Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 55 of 55

Thread: Kritikuj/pohvali moderatora

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Iako neki od moderatora redovno objasnjavaju zasto je neko banovan ili nije, ja nijesam zastupnik te politike. Onaj koji je banovan i onaj koji je banovao su vrlo dobro upoznati sa razlozima za ban. Na zalost ovo nije demokratija pa da se u sitna crevca vrse forenzicke provjere. Ovo je forum gdje mi pokusavamo da uvedemo red u odnose izmedju ljudi koji ne zele da imaju civilizovanu konstruktuvnu pricu. Nekome mozda prodje poneki put ali vjerujte mi na kraju svi oni koji rade protiv dobrih odnosa na ovom forumu budu banovani.

    Zato vas moli da se bavite konstruktivnim dijalogom a ne provokacijama. I odmah da vam kazem da cemo prestati sa objasnjavanjem zasto radimo to sto radimo. Imamo pravilnik i njega se pridrzavamo. Koga god primijetimo da ga se ne pridrzava cemo ljudski da upozorimo. Nakon toga cemo da mu zabranimo pristup ovom forumu. Jer ,kako sam napisao vise puta, pristup ovom forumu nije nicije pravo. Samo nasa dobra volja da budete gosti u nasoj kuci. Ja cu se u vasoj kuci i na vasem sajtu uvijek do besmislenosti pridrzavati vasih pravila. I ako vec moram to ovako da kazem moracete i vi da se pridrzavate nasih pravila. Jer ta pravila nijesu tu zbog licnog komoditeta ovog Staff-a nego zbog prijatnog osjecaja ljudi koji ovdje pisu, citaju i na kraju zele da provedu lijepe trenutke.

    Ne shvatam zasto poneki osjecaju potrebeu da unistavaju prijatan osjecaj ljudima koji posjecuju ovaj forum?
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  2. #52
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Ne shvatam zasto poneki osjecaju potrebeu da unistavaju prijatan osjecaj ljudima koji posjecuju ovaj forum?
    Potpuno se slazem sa ovom tezom.

    Zvoncice, da li mozes da odgovoris na ovo pitanje, jer mislim da indirektno I tebe proziva nas dobri, pametni, posteni, sexipilni, dobrodusni, plemeniti, intelektualno superiorni, atletski gradjeni, duhoviti, tolerantni i saosjecajni administrator
    Vecina ljudi je zla

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Bonja, hvala na komplimentima. Zvoncica ce vec naci nacina da iskomunicira sve sto joj treba. Za to imamo naravno svoj dio foruma.
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  4. #54
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A necemo te fore s Malim kabinetom, nego odje pred narodom - hic Rodos, hic salta!
    Vecina ljudi je zla

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Dakle raspisujemo oglas za moderatora za sport......izvinjavam se Fudbal....izvinjavam se nekoga da se postavi izmedju ovih xperata iz Madrida i Barselone.....prije nego ugasimo fudbal

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [SPORT] Kritikuj/Pohvali Moderatora
    By Makaveli in forum Ostali sportovi
    Replies: 259
    Last Post: 10-12-19, 09:07
  2. Kritikuj/Pohvali Moderatora
    By DIDI in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 102
    Last Post: 29-10-10, 11:48
  3. Top 10 moderatora
    By nihil in forum Sve i svašta
    Replies: 70
    Last Post: 25-01-07, 04:36
  4. za moderatora
    By Perovic in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 02-07-04, 18:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •