Page 359 of 470 FirstFirst ... 259309349355356357358359360361362363369409459 ... LastLast
Results 8,951 to 8,975 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #8951
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Ne znam samo o kakvom dusmanluku se prica. Kad se u Cg navijalo za Zvezdu i Partizan, Buducnost je bila trecerazredni sportski kolektiv.
    Zar nijeste i vi iz Niksica zdusno navijali za Buducnost u sopstvenom gradu (pocev od kosarke)?

    Zar nijesu zbog vas za sat odlagane utakmice Buducnosti u fudbalu tokom 80-ih, da bi vi mogli da stignete na obje utakmice - sto je redovno izlazilo i u dnevnoj stampi (recimo kad je ovdje gostovalo Sarajevo, a Sutjeska istog dana igrala jednu od presudnih drugoligaskih utakmica protiv Zemuna)?
    "...Već smo rekli da za ovaj duel vlada veliko interesovanje. Budućnost je od FSJ tražila da susret počne u 19 časova, kako bi i ljubitelji fudbala iz Nikšića, koji će pratiti veliki drugoligaški derbi Sutjeska - Zemun, stigli na vrijeme pod Goricu..." (Pobjeda, 14/05/1990.)

    Kada je to Buducnost bila 'trecerazredni sportski kolektiv'? Kada je pustala Partizan da ostane u prvoj ligi? Kada je Crvenoj zvezdi u gostima davala po cetiri gola?
    17. jun 1979. Partizan - Budućnost 4:2, 28. april 1958. Crvena zvezda - Buducnost 1:4

    I takvi nadju da pricaju kako se po CG navijalo za ko zna koga... Tacno je - i CZ i Partizan i Hajduk su imali u CG svojih navijaca, mozda je bilo entuzijasta sto su voljeli Olimpiju ili kakav Pelister, ali daleko od toga da ih nije imala Buducnost, i to izuzetno, izuzetno mnogo - kreni od svog Niksica...

    Prestani da mlatis, molim.

    Buducnost je, jednostavno, klub koji ne moze svako da ponizava i o njemu sere kako mu dune...

    Pozdrav!
    Last edited by M_O_D_E; 09-01-11 at 02:51.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  2. #8952
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Bio je bus iz Beograda, Cegi je vodio navijanje.

    Bila su to nezaboravna gostovanja 'grobara'... Jednom su cak i istjerani sa gostujuce tribine pod Goricom.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  3. #8953
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za to ceranje sa tribine, mora da ste imali podrsku kao i uvijek:

    http://img513.imageshack.us/img513/5...pavratiwt5.jpg

    Ko ne zna, ovaj policijski sluzbenik je omogucio mladom Varvaru da skine transparent Torcide. Imao sam i photosession nedje, ali ne mogu da nadjem.

  4. #8954
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SourceB View Post


  5. #8955
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    Zar nijeste i vi iz Niksica zdusno navijali za Buducnost u sopstvenom gradu (pocev od kosarke)?

    Zar nijesu zbog vas za sat odlagane utakmice Buducnosti u fudbalu tokom 80-ih, da bi vi mogli da stignete na obje utakmice - sto je redovno izlazilo i u dnevnoj stampi (recimo kad je ovdje gostovalo Sarajevo, a Sutjeska istog dana igrala jednu od presudnih drugoligaskih utakmica protiv Zemuna)?
    "...Već smo rekli da za ovaj duel vlada veliko interesovanje. Budućnost je od FSJ tražila da susret počne u 19 časova, kako bi i ljubitelji fudbala iz Nikšića, koji će pratiti veliki drugoligaški derbi Sutjeska - Zemun, stigli na vrijeme pod Goricu..." (Pobjeda, 14/05/1990.)

    Kada je to Buducnost bila 'trecerazredni sportski kolektiv'? Kada je pustala Partizan da ostane u prvoj ligi? Kada je Crvenoj zvezdi u gostima davala po cetiri gola?
    17. jun 1979. Partizan - Budućnost 4:2, 28. april 1958. Crvena zvezija- Buducnost 1:4

    I takvi nadju da pricaju kako se po CG navijalo za ko zna koga... Tacno je - i CZ i Partizan i Hajduk su imali u CG svojih navijaca, mozda je bilo entuzijasta sto su voljeli Olimpiju ili kakav Pelister, ali daleko od toga da ih nije imala Buducnost, i to izuzetno, izuzetno mnogo - kreni od svog Niksica...

    Prestani da mlatis, molim.

    Buducnost je, jednostavno, klub koji ne moze svako da ponizava i o njemu sere kako mu dune...

    Pozdrav!
    Ovo stvarno prvi put cujem. Ne jednom sam tih godina bio u Podgorici kad je Sutjeska igrala, i od ljubavi nije ni rijeci bilo.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  6. #8956
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    cuo ti prvi put ili ne, tako je bilo. dolazili su ljudi iz svih krajeva cg da gledaju buducnost. kasnije su valjda proradili ti kompleksi ili sto li vec...

  7. #8957
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Za to ceranje sa tribine, mora da ste imali podrsku kao i uvijek:

    http://img513.imageshack.us/img513/5...pavratiwt5.jpg

    Ko ne zna, ovaj policijski sluzbenik je omogucio mladom Varvaru da skine transparent Torcide. Imao sam i photosession nedje, ali ne mogu da nadjem.
    niko od varvara nije skinuo trans, vec mislim da su to bile podgoricke delije :P)
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #8958
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Niksicani i navijanje?
    Sutjeska?Djeca koja bubuljima gađu drugi narod koji navija za svoj tim...
    Prelijepo!
    Grobari NK svaki cast.Ima li jos krem bananica u Mojkovac?
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  9. #8959
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    cuo ti prvi put ili ne, tako je bilo. dolazili su ljudi iz svih krajeva cg da gledaju buducnost. kasnije su valjda proradili ti kompleksi ili sto li vec...
    Valjda prijatelje ne nazivas ciganima, a bas tako sa skandiralo od Niksicana i u Podgorici i u Niksicu prema fudbalerima Buducnosti.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  10. #8960
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Grobari NK svaki cast.Ima li jos krem bananica u Mojkovac?
    Ima u Top-Shop Bulatovic.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  11. #8961
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neTko_iz_mase View Post
    Sjecam se moje prve navijacke ljubavi... Jbt, kao da je bilo juce. Jedan brat mi je isao na zivce jer je bio strastveni navijac Mancestera. Bio sam klinac tek i pratio sam svaku utakmicu Mancestera samo da bih navijao protiv istog! Nijesu mogli da izgube. Jednoga dana se igrao mec izmedju 'crvenih djavola' i Liverpoola. Dosao je moj razdragani stariji bratic u neki presmijesni tuski crveni dres. Kako je samo glupo izgledao na kraju utakmice... Dovoljno je reci da ih je zgazio veliki Robbie Fowler!
    Od tada, pa do dana danasnjeg, samo je Buducnost u srcu mom!
    Slicno i ođe. The Great Robbie Fowler je ucinio da u srcu imam dva kluba: Buducnost i Perth Glory. Zivim za dan kad ce ova dva tima odigrati finale Interkontinentalnog kupa.

    Originally Posted by Zodiac
    Ne znam samo o kakvom dusmanluku se prica. Kad se u Cg navijalo za Zvezdu i Partizan, Buducnost je bila trecerazredni sportski kolektiv.

    Ovo je apsolutno tacno. Pogotovo kad je Buducnost tavorila na samom dnu, 1925, 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931, 1932, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939, 1940, 1941, 1942, 1943 i 1944. godine, navijalo se za Titove bliznake.

    @Milorad Krushica
    Je li to tetovaza na "alatki"? Ako jeste, onda su dobro ispali detalji.

  12. #8962
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Za to ceranje sa tribine, mora da ste imali podrsku kao i uvijek:

    http://img513.imageshack.us/img513/5...pavratiwt5.jpg

    Ko ne zna, ovaj policijski sluzbenik je omogucio mladom Varvaru da skine transparent Torcide. Imao sam i photosession nedje, ali ne mogu da nadjem.
    Kako volim kad neko ide iz gluposti u glupost...
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  13. #8963
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,971
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,676
    Thanked in
    954 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Za to ceranje sa tribine, mora da ste imali podrsku kao i uvijek:

    http://img513.imageshack.us/img513/5...pavratiwt5.jpg

    Ko ne zna, ovaj policijski sluzbenik je omogucio mladom Varvaru da skine transparent Torcide. Imao sam i photosession nedje, ali ne mogu da nadjem.
    delije su skinule trans torcidi

  14. #8964
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Za to ceranje sa tribine, mora da ste imali podrsku kao i uvijek:

    http://img513.imageshack.us/img513/5...pavratiwt5.jpg

    Ko ne zna, ovaj policijski sluzbenik je omogucio mladom Varvaru da skine transparent Torcide. Imao sam i photosession nedje, ali ne mogu da nadjem.
    najvece mudo crnogorkse tribine je ovaj zodiac :hardrock:

  15. #8965
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Nisu mi jasne price da covjek mora da navija za klub iz svog grada. Boze sacuvaj.. Pogotovo je to suludo kad se pomene nama koji smo rodjeni u SFRJ. Ja sam za Partizan od kad znam za sebe. Bio sam na dosta derbija (nekih 20-ak), pocevs od 100-tog, na nekoliko meceva kvalifikacija za LŠ (nekih 5-6).. koliko mi je moj skromni budzet dozvoljavao. A na dosta njih sam isao sam! Na gomilu Partizanovih gostovanja pod Goricom i u Moraci, gdje sam obavezno vodio svoje brataniće da gledaju, vole i dive se crno-belima... Tako sam i ja poceo. U nasoj kuci Partizan je bio svetinja, a Dragan Mance heroj. Prvi mec gdje sam uzivo gledao Partizan je bio pod Goricom gdje sam sa ramena svog starijeg brata pogledom trazio samo igraca koji je nosio broj 9.. Izgubili smo 1:0, ali ja sa svojih 5 godina sam bio presrecan jer sam vidio Mancea, igrao je na nekoj livadi tu ispred mene, a ja i moj brat smo uzvikivali njegovo prezime uvijek kada bi dobio loptu...
    Mozda je i to razlog sto je danas dosta teze tako se vezati za neki klub. Danas je sve manje-vise usiljeno.. jer nema heroja! Nema junaka! Nema majstora kojima bi se djeca divila. Gdje su golgeteri danas na nasim prostorima? To je izumrla vrsta... Nekad je skoro svaki klub imao nekog majstora cije postere bi djeca lijepila po zidovima svoje sobe, a kome danas da se dive?
    Kada je Mance godinu dana kasnije poginuo, to je bio dan zalosti u nasoj kuci.. ali je zato Partizan uvijek ostao u mom srcu.....


  16. #8966
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas je Giga Vukovic idol mladih..na stranu sve,volio bih da se od Podgorice kroz 10-ak godina napravi Baskija ili Napulj u malom dje svi navjaju za klub iz svoga grada(sto je normalno).

  17. #8967
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    Danas je Giga Vukovic idol mladih..na stranu sve,volio bih da se od Podgorice kroz 10-ak godina napravi Baskija ili Napulj u malom dje svi navjaju za klub iz svoga grada(sto je normalno).
    To je to ...
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  18. #8968
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    i ja bih to volio. i svaki podgoricanin. ali tesko je ocekivat tako nesto sa ovolikim prilivom stojsera i lacmana koji pronalaze zivot odje, a pljuju po njoj.

  19. #8969
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    i ja bih to volio. i svaki podgoricanin. ali tesko je ocekivat tako nesto sa ovolikim prilivom stojsera i lacmana koji pronalaze zivot odje, a pljuju po njoj.
    E brao ti ga brate moj. Podgorica podgoricanima, a groblje puni moracu.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  20. #8970
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    znaci vi ne bi voljeli da neko iz drugog grada navija za buducnost?
    You'll Never Smoke Alone..

  21. #8971
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ако идете том логиком онда би само центар подгорице требао да навија за будућност. Колико ја знам скоро свако насеље у пг има свој клуб. Што подгоричани да не навијају за те клубове ?
    не пада ми на памет ни један потпис

  22. #8972
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default tekst iz arene:

    Ko su zapravo Varvari???

    Još jednom su najvatrenije pristalice Budućnosti zakazale, zapravo pokazale svoje drugo lice. Popularni “Varvari”, koji su od osnivanja uvijek bili uz “plave”, bilo da je u pitanju dvorana ili stadion, ni u petak se nijesu udostojili da u svom gradu, u svojoj “Morači”, pariraju partizanovim “Grobarima”.

    Treba samo podsjetiti da je svih šest trofeja u zajednici sa Srbijom (po tri Kupa i titule od 1996. do 2001. godine) Budućnost osvajala uz nesebičnu podršku podgoričkih “ultrasa”. No, kako je vrijeme odmicalo, a ambicije kluba zbog smanjenja budžeta rapidno opadale, smjenom generacije unutar jedinog navijačkog pokreta u Crnoj Gori desio se bojkot! Navodno zbog jednog čovjeka, koji već četiri godine ni ne navraća u Njegošev park. Sindrom se,nedavno, prenio i na fudbalska borilišta, pa je umjesto “bodrenja svetinje” krenulo urušavanje gradskih fasada ružnim parolama, čime su potpuno anulirani grafiti koji su nekada uljepšavali grad.

    Na kraju, “ponos grada” više nema ko da brani i dok oni “vode neku svoju bitku oko dvorane i stadiona” (izuzev ženskog rukometa, gdje je i laicima jasan razlog konstantnog bodrenja) gostujući navijači su sve brojniji i glasniji. Zato i ne čudi što iole ozbiljnije ekipe odnose bodove iz Podgorice, u kojoj se osjećaju kao kod kuće.

    Podgoričani su se u petak veče s pravom pitali jesu li “Varvari”navijači ili interesna grupa?

    -djevojka mi je iz zemuna, voli bg vise nego majku i tatu kad je vidjela niksicke grobare, izjavila je - ovo sve treba pobit bez uvrede, ali ja sam studirao tamo, i tamo ne moze beogradjanin da navija za klub van bg-a...
    - a sto se tice ovih kraljeva varvara, ja sam cijelu proslu i ovu sezonu nlb-a u moraci gledao, osim mozda 2-3 utakmice, takodje skoro svaku utakmicu zrk bud, kako to da oni koji brane `ponos grada` manje vole klub od mene obicnog gradjanina???
    Last edited by Da$a; 09-01-11 at 16:48.

  23. #8973
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    E to je to... Svaka čast za članak. Ko je autor?
    Last edited by johnny bravo; 09-01-11 at 16:50.

  24. #8974
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mudato gospodine novinaru, mudato.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  25. #8975
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Da$a View Post
    Ko su zapravo Varvari???

    Još jednom su najvatrenije pristalice Budućnosti zakazale, zapravo pokazale svoje drugo lice. Popularni “Varvari”, koji su od osnivanja uvijek bili uz “plave”, bilo da je u pitanju dvorana ili stadion, ni u petak se nijesu udostojili da u svom gradu, u svojoj “Morači”, pariraju partizanovim “Grobarima”.

    Treba samo podsjetiti da je svih šest trofeja u zajednici sa Srbijom (po tri Kupa i titule od 1996. do 2001. godine) Budućnost osvajala uz nesebičnu podršku podgoričkih “ultrasa”. No, kako je vrijeme odmicalo, a ambicije kluba zbog smanjenja budžeta rapidno opadale, smjenom generacije unutar jedinog navijačkog pokreta u Crnoj Gori desio se bojkot! Navodno zbog jednog čovjeka, koji već četiri godine ni ne navraća u Njegošev park. Sindrom se,nedavno, prenio i na fudbalska borilišta, pa je umjesto “bodrenja svetinje” krenulo urušavanje gradskih fasada ružnim parolama, čime su potpuno anulirani grafiti koji su nekada uljepšavali grad.

    Na kraju, “ponos grada” više nema ko da brani i dok oni “vode neku svoju bitku oko dvorane i stadiona” (izuzev ženskog rukometa, gdje je i laicima jasan razlog konstantnog bodrenja) gostujući navijači su sve brojniji i glasniji. Zato i ne čudi što iole ozbiljnije ekipe odnose bodove iz Podgorice, u kojoj se osjećaju kao kod kuće.

    Podgoričani su se u petak veče s pravom pitali jesu li “Varvari”navijači ili interesna grupa?
    veze s vezom.
    no nečim se novine moraju punit, pa zašto ne, po ko zna poji put, o nečemu sa čim je novinar (gle čuda) upoznat koliko i sa nuklearnom fizikom.
    kako mi je smiješan dio o rukometašicama. tip kao da stvarno misli da se neko od navijača širi kroz grad i viče narodu: "a, stara? šampioni u ženskom rukometu, a?"

Page 359 of 470 FirstFirst ... 259309349355356357358359360361362363369409459 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •