ovako.... planirao sam da kupim neki skuter do 50kubika.... sobzirom da nisam do sada imao nikakav motor, a iskustva sa voznjom istih imam malo, napisacu neko svoje misljenje, pa bih volio da mi neko ko ima iskustva da svoj komentar...

motor od 50 kubika me interesuje jer nisam planirao da sa motorom idem bilo dje van grada, nemam u planu ni da polazem za A kategoriju, a u prilog im ide i registracija jednom u 5 godina...
kad sam odlkucio da trgujem nesto, mislio sam da uzemem nesto jeftino cijenom izmedju 300-400€, ali koliko sam mogo da zakljucim to bi bila kupovina necega to bi odmah islo na servis, i pitanje je koliko bi na kraju stvarno kostao....
pa sam mislio da se pruzim malo vise, makar do nekih 600€ ali onda i u toj klasi ispada da kupujem manje vise motorcice koji sustari 10tak godina i u glavnom sve kinezi.... a onda sam vidio da karal prodaje nove skutere, pa da imaju model piccolo za 700e od kojeg sam odustao jer je bukvalno piccolo a onda sam vidio model Cobra, koji je 899€... i sad zadnjih para dana razmisljam..kupiti ili ne....

da li ko ima iskustva sa ovim skuterima??? sa servisom???