Page 97 of 653 FirstFirst ... 478793949596979899100101107147197597 ... LastLast
Results 2,401 to 2,425 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #2401
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rrk17 View Post
    vidim niko ne spominje pare no samo ne valja ovaj ne valja onaj (a i stvarno ne valjaju) nema buducnoost budzet ka cska pa da bira ovoga onoga no kupi otpatke, i ovaj sad sto dodje jedva su ga nagovorili, niko za cg cuo nije...
    Imaju oni pare, samo što ne umiju da ih troše. Dokaz je angažovanje preplaćenih igrača i to što je Duško Ivanović uopšte i razmatrao da bude trener. Druga je stvar to što namju baš pare i za Ivanovića i da isplate sve one igrače koje je Ivanović htio da poćera. Zar neko stvarno misli da će Luka da radi za 4000€ mjesečno za koliko je radio Jovović kome je Budućnost prvi samostalni trenerski nastup?

  2. #2402
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,957
    Thanks Thanks Given 
    1,361
    Thanks Thanks Received 
    1,670
    Thanked in
    948 Posts

    Default

    Dusko Ivanovic, aj da vas uputim malo.... Odjebao je Buducnost odmah, jer mu je to ispod nivoa, plus sa ovim igracima da preuzme?
    to sto su novine pisale je drugo....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #2403
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    to mi je najveca moguca realnost svih ovih desavanja.

  4. #2404
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Navijaci, dje ste? Niko ni da oda pocast Igoru Jovovicu - ipak je dao koliko toliko klubu a ocigledno (zvanicno) ima privatne probleme. Ja sam bio za njegovu smjenu, ali ne ovom sugom kao prvo od covjeka pa poslija kao od trenera.

    A niko da isproziva Luku i upravu. Samo nastavite da se supkate.

    Za sljedeci mec bi volio da se pokupimo mi koji nismo zadovoljni dovodjenjem Luke i da ga isprozivamo. Ja sam nesto sinoc pokusavao, ali su se ljudi oko mene samo nasmijali.
    Na moju srecu nijesam bio jer bi pukao,ree mi drugar da je krenuo da zvizdi i proziva a narod mu se lijepo narugao.Najveci supci smo na svijet.

  5. #2405
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Pola sale je navijalo za Sutjesku. Loža većinski, korijeni vuku..

    Neko pomenu veliku posjetu, tu je bilo max 1500 navijača Budućnosti. Sada slijede dva gostovanja pa Zvezda kući đe će isto biti dobra posjeta, ali zbog Zvezde, ne Luke.
    E nakon toga, đe su velike šanse da izgubimo dvije, a možda i sve tri utakmice će se viđet kakva je "podrška" Luki i upravi. Još ako izgubimo u EC..
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  6. #2406
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Mnogi su bili i slobodni i voljni, evo je i Duško bio na korak od preuzimanja,ali je izgleda imao neke uslove... Sumnjam da bi prvoplasiranu ekipu odbili Džikić,Trifunović,Muta,vjerovatno ni DulO (ako je uopšte bio u kombinaciji) sumnjam i da se ne bi mogli dogovorit' oko plate...
    reputacija "dobrih" trenera se ostvaruje biranjem proplasiranih ekipa odnosno jakih timova. vrlo je tesko utvrditi dobre trenere jer je lakse biti na vrhu kad imas dobru ekipu nego, naravno, onima sa losim timovima. koliko li CG ima dobrih trenera a da mi pojma nemamo, jer nijesu imena, t.j. prijatelji sa ovima sto ih ne postavljaju.

  7. #2407
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Pola sale je navijalo za Sutjesku. Loža većinski, korijeni vuku..

    Neko pomenu veliku posjetu, tu je bilo max 1500 navijača Budućnosti. Sada slijede dva gostovanja pa Zvezda kući đe će isto biti dobra posjeta, ali zbog Zvezde, ne Luke.
    E nakon toga, đe su velike šanse da izgubimo dvije, a možda i sve tri utakmice će se viđet kakva je "podrška" Luki i upravi. Još ako izgubimo u EC..
    Volio bih da se prevarim ali ova ekipa će do nove godine biti psihički ubjena u pojam ovaj stručnjak će se svojim kvazifilozofiranjima za to postarati.Izgubićemo svaki jači meč ali ne brinem za to da će se ovaj nešto potresti njemu je važno da prima tih 4-5 iljada mjesečno pa dokle dogura.Što se tiče navijača zar iko očekuje od korporativno stranačke publike da isproziva nekoga.Pa njima je Luka i dalje heroj zbog onih kvalifikacija kad je dobio Srbiju dva puta iako je u stvari te utakmice iz sjenke vodio pomoćni trener.Ne očekujem nikave promjene na bolje sa ovim smo zaglavili do kraja sezone a smjenu možemo očekivati jedino ako dođe naredba od kumare da se prestane sa brukanjem
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  8. #2408
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Kad Luka zasija punim sjajem, odnosno kad upropasti ekipu, jedina utjeha će biti činjenica što će sebi u biografiju da upiše još jedan debeli minus koji će mu dodatno otežati da ikad više nađe angažman. Već je uspio da kaže kako je meč bio vrlo neugodan jer je svega dva dana trener Budućnosti. Da se Nikšićani ne uvrijede, ali sve i da su bez trenera istrčali na teren morali su bolje da odigraju.

  9. #2409
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Tadija Dragicevic MVP kola. Pa gasi i ligu i sve.
    War. War never changes.

  10. #2410
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    @BiTrAtE jesi li igrao kad neki sport? cisto informativno, nadam se da nije prelicno ili neugodno pitanje.

  11. #2411
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Jesam kosarku 7-8 god aktivno. Mladje kategorije. Ne razumijem sta oces da kazes? Ja znam da je MVP zasluzeno, ne treba poznavanje nuklearne fizike da bi se izracuna koeficijent korisnosti. Nego mi je presmijesna liga dje on bude MVP a pored ocajnog izdanja trojica nasih budu u petorku kola.
    War. War never changes.

  12. #2412
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    ne ne cisto se informisem, jer pises na svim sportovima i to obicno izuzetno negativno, pa me je samo zanimalo koliko ozbiljno da citam tvoje postove, posto je mnogo indijanaca na ovim forumima. Prastaj

  13. #2413
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Vecina nasih reprezentativnih i klupskih trenera su mi bolne tacke Reprezentacija mi je iznad svega, odma posle toga i klub, mrzim nepravdu i to sto je interes duboko usao u nas sport
    War. War never changes.

  14. #2414
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Vecina nasih reprezentativnih i klupskih trenera su mi bolne tacke Reprezentacija mi je iznad svega, odma posle toga i klub, mrzim nepravdu i to sto je interes duboko usao u nas sport
    Zvezdan Mitrovic i Stojan Ivkovic su zbog Luke batalili reprezentaciju.Covjek neki sto je pricao sa njima kaze da je sa njim bas tesko raditi, jer nikog ne slusa, non stop on nesta filozofira i melje i vazda odradi po svome.Kaze da su mu nedje predlozili da promjeni neke stvari u petorci zbog razlicitih matchupa, obrazlozili kako zasto zbog cega, objasnili ljudi zasto to moze biti dobro, ovaj im rekao nesta u fazonu "aha, dobro je to" i nastavio ko ranije po onom svojem

  15. #2415
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Koliko je zadrt najbolje se vidjelo u primjeru Vucevica. Zamisli kad je njega jbt isprovocira da se ne odaziva na pozive reprezentacije vise. Ajde da je to urodilo plodom pa da kaze coek, cudne metode ima ali pali jbg. Kao sto npr. Skiles radi s Vuckom u Orlandu. Niko mu ne smije pisnut jer ekipa dobija. Ali ovaj nas je ukopa, ali bas ono. Ali aj dosta negativnosti vise, sacekajmo ovaj Trabzon
    War. War never changes.

  16. #2416
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Evo pola strane je izrecitovao kako je trabzon oklahoma. Subotic posle njega tri rijeci I utece covjek da mu glooova ne prsne :-)

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  17. #2417
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Hahah vidjeh, mora da mu je Brna jos po koju finesu pokaza, mada nije ni da je Lucano zelen


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    War. War never changes.

  18. #2418
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    http://www.kosarka.me/lige/ostale-li...vicai-mijovica


    Ovaj čovjek ne može da nađe posao u Crnoj Gori evo skoro 15 godina.
    Last edited by ćepanica; 01-12-15 at 17:46.

  19. #2419
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,074
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    vec ih polako postrojava da bude po njegovom.
    aj da vidimo protiv trabzona jesu li usvojili tvoju filozofiju olosu jedan
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  20. #2420
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Cuh kako je Luka vec raznio igrace sa par sastanaka od par sati dje su svi ono u fazonu cute, zinuli i 'neveruuuu' sta im radi, ali spavaju poslije toga :banghead: no problem.

    No, treba dati covjeku sansu ali me strah da ce Bokan plakati za Jovovicem posto je napokon izboksovao svog favorita za trenera. Ivanovic nikad nije ni bio opcija, to je bila patka kao traze nekog na trzistu pa eto pade casa na Pavicevica.

    Luka ima ponekad ideju i strategiju i maksimalno je posvecen i radan. Problem je kod njega sto ne vidi nista oko sebe, pa ni kada lupa glavom u zid pa je u tom udaranju jednako posvecen.

    Treba da shvati da je njemu ovo zadnji voz. Ukoliko kiksa sa Buducnoscu zavrsio je karijeru pa shodno tome trebao bi biti malo fleksibilniji.

  21. #2421
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja sam cuo da su stvarno kontiktirali telefonom ivanovica ali ih je ovaj odma otkacio, a ono sto su vijesti pisale jo pregovorima je suplja prica

  22. #2422
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ne vjerujem da Luka misli da mu je ovo zadnji voz, iz ovo malo dosadašnjih izjava vidi se da je čovjek ubijeđen da mu je pričinjena nepravda kad ga je javnost prozivala zbog neuspjeha sa reprezentacijom i kad mu nisu ponudili novi ugovor. Nikakvog dodira sa realnošću nema.

  23. #2423
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Last edited by denxho; 02-12-15 at 18:05.

  24. #2424
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default KK Budućnost

    Pazi Pavicevica sta radi, ovo je ono sto najviseee ubija igrace! Prvi Lembov sut u dresu Buducnosti, promasio je cio obruc i ka da mu nije dovoljno to crnjack jer znamo da mu je to najjace oruzije, Pavicevic ga odma izvodi napolje...A maxeee


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    War. War never changes.

  25. #2425
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Pazi Pavicevica sta radi, ovo je ono sto najviseee ubija igrace! Prvi Lembov sut u dresu Buducnosti, promasio je cio obruc i ka da mu nije dovoljno to crnjack jer znamo da mu je to najjace oruzije, Pavicevic ga odma izvodi napolje...A maxeee


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    I ja se sokirah ne mogu da vjerujem,isto kao u nedelju,carapica posle 2 greske izbaci i nece ga vise ubacati,dok ne umre kuk
    Podgorica Podgoricanima!

Page 97 of 653 FirstFirst ... 478793949596979899100101107147197597 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •