Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 133

Thread: Raspad Demokratskog fronta

  1. #101
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Kakav crni Demos
    Ovdje se iz aviona vidi da se pravi nova koalicija Lekic-Rakcevic-Becic, gradjanske orijentacije sa maximalnim rezultatom 15%
    Cetnici ce biti tu nedje, a SNP ce imat 5-6% Ostali glasovi ce se rasut ili ce glasat Bosnjake i Albance .
    SDPS ce imat savrsenu sansu da osvoji 60+% mandata.
    Danilovic umjesto da radi ono sto voli i najbolje zna: srbuje i cetnikuje sada ce morati da izigrava tolerantnog evropskog politicara dok .mu svo vrijeme status poslanika i redovna plata vise o koncu. Samo budala mozhe da odbaci disciplinovano cetnicko biracko tijelo sa veoma razmazenim gradjanski opredijeljenim biracima
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    samo sekund...

    Lekic - Rakcevic - Becic zajedno 15% ?

    Podsjeticu te da je Pozitivna prvi put kad je izasla imala 9%. Ako izadju samostalno na sledece parlamentarne nece preci cenzus
    A isto tako cu te podsjetiti da je Lekic kao "nezavisni kandidat" uzeo 155 000 glasova. Na predsjednickim izborima se glasalo za licnost, nema veze sto je cijela opozicija stala iza njega.

    A slazem se da SNP ne moze preci 5%, sta mislis dje ce 6% od proslih parlamentarnih ?

    DF je imao skoro 30% znaci neka se prepolove to je jos 15% (a ici ce dosta dolje, jer je sve manje hardcore srba a PzP nema 2000 glasaca samostalno). Znaci sa ovim stalnim opozicionim tijelom, bez ulaska u DPS-ove glasace ili apstinente ova koalicija lagano ima 30% samo od HC opozicionara. A to sve znaju i ovi iz buduce koalicije i sad je jedini problem, kako naci partnere koji nijesu DPS-ovi sateliti kako bi se oformila vlast.

    Vidjecemo sta ce se desiti na kongresu SDP-a, ukoliko ovo DPS-ovo krilo pobijedi, dolazi do cijepanja SDP-a i dio funkcionera ce definitivno preci na stranu URA-e
    One Ring to Rule them all...

  3. #103
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    SDPS ce imat savrsenu sansu da osvoji 60+% mandata.
    Danilovic umjesto da radi ono sto voli i najbolje zna: srbuje i cetnikuje sada ce morati da izigrava tolerantnog evropskog politicara dok .mu svo vrijeme status poslanika i redovna plata vise o koncu. Samo budala mozhe da odbaci disciplinovano cetnicko biracko tijelo sa veoma razmazenim gradjanski opredijeljenim biracima
    Znam da odavno ne zivis u domovini, ali u Crnoj Gori se sve manje dijelimo na cetnike i partizane.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  4. #104
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Danilovic umjesto da radi ono sto voli i najbolje zna: srbuje i cetnikuje sada ce morati da izigrava tolerantnog evropskog politicara dok .mu svo vrijeme status poslanika i redovna plata vise o koncu. Samo budala mozhe da odbaci disciplinovano cetnicko biracko tijelo sa veoma razmazenim gradjanski opredijeljenim biracima
    Vidio da je pošlo za rukom njegovom gazdi u Beogradu pa da i on proba
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #105
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Goran Danilovic, lukavost za Oskara. Preveslace vas sve ka i dosad. Kolika je to sposobnost, na kraju ce pocet sam protiv sebe da radi, razboljece se od bipolarnog poremecaja.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #106
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Gandalfe pokazujes elementarno ne poznavanje brojki .
    Opozicija je 2012 osvojila jedva preko 40%
    DF 22 SNP 11 PCG 8
    Ovoga puta ce biti vise rasipanja glasova pa ocekujem bash laganu pobjedu SDPSa
    Presjednicki izbori nijesu relevantni sto su pokazali PG izbori
    Molim Lucketa da potvrdi moje brojke

  7. #107
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,412
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Molim Lucketa da potvrdi moje brojke
    Nema procjena trenutno kad su u pitanju partije koje se pominju iz vise razloga:
    -tek su formirane, nemaju ni jasnu strukturu niti bilo kakav parametar za procjene
    -neke jos nisu ni formirane kao lekicev demos nego je to tek u zacetku, a becic nije ni formirao partiju...
    -nema potrebe za procjenama u ovom trenutku jer prosto izbora nece biti najmanje sljedecih skoro pa godinu dana....

    naravno da rezultati predsjednickih izbora nemaju nikakve veze sa ovim i ne mogu se uzet` za realan parametar... to je kao da mijesate babe i zabe... odje kad bi doslo do ovih koalicija koje je gandalf naveo oni ne bi mogli preskocit 15-20%, i njegova predvidjanja veze sa mozgom nemaju... druga stvar je sto ce biti mnogo prosipanja glasova na sve strane sto se tice opozicionog birackog tijela, zatim bice povecan procenat glasaca koji ne izlaze na izbore a i bice znacajan broj partija koji nece preci cenzus i po automatizmu to najvise koristi DPS-u...

    saberi i oduzmi, gore dolje, DPS sa svojim tradicionalnim koalicionim partnerima uzima oko 55-60% mandata...

    naravno, kao i uvijek, konkretne precizne informacije cu imati kad se bude znao datum izbora kao i liste partija i koalicija koje ucestvuju
    svakako nece to uskoro biti....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #108
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Lucke,
    ti i Besic
    nema treceg.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  9. #109
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mi jasno zasto ljudi glasaju za 50 eura?! Zasto ne povecaju zahtjeve?Ne primjer jedna petoclana porodica da ispostavi zahtjev za uplatu od 2000 eura.To je po meni ok novac.Uzmi ili ostavi.

    Kad se glavarima zatresu gace isplatili bi sav novac oko 18h,to garantujem.Ima vlast para.
    Last edited by bike1; 30-03-15 at 23:56.

  10. #110
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,412
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Lucke,
    ti i Besic
    nema treceg.
    samo sto besic radi kroz principe teorije, ja radim na osnovima iskustva prakse ovo moje nije pogrijesilo evo 25 godina
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #111
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    E ja bih platila 50e da neko popunjava glasacku "ponjavu" koju gledam danima da ispunim za federalne i kantonalne izbore ali zalud, ja cu natenane u korist drzave i naroda....a vas u cg placaju da popunite u njihov licni interes... nevjerovatno...
    Hvala Lepo

  12. #112
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    E ja bih platila 50e da neko popunjava glasacku "ponjavu" koju gledam danima da ispunim za federalne i kantonalne izbore ali zalud, ja cu natenane u korist drzave i naroda....a vas u cg placaju da popunite u njihov licni interes... nevjerovatno...
    Hvala Lepo
    Nemoj mi reci da Francuzi ne bi glasali neku partiju za nadoknadu od 10 000 eura.Kao odbili bi,a glasali bi za dobro Francuske. Aha

    Meni je prihvatljivo da neko glasa za novac,ali shvatiti ne mogu da to rade za 100 eura ili paket hrane.Neshvatljivo niska cijena biraca.Mene kad je lokalni aktivista preko jednog covjeka ponudio,zavrcelo mu se u glavu od cijene koju sam mu rekao.Nije pristao.

  13. #113
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nemam pojma za francuze, ali Svajcarci glasaju odgovorno prema sadasnjosti i buducnosti sa postovanjem prema proslosti... Samo u interes drzave i naroda.. Svoj glas cijene jer su odgovorni za buducnost Svajcarske...Zato su na nivou kome jesu..ne prodaju svoju buducnost za 50e ili 10 000...svejedno...
    Hvala Lepo

  14. #114
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Cijena naravno zavisi od ponude i potraznje. Cisti neoliberalizam u izbornom procesu

    SDPS je na konju, a sredinom 2012 izgledalo je da im se blizi kraj.

    A onda je, kao Michael Jordan svojevremeno, usao Milas u igru i potpuno preokrenuo stvari.
    Trenutno samo postize zicere ispod kosa sa povremenim zakucavanjima.
    Ostatak tima je potpuno nebitan kad imas takvog igracha koji protivniku moze zabit kad god i kako god zeli.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Gandalfe pokazujes elementarno ne poznavanje brojki .
    Opozicija je 2012 osvojila jedva preko 40%
    DF 22 SNP 11 PCG 8
    Ovoga puta ce biti vise rasipanja glasova pa ocekujem bash laganu pobjedu SDPSa
    Presjednicki izbori nijesu relevantni sto su pokazali PG izbori
    Molim Lucketa da potvrdi moje brojke

    Ja sam permutovao i dodao DF-u 6% koje nijesu imali. Ali svejedno je opozicija imala 45% racunajuci partije koje nijesu prosle cenzus. Kako je moje poznavanje brojki izgleda lose, tako je i tvoje poznavanje gramatike, pa se nepoznavanje pise zajedno.

    Zoves luckea da ti pomogne koji je provjereni DPS-ov Bot i posao mu je da kaze da ce DPS pobijediti bezuslovno i apsolutno. Kao sto kaze za svake izbore.

    Zaboravljate i ti i lucke da je u CG preko 35% apsitnenata. Da su se sprske nacionalisticke partije istrijebile, i da je u opoziciji sad iskljucivo gradjanska opcija, sa vecinom ljudi koji su neokaljani. Ulaskom u samo 5% apstinenata izbori se okrecu na glavu.

    Ako predsjednicki izbori nijesu mjerilo. Hajde onda da se osvrnemo na predsjednicke izbore, gdje DPS skoro nigdje nije mogao uzeti vlast sam, vec je tu bio SDP ili BS ili HGI ili vec ko da se formira vlast. A na to da dodamo sve izborne kradje, za kojih ima dokaza, snimaka, spisaka, vidjecemo da je DPS slabiji nego ikada.

    Tesko je prognozirati, ali ukoliko opozicija ne dozvoli da se raspisu izbori ove godine, mislim da je to to...
    One Ring to Rule them all...

  16. #116
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    HahahaHahaha
    Opet ti cuveni apstinenti od kojih je 2/3 ili otislo preko grane ili je umrlo/bolesno
    Presipa se iz supljega u prazno a nikako da se cupne od DPSa koji glas.
    Sta vise, uglavnom se gube glasovi i prelaze kod Milasa

    15% Cetnici
    15% Cakijevi Zarovi i Aleksini Gradjani
    5% Snupijevci
    8% Bosnjani i Albancerosi
    45% Devastaciona Partija Socijalista
    12% se dijeli po Dontovoj formuli
    Zivi bili pa vidjeli

  17. #117
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    podsjetio me g. bike1 da obavim svoju gradjansku duznost i smijem se jer je u "ponudi" vise stotina kandidata, pa dok pogledam biografije nekih koje ne znam iha.. ali u posebnoj "svescici"od 30tak stranica ima nesto sto je jako zanimljivo za balkance.. Lepo pise - kaznene mjere po zakonu iz 1937. godine...
    Frode elettorale

    1. Chiunque contraffŕ, altera, fa sparire o distrugge un catalogo elettorale,
    chiunque, senza diritto, partecipa ad una elezione o ad una votazione ovvero firma una domanda di referendum o d'iniziativa,
    chiunque altera il risultato di una elezione, di una votazione, di una raccolta di firme per l'esercizio del referendum o dell'iniziativa, in modo particolare aggiungendo, cambiando, omettendo o cancellando schede elettorali o firme mediante inesatta numerazione od inveritiera registrazione del risultato nel processo verbale,
    č punito con una pena detentiva sino a tre anni o con una pena pecuniaria.
    2.1 Se il colpevole ha agito in qualitŕ ufficiale, la pena č una pena detentiva sino a tre anni o una pena pecuniaria non inferiore a 30 aliquote giornaliere. Con la pena detentiva puň essere cumulata una pena pecuniaria.





    Incetta di voti
    Chiunque raccoglie, riempie o modifica sistematicamente schede per un'elezione o votazione ovvero distribuisce schede siffatte č punito con la multa.



    I gledam balkanci na svim listama...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 31-03-15 at 11:11.

  18. #118
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,412
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    ove izbore broj apstinenata ce biti veci nego ikad... to provjereno znam... za sve ostale precizne info po pitanju procenata po partiji ili koaliciji cu imati par mjeseci pred izbore, da ne ponavljam prosle poruke, a svi znate da sam tacan u procenat uvijek... a dps ce pjeske uzet 55-60% mandata sa svojim partnerima... moze ovaj pricat da sam bot za pare itd do sjutra, ali vi znate da nikad ne grijesim
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  19. #119
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    zato ja pred svake izbore kazem - glasajte svi za DPS.. Samo za DPS.. 100%.. i vidjece se rezultat ...
    No... ko mene cuje
    Vi ste totalno isprojektovani, izmrcvareni decenijama, i po "folderu" vam otkucavaju sve da bi im vi izigravali scensku foliranciju kao pitali ste se nesto..
    Dok ne katarzirate do minimum +80% za DPS vi ste samo marionete za ispunjavanje "demokratskih" uslova za priznanje "multistranackog" politickog sistema kojeg nema - iluzija.. Do tog vrhunca i bez ove 25-godisnje politicke vijagre sto vam nutkaju za iscrplljivanje...
    p.s. Da ima mozga u opoziciji svi bi iz revolta pozvali da se glasa samo DPS.. Ali, sebicnost, umisljenost...
    To je jedini nacin da se smijeni DPS, jer ni matematicki bojkot ne bi mogao uspjeti.. ..
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 31-03-15 at 13:44.

  20. #120
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    a svi znate da sam tacan u procenat uvijek... aali vi znate da nikad ne grijesim
    Lucke,jel ti kalkulises procente,ovo sto nikad ne grijesis,ili samo prenosis informacije

  21. #121
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,412
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    http://portalanalitika.me/clanak/183...i-neutemeljene
    MEDOJEVIĆ: Junkerove izjave netačne i neutemeljene
    Ako ste se ikad zapitali zasto ova raspala opozicija nije mogla da smijeni ovu vlast i zasto je nikad nece ni smijenit` evo ovo komentarisanje Medoja jedne izjave visokog predstavnika EU ce vam pomoci u tome da zakljucite zasto nikad ova opozicija nece smijeniti vlast i zasto to velike sile nikad nece dozvoliti.... procitajte cijeli tekst na datom linku... mada ja vjerujem da Meda ni kuci vise ne shvataju ozbiljno...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  22. #122
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Prije nego što napišeš budalaštine, paspitaj se malo okolo, nije ti DPS cijeli svijet. Sa tim likom se sprda čitava Evropa, on je predmet sprdnje, nešto kao kod nas Vujanović, bitan - a nebitan...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  23. #123
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,412
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Prije nego što napišeš budalaštine, paspitaj se malo okolo, nije ti DPS cijeli svijet. Sa tim likom se sprda čitava Evropa, on je predmet sprdnje, nešto kao kod nas Vujanović, bitan - a nebitan...
    Junker je najmanje bitan, ja rekoh procitajte cijelu izjavu, on ne napada licno Junera, vec prica o EU i EK...
    ove izjave su kao nebitne i samo u vezi junkera ? :
    Ovakve izjave i ocjene čelnika EK ohrabruju antievropske, nedemokratske i korumpirane režime
    Ove izjave pokazuju da je susjedska politika EK pokazala svoju nefikasnost i nemoć
    EU ubrzano urušava svoj kredibilitet i pokazuje svoju slabost
    Očigledno da je i EU, a posebno njena susjedska politika i politika proširenja, odavno zrela za temeljne reforme. EU na Balkanu, jednostavno. nije ostvarila svoje ciljeve
    covjek napada jasno i direktno EU.... junker je nebitan.... eto zasto nikad ova raspala opozicija nece smijenit vlast....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  24. #124
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    Zoves luckea da ti pomogne koji je provjereni DPS-ov Bot i posao mu je da kaze da ce DPS pobijediti bezuslovno i apsolutno. Kao sto kaze za svake izbore.
    Problem je shto se na svakim izborima upravo to i desi. Moja prognoza za ove sljedece je da ce DPS izaci samostalno i imati na izborima apsolutnu vecinu bez SDPa, zajedno sa Boshnjacima i mozhda Albancima. Za opoziciju je nezahvalno prognozirati jer josh ne znamo ko ce sa kime u koalicije od ovih novih partija.
    Ridin' on the black train

  25. #125
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Мислим да ће ДФ ускоро и формално заузети став против ЕУ и НАТО.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Holbruk: Raspad SCG
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 16-04-15, 16:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •