Results 1 to 8 of 8

Thread: Hrkanje u bioskopu

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Hrkanje u bioskopu

    Je li vam se kada desilo da zaspete i, ka' drvosjeca, zatesterisete tokom filma? I sto je najgore i pored svih najboljih kritika da je film sa 5 zvjezdica?

    Eto, da ne budem skrta na rijecima, zaspah tokom Sokurovog filma 'The Sun'. Prije n'o elaboriram, moram istaci da mi je to jedan od omiljenih ruskih rezisera, ali taj film je na mene ostavio utisak teske dosade. I, jes, zahrkah u jednom momentu, kukala ti shajka! Drmnu me drug, ocigledno postidjen i zapanjen mojom reakcijom (ada, zivim li u kulturnoj Engleskoj, ne? F.u.c.k it!) Ma, oduzih mu se udaranjem u lakat mu gledajuci, opet zajedno, 'Soy Cuba'.

    Dakle, tokom Sokurova bijah nenormalno umorna, usljed dnevnog mentalno-iscrpljujuceg posla, a tokom 'Soy Cuba' moj prijatelj je bio totalno 'knock-down' i fizicki i psihicki, takodje zbog iscrpljujuceg posla.

    Srecom, moj ukucanin ne vjeruje da je Sokurov dosadan te je, ipak, narucio DVD. Dakle, kaznio me je drugim gledanjem. I drago mi je. Reci cu vam, uskoro, iskreno, kako to izgleda nakon ponovnog susreta sa Sokurovim. Inace, film je o japanskom caru Hirohitu. Ono sto me je zaista dojmilo je soundtrack...tokom veceg dijela filma. Nije muzika, samo zvuci, slicno, kao Morzeova azbuka. To je, pretjerujem li?, super!

    I sto da recem u opravdanju same sebe osim da se posluzim Coen Brothers' recenicom iz filma ' The Ladykillers':

    'I left my wallet in El Segundo'. Ahahahaha! (strava je ona Crnkinja (mrzim ovaj izraz za moju 'colour' bracu)) A, ja, ka serif, hrcem li, hrcem, dok se ozbiljna Lady obraca njemu.

    Eto, navalite i vi.

    Hrk, pfuuuuuuuuuuuuuu...!:mrgreen:
    Last edited by cvrchak; 15-03-06 at 22:02.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    nk-bg
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u bioskopu na svu srecu nije...da je bog odje ga u nk ni nemamo,tako da kad mi se nesto gleda odem u pg.
    ali smo jednom kod druga otisli da gledamo Zivot je cudo-Emira Kusturice.Inace nisam ljubitelj njegovih filmova,ali koliko su ga hvalili odlucih i ja da ga pogledam...tako sam se smorila posle prvih pola sata(a film traje 2 i po) da sam se ja zavalila na trosjed i malo dremnula dok me drugarica nije gurnula laktom...ali nisam testerisala,nego sam nesto buncala i okrenula se na drugu stranu :mrgreen:
    otada filmove gledam iskljucivo sama :mrgreen:
    I posle svega ja te cekam
    to me ubija polako
    moja jedina...

  3. #3
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Zelenika
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Zene koje hrcu?Forum "gnusanje" je ,cini mi se ,zatvoren!
    Poceli su prohtjevi da progresivno rastu,navikoh se ja na sapun i na zubnu pastu.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nemam iskustava o hrkanju u bioskop, ali imam o dranju i verbalnom maltretiranju, ako dozvoljavas.
    Naime, bas sinoc podjem u bioskop, Warner Village, i do mene $edne niko drugi do Miss Italia od prije par godina, izvjesna Francesca Nesto, koju ja nisam ni prepoznao (kamuflirala se bila kukavica). Ali zato jes moj drug. Kao i 5-6 momaka koji su $edjeli red iz nas. Tad pocinje pravi show, jer su momci toliko nepristojni i vulgarni, iznad svega iritantni, da ja ne mogu da se skoncentrisem na inace vrlo stupidnu narativnu liniju filma.

    Gomila pacenika iscera djevojku iz bioskopa idiotskom pricom i dovikivanjem.
    Rim, 27. mart 2006.
    I am the one who locks.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar je moguce da se to desava u Italiji? Zar ne postoje oni tzv. cuvari koji lijepo takve 'slucajeve' samo isprati do izlaza?

    Sto se tice hrkanja, nisam nikada imala problema u bioskopu; ali sto se tice mljackanja cipseva, smokija, coca cole i ostalih gadorija koje se jedu i piju, ne se moze zivjeti, dok pokusavas da gledas film.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najjaci su mi komentari tipa kad neko kashne a neko prokunji tiho 'Aa crka'
    ili osobe koje komentarisu tipa 'ima li su parno grijanje tada' i slicno...
    Sve se vremenom ofuca.



  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne... do sada...

  8. #8
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uglavnom uspijem da odgledam film u tisini...hrkao jos niko pored mene nije
    jedino sto me zivcira su oni aplauzi...pogotovo kad neki pametnjakovic svakih 5 min forsira aplaudiranje...grrrr
    son cosas de la vida

    I refuse to join any club that would have me as a member.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. spavanje u bioskopu!?
    By makinesa in forum Film
    Replies: 24
    Last Post: 03-03-04, 19:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •