Page 118 of 653 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168218618 ... LastLast
Results 2,926 to 2,950 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #2926
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Partizan ima ocajan tim. Ova mini serija dobrih rezultata bila je rezultat promjene trenera i tog pozitivnog soka koji ekipe obicno dozive kad se desi promjena tog tipa. Kako vrijeme prolazi, tako se i Partizan vraca u svoju realnost koja je zaista mracna...

    Potpuno zasluzena pobjeda Buducnosti, nadigrali su ih u svakom segmentu igre. Dragicevic standardno najbolji, ali treba pomenuti i Suada Sehovica koji igra sve bolje i bolje. Jenkins pokazao da ima dobar sut.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2927
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro je sto dobro guraju. Sto je brate publika onako anemicna cijeli mec, doslo 4000 ljudi svi kao penzioneri.

  3. #2928
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Gledao sam utakmicu u sali i moram nesto da primijetim. Nesto sto sam primijetio u utakmicama ove sezone u kojima Buducnost igra. A to je sudjenje na tim mecevima. Ali da ne pricam o drugim meccevima, vec samo o ovom.
    Na ovoj utakmici Buducnost je imala naklonjenost sudija. Mnogi kontakti nisu svirani. Brojao sam u 2 cetvrtini faulove i izbrojao sigurnih 8 faulova..i jos 5 koji su se mogli suditi. Sa takvim sudjenjem ne postoji ABA ekipa koja moze dobiti odje u Moraci. Ovo potpisujem krvlju. Inace ne pamtim slobodno bacanje za Partizan bar 2/3 meca.
    Sve u svemu jako ruzan mec za gledanje.

  4. #2929
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Radije bih gledao buducnost od prije 6-7g no ovu.Dosada ziva,publika spava
    Podgorica Podgoricanima!

  5. #2930
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sensimon View Post
    Dobro je sto dobro guraju. Sto je brate publika onako anemicna cijeli mec, doslo 4000 ljudi svi kao penzioneri.
    Quote Originally Posted by samson View Post
    Gledao sam utakmicu u sali i moram nesto da primijetim. Nesto sto sam primijetio u utakmicama ove sezone u kojima Buducnost igra. A to je sudjenje na tim mecevima. Ali da ne pricam o drugim meccevima, vec samo o ovom.
    Na ovoj utakmici Buducnost je imala naklonjenost sudija. Mnogi kontakti nisu svirani. Brojao sam u 2 cetvrtini faulove i izbrojao sigurnih 8 faulova..i jos 5 koji su se mogli suditi. Sa takvim sudjenjem ne postoji ABA ekipa koja moze dobiti odje u Moraci. Ovo potpisujem krvlju. Inace ne pamtim slobodno bacanje za Partizan bar 2/3 meca.
    Sve u svemu jako ruzan mec za gledanje.
    Buducnost je imala sedam mislim faulova za dvije cetvrtine, 11-0 su bila slobodna, ali partizan je pravio toliko glupih faulova da je to sou, mozda su neke kontakte preskocili da sude, ali ne bih rekao da je to bas toliko drasticno bilo.

    Sent from my Letv X500 using Tapatalk

  6. #2931
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    Dobićemo ih, prošle godine su dobili.
    Na primjer nijesu nam dali karte za drugu rundu eurokupa jer se nije znalo oćemo li nastupati, ali bi se naknadno doštampalenda smo prošli. Isto tako i za plej of. Tako mi je rekla ona gospođa u njegoševom parku kad sam trgovao

    Послато са Lenovo K50-t5 уз помоћ Тапатока
    skoro smo pricali... i meni je tako rekla, kad se budu znale pozicije za PO stampace karte i pozvace sve sa kupljenim da preuzmu besplatno, za prijatelje kluba neznam

    inace buducnost je 10 sek pred kraj poluvremene napravila 5ti faul???

    bas mi svidje dzenkins veceras eksplozivnost, brzina, asistencija... izgleda mi da tek ulazi u formu

  7. #2932
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Buducnost je imala sedam mislim faulova za dvije cetvrtine, 11-0 su bila slobodna, ali partizan je pravio toliko glupih faulova da je to sou, mozda su neke kontakte preskocili da sude, ali ne bih rekao da je to bas toliko drasticno bilo.

    Sent from my Letv X500 using Tapatalk
    Ma necu da ulazim u tu debatu. Ja se izjasnjavam kao navijac, simpatizer Zvezde. To smo ono jos kao djeca..odabrali. Ali mi je Buducnost milija jedno 5 puta. Mislim da je to i neko normalno razmisljanje, klub iz mog grada itd... Ali objektivno gledano Buducnost ima naklonjenost sudija u nekim mecevima koji su bili tu i tamo. Ovo nocas sam gledao uzivvo pa sa malo ozbiljnije gledao. Odnos slobodnih ne gledam, to i kad se navlaci za nekog iznivelise se. Ali eto..to je nesto sto mi je ovako upalo u oko.
    Last edited by samson; 31-01-16 at 00:07.

  8. #2933
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sinoć rutinski. Budućnost je bolja ekipa od Partizana i to se vidi.
    Koliko je bio beskoristan u prvom, Marić je dominantan u drugom dijelu sezone, niko ne može prić' lopti ispod koša od njega.
    Shit has hit the fan !

  9. #2934
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba samo biti realan i ne iznositi takve sudove na osnovu utakmice protiv (igracki) ubjedljivo najslabije ekipe u istoriji ABA lige.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2935
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto nam momci nose roze majice? je li ovo Misko dizo awareness o rozoj boji?

  11. #2936
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    To je jedna od mantri koje neprestano mlate navijaci "vecitih" a kad dovoljno dugo ponavljas neke gluposti ljudi pocnu to da usvajaju kao cinjenicu i istinu.Buducnost ne moze da dobije bez pomoci sudija,.Buducnost placa sudije da navlace za njih, Buducnost lopovski/mafijaski/drzavni klub dok su oni "zdrave kosarkaske pepeljuga price" koje su finansirali/finansiraju kosarkaski "entuzijasti", Partizan i Zvezda nikad za vrijeme svog postojanja nikad nijesu imali domacinsko sudjenje, boze sacuvaj da se prizna da oni imaju u Pioniru isto domacinsko sudjenje ili nakon bilo koje utakmice da je sudjenje islo na njihovu stranu, u sustini klasicni primjer balkanskog mentaliteta "kradu nas zato sto smo najjaci" "svi nas mrze" uz standardnu dozu kukanja na sudije.Buducnost ima domacinsko sudjenje, ali nista da previse utice na rezultat, problem je sto i ostali to imaju ali se ponasaju kao da samo to Buducnost ima i niko drugi na svijetu.

    Partizan je sinoc izgubio jer nijesu umjeli da zagrade kos,standardno grdna utakmica za gledanje dje su se nakupili Maric i Subotic ofanzivnih skokova i iz toga dobili dosta faulova i lakih poena.A ako hoces da dobijes bacanja i faulove bacis loptu u reket a Partizan jednostavno ove sezone nema taj inside presence ni igraca kome moze baciti dolje loptu u reket da iznudi neki faul ili poentira, bez ako ne racunas Boza Djumica koji je za svoje standarde odigrao odlicno prvo poluvrijeme sinoc.Jones je vise neka cetvorka kojoj nije bas do guranja dolje, a imao je par situacija dolje koje je lagano rjesio.Wilson je prelose isto odigrao u odnosu na to kako je igrao prosle utakmice.Partizan mimo Cvetkovica nema igraca koji moze svake utakmice da dobije odredjeni broj bacanja, a to nije zato sto je on neki spektakularan igrac(iako je dosta napredovao) vec zato je prvoklasni floper, u prvom dijelu sezone je redovno dobijao tehnicku po utakmici za tako nesta pa su nakon onog epskog raspada sa Bozicem vise i sazalili na njih i odustali od toga iako toga i dalje ima.Sinoc se on valjda povrijedio i nije igrao u drugom dijelu, a i to je bio hendikep za njih.
    Last edited by MrTwister; 31-01-16 at 12:27.

  12. #2937
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eee kad ti je cvetko raspad jedna od uzdanica, shvatis u kom su kanalu.

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  13. #2938
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    To je jedna od mantri koje neprestano mlate navijaci "vecitih" a kad dovoljno dugo ponavljas neke gluposti ljudi pocnu to da usvajaju kao cinjenicu i istinu.Buducnost ne moze da dobije bez pomoci sudija,.Buducnost placa sudije da navlace za njih, Buducnost lopovski/mafijaski/drzavni klub dok su oni "zdrave kosarkaske pepeljuga price" koje su finansirali/finansiraju kosarkaski "entuzijasti", Partizan i Zvezda nikad za vrijeme svog postojanja nikad nijesu imali domacinsko sudjenje, boze sacuvaj da se prizna da oni imaju u Pioniru isto domacinsko sudjenje ili nakon bilo koje utakmice da je sudjenje islo na njihovu stranu, u sustini klasicni primjer balkanskog mentaliteta "kradu nas zato sto smo najjaci" "svi nas mrze" uz standardnu dozu kukanja na sudije.Buducnost ima domacinsko sudjenje, ali nista da previse utice na rezultat, problem je sto i ostali to imaju ali se ponasaju kao da samo to Buducnost ima i niko drugi na svijetu.
    Kad su Par i Czv u vrhu tabele to se shvata kao ''normalno stanje'' , čim se tu još neko ugura to je zbog sudija, zavjere, horoskopa... Inače, svi ex-yu timovi (osim Mege i Cedevite) su državni, bukvalno svi. Meni smiješno kad bilo ko pominje ''državni klub'' , ne zato što nije istina nego što drugačiji na ovom prostoru ne postoje.
    Shit has hit the fan !

  14. #2939
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,521
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Postoji mogućnost da neko od trojca Budućnost , FMP , Cedevita dobije A licencu na 3 godine za Evroligu.

    Послато са SM-G355H

  15. #2940
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Postoji mogućnost da neko od trojca Budućnost , FMP , Cedevita dobije A licencu na 3 godine za Evroligu.

    Послато са SM-G355H
    Znaci ova ABA liga sto se igra zajedno sa plejofom, igra se bezveze jer ce na kraju Jordi odluciti ko ce u EL, bez obzira na krajnji plasman u regionalnom takmicenju.Da se rjesi ko ce otici mjesec-dva prije plejofa da se ovi ostali ne cimaju previse

  16. #2941
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,521
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Taj fazon. I plus bi na određeni period region makao sa vrata.
    Nimalo mi se ne sviđa kuda vodi ova situacija sa Evroligiom , trenutno.

    Послато са SM-G355H

  17. #2942
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako ih mrzi da igraju odbranu, a ovi se napalili i ne promasuju za 3.

  18. #2943
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,267
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Kanacevic i jaramaz ahhahahahaa sead sehovic i oni da dobiju cedevitu ili czv jos sa maricem i suboticem.

  19. #2944
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    oni da dobiju? oni su ih dobili!

    Послато са SM-G130HN уз помоћ Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  20. #2945
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Kanacevic i jaramaz ahhahahahaa sead sehovic i oni da dobiju cedevitu ili czv jos sa maricem i suboticem.
    Ti ka da si Biznismen Beograd,a ne Podgorica..ee niko ne mrzi klub iz svog grada ka domaci dusmani!

  21. #2946
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Zlatan je on
    Imas luckea dps aktivistu i uspjesnog momka koji se snasao u tranziciji pa mu je milija czfmpbg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #2947
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Kanacevic i jaramaz ahhahahahaa sead sehovic i oni da dobiju cedevitu ili czv jos sa maricem i suboticem.
    Boli punjenje 10 godina u Moracu, znam da boli jako, ahhhh ahhhhhhh

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  23. #2948
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Postoji mogućnost da neko od trojca Budućnost , FMP , Cedevita dobije A licencu na 3 godine za Evroligu.

    Послато са SM-G355H
    Okle Fmp tu u pricu za A licencu?


    A licencu je Zvezda dobila vec ali to ce se objavit posle kraja aba lige

  24. #2949
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,267
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prikac94 View Post
    Ti ka da si Biznismen Beograd,a ne Podgorica..ee niko ne mrzi klub iz svog grada ka domaci dusmani!
    Sprdnja.

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Boli punjenje 10 godina u Moracu, znam da boli jako, ahhhh ahhhhhhh

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Oko cega se ti zanosis.

  25. #2950
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Luka voli sado mazo čim drži Seada ovoliko...

Page 118 of 653 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168218618 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •