nas od sest milijardi
    pet milijardi devesto devedeset osam miliona izgine...

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #28
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U moje vrijeme je bilo zvanje na fiksni i cuveno "Pogodi ko te zove". I onda pogadjas do beskonacnosti. To su bila romanticna vremena.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Inspirisao me g.lucke91... Elem, javlja mi se drug da mi cestita vjencanje, i onako pola u sali pola u zbilji dobaci "e koliko sam se ja trudio, pa cvijece iz bijelog svijeta, pa eto .."... Pitam kakvo cvijece, sta se zeza.. Kad on u acidno deklamovanje kao stize meni cvijece precesto na adresu pa nisam ni konstatovala da je bilo od njega.. I mic po mic, svaki datum, povod, tekstovi u porukama, i stvarno jeste, ali ..Ni na kraj pameti mi nije padao...

    Hvala Lepo

  5. #30
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bike1 View Post
    U moje vrijeme je bilo zvanje na fiksni i cuveno "Pogodi ko te zove". I onda pogadjas do beskonacnosti. To su bila romanticna vremena.
    Sto spomenu fiksni, pa te nazove, pa cuti, a tebi milo. Pa ti roditelji dodju sa posla i odu da odmaraju pa zvoni fiksni pa se stari digne iz kreveta da se javi a ona spusti slusalicu, pa joj sve po spisku stari, pa onda meni. eeee lijepa vremena to bjehu... pih, kako vrijeme prolazi

  6. #31
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Par dana prije nove godine, odem do Lakovića da kupujem nešto, i dok sam čekao red na kasu vidim djevojku sa kojom sam se dosta družio u srednju. Znam da je tad bila jedna od onih djevojaka što se muvaju sa kim stignu. Nije bitno, mi tu nešto u priču, ona mi kaže kako se davno udala i ima dijete. Bla bla, izađemo napolje, tu joj ja kroz priču provučem kako mi se uvijek sviđala i ona mi prizna da je bilo obostrano. Zapričasmo se još malo, i ona mi dade svoj broj - što mi je mnogo bilo čudno, ali eto pomislih da oće da se napravi fina. Posle toga prođe par nedelja i ja se na neku svirku razvalim i ne znam zašto, nazovem nju. Ona dođe do mene i tu zaginusmo jedno 4 sata. U životu se više nisam kajao zbog seksa, pogotovo zato što ti je to bila majka.


  7. #32
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Sto spomenu fiksni, pa te nazove, pa cuti, a tebi milo. Pa ti roditelji dodju sa posla i odu da odmaraju pa zvoni fiksni pa se stari digne iz kreveta da se javi a ona spusti slusalicu, pa joj sve po spisku stari, pa onda meni. eeee lijepa vremena to bjehu... pih, kako vrijeme prolazi
    Moji su prisluskivali ka da im zadnje u zivotu.Kad se uveo bezicni pocinuo sam od toga.A zadnji smo ga nabavili,ili sam ja to umislio.Kompleks sam imao zbog bezicnog.

    Kad ti se svidja djevojka,fino imenik u ruke pa ime oca,ulica. Moras potrefit broj.Kad je zoves a nije kuci,ka da te cekicem neko opali po tjemenu.
    Moji su kuci bili ljubazni kad mene zovu,ali to mi je smetalo.Ne znam zasto.

    Danas je uzas po tom pitanju,sve elektronski.I najveci autsajder moze doci do cure na prost nacin.Danas je mozes impresionirati slikama,autima,novcem....tada toga nije bilo.Nego verbalno sta ucinis-to ti je.

  8. #33
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    Par dana prije nove godine, odem do Lakovića da kupujem nešto, i dok sam čekao red na kasu vidim djevojku sa kojom sam se dosta družio u srednju. Znam da je tad bila jedna od onih djevojaka što se muvaju sa kim stignu. Nije bitno, mi tu nešto u priču, ona mi kaže kako se davno udala i ima dijete. Bla bla, izađemo napolje, tu joj ja kroz priču provučem kako mi se uvijek sviđala i ona mi prizna da je bilo obostrano. Zapričasmo se još malo, i ona mi dade svoj broj - što mi je mnogo bilo čudno, ali eto pomislih da oće da se napravi fina. Posle toga prođe par nedelja i ja se na neku svirku razvalim i ne znam zašto, nazovem nju. Ona dođe do mene i tu zaginusmo jedno 4 sata. U životu se više nisam kajao zbog seksa, pogotovo zato što ti je to bila majka.
    kako me istripova na sekundu hahaahahahahahahahahahahahaha
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  9. #34
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Taj drug sa kojim se dopisivala mi se tad naljutio kad je cuo da sam sa njom, kao oteo mu potencijalnu djevojku, iako se nisu culi 2 godine skoro i nije se vratio iz inostranstva ni danas
    Jel moguće da si skinuo drugu đevojku i još se time hvališ… On je kukavac možda uteka u inostranstvo samo da je zaboravi, da je ne gleda, pati, plače, čitav stan izlijepio njenim slikama, i na svu tu muku drug mu zabije nož u leđa, i sprda se sa njim preko foruma… možda zbog toga neće ni da se vraće nazad…


    Nego, ima jedna forumašica, dopisivao sam se sa njom prije 10ak dana… tačnije, ja sam nju smarao nekim kretenskim porukama, mislila je da se sprdam… ali ovako mi djeluje kao extra cura, jedina sa foruma koju bih želio da upoznam…
    Osim Rakel, i njoj sam slao poruke, ali me ladno iskulirala i srce slomila…


    A sad, vezano baš za temu… jednom sam na ulici sreo najljepđu đevojku na svijet… Ok, to “najljepsa”je već subjektivan osjećaj, ali da pokušam da vam to malo približim- znate kako se radi fotorobot, opisujete osobu i onda neko tu osobu naslika, kompijerski prikaže i sl- e pa, da sam na taj način opisivao idealnu đevojku o kojoj maštam, dobila bi se upravo njena slika… znači, savršenstvo bez mane, iako se mom društvu (seljacima zatucanim, od ukusa operisanim) nimalo nije sviđela… kad sam je video, zinuo sam ka zadnji idiot, samo mi je vilica pala… Naravno, niko nije znao ko je ona, i ja se pomirim sa tim da je možda nikad više neću viđet, iako živimo u ovoj vukojebini…
    Dođem ja kući, otvorim FB, i maltene istog trena nekako mi iskoči njen profil… nijesam mogao da vjerujem u tu slučajnost, nijesmo imali zajedničkih prijatelja, grupa, samo je tek tako iskočila… istog trena znači, prevelika slučajnost, sudbina neka, nemam pojma…
    Par mjeseci sam mislio samo o njoj, đe i kako da je upoznam… Zvučaću jadno i patetično, ali ona je bila prvo na što bih pomislio ujutro nakon što bih se popišao… neću dužiti i dalje se blamirati…
    Djevojku sam nedugo zatim sreo u jednom lokalu, ali zbog društva u kojem sam bio nijesam mogao da joj priđem… Međutim, par dana nakon toga, sasvim slučajno, čekam nešto da završim, kad je ponovo ugledah kako stoji sa nekim drugaricama… Bolio me ***** za drugarice, što i ako se malo izblamiram, nema veze, i ja krenem pravo put nje, sad il nikad, ima da se upoznamo… I scena kao u jeftinim filmovima, fokusirao se ja na nju, taman sam bio na pola puta, kad kao kroz vodu čujem kako me neko doziva po imenu… okrećem se, kad jedan drug kojeg nijesam gledao nekih 100 godina… gledao sam što prije da ga otkačim, lik se možda i naljutio, okrenuo sam se put mjesta đe je stajala, nije je bilo…
    Ništa, bačim se ja na dopisivanje preko FB, tu totalno za***** situaciju, valjda mi to online muvanje nešto ne ide od ruke… na kraju se ispostavilo da đevojka izlazi sa jednim mojim drugom, bolje reći poznanikom, koji je stvarno extra momak, tako da nijesam htio više da navaljujem, (nijesam ja kao Lucke91) a i jednostavno sam se zbog toga ohladio...
    ali desilo mi se nešto što nikad u životu nijesam osjetio, tih nekoliko mjeseci, samo sam na nju mislio, đevojka me totalno izbačila iz kolosjeka, posrala mi se u život, izula iz cipela, a da nikad nijesmo jednu jedinu riječ progovorili…
    Eto…
    Last edited by zvoncica; 02-04-15 at 12:57. Reason: ada napiši riječ normalno pa če forum svoje odradit ne maltretiraj me dobićeš infrakciju!

  10. #35
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Jel moguće da si skinuo drugu đevojku i još se time hvališ… On je kukavac možda uteka u inostranstvo samo da je zaboravi, da je ne gleda, pati, plače, čitav stan izlijepio njenim slikama, i na svu tu muku drug mu zabije nož u leđa, i sprda se sa njim preko foruma… možda zbog toga neće ni da se vraće nazad…

    na kraju se ispostavilo da đevojka izlazi sa jednim mojim drugom, bolje reći poznanikom, koji je stvarno extra momak, tako da nijesam htio više da navaljujem, (nijesam ja kao Lucke91) a i jednostavno sam se zbog toga ohladio...
    trolujes za medalju
    a ovaj mi drug nije ni izlazio sa njom, nije se ni upoznao sa njom i nije je gledao ni cuo 2 godine, tako da mu je nisam preoteo nikako
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #36
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Opet je nekako grdno, ja ne bih ziv tako. Los si cojek dpsovac

  12. #37
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Opet je nekako grdno, ja ne bih ziv tako. Los si cojek dpsovac
    ahahahhahahah kako me palinjaju odje na pravdu boga
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  13. #38
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Stize meni jedan dan poruka : " djido da me ispeglas"...

  14. #39
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Postoji jedna divna cura na ovom forumu koja više neće da se javi. Pozdravljam je ovom prilikom, znam da će pročitati.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  15. #40
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Ima li iko da se upoznao sa partnerom preko ovog foruma, a da je i dalje sa njim/njom u vezi?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  16. #41
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,590
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,590
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Mislim da ima nekoliko forumasha da su u braku, al ne znam jesu li se preko foruma upoznali... Mozhda ne direktno al vrlo vjerovatno preko drushtva sa foruma...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  17. #42
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Meni se desilo da me jedna obrlati na Mirc 2008.. Ubijedio sam sebe da sam zaljubljen, ali me proslo poslije 20 dana ka' i sve sto me brzo prodje. Shvatio sam da je to samo neka zelja za promjenom , avanturom i izlaskom iz svakodnevnice..
    Ali stvarno sam se bio primio ko mali majmun.
    Nekako sam shvatio da to na prvu loptu vazda djeluje vise fizicki nego sto smo mi tu nesto kompatibilni.
    Ima tih ''Nesudjenih'' 5-6, za koje kazem da cemo imati srece u drugom zivotu. U ovom sam vec nasao to sto sam trazio.
    Mislim , smijesna mi je mogucnost da se sad zaljubim. Moze da postoji fizicka privlacnost i neka simpatija, ali ovo da me obori sa nogu ljepotom, sarmom i inteligencijom, a dje...To ne postoji.
    Ova prva kategorija vazda debelo premasi druge dvije.
    Last edited by Sandor Kolar; 02-04-15 at 00:55.

  18. #43
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Montenegro
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Meni se desilo da me jedna obrlati na Mirc 2008.. Ubijedio sam sebe da sam zaljubljen, ali me proslo poslije 20 dana ka' i sve sto me brzo prodje. Shvatio sam da je to samo neka zelja za promjenom , avanturom i izlaskom iz svakodnevnice..
    Ali stvarno sam se bio primio ko mali majmun.
    Nekako sam shvatio da to na prvu loptu vazda djeluje vise fizicki nego sto smo mi tu nesto kompatibilni.
    Ima tih ''Nesudjenih'' 5-6, za koje kazem da cemo imati srece u drugom zivotu. U ovom sam vec nasao to sto sam trazio.
    Mislim , smijesna mi je mogucnost da se sad zaljubim. Moze da postoji fizicka privlacnost i neka simpatija, ali ovo da me obori sa nogu ljepotom, sarmom i inteligencijom, a dje...To ne postoji.
    Ova prva kategorija vazda debelo premasi druge dvije.
    Drugim riječima - nije hardcore umro, samo si se ti ohladio?

  19. #44
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Aaaaa dobra tema

    Da podijelim i moje iskustvo

    Tad je bio popularan onaj chat preko pro montea ne znam ni sam kako se zvao, uglavnom tamo je sva omladina bila koja nije bila na mirc...
    e tad je moj tada dobar drug bio aktivan na taj chat, tamo se dopisivao sa nekom djevojkom i to je trajalo nekih 10-15 dana posle cega su razmijenili brojeve jer je tad moblini net bio skup a poruke dzabe....
    U tom trenutku smo bili na more zajedno ja i taj drug sa nasim trecim drugom koji je forumas ovdje MAR10, i kako covjek nije imao na racun tad kad su razmijenili brojeve dam mu ja moj tel da se dopisuje sa njom i tu noc se oni posvadjaju i prekinu dopisivanje jer je on htio da se uzivo upoznaju a ona nije htjela.

    Prodje od tad dobrih godinu ipo dana i jedno vece sjedimo ja i forumas MAR10 kad stize poruka sto rece Medo "kamen iz kosmosa" koji zivot mijenja, - ``Cao sta radis?``, meni nepoznat broj, tu ti ja pitam ko je, ona se predstavi i sjetih se ko je u pitanju...
    U medjuvremenu taj drug sa kojim se ona dopisivala je otisao u inostranstvo i to joj ja kazem kad je trazila broj jer nema njegov broj a nisu se culi od te noci kad je koristio moj tel i slao joj poruke i ona memorisala pod njegovim imenom moj broj...
    Tu mi udjosmo u neko dopisivanje, dan, dva tri, oteglo se to 2 mjeseca... nakon toga se mi upoznamo uzivo iako smo se prije toga porukama upoznali totalno, cura idealna, pametna, pocenemo da izlazimo, i evo krckamo polako 6-tu godinu izlazenja, zajedno zavrsili fakultete, ona doktorirala, ja magistrirao i pred brakom smo trenutno....

    ne mogu da zamislim zivot bez nje, a sve je krenulo od te jedne slucajne poruke koja je bila pogresan broj... sudbina je htjela da to bude pravi broj....


    P.S. Taj drug sa kojim se dopisivala mi se tad naljutio kad je cuo da sam sa njom, kao oteo mu potencijalnu djevojku, iako se nisu culi 2 godine skoro i nije se vratio iz inostranstva ni danas
    Neces nju ozeniti, te duge veze obicno puknu pred sami brak...

    Quote Originally Posted by karamazov View Post

    A sad, vezano baš za temu… jednom sam na ulici sreo najljepđu đevojku na svijet… Ok, to “najljepsa”je već subjektivan osjećaj, ali da pokušam da vam to malo približim- znate kako se radi fotorobot, opisujete osobu i onda neko tu osobu naslika, kompijerski prikaže i sl- e pa, da sam na taj način opisivao idealnu đevojku o kojoj maštam, dobila bi se upravo njena slika… znači, savršenstvo bez mane, iako se mom društvu (seljacima zatucanim, od ukusa operisanim) nimalo nije sviđela… kad sam je video, zinuo sam ka zadnji idiot, samo mi je vilica pala… Naravno, niko nije znao ko je ona, i ja se pomirim sa tim da je možda nikad više neću viđet, iako živimo u ovoj vukojebini…
    Dođem ja kući, otvorim FB, i maltene istog trena nekako mi iskoči njen profil… nijesam mogao da vjerujem u tu slučajnost, nijesmo imali zajedničkih prijatelja, grupa, samo je tek tako iskočila… istog trena znači, prevelika slučajnost, sudbina neka, nemam pojma…
    Par mjeseci sam mislio samo o njoj, đe i kako da je upoznam… Zvučaću jadno i patetično, ali ona je bila prvo na što bih pomislio ujutro nakon što bih se popišao… neću dužiti i dalje se blamirati…
    Djevojku sam nedugo zatim sreo u jednom lokalu, ali zbog društva u kojem sam bio nijesam mogao da joj priđem… Međutim, par dana nakon toga, sasvim slučajno, čekam nešto da završim, kad je ponovo ugledah kako stoji sa nekim drugaricama… Bolio me kuurac za drugarice, što i ako se malo izblamiram, nema veze, i ja krenem pravo put nje, sad il nikad, ima da se upoznamo… I scena kao u jeftinim filmovima, fokusirao se ja na nju, taman sam bio na pola puta, kad kao kroz vodu čujem kako me neko doziva po imenu… okrećem se, kad jedan drug kojeg nijesam gledao nekih 100 godina… gledao sam što prije da ga otkačim, lik se možda i naljutio, okrenuo sam se put mjesta đe je stajala, nije je bilo…
    Ništa, bačim se ja na dopisivanje preko FB, tu totalno za***** situaciju, valjda mi to online muvanje nešto ne ide od ruke… na kraju se ispostavilo da đevojka izlazi sa jednim mojim drugom, bolje reći poznanikom, koji je stvarno extra momak, tako da nijesam htio više da navaljujem, (nijesam ja kao Lucke91) a i jednostavno sam se zbog toga ohladio...
    ali desilo mi se nešto što nikad u životu nijesam osjetio, tih nekoliko mjeseci, samo sam na nju mislio, đevojka me totalno izbačila iz kolosjeka, posrala mi se u život, izula iz cipela, a da nikad nijesmo jednu jedinu riječ progovorili…
    Eto…
    Nikad vise neces sresti takvu... za to ti je sve kriv univerzum, on ti je namjestao pred oci stalno.

  20. #45
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,764
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,127
    Thanked in
    1,086 Posts

    Default

    kako mi je milo vidjet kako ovaj Shone lijepo, podsticajno djeluje na ove forumaše...da poželiš samoubistvo da izvršiš!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #46
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,521
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    nikad se preko drustvenih mreza i anonimnih sms-ova nisam moga zaljubit. A upoznalo se dosta cura tako.. vecini njih se u tim slucajevima, kako se odje kaze, "poklopile sve kockice", ali sta cu.. kad sam baraba


  22. #47
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,764
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,127
    Thanked in
    1,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Mislim da ima nekoliko forumasha da su u braku, al ne znam jesu li se preko foruma upoznali... Mozhda ne direktno al vrlo vjerovatno preko drushtva sa foruma...

    Sent from Tapatalk
    koliko se sjećam, naš CPU i naša Puppy su se tako smuvali i sad su u srećnom braku
    Sto se teme tiče, ne mora ovo da se odnosi samo na muvanja i eventualne veze....postoji jedan br forumaša koji su mi jako dragi sa kojima se jako rado dopisujem i dok se dopisujemo ne silazi mi osmijeh sa lica jer su po mome sudu duhoviti, simpatični i ok osobe....naravno, ovdje na forumu smo se "upoznali" ne može se reći da se znamo ali eto, recimo neke dozivljavam kao da ih poznajem 100 godina...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #48
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eh kad bi...zalutala poruka...od nekog...kazem ja Kosmosu, i sledeceg trena dobijem na FB...lijepa ti profilna slika...A ne on, Kosmose, ne on...ne taj, ne taj...
    bili su romanticni ti fiksni telefoni, veze su duže trajale, neke stvari napismeno "zvuče" mnogo gore nego što jesu. Sad je sve ogoljeno, a ustvari, potpuno otuđeno.

  24. #49
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ti treba da pises. Ozbiljno.

  25. #50
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,902
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Mislim da ima nekoliko forumasha da su u braku, al ne znam jesu li se preko foruma upoznali... Mozhda ne direktno al vrlo vjerovatno preko drushtva sa foruma...

    Sent from Tapatalk
    jesu i to bas preko foruma nema boljeg para <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. sledece dvaes godina - crna gora 2028...
    By wawy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 27
    Last Post: 02-04-15, 15:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •