Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 132

Thread: Iznenađenja

  1. #101
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Pa dbr, tebi nema veze, ali ti ima veze da kriminalci lupaju po kolima i ubace kutiju u kola, i da moraš djevojku posle 10 minuta nagovarat da to otvori jer joj inače ne bi palo na pamet od šoka...
    Kriminalci u tvom slučaju i poklon nemaju ama baš nikakvu povezanost, dao si drugima da ti daju poklon djevojci, koji si morao da je nagovaraš da otvori.
    Opet da ponovim, dobila je poklon na kraju, ali zašto je morao neko da je istraumira vjerujem da joj ni danas nije jasno.

    Da si jednog tog druga prerušio u beskućnika, i na semafor da je taj beskućnik pokucao na prozor i dao kutiju sa recenicom "Gospodjice, poklon za vas od nekog kome puno značite". Ona bi odmah otvorila poklon bila u šoku i provalila o čemu je riječ, neki dobar sex bi pao ubrzo. Vjeruj da je bolje iznenadjenje od ljudi što lupaju po kolima. Kad negdje nema potrebe za nasiljem, onda nema, ne treba uguravati na silu nešto što ne ide

    Svi odavde vjerovatno znamo za onoga što se bačio sa zgrade kad je zaprosio djevojku, ali je momak skočio, jer je znao da će djevojka potrčat da vidi šta se desilo s njim, a to je samo trebalo da je navede da s krova zgrade pročita dolje riječi. Sami šok od gubitka dragog je njoj trajao vrlo kratko i odmah je prešao u šok druge vrste kad je shvatila da je zaprošena. To je smisleno.

    Imam osjećaj da si ti htio toga tipa da slijediš ali si u pogrešnom pravcu otišao
    Naprotiv, ja sam slijedio svoj instikt a taj instikt mi je govorio da ce ovo vrhunski ispasti i jeste. Ona je bila iznenađena i oduševljrns kasnije. Kao i ta djevojka što joj je momak skočio. Treba nekada biti drugačiji i postaviti se drugačije, meni lično uopšte nije zanimljiva ruža i medvedići, postojale su godine za to... ali ako želiš nekome da urežeš u sjećanje nešto onda je to ovakav način... jer će prosjaka zaboraviti a budalu koja je istraumirala, iznenadila, oduševila u istom trenutku neće zaboraviti

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  2. #102
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    France
    Posts
    264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I nije tako loša ova tema, scholar1 ima pravo za neke stvari, čitajući vaše komentare mislim na one negativne čovjek nema motivaciju da baci koje slovo na ovaj topic jer će te ga negrditi blago rečeno.

    Skoro sam kumaru iznenadio tako što sam mu uzeo ključeve od kola da on ne primjeti, uzeo mu auto preparkirao ga kod neke druge zgrade i lagano došetao i vratio ključ na svoje mjesto. I u toku dana očekujem poziv i odjednom " Kumara ili su ga ukrali ili digli ovi iz komunalnog mamu im". I onda ga provozam po gradu iscimam ga mora da su ti ga ukrali i na kraju lagano se provozamo pored njegovog auta da ga sam primijeti da štos bude bolji!
    Three Rulers. One Goal...

  3. #103
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1,347
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Transporter. View Post
    I nije tako loša ova tema, scholar1 ima pravo za neke stvari, čitajući vaše komentare mislim na one negativne čovjek nema motivaciju da baci koje slovo na ovaj topic jer će te ga negrditi blago rečeno.

    Skoro sam kumaru iznenadio tako što sam mu uzeo ključeve od kola da on ne primjeti, uzeo mu auto preparkirao ga kod neke druge zgrade i lagano došetao i vratio ključ na svoje mjesto. I u toku dana očekujem poziv i odjednom " Kumara ili su ga ukrali ili digli ovi iz komunalnog mamu im". I onda ga provozam po gradu iscimam ga mora da su ti ga ukrali i na kraju lagano se provozamo pored njegovog auta da ga sam primijeti da štos bude bolji!
    E ovo je jedna od boljih stvari što sam čuo na ovoj temi!

  4. #104
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,152
    Thanks Thanks Given 
    722
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Sva me priča navela na jedno srednjeskolsko sjecanje. Kao brojno društvo došli smo nekako na ideju da ispunjavamo zadatke, ne sjećam se kako smo birali zrtvu među nama na nedeljnom nivou, ali izbor je pao na najmlađeg, a "zadatak" je bio da odemo do lokalnog groblja po noći, a on sam uđe, i legne u otvorenu grobnicu, saceka 3 minuta i izađe. Naravno to je bilo zvaničan dio.
    Bitange su otišli ranije, sakrili se u slobodne otvore pored onog koji je on izabrao i čekali. Iznenađenje se svodilo da oni kazu nesto tipa "ti si novi ovdje", ili "sto je noćas svjeze"... kad se on smjesti. E pa IZNENADILI su ga konverzacijom, a onda i on nas ostale kad se čulo repetiranje pištolja . Srećom poceli su da se smiju, pa im je prepoznao glasove, ali je ipak izasao blijed kao krpa, i čini mi se da mu se boja nije vratila ni posle 3 dana.

  5. #105
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sto ako ti djevojka trenira tekvondo i ne boji se nicega e ovu moju ne mozes iznenadit trika nema,ladna ka spricer,ova bi cini mi se i na palicu i na pistolj krenula hahaha

  6. #106
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    France
    Posts
    264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ako ti je djevojka kao špricer hladna nađi nešto kao B-52, to gori!
    Three Rulers. One Goal...

  7. #107
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

  8. #108
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ne, to je montaža
    Njak Njak Njak

  9. #109
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1,347
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas se baš iznenadih, dođoše mi neki likovi piše im "Čelebić" na kombinizone i odneše mi kadu, a ja pospan samo klimam glavom. Kaže vretićemo ti je śutra, popravljamo držače. I evo sad kad sam se rasanio razmišljam opljačkaše li me ovo?! Kakvo iznenađenje i šok!

  10. #110
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1,622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prije 2-3 godine mojem mnogo dobrom drugu (muslimanu) trebao sestric da se suneti, sve bi bilo u redu da mali nije malko okasnio sa tim jer je napunio 18 godina, ujak naravno sa njim ka sa drugom, zajebancija stalno, ipak rijese da se to obavi, e sad ja i ovaj drug trazimo po cijeloj Podgorici poslasticaru koja bi napravila "specijalnu" tortu, ne pita coek koliko kosta samo da se napravi torta u obluku k...a, naravno u svaku nas gledaju ka bijele medjede, ipak jedna gospodja pristane, kad joj je ovaj polagano okolo naokolo objasnio o cemu se radi. Dosao "mali" iz bolnice, okupila se rodbina, prijatelji, donosi ujko tortu i kaze malom odmah je otvori, ovaj otvara svi blenu u tortu i nastaje muk... odjednom se cuje majka od ovoga mi druga: MASALA... to je sve popadalo od smijeha.

    P.S: meni je zapalo jedno moodo ali ne mogu da se sjetim lijevo ili desno...
    Neka ga ne mari....

  11. #111
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pališ li nas to, oba ti oka?

    Poslato sa HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatok 2

  12. #112
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1,622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa ja sam ovo i napisao samo da bih tebe palio.
    Neka ga ne mari....

  13. #113
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hehehe

    Poslato sa HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatok 2

  14. #114
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam imao najprijatnije iznenadjenje, tj. vise njih prije par godina za moj rodjendan. Fore su bile originalne.

    Sestra i drugarica su mi kupile 'tortu', gajba piva (posto znaju da volim pivo) i na svakoj flasi na cepu je bila po jedna svjecica kao sto ide i na one usual torte. To je tada bilo bas woow, a kasnije se ta fora sirila po lokalu ali to nije bitno, oprosteno im je bilo za kradju ideje.

    Drugi poklon bila je torta od drugova, ovaj put prava torta, u obliku pasosa jer sam imao problema sa papirima i nikako nisam mogao da izvadim iste i bila je bas muka oko toga. I tako su mi oni poklonili tortu (koja je bila preukusna) da se poFalim narodu da i ja konacno imam pasos. I jednu i drugu tortu smo 'pojeli' istu noc.

    Osim ova dva iznenadjenja dobio sam i jos par njih u vidu priveska sa grbovima od moja dva voljena kluba i slika iz djetinjstva koje sam trazio duze vremena.

    Da dodam da je tokom cijele noci drustvo pravilo manja iznenadjenja ali to su neke nase interne fore pa i vama ne bi bilo zanimljivo to (a ne znam i ovo gore je li ). Svakako, znam da cu uvijek pamtiti taj moj rodjendan i to mi je jedan od najljepsih dana u zivotu.

  15. #115
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije dva dana sam dozivjeo toliko negativno iznendajenje da sam pozelio da sam u zemlju propao... Nije mene niko iznenadjivao nego se desi jednostavno nesto sto te unisti, kad nemas rijeci i mozak i dalje ne razumije kako moze tako nesto da se desi u svijetu... Jadni ljudi kojima se licno to dogodilo... Velika TUGA...

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  16. #116
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,057
    Thanks Thanks Given 
    3,975
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    Razocara me sad...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #117
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Razocara me sad...
    Ajde uskoro ce mi djevojka doci, smisljam neku akciju, javljam sve kako je bilo i sta se desilo

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  18. #118
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,057
    Thanks Thanks Given 
    3,975
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    Obavezno!!!
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #119
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,155
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dadony View Post
    Prije 2-3 godine mojem mnogo dobrom drugu (muslimanu) trebao sestric da se suneti, sve bi bilo u redu da mali nije malko okasnio sa tim jer je napunio 18 godina, ujak naravno sa njim ka sa drugom, zajebancija stalno, ipak rijese da se to obavi, e sad ja i ovaj drug trazimo po cijeloj Podgorici poslasticaru koja bi napravila "specijalnu" tortu, ne pita coek koliko kosta samo da se napravi torta u obluku k...a, naravno u svaku nas gledaju ka bijele medjede, ipak jedna gospodja pristane, kad joj je ovaj polagano okolo naokolo objasnio o cemu se radi. Dosao "mali" iz bolnice, okupila se rodbina, prijatelji, donosi ujko tortu i kaze malom odmah je otvori, ovaj otvara svi blenu u tortu i nastaje muk... odjednom se cuje majka od ovoga mi druga: MASALA... to je sve popadalo od smijeha.

    P.S: meni je zapalo jedno moodo ali ne mogu da se sjetim lijevo ili desno...
    Obicaj je i da poljubis u "ranu" 💪:-)

    Послато са C6603

  20. #120
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1,622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by djuka_pv View Post
    Obicaj je i da poljubis u "ranu" :-)

    bolje da si napisao da sam trebao da mu ga ispusim i isto na kraj stavis ovoga smajlija
    Neka ga ne mari....

  21. #121
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,155
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ne mogu ti opisati kako si me nasmija, znaci svi iz sobe u mene gledaju jer se tresem od smijeha, jecam... Uljepso si mi noc brate, prastaj za post iznad

    Послато са C6603

  22. #122
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1,622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by djuka_pv View Post
    Ne mogu ti opisati kako si me nasmija, znaci svi iz sobe u mene gledaju jer se tresem od smijeha, jecam... Uljepso si mi noc brate, prastaj za post iznad
    ipak si ispao fer,svaka cast.
    Neka ga ne mari....

  23. #123
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Nije se meni desilo al je
    pravo neprijatno iznenadjenje. Drugarica juce u Tunis i
    stao im autobus blizu nekog muzeja (to trebali da
    posjete) i sad bila bas velika guzva i ona ostane u BUS
    dok ovi uzmu karte ili sta vec. Neki setaju okolo ona sa
    prijateljem i ostane malo da odspava. Taman je oci
    zatvorila cuje se pucnjava. Ona sva onako pospana dok
    pucnjava i dalje traje gleda pud muzeja leze mrtvi ljudi,
    neki padaju, vriska okolo. Legose na pod od autobusa i
    kaze cini mi se da pucnjava traje vjecno nikako da
    prestane. Cuje se masa naroda vriska, plac i vidi pored
    autobusa naoruzane ljude. Pretrnula je citava, srecom
    brzo je policija stigla (ne znam za vas al ja sam se sav
    naježio dok mi je ovo pričala preko skajpa). Ladno
    spremali napad da ubiju nekog ministra premijera sta li
    je vec al nisu uspjeli.
    Nisam guglao ima li sto o ovome, ako ima nesto nek
    okaci neko link.

  24. #124
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,573
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    1,736
    Thanked in
    781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by scholar1 View Post
    Evo da otvorim da probam ovu temu da pokrenem, ne znam da li postoji neka slična ako postoji neka admini uklone ovu...
    E sad šta je zanimljivo u našem društvu i šire, što ima uvjek ljudi koji nisu nešto kreativni, koji misle da novcem mogu sve kupiti pa i ljubav osoba oko njih, mislim da postoji mnogo ljepših i kreativnijih načina za iznenađenje kako za rođendane tako i za vama bitne događaje, datume i osobe. Sve kreativne predloge i ideje možemo zajedno na ovom mjestu spojiti i napraviti jedno lijepo iznenađenje. Svi koji ste doživjeli nešto lijepo ili napravili nešto lijepo a i ružno podijelite ovdje. IZVOLITE
    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    Nije se meni desilo al je
    pravo neprijatno iznenadjenje. Drugarica juce u Tunis i
    stao im autobus blizu nekog muzeja (to trebali da
    posjete) i sad bila bas velika guzva i ona ostane u BUS
    dok ovi uzmu karte ili sta vec. Neki setaju okolo ona sa
    prijateljem i ostane malo da odspava. Taman je oci
    zatvorila cuje se pucnjava. Ona sva onako pospana dok
    pucnjava i dalje traje gleda pud muzeja leze mrtvi ljudi,
    neki padaju, vriska okolo. Legose na pod od autobusa i
    kaze cini mi se da pucnjava traje vjecno nikako da
    prestane. Cuje se masa naroda vriska, plac i vidi pored
    autobusa naoruzane ljude. Pretrnula je citava, srecom
    brzo je policija stigla (ne znam za vas al ja sam se sav
    naježio dok mi je ovo pričala preko skajpa). Ladno
    spremali napad da ubiju nekog ministra premijera sta li
    je vec al nisu uspjeli.
    Nisam guglao ima li sto o ovome, ako ima nesto nek
    okaci neko link.
    kakve ovo veze ima sa temom?kapiram da ti se drugarica iznenadila ali nidje veze s temom...

  25. #125
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Tako moj drug pokusavao da dozove macku sa sred bulevara, on mac mac, macka krenu put njega, i kola je zgazise...
    Svi smo iznenadjeni bili
    Njak Njak Njak

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. iznenađenje ili ne?
    By Koma[MFHN] in forum Primorski
    Replies: 51
    Last Post: 23-07-08, 22:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •