Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 57

Thread: 2028!

  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default 2028!

    Je li vam se desilo kad da vas, ko u pjesmi Montenigersa, opali "kamen iz kosmosa" i napravi haos u vašoj do tada mirnoj svakodnevici...

    Npr jednog potpuno običnog jutra śedite u svojoj fotelji, kancelariji ili ispod mosta, dobijete sasvim normalnu poruku od neke nepoznate osobe i krenete sa pričom... Ništa neobično...? Nego šta se dešava ako posle određenog vremena uhvatite sebe da vam ta osoba ispunjava cijeli dan, da u trenutku dok pričate sa njom zanemarujete sve spoljne uticaje, gledate u ekran i stalno ste nasmijani... Možda ste oboje u braku, imate đecu, viđeli ste se nekad u prolazu ili nijeste uopšte, ne znate ništa o njoj/njemu od ranije...

    Je li vam kad "kliknulo" tako iz vedra neba i kako ste se ponašali u toj situaciji...?
    #fakenews

  2. #2
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Samo jednom sam pozeljela da upoznam nekoga koga sam znala preko drustvenih mreza. Stekla sam utisak da je obostrano. Preuzela sam inicijativu i dosla do njegovog broja. Poslala sam poruku: "Guess who?" i dobila odgovor koji me momentalno ohladio:"Nadam se da je Skarlet Johanson", malo smo se dopisivali i ja sam uspjela da ostanem nepoznata. Par godina kasnije, on mi trazi FB da se malo blize upoznamo. Ja nemam FB pa je ostao i on kratkih rukava.

    I jednom, prije nekih 10 godina sam bila malo opsjednuta necijom pojavom na forumu (ne ovom), karakterom koji je gradio. On mi je tad bio ideja za knjigu koju sam tek nedavno zavrsila i zbog koje ste me tolerisali malo vise ovdje i na jos ponekom forumu. Njega nikad nisam pozeljela da upoznam, ali da me je opalio neznanac - jeste.

    Masta mi je malo potrosena pa ne povezujem naslov topica sa sadrzajem, ako neko moze da me prosvijetli?
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  3. #3
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Ja cu samo kratko..

    Jeste meni odje na forum, taman po citav dan je bilo dopisivanje najlaganije moguce
    Sta cojek moze da ucini nego da se prepusti razgovoru, pogotovo jer sam imao utisak da bi uvijek imali o cemu pisati... Koristim ovu priliku da pozdrav brata u Tivat, dobro smo.
    Tu es mon héro!

  4. #4
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ja se sjecam kad sam ja trebao da budem glavna uloga u Raquelinom filmu, no nista, propao projekat... Ili je nasla drugog glumca.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Sasvim slucajno jednog ljeta oko ponoci stize sms tipa "e ajde sad laku noc, umorna sam pa se cujemo sjutra slatko sanjaj"
    I ja sa jednim bratom u zezanciju neku veli koja ti je to, reko nemam pojma ko je aj da vidimo. Obrnem ja nju cisto da vidim ko je i sprda li se neko. Zvoni tri cetri put reko neko od drugova lozi, taman da spustim slusalicu javlja se preslatki zenski glas. Ja reko uvalili nekoj djevojci da me prigaju, kad djevojka kaze izvini greskom sam otkucala broj i ovom momku i meni se u jednu cifru razlikuje broj. Rekoh nema veze ok. I sjutra dan mi salje ona poruku nesto bzv izvini il tako nesto. Ja odgovorih nesto i mi u neku pricu. Jedno 20-30 poruka razmijenismo i pita ona da se upoznamo. Ja nesto skeptican po tom pitanju, i mislim se da je neka zgodna ne bi me zvala mada ko zna moze bit. I tako ja se vidjoh s njom djevojka preslatka, rekoh opet u sebi ma ovo mi je neko podvalio al nema veze idem da se sprdam mali me posao. I izadjem ja s njom svidi mi se cura i konstantno dopisivanje, posle smo bili u vezi par mjeseci. Sasvim slucajno neplanirano se upoznah s njom.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Opasan je let, sa cveta na cvet.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ne vjerujem u slucajnosti...

    Hvala Lepo

  8. #8
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Razmisljam da se posvetim skupljanju Bronxovih postova i skupim kakvu zbirku kratkih prica.Zajebalo bi Vuka Karadzica i Crven ban.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda se ne uklapa u temu ali odje sam upoznao jednu osobu s kojom mislim da bih bio baš dobar prijatelj da smo se upoznali van interneta. Nažalost ta osoba ne piše više i nemam joj kontakt al još je se sjetim kad čujem neke muzike.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Desilo se mozda cak I nekoliko puta samo losi momenti, okolnosti I ostalo je sve u proslosti.
    a za novu 2028 zelim vam svima srece, posao ida vas starost ne boli.
    dva i dva su tri

  11. #11
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,973
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    773
    Thanked in
    335 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    ... Možda ste oboje u braku, imate đecu, viđeli ste se nekad u prolazu ili nijeste uopšte, ne znate ništa o njoj/njemu od ranije...


    desilo desilo , samo treba pazit uptavo na ovo sto si pomenuo ... jer kad ode sve to predaleko onda je kasno za neke druge stvari

    ali sve u svemu, lijepo je kad imas sa nekim da pises i pises a da ti se cini da tome nema kraja , nego da imate price u nedogled, a i da ti ta osoba izmamljuje osmjeh i onaj lijepi osjecaj
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  12. #12
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Kakav je stivi, pravo srce od cojeka
    Tu es mon héro!

  13. #13
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Samo jednom sam pozeljela da upoznam nekoga koga sam znala preko drustvenih mreza. Stekla sam utisak da je obostrano. Preuzela sam inicijativu i dosla do njegovog broja. Poslala sam poruku: "Guess who?" i dobila odgovor koji me momentalno ohladio:"Nadam se da je Skarlet Johanson", malo smo se dopisivali i ja sam uspjela da ostanem nepoznata. Par godina kasnije, on mi trazi FB da se malo blize upoznamo. Ja nemam FB pa je ostao i on kratkih rukava.

    I jednom, prije nekih 10 godina sam bila malo opsjednuta necijom pojavom na forumu (ne ovom), karakterom koji je gradio. On mi je tad bio ideja za knjigu koju sam tek nedavno zavrsila i zbog koje ste me tolerisali malo vise ovdje i na jos ponekom forumu. Njega nikad nisam pozeljela da upoznam, ali da me je opalio neznanac - jeste.

    Masta mi je malo potrosena pa ne povezujem naslov topica sa sadrzajem, ako neko moze da me prosvijetli?
    Pa? Normalna šala, a i vi bi isto voljeli da se javi Kluni, ako ćemo u to ulaziti. Sama si kriva.
    Last edited by Albatros; 01-04-15 at 14:17.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  14. #14
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Ne volim generalizacije. Nisam se nadala nicemu. Zanimalo me dokle moze da se ide pod odredjenim okolnostima. Sto bih ja rekla - probala sam i to. A da je sala bila, ne bih rekla. Cijenila sam iskrenost, sto je dovelo do toga da se kontakt preko drustvenih mreza nije zavrsio nego je i doveo do trazenja mog FB-a. Tako da se ne moze govoriti ni o mojoj krivici. Rekla bih. Sasvim sam mirno to docekala, dakle.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  15. #15
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post

    Npr jednog potpuno običnog jutra śedite u svojoj fotelji, kancelariji ili ispod mosta
    I tako ja sjedjeh jednog sasvim obicnog jutra ispod mosta, volim da izjutra da sjedim ispod mosta. Svez vazduh. mmmmm

  16. #16
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Inače, da... Evo jedan slučaj:

    Javila mi se jedna osoba iz čista mira prije nešto više od dvije godine. Nekad smo se dopisivali preko MSN-a ili slično i ona je samo prestala da se javlja. Uglavnom, krenemo u dopisivanje, koje je bilo prezanimljivo, taman mi je znalo ispuniti dan. To se dopisivanje nastavilo u dužu vezu. Više nijesmo zajedno, ali je bilo jedno sjajno iskustvo.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  17. #17
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    I tako ja sjedjeh jednog sasvim obicnog jutra ispod mosta, volim da izjutra da sjedim ispod mosta. Svez vazduh. mmmmm
    Kad odjednom iskoci zlatna ribica, ja put nje vec smisljam zelje, a ona rece: Sto mi ti ne odgovaras na one poruke, klosaru?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  18. #18
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Đe je Zvončica kad treba, iš sa teme ovo su ozbiljne stvari...
    #fakenews

  19. #19
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Bilo je i obrnutih slucajeva... Da od nepoznatih osoba ja dobijam poruke, ali se sve zavrsavalo nakon mog iskljucivog - Ko je? Nije mi trebao Kluni
    Ljudi se plase mojih dijagnoza, jasno mi je
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa jeste, stvarno ako naleti greskom neki poziv, sms, e-mail, linkedin, fb poruka itd .. sto tu padaju dijagnoze za qqavca pa i slovo da ukuca a kamoli..
    Odma uz opisnu notu.. E pa pogrijesite nekad...

    Hvala Lepo

  21. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Ironija, Majo
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ja ozbiljno.. ne volim ni svoje greske a kamoli tudje...
    Hvala Lepo

  23. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Dakle da potvrdimo...

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ne vjerujem u slucajnosti...

    Hvala Lepo
    Ni ja
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    njen nick je bio divlji_cvit i na mircu i na forumu. Posle 4-5 mjeseci dopisivanja (ja sam tada uveliko guslao dugu vezu), tj ne dopisivanja nego gazenja po cijeli dan i cijelu noc, upoznamo se i pocnemo da izlazimo. Pored moje zene, ona je jedina zenska osoba koju sam volio ono pravo. I jedina zenska osoba prema kojoj sam ispao smrad ali onaj najgori, i to vise puta. Ali jednostavno bila je predobra za mene.

    I dalje cuvam neke njene poruke u inboxu...
    One Ring to Rule them all...

  25. #25
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Aaaaa dobra tema

    Da podijelim i moje iskustvo

    Tad je bio popularan onaj chat preko pro montea ne znam ni sam kako se zvao, uglavnom tamo je sva omladina bila koja nije bila na mirc...
    e tad je moj tada dobar drug bio aktivan na taj chat, tamo se dopisivao sa nekom djevojkom i to je trajalo nekih 10-15 dana posle cega su razmijenili brojeve jer je tad moblini net bio skup a poruke dzabe....
    U tom trenutku smo bili na more zajedno ja i taj drug sa nasim trecim drugom koji je forumas ovdje MAR10, i kako covjek nije imao na racun tad kad su razmijenili brojeve dam mu ja moj tel da se dopisuje sa njom i tu noc se oni posvadjaju i prekinu dopisivanje jer je on htio da se uzivo upoznaju a ona nije htjela.

    Prodje od tad dobrih godinu ipo dana i jedno vece sjedimo ja i forumas MAR10 kad stize poruka sto rece Medo "kamen iz kosmosa" koji zivot mijenja, - ``Cao sta radis?``, meni nepoznat broj, tu ti ja pitam ko je, ona se predstavi i sjetih se ko je u pitanju...
    U medjuvremenu taj drug sa kojim se ona dopisivala je otisao u inostranstvo i to joj ja kazem kad je trazila broj jer nema njegov broj a nisu se culi od te noci kad je koristio moj tel i slao joj poruke i ona memorisala pod njegovim imenom moj broj...
    Tu mi udjosmo u neko dopisivanje, dan, dva tri, oteglo se to 2 mjeseca... nakon toga se mi upoznamo uzivo iako smo se prije toga porukama upoznali totalno, cura idealna, pametna, pocenemo da izlazimo, i evo krckamo polako 6-tu godinu izlazenja, zajedno zavrsili fakultete, ona doktorirala, ja magistrirao i pred brakom smo trenutno....

    ne mogu da zamislim zivot bez nje, a sve je krenulo od te jedne slucajne poruke koja je bila pogresan broj... sudbina je htjela da to bude pravi broj....


    P.S. Taj drug sa kojim se dopisivala mi se tad naljutio kad je cuo da sam sa njom, kao oteo mu potencijalnu djevojku, iako se nisu culi 2 godine skoro i nije se vratio iz inostranstva ni danas
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. sledece dvaes godina - crna gora 2028...
    By wawy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 27
    Last Post: 02-04-15, 16:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •