Page 27 of 34 FirstFirst ... 17232425262728293031 ... LastLast
Results 651 to 675 of 848

Thread: Samsung Galaxy S6

  1. #651
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Last edited by Fabia_Elegance!; 03-06-15 at 19:23.
    TAKUMI

  2. #652
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije kanta nemoj da preterujes(probao si ga?). Dobar je phone ali mislim da cu ga prodati i zadrzati M8. Po meni jedine prednosti S6, su brza kamera(i odlicna da se ne lazemo) i Quick charging. Ostalo sve imam i na m8 koji je po meni masu bolji za koriscenje i najbolji Android koji sam probala do sad. (sem kamere, ok, mada nije toliko losa za to zasta sluzi, za prave fotke imam Reflex)
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  3. #653
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Iz ugla covjeka koji se bavi elektronikom vec godinama. Samsung je neprevazidjen sto se tice svih svojih uredjaja, efikasnost-rok trajanja lvl 100000000. To sto Touch Wiz nije bio u pocetku dobar, od kad je 5.0 izasao najbrzi je sada. Nisam jedan od vlasnika Samsunga pa da ih reklamiram i na silu koristim, koristio sam S1,S2,S3,S5,S6 , samo S4 nisam imao i svaki je bio najbolji u svojoj klasi. Tako da Fabia tvoj komentar koji glasi kanta je glup iz razloga sto na silu forsiras kompaniju koja se gasi i koja svake godine pada bar po 2 mjesta sa svim svojim uredjajima, znaci Apple je slobodno mogu reci glasno i jasno SMECE obicno, pocev od desktop, laptom, TV uredjaja, pa sada i sa telefonima, zadnje 4 godine samo tonu jer su dugo prodavali maglu za velike pare.

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    nije kanta nemoj da preterujes(probao si ga?). Dobar je phone ali mislim da cu ga prodati i zadrzati M8. Po meni jedine prednosti S6, su brza kamera(i odlicna da se ne lazemo) i Quick charging. Ostalo sve imam i na m8 koji je po meni masu bolji za koriscenje i najbolji Android koji sam probala do sad. (sem kamere, ok, mada nije toliko losa za to zasta sluzi, za prave fotke imam Reflex)
    Prodavanje S6 ce ti biti najgora stvar koju ces da napravis, bez ako je stvar ukusa, onda ti se ne mijesam.

  4. #654
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Biga, slazem se. koristila sam I6 mjesec dana i posle Androida, jednostavno nemogu se vrnut' na IOS. A i kad bi mi se taj I6 svidio cini mi se da bi morala sve kupit' od Appla, Ipad, Ipod, Macbook, pa za tv, pa mijenjat' svaki punjac i sranja svake godine???? a makse, mozes auto kupit'.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  5. #655
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post



    Prodavanje S6 ce ti biti najgora stvar koju ces da napravis, bez ako je stvar ukusa, onda ti se ne mijesam.
    Stvar ukusa, nekako se bolje snalazim na M8,Edge mi je malo "komplikovan" za drzanje, ivice...da sam uzela s6 obicni(da nisam gledala na design)vjerovatno bi ga zadrzala, ali te ivice...uh

    I zaboravih nesto bitno za mene je FM Radio, koristim bas cesto.
    Last edited by Phénix; 03-06-15 at 20:41.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  6. #656
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Iz ugla covjeka koji se bavi elektronikom vec godinama. Samsung je neprevazidjen sto se tice svih svojih uredjaja, efikasnost-rok trajanja lvl 100000000. To sto Touch Wiz nije bio u pocetku dobar, od kad je 5.0 izasao najbrzi je sada. Nisam jedan od vlasnika Samsunga pa da ih reklamiram i na silu koristim, koristio sam S1,S2,S3,S5,S6 , samo S4 nisam imao i svaki je bio najbolji u svojoj klasi. Tako da Fabia tvoj komentar koji glasi kanta je glup iz razloga sto na silu forsiras kompaniju koja se gasi i koja svake godine pada bar po 2 mjesta sa svim svojim uredjajima, znaci Apple je slobodno mogu reci glasno i jasno SMECE obicno, pocev od desktop, laptom, TV uredjaja, pa sada i sa telefonima, zadnje 4 godine samo tonu jer su dugo prodavali maglu za velike pare.



    Prodavanje S6 ce ti biti najgora stvar koju ces da napravis, bez ako je stvar ukusa, onda ti se ne mijesam.

    Apple tone? Apple razvaljuje a ti nemas pojma.

    P.S. Ono gore nisam ja napisao nego neki lik iz Android worlda.
    TAKUMI

  7. #657
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Apple tone? Apple razvaljuje a ti nemas pojma.

    P.S. Ono gore nisam ja napisao nego neki lik iz Android worlda.
    Bice onda da ti jedini imas info iz prve ruke, mi kojima nam je to struka lazemo iz dosade i jer smo se urotili protiv Jabuke trule.

  8. #658
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    BIGa cega ti je struka? Koliko imas godina?

    Edukuj se malo prije nego lupis bilo sta za apple

    Samo cu ti reci da je trzisna vrijednost 700 milijardi(info iz 2015 godine), i da ni jedna druga kompanija nije stigla do te brojke....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #659
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Realno gledano, za pare koje treba dati za S6 kod nas, mogu se kupiti dva više nego dobra android telefona...
    Pogotovo kad se preko neke mreže kupuju, što je i najčešći slučaj.

  10. #660
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,656
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Apple se gasi


    Sent from my iPhone ШЕС
    069/100-100

  11. #661
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Bice onda da ti jedini imas info iz prve ruke, mi kojima nam je to struka lazemo iz dosade i jer smo se urotili protiv Jabuke trule.

    Vjerovatno ti si elektronicar i imas info iz prve ruke a ja radim motikom pa nemam.

    Samo ne znam odakle dobijas te informacije, ocito da nisu tacne cim kazes: APPLE TV UREDJAJI.
    TAKUMI

  12. #662
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    E pa sto procitah, tonuo ja kao sto oni tonu potonuli su sa 300.milijardi na 700.milijardi u zadnje 3-4.godine :/





    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #663
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  14. #664
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    BIGa cega ti je struka? Koliko imas godina?

    Edukuj se malo prije nego lupis bilo sta za apple

    Samo cu ti reci da je trzisna vrijednost 700 milijardi(info iz 2015 godine), i da ni jedna druga kompanija nije stigla do te brojke....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Gasenje se ne odnosi na bukvalno gasenje jer se ne radi o trafici pa da se lako ugasi, nego se radi o izrazu koji se upotrebljava pogotovo kod nas podgoricana za nesto sto slabi i nesto gdje ih konkurencija prestize. Vi koji pisete to da se ja edukujem ste korisnici Apple-a i na silu nesto pokusavate da dokazete a ne pricate o ismijavanju svakog uredjaja koji izadje iz te kompanije. Recimo o lap topu koji kosta 2 hiljade sa specifikacijama jednog Asusa od 600e? Ne ne, ipak je to jabuka ime doprinosi kvalitetu...
    Last edited by BIGa; 04-06-15 at 00:52.

  15. #665
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bole_j View Post
    Apple se gasi


    Sent from my iPhone ШЕС
    a nije se ni upalio. Vece RAZVALJOTKE od phone-a nisam vidjela. Bez JB-a kurça ne valja.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  16. #666
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Nije sve u specifikacijama... Iphone 6 je po njima kao neki android od 100e pa GASI 95% androida (duplo, troduplo) "jacih" od sebe.... Pogledaj testove ako meni ne vjerujes....

    Kako moze firma da se GASI kad je vrijednost u zadnjih par godina skocila sa 300 milijardi na 700 milijardi? Ko ih to prestize kad su najbogatija firma na svijetu?

    Problem je sto ja nisam "zatucan" iphone, iphone samo iphone, bas suprotno, stize mi s6 uskoro pa cemo vdijeti. Do sad sto sam ga koristio svidjeo mi se....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #667
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Nije sve u specifikacijama... Iphone 6 je po njima kao neki android od 100e pa GASI 95% androida (duplo, troduplo) "jacih" od sebe.... Pogledaj testove ako meni ne vjerujes....

    Kako moze firma da se GASI kad je vrijednost u zadnjih par godina skocila sa 300 milijardi na 700 milijardi? Ko ih to prestize kad su najbogatija firma na svijetu?

    Problem je sto ja nisam "zatucan" iphone, iphone samo iphone, bas suprotno, stize mi s6 uskoro pa cemo vdijeti. Do sad sto sam ga koristio svidjeo mi se....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja sam gore napisao da nemam udio u valasnistvu Samsunga pa da ih zastupam. Ja samo govorim o tome da je Samsung najjaca kompanija na svijetu. I da statistike radjene o vrijednostima kompanija su namjestene kao i sve sto se namjesta. A kako to? Logicno je i lako zakljucivo da Samsung vise proda telefona da ne kazem drugih proizovoda nego sto ce Apple ikada to moci, i kako je onda moguce da vise vrijedi? , tako vas lako obmanu informacijama placenim da je to nerealno.

  18. #668
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Apple je brend kao nprm Armani versace i ostali kur*i palci. A taj ne gasi nista vjeruj mi.To je samo los ukus. Imala sam ga mjesec i kusur i zatrokirao, morala ga restartovat(ustvari ugasit' i upalit') i poklonila ga majki. Iphone je monumentalna kanta. I to od pocetka.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  19. #669
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Apple je brend kao nprm Armani versace i ostali kur*i palci. A taj ne gasi nista vjeruj mi.To je samo los ukus. Imala sam ga mjesec i kusur i zatrokirao, morala ga restartovat(ustvari ugasit' i upalit') i poklonila ga majki. Iphone je monumentalna kanta. I to od pocetka.
    Ziva istina. Brat mi je bio fan Iphona, koristio 4,4s,5,5s i sada presao na S6 i prvi komentar posle jednog dana koriscenja je bio " Sto sam ja kupovao godinama kukala mi majka" . Eto ga sad, mrzi iPhone vise nego ista na svijet, Apple=ulozeno=izgubljeno i nikad vraceno. Obicni prodavaci magle.

  20. #670
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj apple shit phone bez Jailbreak-a nicemu ne sluzi sem za zvanje i sms.(a to dobro znate svi vi apple fan boy-i)
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  21. #671
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default Samsung Galaxy S6

    Totalno netacno

    I bez jb-a moze svasta nesto... Gledam online filmove, upravljam pc-om preko tel, navigacija, muzika......Inace za sta ti sluzi telefon? Da slikas, posaljes mail, poruku, poziv i eto ovo npr sto pomenuh?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #672
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Ovakvi "tekstovi" su klasican click bait na koji se pecaju samo Apple fanovi i koriste iste da istroluju. Mislim da je to jasno svima.
    Sto se iPhone-a tiče, zna se odavno ko uglavnom koristi iPhone. Oni koji drze fabricki home screen i wallpaper. Koji znaju samo prednju kameru da koriste i koji dodaju još 3-4 aplikacije tipa instagram i tumblr. Dakle Tijana Ajfon, Stanija, neka Ferrari, Diskrecija i njima slicne. S obzirom na to da se ova vrsta namnozila i buknula kao pečurke posle kise za ocekivati je da ce iPhone da bude jedan od najpopularnijih i najbogatijih bendova. Sto da ne, kad na jedan telefon sa hardverom iz 2011-e zaradjuju oko 200$, dakle 200$ ciste zarade.

  23. #673
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    U pravu si ovo za starlete, jbg


    Al ovo na kraju nikako nisi, koristio si ga pa si vidjeo da taj hardware iz "2011" radi bolje nego napucani android iz 2014.... tj koliko je ios optimizovaniji od androida... Da neki androidi sa 3gb i quad corom znaju da "laguju" dok ovaj kukavac sa 1gb i dual corom nikada

    I jos iphone najbolje drzi cijenu, mada to je druga prica sad. Meni jos milije prodam polovan i6, kupim novi s6


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #674
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,197
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    A pricate sazvakanu pricu, iPhone je telefon za budale, cista jednostavnost koriscenja. Ajd sto je za budale, nego i ima cijenu za budale.

    Stefke ne razumijes jednu fundamentalnu stvar. Kompletan android radi u java virtualnoj masini, i mora biti sve za svakog, tj mora podrzavati siroki spektar hardvera. Dok je iOS optimizovan i radi samo iskljucivo na jednom hardveru.

    A tu pricu da je iOS stabilniji zajebite, ne znam da mi je nesto crash-ovalo od "fabrickih" aplikacija, a 3rd party aplikacije mi istom mjerom koce na svim uredjajima
    Last edited by siux; 04-06-15 at 11:38.

  25. #675
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    2,401
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Totalno netacno

    I bez jb-a moze svasta nesto... Gledam online filmove, upravljam pc-om preko tel, navigacija, muzika......Inace za sta ti sluzi telefon? Da slikas, posaljes mail, poruku, poziv i eto ovo npr sto pomenuh?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A ovo sve kao ne može na Android? I ne koristi stariji hardware nego novi i procesore baš uzimaju od Samsunga i to su noviji procesori samo što nijesu octa ili quad nego dual core.

Page 27 of 34 FirstFirst ... 17232425262728293031 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Samsung Galaxy S5, iPhone 5S GOLD, Samsung Galaxy S4, HTC One, Samsung Galaxy S3
    By fit4life in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 34
    Last Post: 07-07-14, 17:36
  2. Mijenjam Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 & Samsung I8190 Galaxy S III mini
    By DEY0BAR in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-14, 16:13
  3. Prodajem Samsung Galaxy S5, iPhone 5S GOLD, Samsung Galaxy S4, HTC One, Samsung Galaxy S3
    By fit4life in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 21-05-14, 10:39
  4. Mijenjam Samsung N7100 Galaxy NoteII (white/grey) i Samsung I9300 Galaxy SIII (black)
    By gocetr_25 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 43
    Last Post: 22-11-12, 20:51
  5. Prodajem Samsung P1000 Galaxy Tab, iPad 32GB 3G+Wifi i Samsung Galaxy N7000 Note
    By gocetr_25 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 61
    Last Post: 26-06-12, 22:48

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •