Page 18 of 653 FirstFirst ... 81415161718192021222868118518 ... LastLast
Results 426 to 450 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #426
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pavle_23 View Post
    Utakmica "visokog rizika" i karte nece pustat u prodaju. Bruka obraza mi. Kako bi volio da ih Partizan dobije ka sto i oce pa da ih onda Zvezda isprangija posteno. Treba ti veza da gledas utakmicu to samo kod nas ima.
    Mozda bude tapkarosa.odlucio sam da idem

  2. #427
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/radulovi...a-karte-824857

    ko su ti novi navijaci sad,sto su uzeli sva ova mijesta? treba li mi partijska knjizica za kartu? moze li se licna prodati za numerisano mijesto?

  3. #428
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidjeh kod druga na karti da kosta 7 e, tako da ne nadajte se manjoj cijeni od 15-20 e kod tapkarosa....
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  4. #429
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    neću previše filozofirati, ali imam osjećaj da ovo dobijamo, i to dosta lagano

  5. #430
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    559
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam za partijske knjizice, ja sam kupio sezonsku kartu prije pocetka sezone, sad su je uzeli, dali mi kartu za nedelju. Jos sam birao reon u kojem cu da sjedim. Zapisali su mi i broj telefona i rekli mi da ce mi javit sta ce biti za plej of. Istina je da rijetko ko kupuje te godisnje karte, obicno ih narod dobije preko ovoe ili one veze. Mene su sa vrata prepoznali i rekli da se sjecaju da sam ja platio kartu. Jeste na karti cijena 7€.

  6. #431
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trebalo bi da tapkarosi daju dvije karte za 25

    Koliko je sezonska cisto me zanima?

  7. #432
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    559
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    30 nenumerisana, 50 numerisana. Ja sam kupio ovu od 30.

  8. #433
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by temp View Post
    Ne znam za partijske knjizice, ja sam kupio sezonsku kartu prije pocetka sezone, sad su je uzeli, dali mi kartu za nedelju. Jos sam birao reon u kojem cu da sjedim. Zapisali su mi i broj telefona i rekli mi da ce mi javit sta ce biti za plej of. ...
    Ista stvar, samo što se ja tom pozivu pred plej-of uopšte ne nadam.
    Ne znam je li iđe zabilježeno da sezonske karte ne važe za plej-of,cijeli njihov smisao je da,kad je gužva i važniji mečevi, imaš tu povoljnost da ne juriš na šalter.
    Cirkus ljudi prave svake godine pred važnije tekme.
    Shit has hit the fan !

  9. #434
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    559
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne nadam se ni ja, a i bio sam neprijatno iznenađen kad mi uzeše sezonsku kartu. Samo se nemam namjeru prepirati oko toga. Još sam htio da dođem 15 minuta prije početka utakmice da vidim oću li da poljubim vrata sa sve kartom u ruci. Čisto da vidim koliko numeracija znači. Mada, ispade da ću najvjerovatnije morati da idem u jednu posjetu u nedelju, tako da je vrlo moguće da ću utakmicu da propustim.

  10. #435
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Opet će kao protiv CZ pola hale navijati protiv Budućnosti jer većina karata koja ide sponzorima završi lokalnim partizanovcima

    Baš me zanima koju kombinaciju su smislili za plej-of, a tek ako se dokopamo Evrolige, to će šou bit.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  11. #436
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Opet će kao protiv CZ pola hale navijati protiv Budućnosti jer većina karata koja ide sponzorima završi lokalnim partizanovcima

    Baš me zanima koju kombinaciju su smislili za plej-of, a tek ako se dokopamo Evrolige, to će šou bit.
    Meni je to vazda smijesno bilo, ako domaci tim vec kaze da je bolje da protivnicki navijaci ne dolaze jer ce biti utakmica visokog rizika a onda ti lokalni iskoriste sve veze i na sve nacine uspiju da nabave karte prije da bi mogli vecinu vremena da provociraju protivnicke navijace nego da navijaju za svoju ekipu.I onda izbije neki incident zbog takvih tipova i na kraju je klub taj koji snosi posledice iako je ucinio sve sto je do njih da to sprijeci.Sta je sledece, ako Buducnost izbori plasman u EL i igra kuci sa Olimpijakosom hoce li doci lokalni navijaci CZ da zvizde Buducnosti i pjevaju pjesme Spanulisu i "bratskom" klubu?

  12. #437
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Nije problem zabrana, čak i po pravilima aba lige nije dozvoljeno prisustvo gostujućim navijačima(ili je zabranjeno gostujućim klubovima da vode svoje navijače, ne znam tačno).

    Problem je što nema karata u slobodnoj prodaji(21. vijek, kada se karte kupuju i preko interneta a ođe se ne može ni na šalter kupiti).

    Ako 3000 karata ide sponzorima, nema problema, ali neka onda tih 3000 ide sponzorima i kada igramo sa Megom, Cibonom, Igokeom...
    A ne da se Bokan žali kako je posjeta slaba a ti isti ljudi koji preko njegove firme nabavljaju karte dođu samo kada se igra sa CZ i Partizanom i to ne da podrže Budućnost, već da navijaju za beogradske klubove ili da opale selfi iz Morače.


    Podgorica je grad od skoro 200 000 stanovnika, da je sreće da se na svakoj utakmici traži karta više u nekoj areni od 10k mjesta.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  13. #438
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kosarkaski obrazovane publike na ovim prostorima ima relativno malo i te ljude neces vidjeti polugole bez majice kako se deru, psuju sudije i igrace i bacaju pirotehniku.Odje se svako ko zna neke osnovne stvari o kosarci racuna nekim strucnjakom cije misljenje iz nekog razloga postane relevantno u nedostatku kosarkaski obrazovanih ljudi.

  14. #439
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Sportska redakcija Arena poklanja pet karata prvim pet posjetiocima sportske redakcije Arene u 12;00 casova.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  15. #440
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovoliki pritisak i fama oko meca najmanje odgovara Buducnosti i Jovovicu.Svake godine ista prica i greske.
    Jednostavno je trebalo da se izda saopstenje od strane Mupa i Kluba da organizovanog navijanja i prisustva navijaca gostujuceg tima iz bezbjednosnih razloga nece i ne smije biti i na to staviti tacku.Pustiti u prodaju bar 1 000 karata, numerisati cosak i zavrsena prica.Na svaki pokusaj organizovanog navijanja tokom meca, zaprijetiti pendrekom i ispratiti van sale.Pojedinci i normalni navijaci neka sjede i navijaju za Partizan, nije problem ali sprijeciti bilo koji vid organizovanog navijanja jer je to jedini nacin da se izbjegnu incidenti.
    A ne nepustati karte u slobodnu prodaju samo da ih ne bi dobili navijaci gostiju.To je ruzan i podmukao nacin koji ce se obiti o glavu klubu i upravi jer je karma cudo.A pritom ce ovako oni biti u mnogo vecem broju jer je upravo taj kontigent besplatnih koji je dijeljen na kraju zavrsio u njihovim rukama.
    Jer ako zaista ima navijaca Buducnosti onda nece biti problem da se razgrabe tih 1 000 karata ovim redovnim putem a ne da se karte dijele ljudima koje boli ona stvar za Buducnost i kosarku i koji ce je za 10 e prodati navijacu Partizana.
    Ad astra.

  16. #441
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,999
    Thanks Thanks Given 
    4,829
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    3,751 Posts

    Default

    Je li u 19h utakmica? (Ispade vrhunski sto je El Klasiko u 16h)


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  17. #442
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,670
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    513
    Thanked in
    288 Posts

    Default

    El Klasiko je u 21h?

  18. #443
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,999
    Thanks Thanks Given 
    4,829
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    3,751 Posts

    Default

    Jes eo vidim, mogu se zaklet da sam bio procita nedje da je u 16h


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  19. #444
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Saopštenje uprave kluba:
    Poštovani,
    Košarkaška utakmica između KK Budućnost Voli i KK Partizan će se odigrati u nedjelju, 22.marta, u 19h. Javnosti je poznato da je u pitanju dogadjaj veoma visokog bezbjedonosnog rizika.
    Na žalost, naš klub je više puta do sada plaćao vrlo visoke kazne i bio vrlo ozbiljno sankcionisan zbog nesportskog ponašanja publike. Pored svih uloženih napora i sredstava, skupe organizacije kao i naše ogromne želje da utakmice proteknu u pravom sportskom maniru i duhu, dešavali su se neočekivani incidenti i problemi koji su nas skupo koštali.
    Uprava Kluba u saradnji sa Upravom policije i kompanijom koju angažuje za obezbjeđenje je pokušavala da nađe način da pravim zaljubljenicima u sport kao i igračima i stručnom štabu osigura bezbjednost i omogući odigravanje utakmice u skladu sa bezbjedonosnim i sportskim pravilima .
    U ovom slučaju, to nam je prioritet, koji je nažalost bacio sjenku na naša očekivanja kada je rezultat u pitanju. Iz tog razloga, a imajući u vidu prethodna iskustva odlučili smo se da nećemo biti fleksibilni kao do sada kada su u pitanju propozicije ABA lige, a u skladu sa kojima je zabranjen organizovan dolazak navijača od strane gostujuće ekipe
    Pored toga, u posljednjoj ovosezonskoj utakmici, kao i svim ostalim do sada, imamo obavezu prema sponzorima i prijateljima kluba, tako da je na prvom mjestu njima omogućena kupovina karata. Interesovanje je prevazišlo naša očekivanja, tako da nažalost nije ostalo karata za slobodnu prodaju.
    Nadamo se da će zaljubljenici u košarku koji nažalost nijesu bili u mogućnosti kupiti kartu u slobodnoj prodaji naći razumjevanja za ovu odluku. Poznato je da je košarka veoma skup sport i da je podrška sponzora ključna za funkcionisanje kluba i ovo je način da KK Budućnost Voli pokaže koliko nam znači podrška ljudi i kompanija koji ulažu u Klub.
    KK Budućnost Voli će dati sve od sebe da svojoj publici pruži pravi košarkaški spektakl, a Uprava da se utakmica uspješno realizuje i da se ime kluba više ne vezuje za incidente i kazne.
    S poštovanjem,
    Uprava košarkaškog kluba
    Budućnost Voli
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  20. #445
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Saopštenje uprave kluba:
    Poštovani,
    Košarkaška utakmica između KK Budućnost Voli i KK Partizan će se odigrati u nedjelju, 22.marta, u 19h. Javnosti je poznato da je u pitanju dogadjaj veoma visokog bezbjedonosnog rizika.
    Na žalost, naš klub je više puta do sada plaćao vrlo visoke kazne i bio vrlo ozbiljno sankcionisan zbog nesportskog ponašanja publike. Pored svih uloženih napora i sredstava, skupe organizacije kao i naše ogromne želje da utakmice proteknu u pravom sportskom maniru i duhu, dešavali su se neočekivani incidenti i problemi koji su nas skupo koštali.
    Uprava Kluba u saradnji sa Upravom policije i kompanijom koju angažuje za obezbjeđenje je pokušavala da nađe način da pravim zaljubljenicima u sport kao i igračima i stručnom štabu osigura bezbjednost i omogući odigravanje utakmice u skladu sa bezbjedonosnim i sportskim pravilima .
    U ovom slučaju, to nam je prioritet, koji je nažalost bacio sjenku na naša očekivanja kada je rezultat u pitanju. Iz tog razloga, a imajući u vidu prethodna iskustva odlučili smo se da nećemo biti fleksibilni kao do sada kada su u pitanju propozicije ABA lige, a u skladu sa kojima je zabranjen organizovan dolazak navijača od strane gostujuće ekipe
    Pored toga, u posljednjoj ovosezonskoj utakmici, kao i svim ostalim do sada, imamo obavezu prema sponzorima i prijateljima kluba, tako da je na prvom mjestu njima omogućena kupovina karata. Interesovanje je prevazišlo naša očekivanja, tako da nažalost nije ostalo karata za slobodnu prodaju.
    Nadamo se da će zaljubljenici u košarku koji nažalost nijesu bili u mogućnosti kupiti kartu u slobodnoj prodaji naći razumjevanja za ovu odluku. Poznato je da je košarka veoma skup sport i da je podrška sponzora ključna za funkcionisanje kluba i ovo je način da KK Budućnost Voli pokaže koliko nam znači podrška ljudi i kompanija koji ulažu u Klub.
    KK Budućnost Voli će dati sve od sebe da svojoj publici pruži pravi košarkaški spektakl, a Uprava da se utakmica uspješno realizuje i da se ime kluba više ne vezuje za incidente i kazne.
    S poštovanjem,
    Uprava košarkaškog kluba
    Budućnost Voli
    Super. Baš pravi potez za vraćanje publike. Mogu zamisliti sve one koji su gledali svako kolo i plaćali karte a sad na najinteresantniju utakmicu ne mogu da uđu u Moraču. Pa ne bi im ga nikad više otišao pa neka im sponzori pune dvoranu.

  21. #446
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ja sam siguran da ce minimum 90% ljudi koji prati preko citave sezone u salu buducnost uspjeti da uzme karte ili je vec uspjelo
    Podgorica Podgoricanima!

  22. #447
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovdje ispade da od ovih sto idu na sve utakmice Buducnosti niko ne navija za Buducnost

  23. #448
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    559
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dosta ljudi koji idu redovno na utakmice nekad su trenirali košarku, makar u mlađim kategorijama. Nisu svi igrali za Budućnost. Takav je slučaj i sa mnom, to malo što sam trenirao, uvijek sam igrao protiv Budućnosti. Ni ja nisam navijač Budućnosti, ali sam ljubitelj košarke kao sporta, a između crnogorskog i nekog drugog kluba, uvijek će mi milije biti da dobije crnogorski.

    Razumijem i drugu stranu, imam sasvim dovoljno drugova koji su navijači Zvezde ili Partizana. Ne mogu nikad da osuđujem nekoga kome klub za koji navija može da uljepša ili upropasti dan, jer ja sam nisam nikakav navijač. Mogu da osudim degenerike koji se kriju iza statusa navijača samo da bi pravili neka s*anja.

  24. #449
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    559
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by momir.95 View Post
    Buducnost nikad u istoriji nije napunila halu svojim navijacima.Na neke utakmica ABA lige dodje citavih 300 navijaca.Toliko o tome bajnom i sjajnom klubu.

    U Niksicu dok smo igrali prvu ligu ispod 6000 navijaca nije dolazilo.Navijaci Partizana i Zvijezde u coskicu se jedva cuju.Bude ih oko 200.Nekoliko milicajaca je pazilo Delije i Grobare.

    Nisu nikakve košarkaške veličine, ali sala je uvijek bila puna u doba Japanca, Gaša, Vulja, Saše Ivanovića i družine. U redu, nisu bili svi navijači Budućnosti na utakmicama sa Zvezdom i Partizanom, ali igrali su tada i BFC, Beobanka, Spartak nije bio loš, Borac iz Čačka... Sala je bila vazda puna. Koliko sam ja svojim očima uspijevao da vidim dok sam prisustvovao utakmicama. I da, liše utakmica protiv Zvezde i Partizana, cijela sala je navijala za Budućnost.

    Čisto da ne bismo pričali napamet.

  25. #450
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moraju li se postovat ova numerisana mjesta na kartama?

Page 18 of 653 FirstFirst ... 81415161718192021222868118518 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •