Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 57 of 57

Thread: 2028!

  1. #51
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Je li vam se desilo kad da vas, ko u pjesmi Montenigersa, opali "kamen iz kosmosa" i napravi haos u vašoj do tada mirnoj svakodnevici...

    Npr jednog potpuno običnog jutra śedite u svojoj fotelji, kancelariji ili ispod mosta, dobijete sasvim normalnu poruku od neke nepoznate osobe i krenete sa pričom... Ništa neobično...? Nego šta se dešava ako posle određenog vremena uhvatite sebe da vam ta osoba ispunjava cijeli dan, da u trenutku dok pričate sa njom zanemarujete sve spoljne uticaje, gledate u ekran i stalno ste nasmijani... Možda ste oboje u braku, imate đecu, viđeli ste se nekad u prolazu ili nijeste uopšte, ne znate ništa o njoj/njemu od ranije...

    Je li vam kad "kliknulo" tako iz vedra neba i kako ste se ponašali u toj situaciji...?

    Ne :grumpycat:

  2. #52
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Je li vam se desilo kad da vas, ko u pjesmi Montenigersa, opali "kamen iz kosmosa" i napravi haos u vašoj do tada mirnoj svakodnevici...

    Npr jednog potpuno običnog jutra śedite u svojoj fotelji, kancelariji ili ispod mosta, dobijete sasvim normalnu poruku od neke nepoznate osobe i krenete sa pričom... Ništa neobično...? Nego šta se dešava ako posle određenog vremena uhvatite sebe da vam ta osoba ispunjava cijeli dan, da u trenutku dok pričate sa njom zanemarujete sve spoljne uticaje, gledate u ekran i stalno ste nasmijani... Možda ste oboje u braku, imate đecu, viđeli ste se nekad u prolazu ili nijeste uopšte, ne znate ništa o njoj/njemu od ranije...

    Je li vam kad "kliknulo" tako iz vedra neba i kako ste se ponašali u toj situaciji...?
    ...

    A-a.

  3. #53
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Viđeh ovu temu preko telefona ali mi je bilo muka pisat'. Sad mi se otvorio pisak jer je komp tu.

    Sjedim ja u bifeu sa drugom i jedemo sendvič, kad ide put nas jedna zanosna djevojka. Pozdravi nas i sjede prekoputa. Ja i drug se pogledasmo i dovoljan je pogled bio da skapiramo da ćemo da se sprdamo. Uglavnom, ona je promoterka NEČEGA, da ne dužim sad...
    Djevojka je bila tako opuštena sa nama, kao da nas zna 100 godina, čovjek bi pomislio da nije iz Podgorice.. Ona nama priča o tom programu (kao da nas interesuje ) a ja sve upadam sa ličnim pitanjima, upoznavanjem, totalno kuliranje onog o čemu priča. Vidim ja da njoj to uopšte ne smeta i tu je ostalo samo na upoznavanju.

    Drugi susret: Izlazim ja sa faxa da uzmem malo vazduha i kako šetam tuda, vidim jednu djevojku na stepenicama i mahinalno bacih pogled. Spušta ona naočare, gleda me i ne progovara ništa. Ja se čudim koji kurrac me ova gleda, kad se sjetih djevojke od juče (uzašno slabo pamtim face, kako me to nervira. Sa kim jednom pričam može se slobodno pozdravit što ću mu/joj ja upamtit facu, bez ako nije baš upečatljiva).
    Priđoh ja, i tu u priču s njom TRI SATA. Osjetili nismo kako je brzo prošlo jer je bilo zanimljivo. Uglavnom tu sam se pretvorio u šalabacača, djevojka se non stop smijala, ja je provocirao pitanjima, opipavao puls... Kaže mi da ima momka, ozbiljna veza (hahahaha). Ja odmah okrenuh na zajebanciju, kako osjećam da to nije ništa ozbiljno i da će brzo da raskinu. A djevojke što su bile pored nas se ubačaju iz čista mira (nisam ni znao da slušaju koliko sam se zanio) i kažu njoj da tu nema sreće, još ako je posesivan, hahahaha. Staju na moju stranu. 80% mojih šala je bila na to da smo ja i ona pravi par, ne znam kako bih drugačije to opisao, a ona NIJEDNOM nije rekla "odjebi druže, imam momka ne možeš tako da pričaš sa mnom". A očekivao sam pošto je ozbiljna veza u pitanju (a što je najjače i jeste jer sam provjerio na fejs). Jedna od fora koja mi je ostala u sjećanju je kad mi je rekla da se razmišlja da stavi pirsing na usta, ja rekoh: nemoj iskasapićeš me kad se budemo ljubili. Ona tu puče od smijeha, bi joj milo... TU SAM VIDIO DA ONA HOĆE ali joj savjest ne da pošto ima momka. Dobro..prođe i taj dan, osta samo na tome.

    Treći susret: Srijećemo se opet u bifeu i rukom joj pokazujem da dođe do moga stola. Dolazi ona. Opet tu priča, sjajno se kapiramo, dijelimo mišljenje oko svega, nikad nije dosadno kao sa drugim djevojkama kojima moraš da izvlačih riječi iz usta... Po prvi put u životu sam osjetio da je to djevojka mojih snova. Imao sam dosta veza ali nijednu djevojku nisam volio, nijedna me nije očarala kao ova... Kaže meni ona kako neće više biti na ovom faxu jer su je prebacili na drugo mjesto. Rekoh, kako ćeš ti sad bez mene?
    Tražih joj broj telefona da se vidimo a ona se premišlja: "A nee znaaaaaam imam mooomka". Rekoh, nema tu ne znaš, ili hoćeš ili nećeš? (A sve to s ozbiljnim pogledom, trepnuo nisam ) Dade mi ona tu broj, cimnuh je i memorisa mi broj. Rekoh joj da ću je zvat'.

    Nakon dan ili dva ja je zovem a ONA MI SE NE JAVLJA. Ja nikog ne molim i nisam je od tad ni zvao ni poslao poruku, ništa. Nije ni ona meni. Znači, siguran sam da joj se sviđam i da joj je extra bilo sa mnom, ne bi mi bzv dala br. kad ima momka. Možda je grize savjest. Ne znam...

    Dao bih domali prst koliko sam siguran da bi mi se javila (preko telefona, konkretno, a ne ono javljanje na ulici) SAMO DA SE OPET SRETNEMO u grad, bilo đe... Pih, šteta jer sam prema njoj osjetio nešto što prema drugima nisam nikad.
    Last edited by Tripleta; 06-04-15 at 18:36.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #54
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    ovo se meni dešava zadnja 2 mjeseca. još se nismo upoznali, ali svakako u septembar planiramo svadbu pa se imamo kad upoznat. evo ljeto pred nama.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. #55
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ovo se meni dešava zadnja 2 mjeseca. još se nismo upoznali, ali svakako u septembar planiramo svadbu pa se imamo kad upoznat. evo ljeto pred nama.
    Hahahhahahahahhahahahha , da nece svadba bit na more kad se bude ljetovalo :P u malom gradicu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  6. #56
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Srećno bilo u obje familije... Oli zvat forumaše na svadbu...
    #fakenews

  7. #57
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Hahahhahahahahhahahahha , da nece svadba bit na more kad se bude ljetovalo :P u malom gradicu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    naravno! sve pored mora i svega za jesti i piti

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Srećno bilo u obje familije... Oli zvat forumaše na svadbu...
    nego? no te pare da se štede, što bi rekao stivi, na vrijeme vam je javljeno
    nothing comes from violence and nothing ever could

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. sledece dvaes godina - crna gora 2028...
    By wawy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 27
    Last Post: 02-04-15, 15:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •