Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 43

Thread: časovi iz domaćinstva

  1. #1
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default časovi iz domaćinstva

    Znam da je šovinistički napraviti ono na "ženskom kutku" ali ...

    Pošto živim sam i dosta toga mi baš i ne ide od ruke pade mi na pamet ideja da napravim topic sa pitanjima iz domaćinstva


    Od (za mene) velikih problema poput određivanje koliko praška za veš da stavim u mašinu kada stavim robu na pranje.
    Do "sitnijih" tipa kako da zagrijem mlijeko za kakao, a da mi se ne uhvati za džezvu

    Preporuke za prašak za pranje veša,
    preporuke za omekšivač,
    preporuke za sredstvo za održavanje namještaja od kože,
    preporuke za sredstvo za čišćenje namještaja od bijele kože,
    sredstvo za održavanje pločastog namještaja (regala, polica od univera i medijapana)
    itd...
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Evo da ne budemo sovinisti i kao neko ko je dugo zivio sam prvu preporuku da ti dam - kupi mikrotalasnu

    Posto zivis sam kontam da ne spremas svaki dan rucak i veceru nego da skuvas i da ti traje po 2 dana. Da ne bi morao da podgrijavas na sporetu i rizikujes da ti zagori itd. samo ubacis u mikrotalasnu i to jeto. Mlijeko za kakao isto grijes u mikrotalasnoj, instant kokice, topli sendvici itd.


    Sto se tice praska za pranje, u zavisnosti od toga sta peres uzmes onaj dozer. http://www.novosti.rs/upload/images/.../zp-prasak.jpg i za svakodnevno pranje sarene robe uspes pola ili malo vise od pola. Za bijeli ves i otkuvavanje uspes cijelu.

    Privatno koristim Ariel, a u poslu Persil jer je dosta jeftiniji. Oba su se praska pokazala odlicno. Uz to dodas jedan chep omeksivaca (Lenor(plavi ili zuti), ornel(ljubicasti)) i to ti je to. Ako ti se cini da masina ne pere kako treba ili cisto preventivno svako 2-3 mjeseca, uzmi jednu kutijicu Calgon-a za ciscenje kamenca i pusti masinu sa jednom krpom ili peskirom unutra da odradi dugo pranje, to ce produziti zivotni vijek masini i bolje ce ti prati.

    Za plocaste povrsine uzmes "magicnu" krpu i bilo koje sredstvo za ciscenje drveta, ja recimo korstim pronto http://mojsupermarket.me/images/item...era_811091.jpg . Svi su manje vise isti i rade posao. Za kuhinju uzmes neki dobar odmascivac tipa smac, njega mozes koristiti i u kupatilu, kad cistis kadu ili lavabo i za cesme, sijaju se posle kao nove.

    Kako vise nemam koznu garnituru zaboravio sam proizvodjace krema. Bitno ti je da je kad radis generalno spremanje namazes tom kremom, i ona dobije sjaj i tako se cuva. S' vremena na vrijeme uzmi fairy ili sampon i nekom finom krpom (magicnom) i mlakom vodom ocistis i osusis suvom krpom posle.


    Ne znam kako se snalazis u kuhinji, ja licno kad sam poceo da zivim sam nijesam znao ni sendvic da spremim I onda sam uz telefonske razgovore sa majkom i babom, sa receptima na netu i pomocu nekog starog kuvara (knjige) postao maestro

    Pocnes lagano, isprzis jaja na oko, pa onda napravis najobicniji omlet, pa posle toga neki skandinavski omlet ili nesto bolje. Pa onda krenes sa najobicnijom sniclom i stignes do nekog odreska. Nije bitno koliko mislis da si smotan ili da nijesi dobar u kuhinji, sve se moze kad se hoce.
    One Ring to Rule them all...

  3. #3
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za ciscenje wc solje, soda bikarbona i bijelo sirce, ostaviti da djeluje i izribati sa onon cetkom(jer sredstva za ciscenje kao na reklame bez ribanja nemoze).

    Sirce se moze koristit i kao omeksivac za ves. Ja ga koristim za skoro sve. Prirodno sredstvo koje dezinfikuje bez stetnih hemikalija.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  4. #4
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Isto, za ciscenje ves masine, kad se "zamasti" od svih tih prasaka i omeksivaca, turi (e ne znam sad koliko kesica, 2?) limuntusa. Kao rukom odneseno!

    I am so post-rock I shit sad birds.


  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post

    Sirce se moze koristit i kao omeksivac za ves. Ja ga koristim za skoro sve. Prirodno sredstvo koje dezinfikuje bez stetnih hemikalija.
    E i moja zena ga stavlja u sve i cisti sa njim, hocu da poludim od mirisa Ali da radi posao, radi. Tipa bijeli ves umjesto izbjeljivaca uspe se 1dl sirceta. Izbjeli bolje nego litar izbjeljivaca. A da ne kazem da su izbjeljivaci u krv skupi

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Isto, za ciscenje ves masine, kad se "zamasti" od svih tih prasaka i omeksivaca, turi (e ne znam sad koliko kesica, 2?) limuntusa. Kao rukom odneseno!

    Ovo cu sad da probam
    One Ring to Rule them all...

  6. #6
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Od (za mene) velikih problema poput određivanje koliko praška za veš da stavim u mašinu kada stavim robu na pranje.
    Do "sitnijih" tipa kako da zagrijem mlijeko za kakao, a da mi se ne uhvati za džezvu

    Preporuke za prašak za pranje veša - persil - meni extra pere, nije najjeftiniji, ali kad kupuješ, jeftinije ti je da kupiš 8-10kg nego 2-3.
    preporuke za omekšivač - koristila sam lenor plavi 2l, ali ga više nema u prodaji u tom pakovanju nego manje od litar i po za istu cijenu. pređoh na ornel plavi koji ima intezivniji miris.
    preporuke za sredstvo za održavanje namještaja od kože - na forumu je neko prodavao hemel za kožu i za kožu


    arf grill skida sve masnoće, samo koristi rukavice kad čistiš sa njim.

    još se nisam probudila pa se čujemo kasnije
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #7
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    imate u Voli onu veliku kesu od pola kg ili kg sode bikarbone i ne postoji bolje sredstvo za izbijeljivanje ili za čišćenje kamenca iz mašina za pranje veša i sudja.
    Sipaš nekoliko kašika sode i 2 dl alkohočnog sirćeta i programiraš na kuvanje i mašina kao suza čista i miriše na svježinu!
    U svaku mašinu bijeloga veša staviti kašiku sode sa deteržentom a u stolnjake i krpe čak i dvije i ne brini ima da ti pobijele kao snijeg!

    Što se tiče količine praška, mjera ti je najobičnija čaša od jogurta, operi je kad popiješ jogurt i osuši pa pola čaše za punu mašinu veša u boji a skroz punu za punu mašinu bijeloga veša.

    Mikrotalasna je takodje sjajan savjet i za brzo podgijavanje hrane, odmrzavanje, kuvanje, pravljenje tople čokolade...
    Ako ti je bilo što što piješ hladno iz frižidera, sok, mlijeko, voda, samo 10 sekundi u mikro i eto ti kao sa česme, ako hoćeš da ugriješ sarmu, pasulj, paprikaš, punj.papriku, pire, ćuftu, staviš u malu vatrostalnu, pokriješ poklopcem (ovo je bitno da ti ne prska i prlja mikrotalasnu, sve treba pokrivati) i grijes onoliko minuta koliko ti odgovara, ja volim vrelo pa ja najmanje 4 minuta grijem...mozeš i u duboki tanjir ali je bitno da pokriješ drugim tanjirom...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #8
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Kada sam pominjao količinu praška za veš nisam bio dovoljno precizan.
    Naime, od kako sam se osamostalio perem veš Arielom i sve je bilo savršeno dok nisu počeli da proizvode koncentrisani , sva je prilika da ga stavljam previše jer mi i pored toga što stavim čep Lenora(plavog ili ljubičastog) gardaroba poslije pranja praktično smrdi.
    Kupovao bih one Arijel kesice ali je problem to što uglavnom perem po 3 kg veša, a one su pravljene za 5-6kg.Jednom sam probao Persil za obojeni veš i isprala mi se sva boja

    Što se WC šolje tiče probao sam sa sredstvom koje mi je desetine njih preporučilo - Domestos, peri deri četkom ali kamenac ne ide.
    Jednom sam testa radi posuo čisti amonijak, u kupatilo se dva dana nije moglo ući od smrada ali je šolja blistala da se moglo jesti sa nje. Rekli su mi da tako štetim wc šolju jer joj uništavam glatki sloj pa više nisam.

    Takođe mi je i veoma bitno kako čistiti plastičnu kadu (ne znam kako se zove materijal ali meni liči na plastiku) jer su mi rekli da ne smije sredstvima kojima se peru starije kade

    Što se tiče pranja parketa savjetovali su me da koristim onu dronjavu metlu, a ne onu široku kojoj je namjena pranje parketa i laminata, dronjava mi ostavlja mnogo vode

    Mikrotalasnu nisam kupio jer se malo plašim zračenja i što mi djeluje ružno, jer koji sam moj kupovao ugradnu tehniku ako ću stavljati mikrotalasnu na pult, a kupiću je u svakom slučaju
    PS.
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Privatno koristim Ariel, a u poslu Persil jer je dosta jeftiniji.
    Znači za goste ono najjeftinije ! Sram te bilo ugostitelju
    Last edited by Rakun; 22-03-15 at 17:39.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Kada sam pominjao količinu praška za veš nisam bio dovoljno precizan.
    Naime, od kako sam se osamostalio perem veš Arielom i sve je bilo savršeno dok nisu počeli da proizvode koncentrisani , sva je prilika da ga stavljam previše jer mi i pored toga što stavim čep Lenora(plavog ili ljubičastog) gardaroba poslije pranja praktično smrdi. Kupovao bih one Arijel kesice ali je problem to što uglavnom perem po 3 kg veša, a one su pravljene za 5-6kg



    PS.

    Znači za goste ono najjeftinije ! Sram te bilo ugostitelju

    Obavezno ocisti masinu sa ovim calgonom i sodom bikarbonom. Jer nekada zna da se natalozi pa da uopste ne prima deterdzent ili da ga ne pere kao sto treba. Meni se ovo desilo, htio sam da izludim. Na pranje od sat vremena posteljine mi izadju bez mirisa, jadno oprane.

    Znaci ocisti sa limuntosom ovo sto je Rotfl rekao, probah danas i skroz mi je ocistilo dovod praska, i onda bikarbonom i kalgonom pusti da odradi otkuvavanje.


    P.S.

    To se zove preduzetnistvo, kidaju se troskovi. 2kg Ariela - 4eur ; 8kg Persila - 9eur. Za sezonu potrosim oko 150kg praska
    One Ring to Rule them all...

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Kada sam pominjao količinu praška za veš nisam bio dovoljno precizan.
    Naime, od kako sam se osamostalio perem veš Arielom i sve je bilo savršeno dok nisu počeli da proizvode koncentrisani , sva je prilika da ga stavljam previše jer mi i pored toga što stavim čep Lenora(plavog ili ljubičastog) gardaroba poslije pranja praktično smrdi. Kupovao bih one Arijel kesice ali je problem to što uglavnom perem po 3 kg veša, a one su pravljene za 5-6kg.Jednom sam probao Persil za obojeni veš i isprala mi se sva boja
    Što se WC šolje tiče probao sam sa sredstvom koje mi je desetine njih preporučilo - Domestos, peri deri četkom ali kamenac ne ide.
    Jednom sam testa radi posuo čisti amonijak, u kupatilo se dva dana nije moglo ući od smrada ali je šolja blistala da se moglo jesti sa nje. Rekli su mi da tako štetim wc šolju jer joj uništavam glatki sloj pa više nisam.
    Takođe mi je i veoma bitno kako čistiti plastičnu kadu (ne znam kako se zove materijal ali meni liči na plastiku)
    Što se tiče pranja parketa savjetovali su me da koristim onu dronjavu metlu, a ne onu široku kojoj je namjena pranje parketa i laminata, dronjava mi ostavlja mnogo vode


    PS.

    Znači za goste ono najjeftinije ! Sram te bilo ugostitelju
    evo ovako....oko veša koji po tebi smrdi jer je previše praška upotrijebljeno, smatram da on ne bi ogao da smrdi?! Mogao bi samo da ti je crkao grijač na mašini (imala sam sličan problem zato i pričam) pa da ti se več neko vrijeme ne otkuvava...udji u kupatilo u ssred pranja, pipni staklo, ako nije vrelo da ne možeš ruku držat onda zovi majstora...Veš od mnogo praška može pod rukom da bude klizav jer nije dobro ispran, može da bude ukočen, takodje jer nije dobro ispran i najvjerovatnije, ako dobro pratim tvoje pisanje na forumu, negdje si u Srbiji, tamo je voda mnogo mekša nego ovdje a to znači da ti i inače treba mnogo manje praška nego što bi ti ovdje trebalo...Isprobaj sve ovo što sam ti savjetovala i najbitnije operi mašinu sodom i sirćetom, nećeš pogriješiti.

    A za wc šolju: imaš gel:



    ima više vrsta ali ovaj DIVNO miriše, baš ovaj DESCALER GEL i pazi da ti ruku ne takne jer ti je izgore, sipaj po unutrašnjosti wc šolje, pa onda četkom samo rasporedi, zeleno je i polaviće ti čim dodje u dodir s vodom, pa ostavi neka djeluje petnaestak minuta, koliko god nećeš pogriješiti i posle samo pusti vodu šolja je unutra bijela kao snijeg i jako čista!

    Za tup baterije i česme da ti sijaju kao iz prodavnice imaš AJAX



    Samo naprskaš i ostavip desetak minut i posle samo isperes česma sija kao ogledalo!

    Za ovo pranje kade po mome iskustvu sve je dobro, samo nadji neku dobru magičnu i kupi ili neki CIF ili AJAX (ja koristim AJX i Mr Proper ili tako nešto) mada ti je onaj naš domaći VIM odličan, sve skine samo ispereš i bijelo kao snijeg Eto takoN
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ovo za kadu, zvoncica je u pravu. Uzmes praskasti vim i sundjer ali okrenes onaj crni dio sundjera. Istrljas i nema muke
    One Ring to Rule them all...

  12. #12
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Moj prvi ulazak u "Ženski kutak" počinjem sa pitanjem kako oprat nešto. U duši sa Balkan boy
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ne foliraj da je prvi put, već si ti potajno ulazio i čitao :mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #14
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Provalila si me, vidio sa topic pod nazivom "Noktići" ali me je bilo blam da pitam koja bi mi nijansa odgovarala
    Last edited by Rakun; 22-03-15 at 23:08.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #15
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    za kožnu garnituru i kožne novčanike ja koristim ovo:



    Za kupatilo, za kamenac je odličan plavi Smac. Ne mogu mu sliku naći.
    Mlijeko nikad ne grijem u dzezvu, jer od kafe se odsta osteti emajl pa onda se lijepi. Uzmi ovakav Metalac lončić (ja ih imam 4 komada jer svaki dan pijem kakao haha):


  16. #16
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Provalila si me, vidio sa topic pod nazivom "Noktići" ali me je bilo blam da pitam koja bi mi nijansa odgovarala
    :lolblue: ima na ženskom kutku mnogo interesantnih tema, čoče, nijesu samo noktići no ponešto i za vas muške...recimo, mužki kutak u ženskom kutku, ili muškarci pitaju žene odgovaraju i suprotno, žene pitaju momci odgovaraju...e moj Rakune, odje je ekipa no ti to nećeš da shvatiš
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #17
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Neka zvončice, ne otkrivaj tajne ovog kutka širokim narodnim masama... :mrgreen:

    Na temu: Šta može bit da roba posle pranja ima prejak miris, skoro da smrdi koliko je jak, iako je stavljeno optimalno i praška i omekšivača... Miris vuče kao na neko sredstvo za čišćenje, ne na omekšivač... Može li bit da se ne osuši dovoljno...?
    Last edited by MeDo_JE; 23-03-15 at 20:11.
    #fakenews

  18. #18
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    bogami, zvončice, niko nikog više ništa ne pita
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #19
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Imamo sve odgovore...
    #fakenews

  20. #20
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    eto - 1 tema
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Neka zvončice, ne otkrivaj tajne ovog kutka širokim narodnim masama... :mrgreen:

    Na temu: Šta može bit da roba posle pranja ima prejak miris, skoro da smrdi koliko je jak, iako je stavljeno optimalno i praška i omekšivača... Miris vuče kao na neko sredstvo za čišćenje, ne na omekšivač... Može li bit da se ne osuši dovoljno...?
    ako sušiš u mašni za sušenje, može biti da se ne osuši dobro....onda zna da ostane taj miris koji zapravo nije miomiris nego suprotno...ako sušiš vani, onda malo manje deterdženta probaj
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #22
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Ja ću ti Medo reći što je, vjerovatno mašina za pramnje i sušenje u jednom. Ja sam dva puta sušila u njoj i ne podnosim taj miris. Radija sam čekati lijepo vrijeme nego u sušilicu.

  23. #23
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    A za wc šolju: imaš gel:



    ima više vrsta ali ovaj DIVNO miriše, baš ovaj DESCALER GEL i pazi da ti ruku ne takne jer ti je izgore, sipaj po unutrašnjosti wc šolje, pa onda četkom samo rasporedi, zeleno je i polaviće ti čim dodje u dodir s vodom, pa ostavi neka djeluje petnaestak minuta, koliko god nećeš pogriješiti i posle samo pusti vodu šolja je unutra bijela kao snijeg i jako čista!
    Hvala ti ka' sestri. Očekivao sam drljanje četkom, a ovo djeluje kao one montirane reklame
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #24
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    i miriše odlično Kupila sam i neki drugi prije mjesec dana, nešto mountain fresh ili tako nekako ali sam se pokajala ovaj je mnogo bolji em što mnogo ljepše miriše, em što odično izbijeli kamenac...imam i još jednu "tajnu" sipaj malo WC NET-a i malo vode u onaj plastični držač za Wc četku, ima da ti bude čista i mirišljava uvijek
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #25
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Kakvu "metlu" koristiti za parket ? Onu sa dredovima ili onu široku ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: časovi za osnovce
    By anajrim in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 14-02-12, 08:53
  2. Tehnika za domaćinstva
    By hercules in forum Sve i svašta
    Replies: 13
    Last Post: 18-11-11, 10:41
  3. I: Časovi matematike
    By eldin02 in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 15-09-10, 00:04
  4. Asovi
    By Delfina in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 09-05-06, 19:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •