Page 11 of 13 FirstFirst ... 78910111213 LastLast
Results 251 to 275 of 314

Thread: Poslanik Muhamed sallallahu alejhi ve sellem

  1. #251
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Kakvu dzizu u 21. vijeku, jadi te znali?
    Kod vas jos nije dosao 21. vijek,fali vam nekih 600 godina.Trenutno je 1437.godina iliti 15. vijek po vasem kalendaru.

    Dakle,osudjujes li dzizu i u kojem vijeku smatras da zivis? Izjasni se.
    Last edited by dizajner; 28-01-15 at 16:12.

  2. #252
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Misliš ovako:
    "Ja Muhamed sam je pokrio svojom košuljom da bi bila odjevena na nebu i vodio ljubav da joj olakšam pritisak groba jer je bila najljepše Allahovo stvorenje" (iz knjige "Kanz Al Umal" pisane od strane Al-Mutaki Al-Hindi i bazirana je na Hadisu iz svete knjige “Al-Jami Al-Saghir”)


    Ja ti već navedoh odgovor, to što ti misliš da si pametniji od svakoga je tvoj problem...

    "Muhamed je zadigao svoje haljine da bi ga čovjek ljubio" (Sunan Bayhaqi koji vodi porijeklo od jednog od 6 svetih Hadisa, Sunan Abu Dawud-a)

    Ovo je Archi objasnio..

    "Muhamed je jedne noći zatvorio Aišu u kovčeg jer je izašla iz kuće bez njegove dozvole "zaključao me je u kovčeg,što mi je zadalo veliki bol" kaže Aiša"(Knjiga molitvi Kitab Al-Salat 4:2127 )
    Ovo niđe ne nadjoh... Daj link?

    "otkrovljenja mi (Muhamedu) nikad nisu došla kada nosim žensku odjeću osim Aišine" (Sahih Bukhari 2/911 ). Originalna riječ "ثَوْبِ" se na svakom jeziku (uključujući i tvoj Bošnjački) prevodi kao Haljina, a ne kao Ćebe
    Muhamed s.a.v.s je prokleo muškarce koji se oblače kao žene i žene koji se oblače ko muškarci, znači nije nosio njenu robu nije blesav da proklinje samog sebe, pa neprijatelji Islama bi odma to iskoristili protiv njega...

  3. #253
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Archi, prvo da zahvalim na odgovorima. Imam još pitanja. Kada se zovu svjedoci u šerijatskim državama, dvije žene se racunaju kao jedan muškarac, je li tako?
    Kako je moguće da je propisano kao grijeh da čestitate hriscanima i jevrejima praznike a reis ga evo na TV ya svaki Božić i Vaskrs. Kako je moguće da on krši taj "zakon"?
    Last edited by Tynna; 28-01-15 at 16:34.

  4. #254
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dizajner View Post
    Kod vas jos nije dosao 21. vijek,fali vam nekih 600 godina.Trenutno je 1437.godina iliti 15. vijek po vasem kalendaru.

    Dakle,osudjujes li dzizu i u kojem vijeku smatras da zivis? Izjasni se.
    Zavisi.
    Takve bezobraznike kao što si ti bih bjesio za mooda.
    Takve šupljine ni u kojem vijeku nijesu živjele mirno.

  5. #255
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,579
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    1,740
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Zavisi.
    Takve bezobraznike kao što si ti bih bjesio za mooda.
    Takve šupljine ni u kojem vijeku nijesu živjele mirno.
    kakvo przenje hahahah. taman covjek zivi nedje u 1437-oj godini,ali nije jedini.

  6. #256
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Zavisi.
    Takve bezobraznike kao što si ti bih bjesio za mooda.
    Takve šupljine ni u kojem vijeku nijesu živjele mirno.

    Ako mozes pojasni zasto sam bezobraznik,samo sto krace. Licno i vjerski te uvrijedio nisam.
    Ocito imas problem sa izjasnjavanjem oko dzize,koju evidentno ne osudjujes.Tebi je ok sto su moji preci nekoliko vjekova placali Turcima vjerski porez.

  7. #257
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,433
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dizajner View Post
    Ako mozes pojasni zasto sam bezobraznik,samo sto krace. Licno i vjerski te uvrijedio nisam.
    Ocito imas problem sa izjasnjavanjem oko dzize,koju evidentno ne osudjujes.Tebi je ok sto su moji preci nekoliko vjekova placali Turcima vjerski porez.
    Sto ga napadas, kad je i njegov cukundjed placao porez naravno da je protiv? naravno sve dok turcima nije prodao vjeru za veceru sin ili unuk tog njegovog cukundjeda koji je bio neki Miloje, Strahinja ili Vuk
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #258
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Sto ga napadas, kad je i njegov cukundjed placao porez naravno da je protiv? naravno sve dok turcima nije prodao vjeru za veceru sin ili unuk tog njegovog cukundjeda koji je bio neki Miloje, Strahinja ili Vuk
    Hahah. Ah ti, šaljivdžijo.

  9. #259
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tako mi Archijeve ljekovite muve zakljucaću ovaj topić ako se ne uozbiljite. Samo da napomenem da u doba cukundjedova nije bilo Monstata da izracuna prośecni prihod pa da se odredi džiza.
    U Crnoj Gori u doba Skenderbega Crnojevića plaćalo se od domaćinstva po 33 akče na ime carskog harača, U kanun-nami za Crnu Goru od 1523 godine se kaže:"Ranije kada je liva (sandžak) Crna Gora zauzeta, pa kada je popisana i defter načinjen, bili su nametnuti ušur (desetina), harač i ispendže. Kalw je spomenuta liva neprohodna i krševita zemlja, pa raja nije u mogućnosti da daje ušur, harač, ispendže i druge dažbine, na svaku kuću i baštinu nametnuto je po 55 akči po vlaškom običaju.
    Od toga je određeno 33 akče za earsku blagajnu na ime harača, a 20 akči sandžak begu umjesto ušura i ispendže, a 2 akče za earske sluge koji dolaze da skupljaju glavarinu (džizju).
    Numan-paša Cuprilić 1714 godine utvrdio je da Crna Gora treba da daje na ime harača 1010 dukata, a patrijarh Mojsije Rajović zvani Čurla deklarisani neprijatelj vladike Danila, Crnogoraca i crnogorske slobode piše " Ko ste vi da vodite rat sa jednom premoćnom carevinom, u kojoj ste? Zato vam pišem i govorim to svoj pokrajini, da prestanu s tim rđavim radom i da se potčine srećnom sultanu. . . Ako tako budete radili, uradićete dobro za vas, a ako ne poslušate, znajte da ću baciti na vas teško prokletstvo sa zborom koji mi je Bog dao s vladikama, kaluđerima i sveštenicima i narediću u svoj mojoj jurisdikciji da vas Gospod Bog istraži, i ne da ću vam jedan ili dva puta poslati prokletstvo, nego i svakog meseca te se neće znati od vas ni rod ni dom. Uradite kako vas učim i idite paši…”
    E sad sljedbenici toga patrijarha opet bacaju anateme i pricaju i idite paši...

  10. #260
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dizajner View Post
    Ako mozes pojasni zasto sam bezobraznik,samo sto krace. Licno i vjerski te uvrijedio nisam.
    Ocito imas problem sa izjasnjavanjem oko dzize,koju evidentno ne osudjujes.Tebi je ok sto su moji preci nekoliko vjekova placali Turcima vjerski porez.
    Zato što ti je cilj da podjebavaš i ponižavaš.
    Zato što pola onih koji se ovdje predstavljaju ateistima doma ili u autu im visi ćepanica od po' metra...

    Zato što drčite i pričate protiv hidžaba, a svi nosite brojanice oko ruke i krstove oko vrata...

    Zato što ste pokvareni i selektivni.

    Istinske vjernike i istinske ateiste cijenim, ali ove prikrivene fašiste nikako. Nebitno kojoj vjeri pripadaju...

    @lucke91 se predstavlja kao Evropejac širokih shvatanja, a da ga padne, muslimansko uvo ne bi preživjelo u CG.

    Zbog toga ću uvijek da se uključim i da poklopim svakoga ko misli na takav šišnjarski način da postigne neki cilj.

    Veliki dio forumaša je štetan.

  11. #261
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,579
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    1,740
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Zato što ti je cilj da podjebavaš i ponižavaš.
    Zato što pola onih koji se ovdje predstavljaju ateistima doma ili u autu im visi ćepanica od po' metra...

    Zato što drčite i pričate protiv hidžaba, a svi nosite brojanice oko ruke i krstove oko vrata...

    Zato što ste pokvareni i selektivni.

    Istinske vjernike i istinske ateiste cijenim, ali ove prikrivene fašiste nikako. Nebitno kojoj vjeri pripadaju...

    @lucke91 se predstavlja kao Evropejac širokih shvatanja, a da ga padne, muslimansko uvo ne bi preživjelo u CG.

    Zbog toga ću uvijek da se uključim i da poklopim svakoga ko misli na takav šišnjarski način da postigne neki cilj.

    Veliki dio forumaša je štetan.



    kenjaj se u soviniste.

  12. #262
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Poslanik Muhamed sallallahu alejhi ve sellem

    Nije bas tako, znam luckea licno i znam da se druzio i druzi sa muslimanima. Cak sam primjetio da nije ni nacionalista, naprotiv...
    Dobar momak, def.

    Sad to sto je malo nastrojen prema Srbiji, njegova stvar.

    Ovo ostalo bih sve poklao šerijatski nedje iza kuce ka poslednje

    Šalimo se malo, kad se vec spamuje.

    Hari brisi ovo spamovanje, ostavi samo topic


    Tapatalk.
    Last edited by Rookie; 28-01-15 at 17:52.

  13. #263
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bih da meni neko odgovori oko čestitanja praznika.

  14. #264
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post

    Hari brisi ovo spamovanje, ostavi samo topic


    Tapatalk.
    Ajde napisi brojeve postova koji su po tvom misljenju spam pa ako se i Tynna slozi sa tim brisemo. Samo ne diraj pasce sa dvije fleke i ljekovitu muvu

  15. #265
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ajde napisi brojeve postova koji su po tvom misljenju spam pa ako se i Tynna slozi sa tim brisemo. Samo ne diraj pasce sa dvije fleke i ljekovitu muvu
    Spamovi su slijedeci: (napomena, po meni takodje zasluzuju zute kartone).
    Postovi; guzica, grunastar, 11/11/11/ ovo ostalo koliko toliko neko manje neko vise je ucestvovao.

    Smatram da je topic previse ozbiljan da bi se tako pustilo kolege da se sprdaju, valjda zato postoji podforum sve i svasta.

    Quote Originally Posted by Tynna View Post
    Ja bih da meni neko odgovori oko čestitanja praznika.
    Ja cu ti odgovoriti; nije zabranjeno cestitati samo treba odabrati prave rijeci i zavisi koja je slava u pitanju.
    Last edited by Rookie; 28-01-15 at 19:05.

  16. #266
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,325
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    2,686
    Thanked in
    1,303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Veliki dio forumaša je štetan.
    A ja? A ja? A ja?

    Ja priznajem da jesam malo. Ali malo samo. Doduse, nisam gori od crnog psa sa dvije bijele tacke.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  17. #267
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tynna View Post
    Ja bih da meni neko odgovori oko čestitanja praznika.
    Uzmi malo, čitaj, svidjeće ti se sigurno... Lijepa je to knjiga.

    Naravno da treba čestitati, ali ne treba biti ''veći katolik od pape''... Pusti ti one avetinje neuredne što propagiraju i pišu.

    Islam je stil života, samo ga treba pravilno shvatiti. Ne kradi, ne laži, ne varaj, budi dobar prema porodici, roditeljima, komšijama...

    Fejsbuk i forum vjernike, a i nevjernike, treba ignorisati. Obično su to budale maliciozne, koje idu iz krajnosti u krajnost.

    Ne možemo da aktivno koristimo tehniku, auta, forume, i sve ono što prati savremeno društvo... A da se sa druge strane držimo onog što je bilo pravilno prije 1000 godina. Ako hoćeš tako, ti onda sebi kupi kamilu, pa je jaši.
    Last edited by 11/11/11; 28-01-15 at 19:19.

  18. #268
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    A ja? A ja? A ja?

    Ja priznajem da jesam malo. Ali malo samo. Doduse, nisam gori od crnog psa sa dvije bijele tacke.
    Ti si štetan, ali nijesi maliciozan. :P Ne bi okinuo nikom glavu zbog imena, itd... A to je, što se mene tiče, OK.

  19. #269
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,433
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Hahah. Ah ti, šaljivdžijo.
    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    .

    @lucke91 se predstavlja kao Evropejac širokih shvatanja, a da ga padne, muslimansko uvo ne bi preživjelo u CG.

    Zbog toga ću uvijek da se uključim i da poklopim svakoga ko misli na takav šišnjarski način da postigne neki cilj.

    Veliki dio forumaša je štetan.
    aoooo ada zezam se brate, ni na kraj pameti mi nije bilo da ces moju poruku shvatiti na bilo koji drugi nacin osim kao zezanje i peckanje kao sto smo milion puta odgovarali jedan drugom

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Nije bas tako, znam luckea licno i znam da se druzio i druzi sa muslimanima. Cak sam primjetio da nije ni nacionalista, naprotiv...
    Dobar momak, def.

    Sad to sto je malo nastrojen prema Srbiji, njegova stvar.
    Hvala Rooki sto me branis ovako javno, da neko ne pomisli da sam avetinja neka koja bi sve ne-pravoslavno ocistio
    Znas i sam sa faxa da su mi najblizi prijatelji bili upravo muslimani sa nase godine, ne moram tebi makar nista pricat...

    nikad u zivotu nisam gledao ljude kroz vjeru ili ih osudjivao zbog toga, bas naprotiv, roditelji su me vaspitali da ljude gledam kroz ono kakav je neko kao covjek a ne koje je vjere ili nacionalnosti.
    odrastao sam u sredini dje sam jedina pravoslavna kuca bio u cijelu ulicu, te muslimanske komsije su nas drzali kao prijatelje i komsije kao nidje, bukvalno su nas kao rod gledali... e u takvom sam ja okruzenju odrastao... kum vjenacni mojih roditelja i jedan od najvecih prijatelja moje porodice je musliman... od moja dva najbolja druga koje kao bracu gledam jedan je musliman, ali veci mi je on drug i vise smo zajedno prosli nego sa svim ostalim drustvom koje imam.... na fakultetu najbolji prijatelji i prijateljice su mi bili upravo 2 muslimana i jedna muslimanka, i sad posle faxa se druzim jedino sa njima sto se tice kolega sa faxa..

    za mene je licno uvreda da meni neko kaze da imam nesto protiv bilo kojeg muslimana jer ja prosto tako nisam vaspitan i moji roditelji bi bili razocarani da to cuju od nekoga za mene...
    Last edited by lucke91; 28-01-15 at 19:23.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  20. #270
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja i lucke na jednoj temi se dogovaramo da idemo na Rumunke, a na drugoj se ''koljemo''.
    ___________________________

    Vezano za temu, dječice, ostavite se radikalizma. Ni jedan vid radikalizma ne donosi ništa dobro.

    Kome ne prijaju ove mješovite sredine, neka ide tamo đe je sve jednobojno i neka da sebi oduška, neka nahrani dušu. Bili to muslimani, pravoslavci, katolici, ili ateisti.

  21. #271
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Uzmi malo, čitaj, svidjeće ti se sigurno... Lijepa je to knjiga.
    Zato i pitam.
    Ono na što sam ja naišla je da recimo Božić ne možete čestitati jer bi time "priznali" da je Isus tada rodjen a u Kuranu stoji da je Marija olakšavala sebi porođajne bolove tako što se držala za drvo urme koje je bilo puno plodova a to je moglo biti samo u ljeto.
    To je samo jedan od primjera.
    Ja zaista želim da dobijem neke odgovore, ne kapiram što se, u mom slučaju, "braniš od zamišljenog napadača".
    Rookie hvala iako nisam dobila odgovor bar si normalan.

  22. #272
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tynna View Post
    Zato i pitam.
    Ono na što sam ja naišla je da recimo Božić ne možete čestitati jer bi time "priznali" da je Isus tada rodjen a u Kuranu stoji da je Marija olakšavala sebi porođajne bolove tako što se držala za drvo urme koje je bilo puno plodova a to je moglo biti samo u ljeto.
    To je samo jedan od primjera.
    Ja zaista želim da dobijem neke odgovore, ne kapiram što se, u mom slučaju, "braniš od zamišljenog napadača".
    Rookie hvala iako nisam dobila odgovor bar si normalan.
    Ti mu ne čestitaj onda HRISTOS SE RODI / HRISTOS VOSKRESE...itd... Ti mu čestitaj sa SREĆAN PRAZNIK, PRIJATELJU.

    Ispoštovao si i prijatelja, a i svoju vjeru. Sve se može kada su ljudi normalni.

  23. #273
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Ja i lucke na jednoj temi se dogovaramo da idemo na Rumunke, a na drugoj se ''koljemo''.
    ___________________________

    Vezano za temu, dječice, ostavite se radikalizma. Ni jedan vid radikalizma ne donosi ništa dobro.

    Kome ne prijaju ove mješovite sredine, neka ide tamo đe je sve jednobojno i neka da sebi oduška, neka nahrani dušu. Bili to muslimani, pravoslavci, katolici, ili ateisti.
    Ko govori o radikalizmu? Nadji jedan moj post ili jednu uvredu prema vama Muslimanima? Dok si ti mene najbrutalnije izvrijedjao.

    Problem sa vama jeste kada mi iznesemo najobicniji podatak o placanju dzize iz doba Turske,vi se uvrijedite.Previse se vi nesto vrijedjate.Ne mozete vi za najmanju sitnicu optuzivati svakog da je ekstremista.Svaka komunikacija sa vama Muslimanima,ako vam nesto se pase,zavrsi se sa vasim jadanjem da ste ugrozeni kao narod.
    A ugrozeni ste toliko da dvije decenije vedrite i oblacite ovom drzavom u svim polugama vlasti.

    Vi Muslimani cete se morati pomiriti kad-tad sa cinjenicom da necete vise biti vlast u Crnoj Gori.To jeste bolna cinjenica i saznanje,ali morat cete se prilagoditi novim uslovima.
    Last edited by dizajner; 28-01-15 at 19:55.

  24. #274
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tynna View Post
    Zato i pitam.
    Ono na što sam ja naišla je da recimo Božić ne možete čestitati jer bi time "priznali" da je Isus tada rodjen a u Kuranu stoji da je Marija olakšavala sebi porođajne bolove tako što se držala za drvo urme koje je bilo puno plodova a to je moglo biti samo u ljeto.
    To je samo jedan od primjera.
    Ja zaista želim da dobijem neke odgovore, ne kapiram što se, u mom slučaju, "braniš od zamišljenog napadača".
    Rookie hvala iako nisam dobila odgovor bar si normalan.
    Pa to je to. Ne smije se reci "srecno" ali se moze cestitati improvizanije tipa "cestitam ti slavu" jer je koliko skontah u Islamu zabranjeno reci "sa srecom" necemu sto se prkosi sa Kuranom u ovom slucaju Isus kojeg muslimani zovu Hazreti Isaja.

    Archi, napredujem a brate moj

  25. #275
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,433
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Pa to je to. Ne smije se reci "srecno" ali se moze cestitati improvizanije tipa "cestitam ti slavu" jer je koliko skontah u Islamu zabranjeno reci "sa srecom" necemu sto se prkosi sa Kuranom u ovom slucaju Isus kojeg muslimani zovu Hazreti Isaja.

    Archi, napredujem a brate moj
    ne mora da znaci, drug mi bas dobar koji uci za hodzu iz BP, stalno mi paraznik cestita sa porukom brate neka ti je srecan praznik tebi i tvojoj porodici....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

Page 11 of 13 FirstFirst ... 78910111213 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Šams ad-Din Muhamed Hafiz, (1320-1389)
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 08-02-12, 01:05
  2. P: Boxerske rukavice EVERSLAST Muhamed Ali
    By Majx in forum Ostali oglasi
    Replies: 20
    Last Post: 31-12-11, 14:02
  3. Poslanik HGI Božo Nikolić izjavljuje !
    By Zvek_Zivi in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-07, 10:42
  4. Bivši poslanik SRS prešao u PSS. Karić ušao u Skupštinu
    By G R A D in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 18-05-05, 23:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •