Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 114

Thread: Kako prepoznati psihopatu?

  1. #26
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    900 idiota manje u svijet, nikakve stete. Kad neko na neciji predlog samovoljno i izvrsi samoubistvo onda i ne zasluzuje da zivi.

  2. #27
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lako se izboriti sa psihopatama, no su problem budaletine ciji je mozak toliko razvijen da nemaju kapaciteta ni za polupsihopatu. Cus mene lopatu, psihopatu.

  3. #28
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Leleeeee nisam zna da ih je tako malo???
    Promijenila su se vremena. Ne smatraju se više psihopatama ljudi koji su do juce bili psihopate. Sad su to oni koji se trude da ih prepoznaju u drugima.
    Razvoj tehnologije je sa sobom donio neke nove idole koji su virusom koji izaziva degradaciju razuma, iskrivljuje logiku i ubija čovjeka u čovjeku.......znači stvara psihopatu, vrlo brzo zarazili citav svijet.
    Svi smo zaraženi!
    Stvorili su milione psihopata u nekom blažem perfidnijem obliku!!!
    Taj virus pretvara ljude u psihopatu superMENE! koji nošeni životinjskim instiktom za preživljavanje, lišeni bilo kakvih emocija gaze sve pred sobom, i čija se moć manifestuje u trenutnom zadovoljavanju svih svojih čula. Karakteriše ga odvažan pogled , nakrivljene obrve, glavu ne nosi na ramenima poput nekog običnog smrtnika mlakonje....njemu se glava uvijek nalazi u torbi i uvijek je spreman za akciju Odaje ga i prefinjen stajling(nenormalno skupe cipele i sat), a prema djevojkama se odnosi kao poput mirišljavih ruža....tj. ubere je pomiriše i baci LOL!
    E......sad, po čemu se on razlikuje od nekog extremnog psihopate??? Evo ja ću vam reć .......on sve što radi, radi sa stilom za razliku od ove extremne seljačine
    Koje su to osobine koje će nam pomoći da lakse prepoznamo čovjeka koji traži psihopate a?

  4. #29
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    757
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Objasnjenje je prosto. Rodjeni psihopata i steceni nisu isto. Steceni psihopata je uvijek zrtva,poltron rodjenom psihopati,ti si vjerovatno mislio na te.

    Posteoje dva tipa psihopata: oni sa manjom inteligencijom koji se ne skrivaju pod parolom mirni,fini,koji imaju kriminalni dosije
    ;drugi tip koji su jako inteligentni i koji su jako prefinjeni,uvijek se kriju pod paroloma dobrote,pravde,morala a podjednako su opasni kao prvi.Ovi su cak,mnogo opasniji jer zbog toga strada vise zrtava.Ovaj tip psihopate nikad nece direktno nanijeti zlo zrtvi,uvijek to pokusava preko drugih tako sto zrtvu predstavlja kao losu osobu ili da tokom napada izigra zrtvu npr. opsuje zrtvu,a kad mu zrtva uzvrati on pocne da prijeti i sl.

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Psihopate imaju svoju ulogu u društvu. Naravno mi samo vidimo negativna dejstva (o njima se najviše priča), međutim velika većina psihopata je zauvijek nevidljiva i nikada ne bi smo ih primjetili jer je jedini način da ih se dijagnozira CT skenerom (slabo aktivni frontalni režanj u mozgu). Većina njih nauči vremenom da simulira normalno ponašanje.

    Međutim psihopate imaju svoju biološku da ne kažem evolutivnu ulogu u društvu, a koja je pozitivna (ukoliko se ne otrgnu kontroli i ne postanu kriminalci ili opresivni diktatori bilo u politici, firmama ili raznim službama). Oni se uvijek postavljaju kao organizatori koji su najuspješniji upravo u toj ulozi s obzirom da nemaju empatiju i vide ostatak svijeta kao resurs. Pritisak morala u ljudskom društvu ubrzo veoma rano učini svoje i psihopata brzo nauči da zadovoljavanje narcisoidnosti koju on vidi kao glavnu motivaciju ovisi o prvilnoj upotrebi ostalih ljudi (što podrazumijeva i zadovoljavanje potreba tih ljudi).

    Psihopata je u suštini Vulkanac, potencijalno proračunato čudovište ako se otrgne kontroli ali sam po sebi talentovan organizator i manipulator koji je u stanju organizirati ljudske resurse optimalno ako se na vrijeme obuči i adekvatno usmijeri i može biti izuzetno pozitivan za neko društvo (naravno tada ga se ne zove psihopata nego dobar lider, odličan organizator i slično).

    Najbolji primjer je i doktor koji je proučavao (i još proučava) psihopatologiju koji je otkrio da je on sam psihopata prema svojim proučavanjima:





    Njihov procenat u društvu je mali ali stabilan. Mali je zbog toga jer dosta ovih ljudi ne ulazi u romantične veze pa s toga imaju malo potomaka. Međutim uvijek opstaju upravo jer općenito su pozitivni za razvoj društva koje bi bez njih postalo previše statično i ubrzo prešlo u dekadenciju.

    Međutim potrebno je prepoznavati ovu tendenciju na vrijeme da bi se izbjegle teške negativne posljedice i da bi se ti ljudi uputili u pravilnom smjeru te da bi se njihove osobine iskoristile na najpogodniji način za drštvo.

    Oni u suštini drmaju društvo iz letargije, optimalno koriste ljudske resurse, karizmatično okupljaju druge oko sebe i manipulišu grupe u željenom smjeru. Ovo su jako negativni uticaji ako se rade na štetu drugih ali takođe su izuzetno pozitivni ako se rade u cilju pozitivnog ishoda.

    Loš psihopat će napraviti religijski kult ubojica i samoubojica, dobro usmjeren psihopat će organizovati efikasnu grupu spašavanja poslje zemljotresa na teškom ternu (zarad svoje slave naravno čija je nuspojava spašavanje ljudskih života).

    Last edited by funestis; 25-01-15 at 17:17.

  6. #31
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ljudi čitate li vi sebe??? Po ovome što ispisaste odmah sam shvatio da sam psihopata. Ali isto tako su i 95% ljudi koje poznajem psihopate ejjjj????
    Samo ne znam kako sebe rangirate kad pročitate što ste napisali.
    Po tome čovjek ako ima određene talente koji prevazilaze neki prosjek je 99% psihopata???
    Ja nijesam upoznao osobu koja na sebi svojstven način ne pokušava(da li uspješno ili ne) manipulisati ljudima. Neki to rade bolje neki providno.....ali to je sastavni dio komunikacije. Pod manipulacijom takođe podrazumijevam i šarm koji opet daje tu harizmatičnost. Kao i gestikulaciju koja je opet jedan vid manipulacije.
    E sad ako je neko superiorniji u odnosu na druge on je znači psihopata???
    Ako je neko u stanju da isplanira i predvidi događaje mnogo bolje nego što to može da uradi prosječan čovjek on onda je opet psihopata???
    Čovjek se trudi da bude ljubazan, kulturan ali ako to situacija zahtijeva i EKSPLOZIVAN on je opet psihopata.
    Psihopate imaju karakterističnu fizionomiju lica, kao i bestidan i pečatan pogled. I to je ono što je njima najviše zajedničko.. A sve ostalo što nabrajate su najčešće kompleksi i genijalnosti koje takođe čine da se ljudi razlikuju od prosječnih tj. "normalnih" a nepravedno ih poistovjećuju sa psihopatama!

  7. #32
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    Prepoznao sam psihopatu.Kome da javim?

  8. #33
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Druzio sam se prije sa jednim likom kojeg apsolutno opisuju ovi simptomi

    poslato paukom
    istrajan budi.

  9. #34
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    757
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Ljudi čitate li vi sebe??? Po ovome što ispisaste odmah sam shvatio da sam psihopata. Ali isto tako su i 95% ljudi koje poznajem psihopate ejjjj????
    Samo ne znam kako sebe rangirate kad pročitate što ste napisali.
    Po tome čovjek ako ima određene talente koji prevazilaze neki prosjek je 99% psihopata???
    Ja nijesam upoznao osobu koja na sebi svojstven način ne pokušava(da li uspješno ili ne) manipulisati ljudima. Neki to rade bolje neki providno.....ali to je sastavni dio komunikacije. Pod manipulacijom takođe podrazumijevam i šarm koji opet daje tu harizmatičnost. Kao i gestikulaciju koja je opet jedan vid manipulacije.
    E sad ako je neko superiorniji u odnosu na druge on je znači psihopata???
    Ako je neko u stanju da isplanira i predvidi događaje mnogo bolje nego što to može da uradi prosječan čovjek on onda je opet psihopata???
    Čovjek se trudi da bude ljubazan, kulturan ali ako to situacija zahtijeva i EKSPLOZIVAN on je opet psihopata.
    Psihopate imaju karakterističnu fizionomiju lica, kao i bestidan i pečatan pogled. I to je ono što je njima najviše zajedničko.. A sve ostalo što nabrajate su najčešće kompleksi i genijalnosti koje takođe čine da se ljudi razlikuju od prosječnih tj. "normalnih" a nepravedno ih poistovjećuju sa psihopatama!
    NIJE manipulacija,laz,nasilnistvo KLJUC da zakljucis da si psihopata.Ako nemas EMPATIJU i GRIZU SAVJEST onda jesi i tacka.
    Samo pogledaj temu koju je @scolar1 otvorio,https://forum.cdm.me/showthread.php?...6%23273%3Benja ukoliko ti nista nije cudno to sto pise i radi onda na tvoju srecu jesi.

  10. #35
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    757
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xtraktor View Post
    Prepoznao sam psihopatu.Kome da javim?
    Ako nisi ti nikome.To ti je spas,ukoliko si blizak sa takvom osobom.

  11. #36
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Uf, jbt, nijesam znao da sam psihopata.

  12. #37
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,044
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Zaovičić dobar ti je avatar :surprise:
    But if you never try, you'll never know..

  13. #38
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaovičić View Post
    Samo pogledaj temu koju je @scolar1 otvorio,https://forum.cdm.me/showthread.php?...6%23273%3Benja ukoliko ti nista nije cudno to sto pise i radi onda na tvoju srecu jesi.

    Sada cu vam napisati jedno lijepo objasnjenje o pojmu "psihopata" koji je preveden od "sociopata", ne da bih dokazivao bilo sta, vec da bih neke neuke ljude necim informisao..Ovako... vecina ljudi kada cuje pojam - psihopata, odmah na pamet pada neki serijski ubica tipa Hanibala Lektora ( ako uopste znate ko je to) . Medjutim, kada se o ovom problemu radi, stvar nije tako jednostavna, da se par osoba javi, i prikupljanjem gluposti napravi clanak i definiciju tako komplikovanog pojma... psihopate su cesto intaligentni ljudi koji ne dolaze u sukob sa zakonima.. oni mogu cak i da ih pisu ili da budu predsednici drzave, generali, doktori, advokati, sudije, sportisti itd.. Trajni poremecaj licnosti, odnosno stanje koje se u ponasanju vise ili manje razlikuje od prosjeka je psihopatska licnost. Rec je o ogranicenim licnostima, na prelazu dusevnog zdravlja i bolesti sa natprosjecnom intaligencijom.. glavne promjene su na emocionalno - voljnom planu. Karakterisu ih, agresivnost, asocijalnost.I glavna, psihopatska osobina jeste opsesivna potreba za nametanjem svoje volje, sa ciljem da se kontrolisu osobe iz svoje okoline... postoji jos bezbroj pojmova i rijeci koje bih mogao ovde napisati, ali cemu kada mnogi kao ni ti, to nece shvatiti, naravno, cast izuzetcima.. i da, da bi postavio dijagnozu nekome, kao sto si sada meni, moze biti veliki promasaj, jer kada nekoga ne znas ne mozes ni da pises o necemu.. hvala na izlaganju i pozdrav!



    Ukoliko nekome treba jos neka informacija o ovoj temi, tu sam, ne kao psihopata nego kao neko ko voli ta cita knjige..
    Last edited by scholar1; 26-01-15 at 00:08.

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  14. #39
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    757
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Najbolji primjer je i doktor koji je proučavao (i još proučava) psihopatologiju koji je otkrio da je on sam psihopata prema svojim proučavanjima:
    Nije psihopata u jednom intervjuu je rekao da moze STVARNO da zaplace ako vidi da neko dijete place.Znaci ima empatiju.
    Dalje psihopata nikad ali nikad nece reci da je psihopata u javnosti,a ne jos da je to politicar,vjerski cinovnik,a tek ne NEUROLOG.
    Psihopata ne umije da analizira sebe.a on je to 'otkrio' samo-analizom,mislim da je to vise neko filozofiranje,psihopata sigurno nije.
    https://www.psychologytoday.com/blog...ink-psychopath

    Ako je pozitivna stvar ta da psihopate angazuju naucnike za ratne svrhe,pa taj pronalazak bude koristan i u medicini i sl. neka hvala.
    Ne mislim da se ne bi razvijali bez njih,ali sam svjestan da bi to sporije islo.Ali to nikad ne treba da se uporedjuje.Nije cijena napredka da se milioni ljudi ubijaju,a koliko jos da pati.
    Psihopata tesko da moze da ostane u kolosjeku,gotovo uvijek iskoci i pokaze predatorsku narav.
    Pozitivna stvar je sto pomaze nekim ljudima.Tacno.On zna da bez manipualcije ne moze postici nista a zna da mora imati neke ljude oko i za sebe koje pomaze.

    Slazem se sa tobom da priroda uvijek drzi ravnotezu.To je ta MOC koja upravlja i sudi.Da ovih 4-6% moze da dovede do istrebljenja ljudske vrste,priroda bi u mozgovima normalnih nesto promijenila pa bi taj broj smanjila.Ovo je sad idealno.Medjutim lose po pojednice,50.100.milion,sto milona ljudi je to sto psihopata moze da bude uzrocnih tolikih stradanja i to prirodu ne interesuje,samo kad bi doveli u pitanje OPSTANAK VRSTE!

    Empatija ljudima sluzi da nam vrsta opstane.I zato su ljudi bez empatije destruktivni.
    Moja neka uvjerenja su da teski uslovi kod bilo koje vrste,jacaju i udruzuju istu,opet zbog produzenja vrste.
    Mravi su najbolji prestvavnici.Za njih je hladnoca 'psihopata'.Razvili su vrednocu,azurnost i sloznost.
    Na primjer da ljude napane neka druga civilizcija,koja ne bi imala kompromisa,psihopata bi posle bilo manje.Takodje ledena doba na planeti su uticala brzem razvoju ljudi.

  15. #40
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    757
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    Zaovičić dobar ti je avatar :surprise:
    Hahah malo metafore i sarkazma ne skodi.

  16. #41
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    757
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Narcisoidni poremecaj,sadizam i psihopatija su najopasiniji anti - socijalni faktori.

    Njima zajednicno je nedostatak empatije.Ali se razlikuju.

    Narcisoidna osoba ukoliko vidi da joj drugi ne poklanja dovoljno paznje(dovoljno po njenim kriterijumima) ona tu osobu odbacuje misleci kako ce odbacenoj osobi biti gore,jer je izgubila NJU. A odbacena osoba je ustvari srecna zbog toga.

    Sadista trazi,kao hranu zadovoljstvo da muci drugog,on se hrani tudjim bolom.

    Psihopata se za razliku od sadiste ne hrani tudjim bolom,on nanosi bol drugoj osobi a nema predstavu o tome.

    Psihopate koriste mimikriju kao nacin opstanka.Slicno kao kameleon.Psihopati osjecaj zadovoljsta i bola govore da li je pobijedio zrtvu ili je porazen.
    NAJVECA GRESKA je pokusati psihopatu urazumiti ili mu objasniti da grijesi.Tada ste kao u zagrljaju pitona.Najbolje je skloniti se,tretirati ga kao pacijenta,pokazivti mu ponos i aroganciju to ga najvise boli i takodje omalovazavati ga ali uvijek imati alibi jer moze da manipulacijom drugima kaze da ste onda losa osoba.Ako ste jaci fizicki od psihopate on se najcesce povlaci i trazi drugu zrtvu(sto vazi za inteligentne psihopate) dok vam sa manje inteligentnim preporucujem da ga samo izbjegavate,jer ukoliko osjeti da vas ne moze pobijediti poteze za ubistvom.

    Kad imate ovo na uvidu imacete velike prednosti u zivotu.

    U svijetu,pa i kod nas su zene pretezno te koje pate ili su patile od psihopate,pa bih volio da napisu svoja iskustva,a ova tema upravo sluzi kao pomoc :encouragement:

  17. #42
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova tema I tvoj avatar su u srodstvu, tako da mozda i ti imas neke psihopatske simptome , salim s nemoj ozb svatit, malo mi je cudno kako je ovdje izneseno mnogo razlicitih verzija I simptoma psihopate, ne vjerujem da su sve tacne, kolko ima tih sarlatsna sto ne znaju mnogo a pisu, a vi odje prenosite sve I tacno I netacno, sad da me neko pita sto je psihopata nebi mu zna rec haha, iako sam cini mi se nesto znao o tome prije no sto procitah ove silne postove.

    poslato paukom
    Last edited by 1ucid; 26-01-15 at 13:22.
    istrajan budi.

  18. #43
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,044
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Koliko je odje 'cetvrtih ljudi'

    Glupost
    But if you never try, you'll never know..

  19. #44
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    stijo bik nešto ispisat što i nema mnoogo veze saovom temom ai ima kad malo bolje sagleda te jednom mi jedan reknu kako nijesam ja kopetetan da diskutujem šnjim o .....nemogu se sad sjetit čemu je bilo riječi jer nijesam bijo završio vakultet te da moram završit vakultet da bik moga i ja šnjima da diskutujem a eto slučajno znam da iako je on vakultetski obrazovan da je ipak ostao prilično glup i logika mu je(iskreno rečeno) slabija strana a nesmijem ni pomislit koliko ima takvih jer ih uovoj državi prosto rečeno ŠTANCUJU pasam možda mislio da i ovo ima neke blage veze saovom temom
    aevo i još jednoga iskustva....
    sjedim ja na klupu a ne sam no još i između mojega druga i moje drugarice oni se nisu poznavali noih ja upoznavam jasam tu ulozi nekog posrednika dase oni dvoe povežu poče še oni dvoe da oduševlavahu jedno drugo koliko je ko pametan tj. načitan on reknu kako je njegoš reknuo ovo.....a ona reče kako je Tolstojevski reknujo ono......pa on reče e je tesla reknuo to....pa ona za onoga ono i tako i tako ja se tu nikriv nidužan prosvijetlih i to u stereofoniji mudrih izreka premudrih ljudi još odtdtada mi je ostala navika da često držim prst nasljepočnicu i tek tad sam shvatio koliko imam ustvari pametne prijatelje i bijo sam ponosan na njih po prvi put u životu
    e da nije Eddi Rickenbacker rekao...
    "hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite"
    i da nije Aristotel reknuo....
    "nemoguće je da se sve dokazuje"
    i da nisu mnogi reknuli još mnogo toga ja nebik zna ni da se treba obrijat i oprat zibe ujtro kadse ustanem
    eto ja ovo ispisah jermise čini da ovo ima blage veze saovom temom a ako nema izvini te me jer još nijesam čujo dovoljno mudrih izreka a bih bijo dovoljno mudar da stavim ovaj tekst na neko prikladnije mesto aoh

  20. #45
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali tolstojevski hahahajja

    poslato paukom
    istrajan budi.

  21. #46
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    757
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahaha javite se i vi normalni od 1200 psyho sa foruma,1000 ce postovat.

    Vjerujem da je svaka 20ta zenska osoba bila/jeste u vezi sa psihopatom,pa me interesuje ako ne licni onda da neko prenese tudja iskustava.

    Ja znam par primjera kad je u pitanju zena zrtva,pa i djeca,ali znam jedan gdje je muskarac bio zrtva.
    Nju sam licno poznavao,njega manje,a kad je on zaglavio u bolnici,prosula se neka prica po selu,a ja znajuci nju i povjerovao sam,uglavnom djevojka je bukvalno branila momku sve,ljubomorna je bila i sa sestrom da prica.On je posle jedno godinu dana veze,muski je trpio,odlucio da nadje drugu ali tajno i nadje je(e kukavac).Ona je saznala za to i odluci da mu se osveti trovanjem,momak je zavrsio u bolnici,srecom ostao ziv a u krvi mu je nadjen trodon(odakle to njoj ko zna).Ona se kasnije branila da je on popio pogresne ljekove itd. uglavnom djevojku osude na 2.5 godine, pa ponovna rocista itd na 2godine.

    A sto se tice tragicnih zrtava psihopate nabrojacu nekoliko:

    1.http://www.novosti.rs/vesti/planeta....oletnu-devojku

    2.http://www.kurir.rs/crna-hronika/tra...clanak-1498325

    3.http://www.telegraf.rs/vesti/1347824...-ciric-18-foto
    Prije toga mjesec dva su sa njim radili intervju.


    i tako do sjutra a sto je najgore ti ljudi su kod komsija vazili za vrlo fine.

  22. #47
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    757
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oni se vjesto kriju pod parolama koje vecina drustva prihvata zato imaju uglavnom i dosta pristalica.

    Jelenko Micevic(Filaret)



    Ljubomir Kacavenda(Vasilije)



    Branislav Peranovic


  23. #48
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    757
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zatim sve desnicarske organizacije




  24. #49
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    Dobro,ajde ja sam osoba sa psihopatčnim elementima.Kako da se resocijalizujem?Bio bih član redovnog(normalnog)društva,ali kako?Mogu li?

  25. #50
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    757
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Kako prepoznati org i kopiju note 3?
    By Konstatin in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 11
    Last Post: 04-03-14, 22:22
  2. Kako prepoznati mafijasa u CG?
    By obrniokreni in forum Sve i svašta
    Replies: 185
    Last Post: 09-09-11, 08:58
  3. Replies: 25
    Last Post: 09-03-09, 07:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •