Page 360 of 470 FirstFirst ... 260310350356357358359360361362363364370410460 ... LastLast
Results 8,976 to 9,000 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #8976
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    veze s vezom.
    no nečim se novine moraju punit, pa zašto ne, po ko zna poji put, o nečemu sa čim je novinar (gle čuda) upoznat koliko i sa nuklearnom fizikom.
    kako mi je smiješan dio o rukometašicama. tip kao da stvarno misli da se neko od navijača širi kroz grad i viče narodu: "a, stara? šampioni u ženskom rukometu, a?"
    nije mislio na to sigurno, nego na to sto se pretpostavlja da im placaju!

  2. #8977
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    E to je to... Svaka čast za članak. Ko je autor?
    novinar je B. Nilevic

  3. #8978
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Ma bitne su činjenice, a to su da Varvari, koji su navijačka grupa ne navijaju. Nema ih nigdje, dozvoljavaju sramote poput one od preksinoć i sve aktivnosti im se svode na uništavanje tuđe imovine ispisivanjem izuzetno dubokoumnih grafita poput "Tomo, mrš".

    Izuzetak je navijanje na ženskom rukometu u čije motive ne bih ulazio. I da, ode se malo do Đenove

    A članarine se uredno kupe. Za šta?

    Edit: Đe sad odoše postovi sa teme, ispade da se sam sa sobom raspravljam?

  4. #8979
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    I da, ode se malo do Đenove
    Nije u redu da se ovdje na nekoliko strana spocitava 'varvarima' kako dio njihovih clanova ide u Djenovu (tj. ide sa navijacima Srbije), a da se, eto, bar usput ne pomene da organizovanu navijacku grupu reprezentacije Crne Gore predvode upravo ljudi iz 'varvara'...

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  5. #8980
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    a članarine se uredno kupe. Za šta?
    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    ode se malo do Đenove
    ............
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #8981
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Da$a View Post
    novinar je B. Nilevic
    ja momka ne znam, ali je, ako se ne varam, pisao za časopis koji su izdavali Varvari, pa bi tako trebalo da je bar malo upućen što se godinama radilo, prevashodno od strane KK; pa me čude ovakvi tekstovi.
    ali ne, bitno je da se piše o navijačima kao "interesnoj grupi", a nikako o interesnim grupama koje svake godine krešu budžete kluba, a pune svoje džepove.
    Last edited by [kinetic]; 09-01-11 at 17:58.

  7. #8982
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Mudato gospodine novinaru, mudato.
    Jeste, stasno "mudat" tekst tog partijskog novinarcica!!Mnogo jadan tekst, motivi su sasvim jasni sto se tice doticnog "gospodina"!!Cijela tribina zna ko je i sto je taj covjek!!Na zalost takav covjek je bio nekad na Sjeveru dok nije pokazao koliko je "mudat" kad su zbog njega ljudi dobijali pendreke da bi njega spasavali dok je on naravno bjezao a prije toga je glumio neko ludilo!!To dovoljno govori o njegovim motivima za pisanje teksta o Varvarima i prije i poslije utakmice sa grobljem!!O cijim interesima on moze da pise sem o svojim partijskim jer jedino tamo moze da "nadje" sebe!!Tekst mu se strasno slaze sa "misljenjem" toma celebica!!Mislite li da je dobio posao jer je strEEasan novinar ili je posao dobio po partijskoj duznosti!!Kako samo jadno zvuci njegov "zakljucak" kako se, kao, Podgoricani pitaju sta su u stvari Varvari kad je to u stvari njegov licni animozitet prema svojoj bivsoj tribini na kojoj je vise nego procitan i provaljen i naravno etiketiran za vazda!!Da ne pisem koje je sve epitete dobio svojim ponasanjem, bjezanjem i prodajom ljudi koje je vidjela cijela tribina!!Nevjerovatna je stvar kako covjek zbog licnih stvari moze da iskoristi jednu novinu i sruci onakve lazi preko iste i jos sebe smije da nazove novinarom!!Pih!!Nema veze, samo ti bane putuj dzabe i jedi dzabe na racun klubova i pricaj i dalje o interesima!Divno ej biti partijski aktivista s koljena na koljeno!!Kako bi ono..neko iz familije rece, ja cu te ubacit ovdje i radices i putovaces, samo se uclani tamo dje ti ja kazem, ostalo ce ti moj drug zavrsit i radi kako ti on kaze!!Kako mu se kaze to se vidi i po njegovim clancima!!
    Zivio

  8. #8983
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sve-vas-poznajem View Post
    Jeste, stasno "mudat" tekst tog partijskog novinarcica!!Mnogo jadan tekst, motivi su sasvim jasni sto se tice doticnog "gospodina"!!Cijela tribina zna ko je i sto je taj covjek!!Na zalost takav covjek je bio nekad na Sjeveru dok nije pokazao koliko je "mudat" kad su zbog njega ljudi dobijali pendreke da bi njega spasavali dok je on naravno bjezao a prije toga je glumio neko ludilo!!To dovoljno govori o njegovim motivima za pisanje teksta o Varvarima i prije i poslije utakmice sa grobljem!!O cijim interesima on moze da pise sem o svojim partijskim jer jedino tamo moze da "nadje" sebe!!Tekst mu se strasno slaze sa "misljenjem" toma celebica!!Mislite li da je dobio posao jer je strEEasan novinar ili je posao dobio po partijskoj duznosti!!Kako samo jadno zvuci njegov "zakljucak" kako se, kao, Podgoricani pitaju sta su u stvari Varvari kad je to u stvari njegov licni animozitet prema svojoj bivsoj tribini na kojoj je vise nego procitan i provaljen i naravno etiketiran za vazda!!Da ne pisem koje je sve epitete dobio svojim ponasanjem, bjezanjem i prodajom ljudi koje je vidjela cijela tribina!!Nevjerovatna je stvar kako covjek zbog licnih stvari moze da iskoristi jednu novinu i sruci onakve lazi preko iste i jos sebe smije da nazove novinarom!!Pih!!Nema veze, samo ti bane putuj dzabe i jedi dzabe na racun klubova i pricaj i dalje o interesima!Divno ej biti partijski aktivista s koljena na koljeno!!Kako bi ono..neko iz familije rece, ja cu te ubacit ovdje i radices i putovaces, samo se uclani tamo dje ti ja kazem, ostalo ce ti moj drug zavrsit i radi kako ti on kaze!!Kako mu se kaze to se vidi i po njegovim clancima!!
    Zivio
    samo cu prokomentarisat ovo boldovano. to je trenutno glavna tema po gradu kad se kk pomene! zna se da je uprava koja im je smetala promijenjena, sta je sad problem??? mozda im sastav ne odgovara?! mozda je lose prvo mjesto u ligi koja je medju 3 u evropi?!
    brate, zna se svudje po svijetu kako se uprave ceraju, zna se kako je partizan cerao zeka...ovo sto su oni dopustili da grobari urade u sred morace je bruka i sramota!!!isto kao sto je bruka bila kad su nas siptari nadjacali u sred pg, zato sto se nekome dolazi samo na jake meceve!
    meni je savjest cista, imam kartu sa svake utakmice reprezentacije kuci, i takodje pratim sve u moraci...
    Last edited by Da$a; 09-01-11 at 18:16.

  9. #8984
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Da$a View Post
    samo cu prokomentarisat ovo boldovano. to je trenutno glavna tema po gradu kad se kk pomene! zna se da je uprava koja im je smetala promijenjena, sta je sad problem??? mozda im sastav ne odgovara?! mozda je lose prvo mjesto u ligi koja je medju 3 u evropi?!
    Stara uprava nije tu ali samo formalno!!Dovoljno receno!

  10. #8985
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  11. #8986
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sve-vas-poznajem View Post
    Stara uprava nije tu ali samo formalno!!Dovoljno receno!
    molim te odgovori mi na jedno pitanje.
    trebaju li navijaci da navijaju za upravu ili za klub????
    ako varvari navijaju za mitrovica i celebica postujem, ali cini mi se da se ipak zovu navijacima buducnosti...nazalost...

  12. #8987
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sve-vas-poznajem View Post
    Jeste, stasno "mudat" tekst tog partijskog novinarcica!!Mnogo jadan tekst, motivi su sasvim jasni sto se tice doticnog "gospodina"!!Cijela tribina zna ko je i sto je taj covjek!!Na zalost takav covjek je bio nekad na Sjeveru dok nije pokazao koliko je "mudat" kad su zbog njega ljudi dobijali pendreke da bi njega spasavali dok je on naravno bjezao a prije toga je glumio neko ludilo!!To dovoljno govori o njegovim motivima za pisanje teksta o Varvarima i prije i poslije utakmice sa grobljem!!O cijim interesima on moze da pise sem o svojim partijskim jer jedino tamo moze da "nadje" sebe!!Tekst mu se strasno slaze sa "misljenjem" toma celebica!!Mislite li da je dobio posao jer je strEEasan novinar ili je posao dobio po partijskoj duznosti!!Kako samo jadno zvuci njegov "zakljucak" kako se, kao, Podgoricani pitaju sta su u stvari Varvari kad je to u stvari njegov licni animozitet prema svojoj bivsoj tribini na kojoj je vise nego procitan i provaljen i naravno etiketiran za vazda!!Da ne pisem koje je sve epitete dobio svojim ponasanjem, bjezanjem i prodajom ljudi koje je vidjela cijela tribina!!Nevjerovatna je stvar kako covjek zbog licnih stvari moze da iskoristi jednu novinu i sruci onakve lazi preko iste i jos sebe smije da nazove novinarom!!Pih!!Nema veze, samo ti bane putuj dzabe i jedi dzabe na racun klubova i pricaj i dalje o interesima!Divno ej biti partijski aktivista s koljena na koljeno!!Kako bi ono..neko iz familije rece, ja cu te ubacit ovdje i radices i putovaces, samo se uclani tamo dje ti ja kazem, ostalo ce ti moj drug zavrsit i radi kako ti on kaze!!Kako mu se kaze to se vidi i po njegovim clancima!!
    Zivio

    Taj i moje rodjake svaki put obrne na tel uoci izbora,cisto da mu glas ne zaborave


    Sto se tice navijanja,odje minimum pola navijaca Partizana i Zvijezde time samo izrazavaju bojkot prema politickom stanju u CG i samoj CG.
    Tu dje vidim zastave i natpise Srbija...ubija,radovane gavrane...pa tek onda ime kluba,tu pravih navijaca nema kolko li muda u junice.
    Last edited by Sidewinder; 09-01-11 at 18:37.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. #8988
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Da$a View Post
    molim te odgovori mi na jedno pitanje.
    trebaju li navijaci da navijaju za upravu ili za klub????
    Ne, naravno ali ako ti ista organizuje hapsenja, batine, otkaze sa poslova itd onda se nema sto navijat za KK jer to onda nije nas klub no necija prcija!!

  14. #8989
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Taj i moje rodjake svaki put obrne na tel uoci izbora,cisto da mu glas ne zaborave


    Sto se tice navijanja,odje minimum pola navijaca Partizana i Zvijezde time samo izrazavaju bojkot prema politickom stanju u CG i samoj CG.
    Tu dje vidim zastave i natpise Srbija...ubija,radovane gavrane...pa tek onda ime kluba,tu pravih navijaca nema kolko li muda u junice.
    Ne lupetaj.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  15. #8990
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Oprosti ako si se pronasa,nisam namjerno.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #8991
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sve-vas-poznajem View Post
    Ne, naravno ali ako ti ista organizuje hapsenja, batine, otkaze sa poslova itd onda se nema sto navijat za KK jer to onda nije nas klub no necija prcija!!
    e pa to ne dolazenje je odraz toga sto je grupa mala, neorganizovana i mogu slobodno rec bez muda ovo vec drugi put postavljam - tako se to radi...100 puta ako treba, pa svakuutakmicu da prekinu ako treba i to, nekad bi oni popustili...
    samo umjesto zeko se ubaci tomo

  17. #8992
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Oprosti ako si se pronasa,nisam namjerno.
    Samo zaobidjes stvari koje ne znas i svi zadovoljni.

    Zamisli, zbog odnosa prema Crnoj Gori navijamo za Partizan?! Sta se sve nece procitati...
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  18. #8993
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NePadaMiNaPametNiJednoIme View Post
    Ако идете том логиком онда би само центар подгорице требао да навија за будућност. Колико ја знам скоро свако насеље у пг има свој клуб. Што подгоричани да не навијају за те клубове ?
    Ovo sam i ja pitao juce,pa niko ne odgovara.Bas me zanima odgovor,na to pitanje,upravo ovih sto o dusmanluku pricaju?

  19. #8994
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Da$a View Post
    e pa to ne dolazenje je odraz toga sto je grupa mala, neorganizovana i mogu slobodno rec bez muda ovo vec drugi put postavljam - tako se to radi...100 puta ako treba, pa svakuutakmicu da prekinu ako treba i to, nekad bi oni popustili...
    samo umjesto zeko se ubaci tomo
    Lupas gluposti, moram reci..prekidanje utakmica bi direktno naskodilo samim igracima....koliko smo neorganizovani i bez muda to samo moze g..... reci!!Jedino sto si "pogodio" je to da smo mala grupa u odnosu na recimo tvoje groblje!!Bolje se totalno preseli na youtube i divi im se, lakse ce forumu bit!!Inace strasno originalan prijedlog kopirati nekoga!!A znas li koliko je trajao grobarski bojkot

  20. #8995
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Taj i moje rodjake svaki put obrne na tel uoci izbora,cisto da mu glas ne zaborave


    Sto se tice navijanja,odje minimum pola navijaca Partizana i Zvijezde time samo izrazavaju bojkot prema politickom stanju u CG i samoj CG.
    Tu dje vidim zastave i natpise Srbija...ubija,radovane gavrane...pa tek onda ime kluba,tu pravih navijaca nema kolko li muda u junice.
    uz svo poštovanje ovo je glupost...
    evo ja prvi, koji sam veliki patriota crnogorski volim Partizan mnogo i kad god mi se ukaže prilika idem da gledam, a ima nas još dosta takvih, ne znam što se sve obrće na tu političku situaciju...
    i ovi ovi ostali srbi sigurno to ne rade iz nekog inata već zato što vole taj klub jednostavno...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  21. #8996
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sve-vas-poznajem View Post
    Lupas gluposti, moram reci..prekidanje utakmica bi direktno naskodilo samim igracima....koliko smo neorganizovani i bez muda to samo moze g..... reci!!Jedino sto si "pogodio" je to da smo mala grupa u odnosu na recimo tvoje groblje!!Bolje se totalno preseli na youtube i divi im se, lakse ce forumu bit!!Inace strasno originalan prijedlog kopirati nekoga!!A znas li koliko je trajao grobarski bojkot
    jesi li ti normalan??? kakvo moje groblje ajvanu?! jesi li mi citao postove? ja sam kao obicni gradjanin tamo skakao i pjevao ZA BUDUCNOST ali ni to nije pomagalo da ne dozivimo bruku u sred pg. njihov sam primjer naveo, jer je upecatljiv na ovim prostorima... ja sam rodjeni podgoricanin, tako da bi me sramota bilo da navijam za bilo koji klub koji je van podgorice, samo pokusavam da dokazem da ste nas obrukali zato sto niste dosli organizovano da navijate, nego su ispali grobari kao domaci navijaci...i bez uvreda da te zamolim, moga bih i ja osut ali mi ban ne treba. ako se ti osjecas uvrijedjenim zato sto ja volim podgoricu i kazem da navijaci trebaju da brane cast svog grada i kluba, javi mi se privatno

  22. #8997
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    da$a ti si ovaj nilevic je l?
    You'll Never Smoke Alone..

  23. #8998
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    da$a ti si ovaj nilevic je l?
    xaxaxa...ne ja sam se samo osjetio ka ***** kad su nas mrtvi niksicani nadjacali u sred morace...

  24. #8999
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Da$a View Post
    jesi li ti normalan??? kakvo moje groblje ajvanu?! jesi li mi citao postove? ja sam kao obicni gradjanin tamo skakao i pjevao ZA BUDUCNOST ali ni to nije pomagalo da ne dozivimo bruku u sred pg. njihov sam primjer naveo, jer je upecatljiv na ovim prostorima... ja sam rodjeni podgoricanin, tako da bi me sramota bilo da navijam za bilo koji klub koji je van podgorice, samo pokusavam da dokazem da ste nas obrukali zato sto niste dosli organizovano da navijate, nego su ispali grobari kao domaci navijaci...i bez uvreda da te zamolim, moga bih i ja osut ali mi ban ne treba. ako se ti osjecas uvrijedjenim zato sto ja volim podgoricu i kazem da navijaci trebaju da brane cast svog grada i kluba, javi mi se privatno
    Valjda bi trebalo da znas neke stvari posto rece da si podgoricanin i navijac Buducnosti!Rekoh ranije sto se ne dolazi ali tebi ni to nije dovoljno a mi kad navijamo ne dolazimo samo kad su u pitanju Partizan i ko zna ko nego stalno!!Bruka sto ne dodjosmo na utakmicu a nije bruka kad te proganjaju zato sto ne klimash glavom na svaku glupost!!Na glupe postove mozes samo reci da ih glupan pise jer onako "pametan" savjet odavno ne vidjeh i na pali se previse na pm klinac nego tipkaj tu tastaturu i uzivaj!!

  25. #9000
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Da$a View Post
    novinar je B. Nilevic

    Jel to sin DPS funkcionera NILEVIĆA?
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


Page 360 of 470 FirstFirst ... 260310350356357358359360361362363364370410460 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •