Page 1 of 22 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 526

Thread: Hard Rock Caffe & HRC

  1. #1
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Evo uzivo par fotkica


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Inace ne vidjeh da ima prostora za svirke ,ima da bude prava Mek atmosfera.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne podnosim velike kafice koje lice na hale.Po pitanju kafica sam old school.....mali kafic sa 3 lozhe/stola.

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Daš 100 evara za teretanu, a za hamburger koji poslije pojedeš evar i po?


    Ne ide, brate. Mora bar 7, inače ode ИМАГЕ.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dizajner View Post
    Ne podnosim velike kafice koje lice na hale.Po pitanju kafica sam old school.....mali kafic sa 3 lozhe/stola.
    Upravo si opisao Dzadu u Blok dje bi mogao da se uvucem 5 dana i noći da ne izlazim


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ovo je ambijent za nešto što se zove hard rock, više je za borring new-age ambiental cafe

  7. #7
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam dobio informaciju od budućeg radnika da će hamburger da bude između 7e i 9e. Suveniri će da budu "mnogo skupi" (jer valjda je hamburger jeftin ). Plate su im crnogorske. A opravdanje za cijene im je legendarno. Kažu da mušterija plaća za iskustvo i za doživljaj. Oni su bili svuda po Crnoj Gori i utvrdili su da im je konkurencija nikakva jer niko nije ljubazan kao oni. Sve bi to bilo lijepo da nisam dobio i informaciju da ne može da se sjedi duže od 1h ili 1h i 20 minuta ako ne naručiš još nešto da "resetuješ" vrijeme koje imaš da provedeš u njihovom lokalu. Ne znam gdje ti ljudi misle da su došli. Sa kakvim gostoprimstvom i ljubaznošću se hvale kad im se poslovni plan svodi na odiranje crnogorskog življa na svakih sat vremena? Možda doživljaj upravo i jeste u tome da budeš istjeran iz lokala iz navedenog razloga, jer mislim da se to još nikome u CG nije dogodilo. Jedna od najneljubaznijih stvari koje možeš da uradiš u Crnoj Gori je da istjeraš gosta. To je doživljaj koji ne mora da se doživi više puta. I jednom bi bilo sasvim dovoljno.
    Last edited by Capitalist; 03-02-15 at 21:56.
    I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poznavajuci mentalitet naseg naroda vidim da ce Hard Rock raditi dobro i potuci konkurenciju.Ljudi su ocito dobro izanalizirali trziste i nas mentalitet.Nas narod najvise voli papreno platiti za neku uslugu ili robu.Sto kupca vise oderes on vise cijeni tvoju robu ili uslugu.

    Ako 2 mini brancina u vecini nasih restorana mogu biti 15-ak i vise eura,moze onda i hamburger 8 eura.Sto da ne?

  9. #9
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,088
    Thanks Thanks Given 
    968
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Tacno bih im dao 7-9e za hamburger, evo nesto od jednog "hotela" sa primorja koji je 15m od plaze.

    Burger kosta svega 3e.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Upravo je otvoren novi .... (kafic, restoran, butik)

    Meni se sve ovo svidja, kad budem posa tamo barem cu liciti na covjeka i znacu da sam izasao nedje...

    Naravno i ljubaznost ima svoju cijenu, nesto sa cime se ovdje ljudi ne mogu pofalit...

    Koliko para, toliko muzike.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #11
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nexus4, dje je taj hotel dje si ovo pojeo? Izgleda mnogo dobro.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Capitalist View Post
    Sve bi to bilo lijepo da nisam dobio i informaciju da ne može da se sjedi duže od 1h ili 1h i 20 minuta ako ne naručiš još nešto da "resetuješ" vrijeme koje imaš da provedeš u njihovom lokalu. Ne znam gdje ti ljudi misle da su došli.
    A ne nego bi da se po podgorički konači u lokal uz dojč 4 ure. E ne mere.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  13. #13
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,088
    Thanks Thanks Given 
    968
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    nexus4, dje je taj hotel dje si ovo pojeo? Izgleda mnogo dobro.
    Cruiser, na maloj plazi u UL

  14. #14
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    E bas tako. Tu teoriju, filozofiju ili kako da je vec nazovemo... mozda FENOMEN, ne bi ni Karl Marks umio da objasni zasto je to tako.
    Nije fenomen.Svuda u svijetu je to tako.Ljudi jednostavno vole skuplje platiti za usluge i robu.Osjecaju se vaznije,pametnije,mocnije....u pitanju je psiholoski efekat kod ljudi.Malo ko gleda kvalitet koji dobija za novac.Vazna je cijena.Primjera je milion.

    Bas nedavno sam platio dvije porcije brancina i pice u jednom restoranu na Primorju,nije vazno kojem.Racun je iznosio blizu 40 eura.Na tu narudzbu im je marza bila sigurno 600% iako restoran nema pogled,ambijent i usluga krajnje prosjecni.Odlicno posluju,ljudi dolaze.Privlace ih visoke cijene jer nema sto drugo.

  15. #15
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Znaci grad dobija lokal tipa hard rock i pada hejt. Tacno ne zasluzujete nista bolje od grinvica i hemere.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    350
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Znaci grad dobija lokal tipa hard rock i pada hejt. Tacno ne zasluzujete nista bolje od grinvica i hemere.
    U nasem naridu je hejt postao obavezni dio života. Ma oni bre imaju hejt na pricu forumasa o otvaranju McDonald u pg, a šta bi bilo tek da stvarno hoće da se otvori.
    A znaš šta je najgore, najveći bukaci i kontrasi na forumu će biti među prvim i najucestalijim gostima u hard rock.
    To je naš život u cg, misli jedno, kaži drugo, radi treće.
    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    A trap mu je sastavljen od velerijskog čelika, ni zmajevi mu ništa ne mogu...

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Nije jos otvoren, znaci jos smo na rekla/kazala. Suveniri vjerovatno hoce biti skuplji, mada,na primjer majice kratkih rukava u HRC u Niagari su se krecale od $30-40, ali kanadskih, i kad bi to pretvorili u € ispadnu majice oko 20-25€, sto otprilike u velikoj vecini butika kroz pg su te cijene majica. A sto se tice cijena hrane vjerovatno ce biti skuplja, ne vjerujem da ce biti nesto haos skupa, a i da bude tih 7€ hamburger, to ce biti dobro pakovanje. Ako je posran* big mac 5€ koliko li je vec, kojih mozes da pojedes tonu, onda ovaj neka bude. Pola je kukalo sto se ne otvara McD's, i da jedes 15 ciszburgera od po 3€ i 7 big macova od po 5€ da bi se najeo. Ovo je top!
    Last edited by Sh0ne; 03-02-15 at 23:06.

  18. #18
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Meni se sve ovo svidja, kad budem posa tamo barem cu liciti na covjeka i znacu da sam izasao nedje...

    Naravno i ljubaznost ima svoju cijenu, nesto sa cime se ovdje ljudi ne mogu pofalit...

    Koliko para, toliko muzike.
    Prva rečenica pokazuje kompleks niže vrijednosti od kojeg nažalost pati dosta Crnogoraca. Meni ne treba neko da me muze i priča da sam poseban ako jedem hamburger od 7e da bih se osjećao kao čovjek. Štaviše, osjećao bih se kao seoski idiot koji je dobio na lutriji pa su ga ostali iz sela snašli da se okoriste na račun budale. Ali to je naš mentalitet. Ljudi vape za ocjećajem pripadnosti nekoj zamišljenoj eliti, iako je u pitanju samo iluzija stvorena da izmami pare iz vas. Nema boljeg marketinga u ovoj državi od visoke cijene. Možda stvarno budu dobro poslovali. Ljudi će da idu tamo da bi imali da postave sliku na FB. Da se izdvoje iz mase običnih. Napokon mjesto za posebne pahuljice crnogorskog društva. Da se ne miješaju sa plebsom.

    I možda imam sreće, a možda sam toliko asocijalan da ne znam šta je ljubaznost, jer mislim da nikad nisam naišao na neljubaznu uslugu u CG. Mislim da bi mi neka usiljena, istrenirana ljubaznost bila itekako neprijatna. Daj mi šta sam naručio i ostavi me na miru dok te ne pozovem opet. A dobio sam i informaciju da radnike uče kako da "sugerišu" mušterijama da uzmu više nego što su prvobitno tražili. Dakle imamo hamburgere od 7-9e, kafu od 4, ograničeno vrijeme boravka i napadnu uslugu sa mandatom da te izmuzu što više mogu.

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    A ne nego bi da se po podgorički konači u lokal uz dojč 4 ure. E ne mere.
    A ne ni to. I to je pretjerano. Ali neću da moram alarm na telefon da namještam da bih znao koliko mi je ostalo i treba li konobara da pozovem da naručim. Ne bih da uopšte dođem u situaciju da mi se približi dotični sa pričom da treba da naručim još nešto ili da pokupim stvari i da idem.
    Last edited by Capitalist; 03-02-15 at 23:19.
    I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by.

  19. #19
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ogrinacavanje vremena na sat vremena... hahahahha, mene je sramota da ima ljudi koji su progutali tu pricu...

  20. #20
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ogrinacavanje vremena na sat vremena... hahahahha, mene je sramota da ima ljudi koji su progutali tu pricu...
    Za sad su to informacije kojima raspolažem. I mogu da garantujem za vjerodostojnost svake koju sam iznio. To ne znači da stvari ne mogu da se promijene u međuvremenu.
    I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by.

  21. #21
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ne kazem da si ih izmislio, da se razumijemo, vjerovatno je do tebe dosla takva informacija. Ali meni je ta prica jednostavno glupa. Nemoj da se uvrijedis, nema to veze sa tobom.
    Shvatam. I meni je ta priča glupa. Ali mogu da garantujem za informaciju. Nisam je dobio od nekog džibera.

    A to koliko je neko mesa i coca-cole mogao da kupi za hamburgere to je nebitno. Radi se o poređenju cijena i usluge u jednom lokalu sa drugim lokalima. I mislim da razlika u cijeni jednostavno nije opravdana. Shvatam i da zbog zakupa poslovnog prostora na toj lokaciji mora da bude skuplje, ali ne toliko. I možda bi cijene bile opravdane kad bi se otvorili pa radnike platili kao što ih plaćaju po Zapadu. Jednostavno se postavlja pitanje zašto bi neko otišao tamo ako ne da se pohvali i izbaci par slika na FB. Čisti fens je u pitanju. A to nema dodirnih tačaka sa hard rockom.

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Znaci grad dobija lokal tipa hard rock i pada hejt. Tacno ne zasluzujete nista bolje od grinvica i hemere.
    Samo nek su oni živi i zdravi. Ali treba li da ignorišemo ekonomsko stanje u Crnoj Gori i da se pravimo da HRC sa ovakvim cijenama nije napravljen za veoma uzak krug ljudi koji će moći sebe da smatra redovnim mušterijama? Zar nije bolje da kad već dobijamo HRC, to bude HRC za sve građane da mogu bez mnogo razmišljanja da se opredjele da izađu tamo? A nešto mi govori da će do tog otkrovenja i oni da dođu jer sumnjam da sa tim cijenama i zakupom koji vjerovatno skupo plaćaju mogu da se oslone na usku klijentelu. U pitanju je ogroman prostor koji teško da mogu da popune u ovom gradu sa takvim cijenama. Mislim da oni zaista ne vide očiglednu grešku u proračunu. Ili će da zatvore poslije pola godine ili će da prilagode cijene.
    Last edited by Capitalist; 04-02-15 at 00:02.
    I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by.

  22. #22
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Čuh pričaju kod frizera u salon(tamo se svako čudo čuje) da će da te opomene konobar ako u Hard Rock popiješ nekoliko alkohlnih pića, upozori te nešo tipa: već ste dosta popili, nebi trebalo više, to nije dobro, možda da uzmete čaj ili da pojedete nešto?

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Za tri 'vrhunska' hamburgera u hard.rock imate 'vrhunski' internet kod telekoma cijeli mjesec.
    Sad ne znam ko je veci lopov i ko su vece fukare. Svi kojiima ovaj hamburger nije skup laju po telekomu za u*ranih 20eura.
    Koji crni merak posjest 8e iz dva zalogaja, koji je to mentalni sklop da mi je znati.
    Niko nikog nece tjerati to je sigurno, ali bice vazda po minimum tri cetiri auta po sred bulevara (kao na suprotnoj strani zgrade u onu rupu) koji su posli da iziju hamburger.
    Who let the dogs out

  24. #24
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,252
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Slobodno formiranje cijena, može taj hamburger stavit i 20 eura ako ima avetinja da ga plate znači nikom nije pištolj uperen da ode tamo.Al istina je da crnogorci vole izlaziti dje je skupo tako da ne sumnjam da će Hard Rock prvih pola godine raditi dobro bar dok ga ne izgustiraju
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako mi neko dokaze po cemu je taj hamburger bolji od onoga koji kosta 1,5e u brzim hranama prvi ja idem u HR.Ajmo uporediti gramazu mesa,velicinu lepinje i priloge pa onda procijeniti.

    Iz mog ugla gledano,nije u pitanju novac ili skrtost vec samo ne mogu podnijeti cinjenicu da placam visoke marze.Ako je cilj biti vidjen,ne trebaju mi takvi prijatelji ili djevojka kojoj imponuje kretanje po skupim mjestima.Ne radi se samo o HD,u Pg vec imamo more restorana i kafica koji deru sa marzama.Na primjer,za dorucak imaju u ponudi omlet 3,5e a 2 jaja i parceta salame kostaju bukvalno 30 centi.Stek je 10e a nabavna cijena tog parceta sirovog mesa je 1 euro.

Page 1 of 22 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 30
    Last Post: 19-03-15, 15:27
  2. Blues Rock i Progressive Rock
    By vFX in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 06-02-15, 18:24
  3. P: hard rock kozna jakna
    By sparco in forum Ostali oglasi
    Replies: 34
    Last Post: 14-01-11, 14:26
  4. Replies: 4
    Last Post: 25-01-08, 02:29
  5. Hard Rock Cafe?!Today
    By Lilith in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 31-12-06, 16:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •