Results 1 to 18 of 18

Thread: Veliko otkriće: Svemir je nastao prije 10 minuta

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Veliko otkriće: Svemir je nastao prije 10 minuta

    Svemir je nastao prije 10 minuta, kompletno sa svim dokazima koji su namjerno ubačeni u svijet da isti izgleda star milionima godina, sa svakom knjigom napisanom i sa svim našim sjećanjima već ugrađenim u nama tako da nam izgleda da smo stariji nego što jesmo.

    Ovo sigurno znam jer sam imao viziju anđela koji je došao da me upozori da ako prihvatim ovu apsolutnu istinu da će tvorac biti zadovoljan samnom. Takođe, negdje u idućih godinu dana izdiktirati će mi priručnik o tome kako da se ponašamo.

    Ovo je sve tačno jer je tvorac beskonačno moćan kada je mogao stvoriti čitav svijet prije samo 10 minuta, a da izgleda kao da nije.

    Zbog toga vijerujem anđelu jer u istinu takvo biće mora istinski biti izuzetno moćno i ja mu moram dugovati poštovanje.

    Međutim, ipak svi znaju da ja imam nezgodnu karakteristiku da uvijek pripitkujem kada ne treba pa sam pitao zašto?

    Međutim odgovor je jednostavan, tvorac je stvorio oakav svijet da bi ispitao našu vjeru u njega jer samo pravi vjernik zaslužuje naklonost tako moćnog tvorca.

    Daklen ponavljam svijet je stvoren prije 10 minuta, dobro 15 minuta, jer je trebalo oko 5 da ovo napišem, hmmm ili je već dio ovoga bio napisan da izgleda kao da je svijet stvoren prije 15 minuta a u stvari je 10 minuta star. Hmm, a možda je svijet uvijek 10 minuta star i uvijek napunjen novim znanjem. Da li to znači da ima više svjetova osim ovoga?

    Morat ću pitati anđela kada se ponovo pojavi prije nego li mi počne diktirati knjigu.

    A što ako mi on onda opet kaže da je svemir samo 10 minuta star i da je sve ovo bilo napisano od strane tvorca da ispita moju vjeru u njega?

  2. #2
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Nesto si se preskarta, svemir je nasta prije cc 10000 godina.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Nesto si se preskarta, svemir je nasta prije cc 10000 godina.
    Ma kakvi, to je iluzija koja je ugrađena u nama i naš svijet da bi testirala našu vijeru i koliko smo vrijedni pažnje našeg tvorca.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Slusaj me sto ti pricam, 10000 godina i tacka a to znam jer mi se javio jednu noc, nijesam prepozna glas mora da je tad bio usta. Inace dobar 069 broj, nece da ga proda..
    P.S. Provjeren u policiji, registrovan na tri osobe. Samo su mi dali inicijale:
    O.
    S.
    D.S. ili S.D. ne mogu se sjetit sad.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Slusaj me sto ti pricam, 10000 godina i tacka a to znam jer mi se javio jednu noc, nijesam prepozna glas mora da je tad bio usta. Inace dobar 069 broj, nece da ga proda..
    P.S. Provjeren u policiji, registrovan na tri osobe. Samo su mi dali inicijale:
    O.
    S.
    D.S. ili S.D. ne mogu se sjetit sad.
    To je vjerovatno neki demon koji ti šapće u uho neistine.

    Svemir je star samo 10 minuta, čak i ovaj naš razgovor koji vodimo je ugrađen, da bi stvario iluziju da razgovaramo a sve radi testiranja naše vjere u tvorca.

  6. #6
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    A, molim te, je li ti rekao, zasto je bas tebe, jeretika i nevjernika, izabrao?
    U svakom slucaju mi je drago sto prelazis na drugu stranu, pa kako god.
    Ajde bogoti.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    A, molim te, je li ti rekao, zasto je bas tebe, jeretika i nevjernika, izabrao?
    U svakom slucaju mi je drago sto prelazis na drugu stranu, pa kako god.
    Ajde bogoti.
    Zato što je nas najteže premetnuti nazad u vjeru pa se na taj način još bolje iskazuje tvorčeva moć nad svima i svakima.

  8. #8
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Priznaj Funestis, s njim si pričao ...



  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    Priznaj Funestis, s njim si pričao ...

    Imaju sličan glas, i admit.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default


  11. #11
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjecna borba... Zasto neko ima vjeru u svom srcu, a zasto neko razmislja svojom bistrom glavom.
    Vjerujem u pravdu.

  12. #12
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Klasično pretjerivanje, kod mene na sat minut ipo - MAXIMUM!

    jer...
    Last edited by Xerxes; 17-01-15 at 14:24.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Chekamo nastavak. Pravila o zhivljenju
    Ajde, funi.......

  14. #14
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Malo je reći - INTERESANTNO...

    Velimir Abramović

    VRIJEME JE BESKONAČNOST U LJUDSKOM ISKUSTVU, FIZIČKI DATA KAO KONSTANTNA SADAŠNJOSTI.

    SAMO STVARANJE BESKONAČNOG JE NEPOJMLJIVO LJUDSKOM UMU (TRANSCENDENTALNO, PREVAZILAZI LJUDSKO SHVATANJE – DOMEN BOGA (STVORITELJA)).

    BESKONAČNU SADAŠNJOST IMAMO U ISKUSTVU KAO JEDINO VRIJEME NAŠEG ŽIVOTA, MOŽEMO GA SHVATITI, NAUČNO OPISATI I SVJESNO SE KORISTITI NJENIIM STVARALAČKIM OSOBINAMA

    OVO JE ELEMENTARNA MATEMATIKA DOVOLJNA DA SE IZRAČUNAJU SVE FIZIČKE KONSTANTE - TAČNO I BEZ MJERENJA:
    0 - broj bez količine (aritmetička beskonačnost, geometrijska tačka, fizička Konstantna Sadašnjost)
    1/2 - zakon unutrašnje deobe vremena kojim nastaje prostor (aritmetički: razmak bilo koje dvije tačke, temporalni diferencijal; geometrijski: radius jedinične π sfere Prostora; fizički: temporalni generator sfernog π prostora
    1 - jedini broj (aritmetički: ma koja količina, 3/3=1, 7/7=1...n/n=1; geometrijski: prečnik jedinične sfere; fizički: interno vreme π sfernog prostora)
    π - morfološka konstanta Prostora (aritmetički: zakon rasporeda krajnjih tačaka radiusa; geometrijski: površina jedinične π sfere prostora; fizički: oblik putanje kretanja u prostoru, vremenska putanja je prava linija izmedju istih tačaka;
    Φ - zakon nastajanja jedinične mase u prostoru,koja prema tome ima Φ prečnik (interno vreme jedinične mase) i Φ na kvadrat puta π prostornu površinu...
    Iz ovoga slijede bezdimenzionalni brojevi fizičkih konstanti...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Suma ( Woods )
    Posts
    2,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Svemir je nastao prije 10 minuta, kompletno sa svim dokazima koji su namjerno ubačeni u svijet da isti izgleda star milionima godina, sa svakom knjigom napisanom i sa svim našim sjećanjima već ugrađenim u nama tako da nam izgleda da smo stariji nego što jesmo.

    Ovo sigurno znam jer sam imao viziju anđela koji je došao da me upozori da ako prihvatim ovu apsolutnu istinu da će tvorac biti zadovoljan samnom. Takođe, negdje u idućih godinu dana izdiktirati će mi priručnik o tome kako da se ponašamo...
    Meni je u san došao neki egzibicionista , performans umjetnik, šta li već . .. moguće da je isti taj anđeo ili mu kolega iz iste firme ... Da posle ne bude da ti nijesam rekao
    Kaže ...
    "U mjesecu hladnih vrucina u godini djeljivoj sa 11 doći će tvorac i svak ko i malo sumnja u ovo što ti je rečeno najebao ga je grdno "

    Mislim da je sve jasno ...

  16. #16
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    funestise pogrešno si ga čuo, nije prije 10 minuta već prije 10 sekundi, sve što ste kucali je u stvari usađeno u svijest kada sam nastao prije 10 sekundi. Tako da ja u stvari samo mislim da sam ovo "samo" kucao prije 15 sekundi
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    funestise pogrešno si ga čuo, nije prije 10 minuta već prije 10 sekundi, sve što ste kucali je u stvari usađeno u svijest kada sam nastao prije 10 sekundi. Tako da ja u stvari samo mislim da sam ovo "samo" kucao prije 15 sekundi
    HERETIK!!!!


  18. #18
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Nisam ja heretik već si ti krivovjernik. Vjeruješ u Boga koji je prije 10 minuta stvorio univerzum što je pozitivno, ali ja sam dobio drugu objavu pa znam kakvo je pravo stanje stvari. Tvoja objava je u dosta stvari tačna ali u nekim stvarima griječi
    Vi desetominutaši sa svojim pravljenjem satova što jedini Bog strogo zabranjuje niste ni svjesni da je Bog u stvari zapovjedio desetosekunašima da broje otkucaje srca svoga. Tako da se pokajte i prihvatite deset sekundi kao jednu istinu

    Da ne pominjem ateiste koji rade protiv Njega gledajući na sat jer oni će zaista provesti svo vrijeme u paklu gdje zli časovničar vraće sat u nazad
    Last edited by Rakun; 02-02-15 at 02:33.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Govor ljudi je nastao od pjesme ptica
    By septembar in forum Nauka generalno
    Replies: 6
    Last Post: 04-03-13, 17:59
  2. Pas nastao incestom
    By marko93 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 9
    Last Post: 20-05-12, 19:36
  3. Čaj nastao sasvim slučajno
    By Ćipur in forum Gastronomija
    Replies: 0
    Last Post: 26-07-10, 18:09
  4. otkrića 2006
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 3
    Last Post: 08-01-07, 15:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •