Page 18 of 34 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast
Results 426 to 450 of 848

Thread: Samsung Galaxy S6

  1. #426
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Svaka cast Samsungu za S6, ali ne kapiram sta je fora sa displejom, tj. bojama? Zar stvarno onako presaturirane boje prodaju uredjaj?
    In vino veritas

  2. #427
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Boje mozes da podesavas, meni se licno svidja "adaptive display" gdje on sam u zavisnosti od sadrzaja podesava boje i to super radi.
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  3. #428
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Svaka cast Samsungu za S6, ali ne kapiram sta je fora sa displejom, tj. bojama? Zar stvarno onako presaturirane boje prodaju uredjaj?
    Imas 4 moda za podesavanje boja, S6 ima ekran sa najtacnijim bojama na mobilnom telefonu do sad.

  4. #429
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,974
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,334
    Thanked in
    1,864 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Svaka cast Samsungu za S6, ali ne kapiram sta je fora sa displejom, tj. bojama? Zar stvarno onako presaturirane boje prodaju uredjaj?
    Standardni pregled ima najtačnije boje uz Nexus5 i note 4

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #430
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Ne mozes reci tako.

    Nikad nijesam volio samsung.

    Ali sa s6 (edge) koji sam cackao jedan dan su pogodili u centar

    Neka je touchwiz ali nema laga ni milisekund.

    Savrseno radi tel. Sto se za s5 nije moglo reci.

    Kamera ubija.

    Izgled bas lijep.

    Otisak radi vise nego savrseno.

    Samo rijeci hvale za s6. I napokon je samsung napravio tel koji je konkurentan iphonu.

    A obozavam htc. I prva 2 smartphonea su mi bili htc.

    Ali sa m9 je htc zasrao motku.

    M8 je savrsen bio.
    A na m9 su trebali vizuelno mnogo toga da promijene.

    Specifikacije tu i tamo bice slicne za svaki ovogodisnji flagship uredjaj.

    Mada vidim da ce G4 da pomuti sve kao i prosle godine g3.

    Tako da su mi za sad 2 top uredjaja g4 i s6.

    Ali zbog toga sto nijesam ljubitelj samsunga favorizujem g4

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk
    Ја сам рекао да ѕ6 изгледа исти напријед као и сваки Самсунг. Ко то порекне слијепац је.
    Што се ивица заобљених тиче уопште ми нису толико привлачне нити дају љепоту толико извикану.

    Не знам јеси имао прилику м9 да пробаш видиш уживо, јес да нису промијенили пуно али са тим малим промјенама тел је сад савршен, осјећај је одличан у руку за разлику од ѕ6 edge који кад држиш у руку имаш потпуно чудан осјећај. А брзина рада је смијешна на м9 .
    Ја не велим да је лош ѕ6 , далеко од тога, али то што су стакло позади ставили не значи да си изглед промијенили, тј да нису ѕ6 edge избачили тел био био исти као претходник, опет , са стаклом !

    Ко год да се разочарао , као и ја са м9, нека га проба, мишљење ће промијенити из 1 у 1

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  6. #431
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Ok je da napises svoje misljenje naravno ali ne i: "Е ако знам што видите у ѕ6 , edge ил не edge."
    Dakle vidimo, neko vidi nesto sto ti mozda ne vidis, kao sto je tebi M9 bolji, nekom drugom ili trecem su bolji S6/S6 Edge.

    S6 je sahranio M9 u svakom smislu, pocevsi od kamere koja je na M9 krs i u foto i u video modu, preko performansi i ekrana.
    M9 ima slabiji ekran od M8 sa S6 da ne poredim uopste, ima slabije performanse od M8, underclockovan SoC koji se ponasa kao rostilj, slabu kameru bez stabilizacije, baterija je u rangu S6, nema fingreprint skener... Sem stereo zvucnika M9 nema sta da trazi pored S6.

    I malo je ironicno da pricas kako je S6 isti S5 kad HTC izbacuje vec 3 godine isti telefon, sa ogromnim bazelima.
    Last edited by Emix; 03-05-15 at 13:09.

  7. #432
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    Ok je da napises svoje misljenje naravno ali ne i: "Е ако знам што видите у ѕ6 , edge ил не edge."
    Dakle vidimo, neko vidi nesto sto ti mozda ne vidis, kao sto je tebi M9 bolji, nekom drugom ili trecem su bolji S6/S6 Edge.

    S6 je sahranio M9 u svakom smislu, pocevsi od kamere koja je na M9 krs i u foto i u video modu, preko performansi i ekrana.
    M9 ima slabiji ekran od M8 sa S6 da ne poredim uopste, ima slabije performanse od M8, underclockovan SoC koji se ponasa kao rostilj, slabu kameru bez stabilizacije, baterija je u rangu S6, nema fingreprint skener... Sem stereo zvucnika M9 nema sta da trazi pored S6.

    I malo je ironicno da pricas kako je S6 isti S5 kad HTC izbacuje vec 3 godine isti telefon, sa ogromnim bazelima.
    Htc moze to da radi zato sto je njihov telefon za razliku od Samsungovog, ima lijep dizajn. Ivice nikakve veze nemaju, tu su zvucnici koje ce svako uzeti pored krsa od zvucnika na Samsung.
    Da rekao sam " e ako znam sto vidite" , sto znaci ako JA znam sto vidite, vise je bilo pitanje a daleko od toga da sam namecao ili govorio da je los.

    U performansama ga nikako ne moze sahraniti, glupi benchmarks me ne interesuju, to je idiotska prica a svi znamo da u realnom koriscenju je Sense 2 puta brzi i fluidniji od Touch Wiza. Pitanje, jesi imao priliku m9 da probas?
    Sto se tice ekrana, opet ti velim, testovi po internetu i te gluposti, znaci ne znam ko moze da se zamlacuje s tim, otidji probaj, pogledaj telefon, pa onda pricaj, ja ti kazem da mu je ekran odlican, opet zato sto sam ga koristio a ne citao nekakve reviews nekakvih sajtova.
    I sta ostade, to sto mu je procesor "rostilj", samo razmisli moze li to istina biti i da li bi izbacili to u prodaju da je tako ili je to naduvana prica. NIko ne kaze da se ne pregrijava, medjutim pregrijava se kad rade debilne benchmark testove. A koliko to ljudi koristi benchmark testove?
    Znaci kao i na pocetku sto sam rekao, kamera je top, najbolja sigurno. Osim toga, ovo je jos jedan Samsung sa staklom pozadi (Sony ga koristi evo nekoliko godina na svoje tel)

  8. #433
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,974
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,334
    Thanked in
    1,864 Posts

    Default

    Brate što ne oćeš a HTC topic i tamo objasniš zašto je HTC bolji. Nas to ođe ne zanima, nama je Samsung bolji.

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #434
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Brate što ne oćeš a HTC topic i tamo objasniš zašto je HTC bolji. Nas to ođe ne zanima, nama je Samsung bolji.

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    Nisam znao da na ovoj temi mogu samo dobre stvari u vezi samsunga da se pisu. Prastaj, evo Samsung s6 je najjaci i najljepsi tel na svijet, bez mane i sa najjacim skenerom prstiju u vasioni.
    Nema potrebe da idealizujes telefon, razumijem da si veliki fan Samsunga i ti i mnogi odje, ali nacin na koji ljudi brane tel i njegove mane los je brate, tu nesto nije u redu.
    A telefoni i treba da se uporedjuju, nisam ga samo uporedio sa HTC-om vec i sa proslim (identicnim) verzijama Samsunga

  10. #435
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Htc moze to da radi zato sto je njihov telefon za razliku od Samsungovog, ima lijep dizajn. Ivice nikakve veze nemaju, tu su zvucnici koje ce svako uzeti pored krsa od zvucnika na Samsung.
    Da rekao sam " e ako znam sto vidite" , sto znaci ako JA znam sto vidite, vise je bilo pitanje a daleko od toga da sam namecao ili govorio da je los.

    U performansama ga nikako ne moze sahraniti, glupi benchmarks me ne interesuju, to je idiotska prica a svi znamo da u realnom koriscenju je Sense 2 puta brzi i fluidniji od Touch Wiza. Pitanje, jesi imao priliku m9 da probas?
    Sto se tice ekrana, opet ti velim, testovi po internetu i te gluposti, znaci ne znam ko moze da se zamlacuje s tim, otidji probaj, pogledaj telefon, pa onda pricaj, ja ti kazem da mu je ekran odlican, opet zato sto sam ga koristio a ne citao nekakve reviews nekakvih sajtova.
    I sta ostade, to sto mu je procesor "rostilj", samo razmisli moze li to istina biti i da li bi izbacili to u prodaju da je tako ili je to naduvana prica. NIko ne kaze da se ne pregrijava, medjutim pregrijava se kad rade debilne benchmark testove. A koliko to ljudi koristi benchmark testove?
    Znaci kao i na pocetku sto sam rekao, kamera je top, najbolja sigurno. Osim toga, ovo je jos jedan Samsung sa staklom pozadi (Sony ga koristi evo nekoliko godina na svoje tel)
    Shvatas li ti da konstantno nameces svoje misljenje kao nesto sto je fakat? O dizajnu ne zelim da raspravljam zato sto je to stvar ukusa, i Edge je po mnogima najbolje odradjen Android uredjaj do sad.
    Zvucnik na S6 je sve samo ne krs, tj. konkretno na mom telefonu je zvucnik odlican, jedan od najboljih i najglasnijih koje sam cuo.
    To da je Sense 2 puta brzi od TW-a je prica za laku noc, bilo nekad a ni tad "2 puta brzi". TW je uzasno napredovao u svakom smislu i ja ne znam sta je lag na S6, to da laguje pricaju oni koji probaju zakacen telefon 30 sekundi. Ekran kod M9 je u odnosu na M8 UNAZADJEN ako nisi pratio mnogi testovi i korisnici su o tome pisali, pocevsi od prikaza boja, preko kontrasta, osvetljenja pa do crne u svakom smislu je gori od M8, dakle jeftiniji panel.

    Procesor, koji je najveci fail u istoriji Qualcomm-a, dakle prvo su probali da prodaju pricu kako nikakvih problema sa istim nema, nakon toga najavljuju M9 i salju modele za testove, ljudi prijavljuju kako telefon prelazi 55c prilikom koriscenja, HTC kasni sa isporukom prvih modela za prodaju, izbacuje last minute update koji OBARA clock samog procesora i kraficke, samim tim i performanse, i tako 810 postaje nesto u rangu sa 805. Dakle taj 810 ima slabije performanse na FHD rezoluciji od Samsungovog 14nm SoC-a na 2K, koji je sve oduvao. Toliko o tome.

    HTC M9 ne moram da probam, zato sto je M8 bolji izbor, da uzimam HTC uzeo bih M8, M9 nikad jer ne vredi ni 500e realno, S6 je ocigledno mnogo bolji izbor ko zeli zaokruzeniji, bolji proizvod.
    Last edited by Emix; 03-05-15 at 15:07.

  11. #436
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,974
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,334
    Thanked in
    1,864 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Nisam znao da na ovoj temi mogu samo dobre stvari u vezi samsunga da se pisu. Prastaj, evo Samsung s6 je najjaci i najljepsi tel na svijet, bez mane i sa najjacim skenerom prstiju u vasioni.
    Nema potrebe da idealizujes telefon, razumijem da si veliki fan Samsunga i ti i mnogi odje, ali nacin na koji ljudi brane tel i njegove mane los je brate, tu nesto nije u redu.
    A telefoni i treba da se uporedjuju, nisam ga samo uporedio sa HTC-om vec i sa proslim (identicnim) verzijama Samsunga
    Ma jok ne treba da se pišu samo dobre ili loše stvari o Samsungu, ali treba da se piše o Samsungu...
    Jednostavno ☺

    Pominjanje (nekoliko puta) kako je m9 bolji kako smo svi slijepi je ono što ne treba pisati.

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. #437
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Samo gledam i vidim kako ljudi olako koriste riječ "krš", a pogotovo u značenju koje nema veze. Dakle, kako kome odgovara kaže se da je nešto krš, iako nije ili obrnuto.
    Love, peace and respect.

  13. #438
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    @Emix , замисли , ја Намећем своје мишљење?!? То долази од лика који је загрижени Самсунг фан.
    Разумијеш ли ти да ако су сви на топик рекли, гледајући тел по слика и клипова и 2 минута по Теленор штанду, да је тел најјачи икад, а неко каже да се не слаже никако с тим, и да видим исти тел као и прошли са стаклом позади, тебе то аутоматски вријеђа и овога phenixa, и немам појма што причам, а у ствари је потпуно супротно.
    Не одговори , јеси ли имао прилику да чекираш м9 ? Јеси имао прилику да чекираш ѕ6 edge?

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  14. #439
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ma jok ne treba da se pišu samo dobre ili loše stvari o Samsungu, ali treba da se piše o Samsungu...
    Jednostavno ☺

    Pominjanje (nekoliko puta) kako je m9 bolji kako smo svi slijepi je ono što ne treba pisati.

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    Писао сам о Самсунгу и упоредио са м9. Ту сам хтио да завршим о томе, него су се поједини увриједили и рекли да појма немам. Ту се наравно прича настави и тако то иде по форума. Ја сам максимално објективан јер неман ни 1 ни други, да ли се то може рећи за ове ликове ?
    Што је најјаче , ја сам први био одушевљен телефоном, преко you tube- a , док га у руке не узех и фино ишчачках...


    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  15. #440
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Moderatori narodna milicijo.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. #441
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Htc moze to da radi zato sto je njihov telefon za razliku od Samsungovog, ima lijep dizajn. Ivice nikakve veze nemaju, tu su zvucnici koje ce svako uzeti pored krsa od zvucnika na Samsung.
    Da rekao sam " e ako znam sto vidite" , sto znaci ako JA znam sto vidite, vise je bilo pitanje a daleko od toga da sam namecao ili govorio da je los.

    U performansama ga nikako ne moze sahraniti, glupi benchmarks me ne interesuju, to je idiotska prica a svi znamo da u realnom koriscenju je Sense 2 puta brzi i fluidniji od Touch Wiza. Pitanje, jesi imao priliku m9 da probas?
    Sto se tice ekrana, opet ti velim, testovi po internetu i te gluposti, znaci ne znam ko moze da se zamlacuje s tim, otidji probaj, pogledaj telefon, pa onda pricaj, ja ti kazem da mu je ekran odlican, opet zato sto sam ga koristio a ne citao nekakve reviews nekakvih sajtova.
    I sta ostade, to sto mu je procesor "rostilj", samo razmisli moze li to istina biti i da li bi izbacili to u prodaju da je tako ili je to naduvana prica. NIko ne kaze da se ne pregrijava, medjutim pregrijava se kad rade debilne benchmark testove. A koliko to ljudi koristi benchmark testove?
    Znaci kao i na pocetku sto sam rekao, kamera je top, najbolja sigurno. Osim toga, ovo je jos jedan Samsung sa staklom pozadi (Sony ga koristi evo nekoliko godina na svoje tel)
    Zvucnik na s6 je bomba. Fluidniji je sense nego na touchwizz ali ne na S6, to su sredili, staklo na samsung, pao mi tri puta do sad (bez ikakve zastite) i super radi i nema, ni jednu ogrebotinu sto meni masu znaci. Telefon se puni odmah, dodjes kuci dok se tusiras skoro je full. Masu znaci. HTC volim ali ne vidim ni jedan jedini razlog sto bi presla sa M8 na M9, sem kamere koja je je na m8 bas dobra, baterija ok. Ali kakve novosti ima m9? a?
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  17. #442
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Искрено никакве.
    Какве има Самсунг? Да нису дизајн промијенили? Ѕ6 је исти као и сваки претходни, ѕ6 еdge има заобљене ивице и исти изглед као и сваки Самсунг. Стакло су ставили, свака част.
    Унапређена је камера нема СД картице, батерија заварена и слабија од ѕ5 . Ставили су смијешну резолуцију на екран од 5 инча. Touch Wiz исти изглед потпуно. Но добро, свако ради шта хоће са својим парама.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  18. #443
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,974
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,334
    Thanked in
    1,864 Posts

    Default

    Pa svaki Golf od 1 do 7 je isti.
    Četiri točka, volan, retrovizor. Ok malo su dizajn unaprijedili ali Golf 7 je kao Golf 1....


    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #444
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    9 dana kasnije sam i dalje odusevljen telefonom. Jedina zamjerka je baterija ali boze moj, oce da je telefon tanak pa stisli bateriju. Ja kao osvjedoceni i dugogodisnji korisnik iPhone se ne bi ziv vratio na 6/6+. Eto

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  20. #445
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Искрено никакве.
    Какве има Самсунг? Да нису дизајн промијенили? Ѕ6 је исти као и сваки претходни, ѕ6 еdge има заобљене ивице и исти изглед као и сваки Самсунг. Стакло су ставили, свака част.
    Унапређена је камера нема СД картице, батерија заварена и слабија од ѕ5 . Ставили су смијешну резолуцију на екран од 5 инча. Touch Wiz исти изглед потпуно. Но добро, свако ради шта хоће са својим парама.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Pa jesu design promijenili, tebi izgleda svaki samsung slicno zato sto pise "samsung" iza? Sta ima? eto tu po tebi "smijesnu rezoluciju", ima fingerprint koji odlicno radi, kameru koju sa dva klika razbija, bateriju punis "za cas", (a baterija nije slabija od s5), touchwizz je laganiji i priblizava se Nexus seriji i najjaci phone godine zamisli? sam se karas kad pises: S6 je isti kao predhodni, ima zaobljene ivice ali pazi...isti izgled kao svaki samsung...wtf man?

    a nisam samsung fan, imam i m8 kojeg hvalim jer je vrh, ali m9 je veliki fail. tacka.

    i procitaj poneke testove na google...a ne izvini, cackao si ga dve sekunde i sve ti bilo jasno.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  21. #446
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i evo dva raspada od slike sa tim phone-om



    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  22. #447
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Nema, taj S6 boba ne valja. Lol.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  23. #448
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    ja sam bio razocaran kad je izasao S6 , ali sad povlacim rijeci, jer sam se bas prijatno iznenadio kad sam ga uzeo u ruke. Prva stvar koja mi je upala u oci je identican okvir, raspored dugmadi i usb port kao na iphone 6/6+. Napokon vise hejteri nece moc da hejtuju kako je Samsung plastikaner, jer kombinacija aluminiuma i stakla mu je top. Pozadina je malo previse staklena i ostaju otisci ali nije nista sto se ne moze jednom folijom ili temparedglasom sredit , Kamera je brutalna i nevjerovatno brza, otisak radi sad savrseno kao na iphone, i ne mora da se prevlaci prst kao prije.... sve u svemu napravili su telefon dje je upakovan predobar hardwer u prelijepo i vrhunsko kuciste.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  24. #449
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Zato sam ja uzeo bijeli, ne vide se otisci
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  25. #450
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Bijeli izgleda prelijepo stvarno.
    Mada, ne bih ovaj moj note mijenjao za njega. Da sačekam do te sedmice (ako bude pod tim brojem).
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 18 of 34 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Samsung Galaxy S5, iPhone 5S GOLD, Samsung Galaxy S4, HTC One, Samsung Galaxy S3
    By fit4life in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 34
    Last Post: 07-07-14, 16:36
  2. Mijenjam Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 & Samsung I8190 Galaxy S III mini
    By DEY0BAR in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-14, 15:13
  3. Prodajem Samsung Galaxy S5, iPhone 5S GOLD, Samsung Galaxy S4, HTC One, Samsung Galaxy S3
    By fit4life in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 21-05-14, 09:39
  4. Mijenjam Samsung N7100 Galaxy NoteII (white/grey) i Samsung I9300 Galaxy SIII (black)
    By gocetr_25 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 43
    Last Post: 22-11-12, 19:51
  5. Prodajem Samsung P1000 Galaxy Tab, iPad 32GB 3G+Wifi i Samsung Galaxy N7000 Note
    By gocetr_25 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 61
    Last Post: 26-06-12, 21:48

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •