Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 132

Thread: Iznenađenja

  1. #26
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleficent* View Post
    Naravno, razumijem ja tebe u potpunosti i ne osudjujem ja tvoj postupak, jer kako rece ima nas razlicitih, samo gledam to iz mog ugla.. A da si je iznenadio, jesi doista..
    Razumijemo se

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  2. #27
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Scholar1....što je s tobom dijete? To se ne zove iznenadjenje nego neki mega šok usled kojeg ti đevojki opadne lijepa i zdrava kosa i noću ima košmare. Pa kakva je to ljubav stara mu majka?Eto ako nisi romantičan ne moraš da se baviš iznenadjenjima,ali nemoj više to na taj tvoj način da radiš i ako ti se čini orginalan.I promijeni drugare,da je tu neki od njih kvalitetan za druženje rekao bi ti da ti je predlog loš i da neće da pravi budalu od sebe i od tebe.Mi moramo malo da se smijemo ali smo generalno preneraženi i valjalo bi da malo razmisliš uopšte o tom dogadjaju.Dakle,potpuno dobronamjerne 3 riječi-to nije lijepo.

    Послато са GT-I9070
    Last edited by Artemis; 25-01-15 at 10:16.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  3. #28
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default


  4. #29
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako bi stekli bolji uvid u situaciju, vrlo vazno je znati da li vi i dalje uzivate u ljubavi ?

  5. #30
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Scholar1....što je s tobom dijete? To se ne zove iznenadjenje nego neki mega šok usled kojeg ti đevojki opadne lijepa i zdrava kosa i noću ima košmare. Pa kakva je to ljubav stara mu majka?Eto ako nisi romantičan ne moraš da se baviš iznenadjenjima,ali nemoj više to na taj tvoj način da radiš i ako ti se čini orginalan.I promijeni drugare,da je tu neki od njih kvalitetan za druženje rekao bi ti da ti je predlog loš i da neće da pravi budalu od sebe i od tebe.Mi moramo malo da se smijemo ali smo generalno preneraženi i valjalo bi da malo razmisliš uopšte o tom dogadjaju.Dakle,potpuno dobronamjerne 3 riječi-to nije lijepo.

    Послато са GT-I9070
    Ne znam ko je stariji od nas dvoje tako da dijete da ti objasnim nešto, pored toga što svi redom kvarite temu umjesto da iznesete neko vaše iznenađenje ili tako nešto svi ste se zakačili za ovo moje... znaš kako se kaže za dobrim konjem se prašina diže, haha ili ti za dobrim iznenađenjem... Ja ne mijenjam ništa ali bi valjalo da ti promijeniš temu jer meni se to zove iznenađenje, zamisli u toj situaciji bili su svi iznenadjeni i oduševljeni, da sam tolika budala ispao ne bi me cimali likovi da i oni to urade itd... Vidi ova tema nije za polemiku oko toga šta je i kakvo je moje iznenađenje bilo, utvrdili smo nekima je ok nekima nije... Sve je ispričano na tu temu i ja sam imao da iznesem neko moje mišljenje tako da sad ako nemate nešto da kažete na ovu temu, i da napišete neko vaše iznenađenje da je preskočite. Ništa lično

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  6. #31
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo još ideja !



    [
    Last edited by scholar1; 25-01-15 at 13:22.

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  7. #32
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,524
    Thanked in
    3,111 Posts

    Default

    faco? :lolblue:

    ti si kralj!
    nothing comes from violence and nothing ever could

  8. #33
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    faco? :lolblue:

    ti si kralj!
    Haha nisam ti ja neki romantičan tip iz priloženih stvari vidiš

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  9. #34
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jesi li joj zabio glavu u tortu kad je krenula da jede ? hahahhahahaha
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  10. #35
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    jesi li joj zabio glavu u tortu kad je krenula da jede ? hahahhahahaha
    Ne nego zapalio dinamid koji je bio u nju i pufffff....

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  11. #36
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ima ovako parova koji stalno smjestaju jedno drugom, meni je to simpaticno bash sam gledao na youtube,mada ono znaju da budu i namjestaljke da bi se pare zaradile
    ali kad krene zezanje ,tu nema kraja,dolazi do toga da ne mozes da sjednes na kauc a da ne provjeris je li ti kakav dinamit postavila da te digne do plafona

  12. #37
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by scholar1 View Post
    Evo od mene nešto kreativno i orginalno...

    Mijesec dana sam izlazio sa djevojkom i nisam bio nešto pri parama da joj sada obezbijedim ekskluzivni boravak u Splendidu zbog toga morao sam da budem kreativniji, nego bogatiji... Dakle, kupio sam joj Swarovski kristal ogrlicu koju je posmatrala već duže vrijeme a i ne možete pogriješiti sa time, jer svaka djevojka želi barem jedan kristalčić... U dogovoru sa društvom organizovali smo nezaboravan Prepad na sred magistrale... Njih trojica su otisli na mjestu gdje nema rasvjete i jedan je pratio u kom trenutku mi dolazimo a 2 su čekala sa fantomkama i beizbol palicama... Kada sam naišao blicnuo sam im da znaju da sam ja da ne ojade nekog drugog, znači u trenutku kada sam naišao njih dvojica su iskočili ispred auta i počeli kao da lupaju po haubi i na kraju su prišli i otvorili njena vrata i ubacili paketić... Ja sam naravno morao da glumim kao da sam istraumiran da bi doživljaj bio veći a ona je stvarno bila istraumirana... Zalupili su vratima i otrčali u stranu, ja sam naravno počeo da šlajfujem i kao bježim ne znam šta je bilo... Nastavio sam do sledećeg proširenja i stao, ona je plakala kao luda i nije znalo šta je snašlo a nije ni znala šta je u paketiću a nije ni smjela da ga uzme i otvori... Za malo mi ne iskoči iz kola i pobježe, i na kraju sam uzeo ja paketić i kažem ajde da vidimo šta je ovo, ona je u najmanju ruku mislila da je bomba... Kada sam izvadio poklon nije znala da li da se smije ili place ili da me udara pa je radila sve to odjednom... I eto posle nekih pola sata povratila se u život i bila presrećna... Evo jedan načina da priredite nekome nezaboravno iznenađenje...
    Zamisli kad ste poceli prepad da je ona izvadila sprej suzavac i poprskala vas sve. Haha

  13. #38
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    vidi @scholar1 dao sam ti rep na ovaj post dje si prestravio svoju djevojku ali sad me vec sa ovim slikama faco volim te i ovim smajlijem ispod zabrinjavas.
    Iz prilozenog bih rekao da vise nijesi sa tom malom jesam li u pravu?
    Haha sa tom malom sam... a sliku sam našao od nekog prijatelja sa instagrama... rekoh ajde da nastavim sa izbacivanjem ovih stvarčica, da sjašu ovi smorovi vise sa tog posta i da tema služi za ono što i jeste kreirana, da se pišu utisci ili iznenadjenja koja smo doživjeli ili smo priredili...

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  14. #39
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svrha iznenadjenja jeste da ostavi utisak. A ti si to definitivno ostvario, kako na svoju djevojku tako i na sve one koji su to culi i procitali. Vama zelim da nastavite da uzivate u ljubavi, i da to u buducnosti pretocite u jedan skladan brak, jer je oboma ocigledno stalo do ovog drugog. Ostali ti samo zavide. Pozdrav.

  15. #40
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Vala ga i ti pretjera, niko mu ne zavidi, glavu dajem.

    Ne volim iznenadjenja, niti poznajem bilo koga ko ih voli, pa ih i ne priredjujem nikome.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  16. #41
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by useruseruser View Post
    Svrha iznenadjenja jeste da ostavi utisak. A ti si to definitivno ostvario, kako na svoju djevojku tako i na sve one koji su to culi i procitali. Vama zelim da nastavite da uzivate u ljubavi, i da to u buducnosti pretocite u jedan skladan brak, jer je oboma ocigledno stalo do ovog drugog. Ostali ti samo zavide. Pozdrav.
    Dobro je da ima još neko ko ovo vidi kao iznenađenje a ne kao neki "kretenski" pokušaj. Slažem se svrha iznenađenja je da ona bude iznenađena. Zahvaljujem druže. A sad ako može da se nastavi na temu iznenađenja da se komentariše. Neko vaše iskustvo ili ideje?

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  17. #42
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa momak nije dobio podrsku, vec samo kritike na racun iznenadjenja. Pa nije je gepekovao u auto sa plinom i otvorenim gidorama, vec se potrudio, cak i rizikovao. Sta da je naisla policija u tom trenutku ? Sigurno bi se oni fino iznenadili kod sudije za prekrsaje.

  18. #43
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Vala ga i ti pretjera, niko mu ne zavidi, glavu dajem.
    To je tvoje mišljenje, a moje mišljenje je da bi mogla da sjašeš malo sa komentarisanjem mog posta... Toliko od mene, svako ima svoj način a pošto ti ne voliš ni jedan, uživaj!

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  19. #44
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Uuu sto je neko osjetljiv....Pa si na meni nasao da se istresas? A oli mi rec, molim te, sta te je ponukalo da otvoris topic? Trazis nove ideje, sta li?
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  20. #45
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Uuu sto je neko osjetljiv....Pa si na meni nasao da se istresas? A oli mi rec, molim te, sta te je ponukalo da otvoris topic? Trazis nove ideje, sta li?
    Ne nego sam ušao na tvoj profil i vidim da si 40 otvorila i reko što ne bi i ja jednu temu otvorio... opušteno samo!

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  21. #46
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ou Raquel,kapitulirao te.

    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #47
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Evo je Ronalno iznenadio svoju majku otisao kod nje hiljadama km daleko da je iznenadi na taj, al se zato podzapao sa onom Adrijanom ili koja li bjese, bili u Dubai.. Zamisli taj faktor iznenadjenja, em dosao kod majke em joj rekao da se posvadjao sa ovom malom, dva u jedan, majka je bila totalno iznenadjena
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  23. #48
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,123
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ja se danas iznenadih kada mi je stigao mail od neke đevojke sa naslovom "džemper". otvaram mail kad ono slika, selfi u džemperu.
    ja samo zamišljam iznenadjenje žena po kozmetiksu da si mi rekla "ej, zvončice, g00zica odje" :lolblue:

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    faco? :lolblue:

    ti si kralj!
    i ja velim dugujem mu reputaciju

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    jesi li joj zabio glavu u tortu kad je krenula da jede ? hahahhahahaha
    Za ovo ima rep, a uzmognem :lolblue:

    Quote Originally Posted by scholar1 View Post
    Ne nego zapalio dinamid koji je bio u nju i pufffff....
    e ja sam pomislila da ima neka eksplozivna naprava za iznenadjenje
    Inače, nemoj da se ljutiš.....prvo, svi imaju pravo da komentarišu i to ne smiješ da zamjeraš jer te niko ne vrijedja, ljudi se šale, drugo, moraš priznati da je malo neobičan način na koji si svoju curu iznenadio, i meni je, iskreno, simpatično uvrnut, i ako njoj ne smeta, meni je ekstra jer si me baš baš zabavio...što tvojim "slučajem" što komentarima na ovoj temi
    A i ne bih baš pretekla takvo iznenadjenje
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #49
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,524
    Thanked in
    3,111 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ja samo zamišljam iznenadjenje žena po kozmetiksu da si mi rekla "ej, zvončice, g00zica odje" :lolblue:
    ja bih, da si bila sama, ovako....zamisli samo kako bi me tvoj čoek pogledao da sam to rekla

    gorostas čeka iznenađenje prošnje, a ja čekam da vidim kako će ona njega iznenadit kad se bude porađala
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #50
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvončice razumijem ja tebe ali prije svega tema je otvorena da bi ljudi pisali neke svoje doživljaje i ideje a ne evo #51 post i dalje se vrtimo oko mog iznenađenja... Jel moguće da su ljudi tako prazni i da traže samo neku raspravu i svađu umjesto da teme služe baš iz razloga zbog kog su otvorene? p.s. đe ti je Petar Pan? :devil:

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. iznenađenje ili ne?
    By Koma[MFHN] in forum Primorski
    Replies: 51
    Last Post: 23-07-08, 22:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •