Page 285 of 653 FirstFirst ... 185235275281282283284285286287288289295335385 ... LastLast
Results 7,101 to 7,125 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #7101
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Dobro ga je neko opisao gore. Nista nema sem raspona i visine koju ne zna iskoristit. + je Govedo od momka (primjer zivi svaki put kad mu dzoni ne baci loptu ili neko odma se namršti i psuje ih)

    Fino bih ja njega u teodo pa neka se tamo uci osnovama i ponasanju.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Namrsti se jer je taj djelic sekunde prostor za dodavanje lopte slobodan i to i jest uloga pleja da uvidi taj prostor, isto se tako mrste svi kad neko od igraca sa loptom ne uvidi slobodan prostor za zicer dodavanje, sto je potpuno normalno.

    Bolje da mi kao navijaci vidimo sto mi mozemo da uradimo da atmosfera bude kao u pofinalu i finalu abe, kad je skoro pola sale stojalo i iz srca bodrilo ove momke. Da ne bude opet pozoriste. Jer kad se dobija onda je zasluzna publika a kad se gubi onda su krivi igraci.

  2. #7102
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    266
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Bas zato je potreban podstrek igracima sa tribina pa i kritika, jer kako ces napravit dobro ako aplaudiras konstatno losim potezima i pravis se da je sve okej?

    Umisli igrac da stvarno jeste okej i opusti se.
    Ovako kritika zdrava, da se poradi na tome, popravi se to i svi srecni i zadovoljni.



    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  3. #7103
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Naravno, ranije sam i pisao o tome (ako zelis mozes vidjet) o zatvaranju u salu i paklenom radu za ispravljanje mana , kojih imamo dosta. Razumjeli smo nadam se na kraju. Pozdrav.

  4. #7104
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    266
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Naravno, ranije sam i pisao o tome (ako zelis mozes vidjet) o zatvaranju u salu i paklenom radu za ispravljanje mana , kojih imamo dosta. Razumjeli smo nadam se na kraju. Pozdrav.
    Naravno, realno niko ne mrzi te momke, naprotiv.

    Ja licno sam bio skoro cijele sezone i na utakmice ABE i Kupa.

    Ali valjda je prava stvar da se svi potrude onda, i oni kao igraci i mi kao navijaci.

    Pozdrav.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  5. #7105
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Nije los igrac i gotivan jest. Ali , iskreno, ne bih dao Ilketa i Danila za 3 Satona. Cekali smo sampionsku generaciju skoro 20 godina i sad treba da se odrecemo momaka. Umjesto da ih napravimo igracima i da zaradimo od toga , pa makar uzeli po minimalno obestecenje. Koji ***** onda radimo sve ovo ako ne vjerujemo u ove momke. Beogradski blizanci bi ih trceci uzeli sad iako da si im ponudio prije pocetka ove sezone ne bi ni jednog uzeli. Sad je vec druga stvar.

    Pa kakav onda pravimo sistem , dje je tu stabilnost kluba ako je neko spreman da se odrece naseg mladog igraca za nekog lika od 32-33 godine sto je vrhunac karijere dozivio u Trentu koji su isti ovi nasi igraci dobili dva puta. Suton je ok igrac i zahvalan igrac ali ne po cijenu ceranja nasih radi njega. Kakav je to primjer za buduce generacije.

    Pojacanja trebaju. Klarka smo uboli nadam se vrhunski. Jos 3 igraca trebaju minimum. Ali brate micite Gibsona i Lenndrija, iili ostavite Lendrija pa da imamo 14-15 igraca , bice mjesta za sve. Duga je sezona. Pa zbog koga smo dolazili na utakmice ove sezone. Nismo dolazili zbog kluba i gibsona, makar ja, nego sam dolazio zbog kluba (no1) i zbog Dzonija,Ilketa,Danila,Popa,zorana,Gorde,Bara.....
    Sve je to tacno, ali ne mozemo da igramo euroligu sa 5 igraca od 20 godina ne ide to brate, nek odu da se kale 2,3 sezone pa ih onda vratit (Ilic,Nikolic,Starovlah).Treba sad napravit tim koji ce uzimat abu od sale pa onda vremenom uvodit ove mladje jednog po jednog. Ili jednostavno napravit 2 tima jedan za euroligu i skroz drugi za aba ligu ali ne znam koliko bi se to dobro odrazilo na rezultat, jer nama je sledece sezone primarni cilj aba, a euroliga je tu kao nagrada i da vidimo kako stojimo u odnosu na najjace ekipe u evropi. Jos ako se ostvari neki bolji rezultat super, ali mislim da je svima jasno da sad ne smijemo ispustit abu, toliko smo se trudili za ovo i sad treba da osvajamo minimum 3,4 sezone, ne smijemo se prosuti ali vjerujem u Dzila i u momke i mislim da cemo sledecih minimum 3 sezone gledati vrhunsku kosarku u Podgorici
    Last edited by AdmirMNE; 05-06-18 at 13:23.

  6. #7106
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisam te nista razumio osim da treba veci fond igraca. I to je ok. Dat igrace koji su ti iznijeli sezonu , mlade, koji mogu jos da napreduju u karijeri , koji su imali Veliki doprinos u osvajanju Abe na kaljenje ??? O cemu pricas? Starovlah ok. Nece biti mjesta za njega najvjerovatnije i bolje za njega da ide na kaljenje. Samo nemoj ni njega da zaboravis, i njegov doprinos je veliki (sjeti se minhena, kucanja u zelezniku...)

    Mi imamo tim, kakvo pravljenje tima. Samo nadogradnja. Pa svi bi u regionu dali guzice da su na nase mjesto. Da imaju oformljen tim sa 8-10 domacih igraca u punoj snazi. Abu druze niko ne osvaja pjeske , ni Aba ni nista se lako ne osvaja. To ne smijes zaboraviti. U sportu nema nista lako.

  7. #7107
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Nisam te nista razumio osim da treba veci fond igraca. I to je ok. Dat igrace koji su ti iznijeli sezonu , mlade, koji mogu jos da napreduju u karijeri , koji su imali Veliki doprinos u osvajanju Abe na kaljenje ??? O cemu pricas? Starovlah ok. Nece biti mjesta za njega najvjerovatnije i bolje za njega da ide na kaljenje. Samo nemoj ni njega da zaboravis, i njegov doprinos je veliki (sjeti se minhena, kucanja u zelezniku...)

    Mi imamo tim, kakvo pravljenje tima. Samo nadogradnja. Pa svi bi u regionu dali guzice da su na nase mjesto. Da imaju oformljen tim sa 8-10 domacih igraca u punoj snazi. Abu druze niko ne osvaja pjeske , ni Aba ni nista se lako ne osvaja. To ne smijes zaboraviti. U sportu nema nista lako.
    Samo zamisli ovaj tim u euroligi, sve ce ti bit jasno. Realno jesmo mi sastavili dobar tim i sve to ali i zvezda je bila kriminalna u finalu. Ne kazem sad da smo se nesto provukli, cak sta vise igrali smo ravnopravno sa lokomotivom 2 puta, sa dackom 2 puta, sa bajernom, dobili 2 puta onakav hapoel sa troduplo vecim budzetom od naseg. Ali ovaj tim nece moci da izdrzi ritam cetvrtak, nedelja ili pon, jos kad budu dupla kola u el, to je smrt za igrace, zamisli igras u srijedu kuci onda u petak igras u moskvi a onda ti u abu dodje neki malo jaci tim u nedelju ili ponedeljak. Zbog toga mislim da bi najbolje rjesenje bilo da se napravi roster od 15 igraca i da se tacno zna koliko ce ko igrat. Starovlaha dati na kaljenje,onda nam ostaje 11 igraca sa Klarkom 12. Dovesti 5-icu, cetvorku i beka i to je roster koji bi po meni korektno mogao iznijeti sezonu. Svakako smo vec prakticno zadrzali kostur ekipe, samo treba nadogradit tim k'o sto si rek'o

  8. #7108
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li kakva poslovna saradnja sa Lovcenom? Vidjeh da im je Voli sponzor kao i Bemax? Od Lovcena bi ja napravio jednu finu filijalu. Igraju momci Abu 2, nista ne bi kostalo u slucaju prekobrojnosti neko u Lovcen da zavrsi.

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  9. #7109
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Saradnja postoji. Bila i ove sezone. Dati na kaljenje Bacovic, Slavkovic i Vujovic (oba iz juniora). Bacovic se nije pokazao kao radnik veliki, uz ne sportsko ponasanje dosle i povrede. Mada je imao par finih poteza i par partija po 10+ poena. Ali bas par. Ni ova druga dvojica nisu se pokazala. Rekli mi iz kluba (BUD) da nisu zadovolnji njihovim zalaganjem. Nece ni jedan trener da ih trpi, dosli sa stavom, mi smo iz Bud moramo da igramo. Ne shvataju da se minuti zaradjuju odbranom i borbenoscu.

  10. #7110
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahahaha sto velis to kukavce

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  11. #7111
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pricao sam na tu temu sa direktorom i trenerima mladjih kategorija, zanimalo me kako i kuda vide sansu za napredak momaka iz juniorskog pogona, pa mi najavise da se gledaju opcije da se formira neki kao drugi tim, ali ne znaju jos kako. Jer ako formiras novi tim moras krenuti od nule , iz zadnje lige. Nema vise npr ka nekad Ljubovica i Gorice, pa da ih preuzmes. klub je ove sezone uzeo i skoro sve sto je valjalo u CG od mladjih igraca. dosta je tu i srebrnih kadeta itd itd. To je sad najveca borba, kako talente prikljuciti i dati im sansu , kako ih formirati za seniorsku kosarku ako ti prvi tim ima ekstra takmicarske ambicije i najvise ciljeve. A mnogo bitna stvar za buducnost kluba. A danasnji juniori svi imaju menadzere i svi hoce i da igraju i budu placeni dobro. A za timove iz ovog regiona je proizvodnja igraca na prvom mjestu, najveci interes. Samo tako mozes da opstanes. Jos ako uz to i napravis rezultat neki. Puna kapa.
    Last edited by CikoPero; 05-06-18 at 14:42.

  12. #7112
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prosto i jednostavno, vrhunski treneri, tresi mlade iz gaca, spartanski rad i eto ga.

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  13. #7113
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Igrace seniorsku ligu sa juniorima i kadetima. Tako ce odmah dobiti šansu....

  14. #7114
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Đe ga je Zagorac

  15. #7115
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Pricao sam na tu temu sa direktorom i trenerima mladjih kategorija, zanimalo me kako i kuda vide sansu za napredak momaka iz juniorskog pogona, pa mi najavise da se gledaju opcije da se formira neki kao drugi tim, ali ne znaju jos kako. Jer ako formiras novi tim moras krenuti od nule , iz zadnje lige. Nema vise npr ka nekad Ljubovica i Gorice, pa da ih preuzmes. klub je ove sezone uzeo i skoro sve sto je valjalo u CG od mladjih igraca. dosta je tu i srebrnih kadeta itd itd. To je sad najveca borba, kako talente prikljuciti i dati im sansu , kako ih formirati za seniorsku kosarku ako ti prvi tim ima ekstra takmicarske ambicije i najvise ciljeve. A mnogo bitna stvar za buducnost kluba. A danasnji juniori svi imaju menadzere i svi hoce i da igraju i budu placeni dobro. A za timove iz ovog regiona je proizvodnja igraca na prvom mjestu, najveci interes. Samo tako mozes da opstanes. Jos ako uz to i napravis rezultat neki. Puna kapa.
    Bila je priča da se osnuje juniorska ABA liga

  16. #7116
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Igra se vec, turnirski, ovako bi igrali cijelu sezinu seniorske kosarke

  17. #7117
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Kakvi Ilici i Nikolici u Euroligi da budu nosioci igre.Taj Ilic nije ni drugi dio sezone zapinjao u ABA ligi zbog ponasanja, Nikolic je igrao konstatno citavu sezonu ali koji je to on mec izdominirao protiv jacih ekipa,u cemu je napredovao za ovu godinu, dje on da se nosi sa euroligaskim centrima kad nije mogao ni sa Lukovicem koji ga je nadigrao u sva cetiri meca.Za njega bi najbolje bilo da dodje iskusni centar uz kojeg ce da proba da unaprijedi igru, naravno da bi mozda neki tip trenera kao Radonja i Vujosevic mogao da ga istese i izvuce potencijal ali Dzikic nije taj tip trenera.Popovic je druga prica momak konstatno napreduje i usavrsava se on moze da eksplodira u tom takmicenju.Volio bi i ja da su sve igraci iz Cg al kad nema nema .Sad da odes po evropi i da trazis kvalitetnu petorku igraca iz Crne Gore ne bi je mogao skupiti.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  18. #7118
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stisalo se malo, evo nedjelju dana nema nikakvih naznaka za novo pojacanje. Bolje bi bilo da zavrsimo tim sto prije kako bi imali vise vremena za pripreme i uigravanje tima. Ako budemo cekali do avgusta pokupice nam sve dobro sto bude imalo na trzistu, ostace nam polovni igraci

  19. #7119
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Eo se udesetostručio broj navijača Budućnosti na forumu

    Kupovaće se ono što preostane Admire jer se nema para kao u Istanbulu, ili će se tražit neki igrač iz razvojne nba lige ili sa koledža

  20. #7120
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Eo se udesetostručio broj navijača Budućnosti na forumu

    Kupovaće se ono što preostane Admire jer se nema para kao u Istanbulu, ili će se tražit neki igrač iz razvojne nba lige ili sa koledža

    A ne vjerujem da ce sa koledza jer ko zna kako ce se snac to je rizik
    Last edited by AdmirMNE; 05-06-18 at 22:36.

  21. #7121
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Eo se udesetostručio broj navijača Budućnosti na forumu
    E umira sam od smijeha drugu porijeklom iz BP, pred mec sa Czv. Prvo on ajde i nekako mogu da ga zamislim na kosarku, al veli idem sa porodicom na utakmicu. I kaze majka bas veli kosarku, odavno ona navija za Buducnost :mrgreen:


    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  22. #7122
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ista priča k'o što je sa FMP-om bila. Naglo počeše svi da prate, do tada pljuvali po košarci kako je nezanimljiva spram fudbala...

    Kakva je priča sa onim malim Bogdanom Bojićem, ima li tu kakvog potencijala?

  23. #7123
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ce ovaj prelazni rok i kako ce bit odradjen uveliko odredit buducnost kluba. Osvojili smo aba ligu,sledece godine nas pored nje ceka i evroliga. E sad,citam i slusam sto se prica ovih dana na sve strane.Da se razumijemo dosta ljudi u pg ili slabo ili ne prati kosarku,jer ne mogu drugacije objasnit likove koji tvrde da nam je za evroligu "dovoljan" derek nidam, i npr vladimir dragicevic i da se ostavi domaci igraci pod svaku cijenu. Znamo mi svi da je bolje ostavit kostur tima,da je bolje da igraju domaci igraci sa par dobrih stranaca ali jeste li gledali vi euroligu ove godine? jeste li svjesni snage real madrida cska moskve fenerbahce i SVIH OSTALIH timova..Jeste li svjesni da npr milan koji je ove godine bio medju gorima za sledecu dovodi nemanju nedovica i majka dzejmsa? jeste li svjesni kakva su pojacanja nemanja nedovic i majk dzejms? A to nije samo milano svi ce opet da naprave rostere od po 12-13-14 odlicnih igraca. Ako neko ispred buducnosti stavlja crnogorosku reprezentaciju i njen interes tj razvoj mladih igraca,taj nije na strani navijaca buducnosti. Naravno popovic,ilic,d nikolic obavezno da ostanu ali za to sto su zasluzili i zato sto su dobri mladi igraci,a ne da bi mi bili nekakvi izvoz za cg reprezentaciju,a da nas u evropu svi kidaju i sprdaju se s nama..Ako vec neko misli da ova ekipa buducnost moze da igra euroligu sa zoranom nikolicem i zutim sehovicem onda bas nema pojma.Dakle,pojacanja su neophodna,da ce bit tesko da se uklopi -bice. Tako da ova sezona koga god doveli je rizicna..ali uz malo srece ako se sad uklopimo imamo tim za par sezona da bude konkurentan i u evroligi i aba ligi. Ove mladje gurat vise u abu u euroligu po malo i to je to. Naravno ne gomilat strance da se ne desi ono sto se desava makabiju i milanu sezonama ( masu dobrih crnaca ali svako svoj posa) . Koti Klark odlicno pojacanje! 20 poena i 8 skokova prosjek! mvp vtb lige ispred alekseja sveda i nando de koloa.Na poziciju 3 po meni zavrsen posao. S obzirom da 5 godina tu igra suad sehovic,ovo je zaista veliko pojacanje. E sad,koga dovest na centra i pleja,pominju se razna imena.Evo saton npr iz trenta odlicno bi bio pojacnaje! Da se razumijemo ima i boljih centara u evropu,ali pitanje je kakve igrace mozemo da jurimo. Ovaj je prevazisa eurokup i italijansku ligu dje je igra odicno! mozda je vrijeme da ga gurnemo u vatru a ono je brat tako da ne sumnjam da ce postat zvijezda evrolige ako dodje. Nedje sam cuo i ERIK GRIN mislim da bi ako je to realno uopste sa njim zavrsili posao na pozijici 1 i 2..brutalan igrac! glavni igrac valensije,oni ne igraju evroligu tako da je moguce ali je sigurno mnogo mnogo skup,ponavljam PREOZBILJAN IGRAC. Od ovih ostalih sto se pominju caningem iz bajerna bi bio dobar,dangubic sto da ne, dobar u odbranu poporavio sut dosta...Hanikat nikako-divljan. Nikols iz cedevite isto prije ne,mislim da mozemo bolje dovesti.Uglavnom da sacekamo nema potrebe da se mlati,dugo je ljeto.

  24. #7124
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba dati podršku klubu i vjerovati dzikicu da će da pogodi sa pojačanjima kvalitetom pojedinaca sigurno ne možemo parirati najjačima u Evroligi. Mora da se gradi timska igra oko ta 4-5 kvalitetna stranca , da se ovim našim momcima nađe uloga u kojoj će pružiti maksimum pa da vidimo na šta će to da izadje Vladimir dragičević kojeg si pomenuo je igrač koji je mnogo kvalitetniji od svih naših domaćih igrača na toj poziciji mislim da bi bio jako dobro domaće pojačanje pogotovo za aba ligu i 10 ak minuta u evroligi ako se lazicu i marku simonovicu našla uloga mogu i petru popoviću i danilu nikoliću ( da šutne koju haha 😂 Podgorica je puna strucnjaka za svaki sport 😂 oćemo odmah fener i real da rušimo 😂

  25. #7125
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdmirMNE View Post
    Nama pod hitno trebaju 4 i 5-ica. Zamislite one gromade od centara Tavares,Vesely,Dunston pored nasih Nikolica i Ilica.Treba nam neka 5-ica monstruozna kao onaj Sutton koji ce da kidaju za svaku loptu i neka strec 4. Sto se mene tice na 4 bi mogao onaj Austin Daye sto se spominj'o zimus bio bi odlican, ima sut i solidan je pod kos, ali vidjecemo ima jos do septembra, zna Dzile sta mu treba.
    Masakriras sa pozicijama igraca jedan post iznad ne znamo kakav ce bit Gibson pa nam treba bek tu bi nam lega Nikols..

    Nikols je cetvorka da si mi ziv i zdrav..

    Sutton sa 5 cm ispod 2m ide na 5icu , nevjerovatno..

    Jos je jaci ovaj sa Mirzom Teletovicem , covjek je ima poginut na teren ima 300 godina i da je zdrav igra bi komotno u NBA na veteranski ugovor ne bi dolazio u Buducnost da igra za sitnis...

    Bice ovo jako kad se podgorica popali na kosarku, a niko do prije po godine nije zna 3 igraca u KKB, sad su svi strucnjaci da analiziraju sve..

    A i ovaj debakl protiv Mornara ocekivano, iako je ovo moje misljenje nepopularno Dzikic se i u finale i u polufinale ABA lige potpuno pogubio, ona igra dje se sve zasniva na soliranju jednog igraca je meni toliko odvratna, iako su i Dzoni i Gordic to odigrali maestralno trebalo se njima skandirat da su majstori, igra nam je bila ni da smo Golden State, ko uzme loptu od niskih na pocetak napada taj i zavrsava. U Evroligu ce se morat malo koncept mijenjat , mada nije ni cudo Dzikicu bilo sto je tako igrao imao je dosta tanku ekipu.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Page 285 of 653 FirstFirst ... 185235275281282283284285286287288289295335385 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •