Page 19 of 28 FirstFirst ... 9151617181920212223 ... LastLast
Results 451 to 475 of 685

Thread: Putinova Rusija - politika i uticaj

  1. #451
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    363 Posts

    Default

    Nije to slabo, nije ovo ww2 mada i tada je bilo dosta bombardovanja.

    Sad rakete odrade posao.

  2. #452
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    15,154
    Thanks Thanks Received 
    3,769
    Thanked in
    2,696 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Олакшала би себи кад не би читала све те редове о цркви, доста ти то смета видим.

    Толико самопоуздање да знаш шта се десило и како се десило нешто од чега није прошло ни 48 сати може имати само мали број људи, завидим ти просто на недостатку сумње у себе и оне у које беспоговорно вјерујеш.

    Поздравићу Кирила од тебе.
    I ne čitam vidim samo traktat nečega što nema veze sa stvarnošću i ljudima od krvi i mesa.
    Recimo daleko više mogu da imam predstavu na ovu temu kad odslušam Gleb Karakulova bivšeg oficira FSO-a iz najbližeg kruga Putina to je neprocjenjivo bogatstvo za svakog da razumije situaciju a pogotovu za Ruse koji bolje da znaju koliko ih ovaj u Kremlju štiti i koliko je spreman da ih zaštiti.

    Štiti samo svoj krug elite dok su mu lojalni a kad prestane lojalnost...
    Last edited by Bluemoon; 24-03-24 at 10:39.
    No pasaran!

  3. #453
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default







    Zlatko rastura...


  4. #454
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,268
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Vidjeh snimak dje ovi ludaci režu nožem narod što leži dolje - drugi puca da ih ovjeri...

    Čitavu ekipu su uhvatili sad ne znam oce li doci do vrha organizatora...

  5. #455
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Vrh je u Kijevu. Sve ce to legnuti...


  6. #456
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Kakva je korist Putinu od ovog zločina a kakva je je korist Kijevu?
    Po meni odgovor u oba slučaja je da nema koristi.
    Hoće li svi pokušati da zločin iskoriste u neke svrhe to je sigurno, pa evo Vučiću malo fali da izjavi da su i njega ubili tamo.

  7. The Following 4 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  8. #457
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    15,154
    Thanks Thanks Received 
    3,769
    Thanked in
    2,696 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Vrh je u Kijevu. Sve ce to legnuti...
    Pa vele hibridni rat je naiva.
    No pasaran!

  9. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:

    acs

  10. #458
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Kakva je korist Putinu od ovog zločina a kakva je je korist Kijevu?
    Po meni odgovor u oba slučaja je da nema koristi.
    Hoće li svi pokušati da zločin iskoriste u neke svrhe to je sigurno, pa evo Vučiću malo fali da izjavi da su i njega ubili tamo.
    Nacistickom vrhu u Kijevu odgovara klanica u Moskvi jer su ocajni, jer im je kraj blizu. Nemaju resursa, nemaju novca, nemaju ljudstva...
    Uostalom:

    Ukraine will not be able to return to the borders of 1991.
    Maria Berlinskaya, head of the air reconnaissance support center, came to disappointing conclusions.According to her, the country "doesn't have that many resources."
    Moreover, there are no resources to return at least to the borders of February 2022, she stated
    .


  11. #459
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Nacistickom vrhu u Kijevu odgovara klanica u Moskvi jer su ocajni, jer im je kraj blizu. Nemaju resursa, nemaju novca, nemaju ljudstva...
    Uostalom:

    Ukraine will not be able to return to the borders of 1991.
    Maria Berlinskaya, head of the air reconnaissance support center, came to disappointing conclusions.According to her, the country "doesn't have that many resources."
    Moreover, there are no resources to return at least to the borders of February 2022, she stated
    .
    Kako će im tačno klanica u Moskvi obezbijediti novac i ljudstvo?

  12. #460
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Nece.

    Ali mogu isprovocirati Moskvu da uradi nesto radikalno, sto bi mozda uvuklo NATO u konflikt, sto su vlazni snovi nacista.


  13. #461
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    15,154
    Thanks Thanks Received 
    3,769
    Thanked in
    2,696 Posts

    Default

    Što lijepo ne rečeš kako jes da maštaš o nekim granicama velike Rusije no treba ođe da se tumači ka kvantna fizika i bača lažni lament.Ono jasno je no lijepo je kad sam rečeš.

    Inače za neupućene to je program Putinove partije Jedinsvena Rusija.
    No pasaran!

  14. #462
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Baba Vanga? Okani se ti citanja tudjih misli, ne ide ti nikako, duso...


  15. #463
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,688
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,650
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Kako će im tačno klanica u Moskvi obezbijediti novac i ljudstvo?
    nacisti su to, znaju što rade tačno. počeli rat, upali na teritoriju druge države, ubijaju nedužne civile. oh, wait a to rade ovi te ih ovizi podržava. tako bi ovizi sjutra podržao bilo koga da krene na Crnu Goru
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #464
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Nece.

    Ali mogu isprovocirati Moskvu da uradi nesto radikalno, sto bi mozda uvuklo NATO u konflikt, sto su vlazni snovi nacista.
    Pročitaj ovo još jednom, zaključićeš i sam da nema nikakve logike.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  17. #465
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    15,154
    Thanks Thanks Received 
    3,769
    Thanked in
    2,696 Posts

    Default

    Ne no jedan tvoj post na temi Ukrajina kad se pomenu obnova SSSR-a đe jasno ukazuje na što misliš.A sviđa mi se forma foruma jer je pdf pa mogu svi ti momenti da se vide.Dakle,post ti je ostao.

    I da,to je program Jedinstvene Rusije može biti da si ga ti vidio u formi koju plasiraju preko svojih propagandnih informacionih algoritama u koje si upao jer ti se baš svidio.I stalno u kontinuitetu postavljaš naloge upravo onih koji su najgore njihove botine neki od njih su ugasili naloge ka onaj Zoka medicinski brat iz Bosne jer je basted sad ostaju ovi što ti postavljaš.I to je okey.Ako će se voditi hibridni rat onda će se viđeti ko su izvori.Ti nemaš ništa s tim bitan je izvor đe pukla kanalizaciona cijev.

    Ka što rekoh hibridni rat nije naiva.
    No pasaran!

  18. #466
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Luđi ste vi od njega. Eto tako.
    Last edited by avet; 24-03-24 at 13:57.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  19. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  20. #467
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Pročitaj ovo još jednom, zaključićeš i sam da nema nikakve logike.
    Savrseno je logicno. Sto ekstremniji budu teroristicki napadi na Moskvu, za ocekivati je i jaci odgovor na iste. Sinoc je vec povrijedjen vazdusni prostor Poljske i pucalo je blizu njih. Nacisti boga mole da se Kremlj oklizne i napravi ****** koje NATO ne bi mogao da ignorise.

    Ako ti u svemu tome ne vidis logiku, nema potrebe dalje na temu logike da pricamo.


  21. #468
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Vrh je u Kijevu. Sve ce to legnuti...
    Još jednom da naglasim da je ovaj forumaš ovdje dvije decenije izigravao borca za demokratiju, slobodu govora, opozicionu misao, borca protiv korupcije i oligarije, borca protiv vojnog intervencionizma,...
    U Rusiji bi ga strpali u neki kazamat i bacili ključ, a ovdje je navedeno radio sa mjesta u javnom sektoru.
    Benefiti pokvarenih i trulih zapadnih vrijednosti, naspram čari putinizma.

    Međutim, sada podržava režim koji je po svim ovim gore tačkama 10 puta crnji no bilo što od onoga što smo imali u Crnoj Gori.
    Rusija je država đe se po ulicama hapse demonstranti koji u rukama drže prazan papir.
    U jednom bizarnom slučaju čak i čovjek koji je u rukama držao Putinov citat (nepotpisan) koji je bio protivan trenutnoj režimskoj agendi.
    Rusija je država đe se ljudi za javnu kritiku vlasti osuđuju na zatvorske kazne do 10 godina, u realnoj praksi, pod optužbama za diskreditaciju vojske.
    Rusija je država đe se opozicioni političari ubijaju na sred ulice ili u zatvoru.
    Rusija je država u kojoj je u proteklih dvadeset i kusur godina ubijen trocifren broj novinara.

    Rusija je država koja je izvela vojnu agresiju na susjednu državu sa namjerom da istu okupira, pod besmislenim i lažnim izgovorima iako su mjesecima pred invaziju insistirali da ne planiraju nikakav napad.
    Rusija je država u kojoj se po državnim televizijama licitira sa milionima Ukrajinaca ili procentima Ukrajinaca koje treba pobiti da bi se ostali „doveli u red“.

    Ruska vojska je u Ukrajini izvršila svaki mogući ratni zločin pod suncem, od nasumičnog bombardovanja gradova, ubijanja i mučenja ratnih zarobljenika uključujući kastraciju, kidanja glava, preko silovanja, otmica djece, zlostavljanja, zatvaranja i mučenja neposlušne civilne populacije do momenta đe su balističkom raketom Iskander gađali sahranu ukrajinskog vojnika u selu Groza, i tome istom vojniku ubili sina sa ženom, i još 50 drugih rođaka i mještana.

    Da dodam da imate gomilu ruskih telegram Z kanala đe se tamošnja populacija ovim stvarima otvoreno veseli.

    Gore navedenom ništa od ovoga ne smeta.
    Sve je opravdano.
    Sve je za „viši cilj“.

    Ljudi koji opravdavaju ovo što Rusija radi zadnje dvije godine će naći opravdanje za bilo šta.

    Radi se o ljudima bez principa, bez integriteta, bez dosljednosti u stavovima.
    Njima je ključno pitanje „Ko?“ a ne „Šta?“ i „kako?“.
    Odgovor na pitanje „Ko?“ određuje jesu li „šta“ i „kako“ ispravni i prihvatljivi ili nisu.

    Ovakve je samo manjak godina spriječio da "oslobađaju" Dubrovnik od Dubrovčana i Vukovar od Vukovaraca.
    Last edited by ASC; 24-03-24 at 14:03.

  22. The Following 8 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  23. #469
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Ja sam iskreno iznenadjen pisanjem momka
    Ne znam jel ko digao nalog
    Ovo je bas ozbiljna prskotina

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  25. #470
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Još jednom da naglasim da je ovaj forumaš ovdje dvije decenije izigravao borca za demokratiju, slobodu govora, opozicionu misao, borca protiv korupcije i oligarije, borca protiv vojnog intervencionizma,...
    U Rusiji bi ga strpali u neki kazamat i bacili ključ, a ovdje je navedeno radio sa mjesta u javnom sektoru.
    Benefiti pokvarenih i trulih zapadnih vrijednosti, naspram čari putinizma.

    Međutim, sada podržava režim koji je po svim ovim gore tačkama 10 puta crnji no bilo što od onoga što smo imali u Crnoj Gori.
    Rusija je država đe se po ulicama hapse demonstranti koji u rukama drže prazan papir.
    U jednom bizarnom slučaju čak i čovjek koji je u rukama držao Putinov citat (nepotpisan) koji je bio protivan trenutnoj režimskoj agendi.
    Rusija je država đe se ljudi za javnu kritiku vlasti osuđuju na zatvorske kazne do 10 godina, u realnoj praksi, pod optužbama za diskreditaciju vojske.
    Rusija je država đe se opozicioni političari ubijaju na sred ulice ili u zatvoru.
    Rusija je država u kojoj je u proteklih dvadeset i kusur godina ubijen trocifren broj novinara.

    Rusija je država koja je izvela vojnu agresiju na susjednu državu sa namjerom da istu okupira, pod besmislenim i lažnim izgovorima iako su mjesecima pred invaziju insistirali da ne planiraju nikakav napad.
    Rusija je država u kojoj se po državnim televizijama licitira sa milionima Ukrajinaca ili procentima Ukrajinaca koje treba pobiti da bi se ostali „doveli u red“.

    Ruska vojska je u Ukrajini izvršila svaki mogući ratni zločin pod suncem, od nasumičnog bombardovanja gradova, ubijanja i mučenja ratnih zarobljenika uključujući kastraciju, kidanja glava, preko silovanja, otmica djece, zlostavljanja, zatvaranja i mučenja neposlušne civilne populacije do momenta đe su balističkom raketom Iskander gađali sahranu ukrajinskog vojnika u selu Groza, i tome istom vojniku ubili sina sa ženom, i još 50 drugih rođaka i mještana.

    Da dodam da imate gomilu ruskih telegram Z kanala đe se tamošnja populacija ovim stvarima otvoreno veseli.

    Gore navedenom ništa od ovoga ne smeta.
    Sve je opravdano.
    Sve je za „viši cilj“.

    Ljudi koji opravdavaju ovo što Rusija radi zadnje dvije godine će naći opravdanje za bilo šta.

    Radi se o ljudima bez principa, bez integriteta, bez dosljednosti u stavovima.
    Njima je ključno pitanje „Ko?“ a ne „Šta?“ i „kako?“.
    Odgovor na pitanje „Ko?“ određuje jesu li „šta“ i „kako“ ispravni i prihvatljivi ili nisu.

    Ovakve je samo manjak godina spriječio da "oslobađaju" Dubrovnik od Dubrovčana i Vukovar od Vukovaraca.
    Ja sam zaista pocastvovan sto sam ti takva inspiracija. Toliki post posvetiti samo meni, a jos ti nije prvi put... Stvarno, nemam rijeci.

    Pusa! :*


  26. #471
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ja sam zaista pocastvovan sto sam ti takva inspiracija. Toliki post posvetiti samo meni, a jos ti nije prvi put... Stvarno, nemam rijeci.

    Pusa! :*
    Nema na čemu.

    Za vas kojima je obraz kao đon ne štedim tastaturu.

  27. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  28. #472
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Nema na čemu.

    Za vas kojima je obraz kao đon ne štedim tastaturu.
    Za vas koji ga uopste nemate ja stedim.. niste mi toliko bitni...


  29. #473
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,688
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,650
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Sinoc je vec povrijedjen vazdusni prostor Poljske i pucalo je blizu njih. Nacisti boga mole da se Kremlj oklizne i napravi ****** koje NATO ne bi mogao da ignorise.
    pa eo dvije godine se puca blizu njih. nije ovo prvi put da Rusi napadaju sami zapad UKR. jel i onaj dio rakete pao u selo u Poljskoj, pa bi od PVO Ukra. pa onda i u Rumuniji imali slične stvari. i to je opet samo krivica bolesnika. niti je UKR niti NATOa. al jbg, da nema neke bolesne ideje ne bi 2022. godine kretao u osvajačke ratove


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #474
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ja sam iskreno iznenadjen pisanjem momka
    Ne znam jel ko digao nalog
    Ovo je bas ozbiljna prskotina

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Ja sam prije mislio da samo troluje, da ne zauzima stranu nego da čisto baca špice i sprda se ali greote zbilja, sva sreća te nemam ni blizu ovakvih u okruženju...

    Ne uključujem se više na temu svakako, neralno kakvih ljudi ima zbilja...

    Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 24-03-24 at 14:51.
    War. War never changes.

  31. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  32. #475
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    15,154
    Thanks Thanks Received 
    3,769
    Thanked in
    2,696 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja sam prije mislio da samo troluje, da ne zauzima stranu nego da čisto baca špice i sprda se ali greote zbilja, sva sreća te nemam ni blizu ovakvih u okruženju...

    Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
    Ja imam i to ljude od kojih se nisam nadala ni u promil da su u stanju da padnu na prvu.Može biti da je meni samoj sve ovo toliko bitno jer sam se pitala šta im se koji Q desilo.Bilo mi je stalo da znam.Nisu to neki faking stranci to su ljudi oko nas.Nela šanse da ih dehumanizujem jer ih u drugom svijetlu ipak znam.Bila sam zabrinuta kako i šta im se desilo da su im svjetonazori otišli u Q.
    24.februara neke ljude koje sam mislila da znam ispostavilo se da imaju žestok problem sa nečim što se zove radio Sputnjik kojeg inače prenose talasi Svetigore.I masu algoritama na internet iz kojih nikako da se izvuku jer tako algoritmi funkcionišu.

    Pri tom ja odlično znam da ti ljudi u korjenu nisu pokvareni no su totalno opijeni propagandom.
    I nemam namjeru da vodim rat sa njima oni čak misle da je to sasvim moralno i legitimno ovo da se takvi ne osuđuju previše.

    Ima ljudi što stvarno misle i do srži su ubjeđeni da je ovo rat protiv nacista,biolaboratorija,dodaj po hronologiji prestravljeni su i zaista misle da Putin čini pravu stvar.

    Ovizi naći ću ti post u to budi siguran samo mrzi me trenutno da kopam po arhivi.

    I ja tebi apsolutno ništa ne zamjeram da ti odma rečem samo ti dajem uvid u to da si upao u mnogo loš algoritam koji je meni dobro poznat.
    Last edited by Bluemoon; 24-03-24 at 15:08.
    No pasaran!

Page 19 of 28 FirstFirst ... 9151617181920212223 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Uticaj kućnih ljubimaca na nas
    By Caesar in forum Kućni ljubimci
    Replies: 26
    Last Post: 22-01-24, 21:03
  2. uticaj srpskih masona u SPC
    By nikola_mne in forum Religija i filozofija
    Replies: 11
    Last Post: 17-03-11, 19:56
  3. Uticaj Igara
    By robi in forum Game Server CG
    Replies: 24
    Last Post: 06-09-06, 17:33
  4. Muzika i njen uticaj....
    By LoVeRmAn_pG in forum Muzika
    Replies: 54
    Last Post: 27-08-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •