Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 29 of 29

Thread: Predlog za kupovinu

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    17,992
    Thanks Thanks Given 
    702
    Thanks Thanks Received 
    1,886
    Thanked in
    944 Posts

    Default

    ovako.... planirao sam da kupim neki skuter do 50kubika.... sobzirom da nisam do sada imao nikakav motor, a iskustva sa voznjom istih imam malo, napisacu neko svoje misljenje, pa bih volio da mi neko ko ima iskustva da svoj komentar...

    motor od 50 kubika me interesuje jer nisam planirao da sa motorom idem bilo dje van grada, nemam u planu ni da polazem za A kategoriju, a u prilog im ide i registracija jednom u 5 godina...
    kad sam odlkucio da trgujem nesto, mislio sam da uzemem nesto jeftino cijenom izmedju 300-400€, ali koliko sam mogo da zakljucim to bi bila kupovina necega to bi odmah islo na servis, i pitanje je koliko bi na kraju stvarno kostao....
    pa sam mislio da se pruzim malo vise, makar do nekih 600€ ali onda i u toj klasi ispada da kupujem manje vise motorcice koji sustari 10tak godina i u glavnom sve kinezi.... a onda sam vidio da karal prodaje nove skutere, pa da imaju model piccolo za 700e od kojeg sam odustao jer je bukvalno piccolo a onda sam vidio model Cobra, koji je 899€... i sad zadnjih para dana razmisljam..kupiti ili ne....

    da li ko ima iskustva sa ovim skuterima??? sa servisom???

  2. #27
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    U motore se ne razumijem mnogo, od skoro sam vlasnik jednog, ali od 125 kubika. Iako je za grada, mislim da ti je taj od 50 kubika malo... iz vise razloga. Kad se uhodas, taj od 50ccm ce ti biti malo, tako uzmi od pocetka 125, kao ja. Nije nista strasno, iako sam ja mislio da jeste.
    Mislim da je za grad 125 kubika pravo, potrosnja je smijesna, 2l, sto se servisa tice ne znam, jos mu nisam radio, uskoro cu. Registracija je za ovog mog bila oko 70ak eura, jednom godisnje.
    Nemoj da te buni sto je japanac, i moj je japanac, KYMCO. Sa njim sam zadovoljan. Nisam ja sad neki bajker, treba mi za od tacke A do tacke B. Ali potrosnja je SMIJESNA.
    Nemam ni ja polozeno za A, ali moracu, samo dok se nakanim, i moram malo da izvjezbam osmicu i cunjeve, iako mi se sad cini nemoguce ali kako se vozim i kako prolaze dani sve je lakse.
    Jer sad da odem da polozim, padam. Znam ga ja voziti, ali ne zadovoljavam kriterijume koji oni traze. Rekoh, nisam bajker. Ali nauci se to vremenom. Pa vecina koji voze motore, su guslali i vozili bez polozene kategorije pa onda dosli na polaganje, pogotovo ovi sto ga kroz grad voze.
    Last edited by Dusan.; 04-07-15 at 11:49.

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    17,992
    Thanks Thanks Given 
    702
    Thanks Thanks Received 
    1,886
    Thanked in
    944 Posts

    Default

    slazem se sa tobom...ali ja sam vec odlucio da to bude 50kubika...pa mozda jednog dana nesto jace a znajuci sebe to ce biti vjerovatno brzo...

    uglavnom prije par dana sa kupio kymco super 9...2008g...jos mu nije skinuta blokada tako da me to ceka ali skutercic ide bas lijepo i ocuvan je odlicno... bez blokade bi trebalo da dodje do 70 bez puno problema bez bilo kakvih modifikacija...

  4. #29
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lijep motorcic. Sad sam googlao.

    Imam jedno pitanje... oko pranja motora? Mogu li da ga polivam i prskam vodom ili moram da vodim racuna strogo dje voda smije a dje ne smije da dospije? Sta je sa bravom od paljenja i sa onim satovima za kilometrazu i brzinu i slicno? Gledao sam one velike copere i one CBR... kako ih peru pistoljima u praonu, ali za ove ne znam, nisam siguran.

    Molim savjet...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Vaucer za kupovinu
    By bokig in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 31-03-13, 20:11
  2. savjet za kupovinu!!
    By dekille in forum Hardware
    Replies: 0
    Last Post: 15-09-09, 11:11
  3. Savjet za kupovinu TV-a
    By Balsa in forum Hardware
    Replies: 6
    Last Post: 20-10-08, 19:30
  4. pomoc za kupovinu!!pls...
    By splanjo in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 10-08-08, 20:12
  5. Kad krenemo u ''kupovinu''
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 21
    Last Post: 10-03-05, 23:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •