Page 9 of 653 FirstFirst ... 56789101112131959109509 ... LastLast
Results 201 to 225 of 16322

Thread: KK Budućnost

  1. #201
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Je li realno kako ih Mega razbi u 3/4 ? :icon_cry:

  2. #202
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sramota me je da gledam ovo... jbt, kakvo raspadanje.
    Shit has hit the fan !

  3. #203
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    A što nije. Kao da su gori od Metalca. Taman da se uzme 3. ili 4. mjesto da se ne očekuje da nas stručnjak uvede u evroligu. Onda lakše padne

  4. #204
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,678
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ivanović ne umije prenijet loptu, svaki plej iz Mege je za klasu bolji od njega
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  5. #205
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    Rekoh ja borba za trece mjesto. No cemo zavrsit cetvrti pa metla od zvijezde odma. Ne moze se bez trenera.

  6. #206
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zbogom 2. mjestu i bilo kakvim šansama u plej-ofu.
    Bezmuda ekipa na čelu sa sprdnjom od trenera...
    Shit has hit the fan !

  7. #207
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Apsolutno ne zaslužujemo euroligu. Ivanović, Aleksa i ovaj Rikić veze nemaju. ***** ti život, jovović ne umije ubost tajm out, pa da će se upucat. Zvek!

  8. #208
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    A što nije. Kao da su gori od Metalca. Taman da se uzme 3. ili 4. mjesto da se ne očekuje da nas stručnjak uvede u evroligu. Onda lakše padne
    Dejan fuckin Musli 25/12 i index 30...

    Ovim porazom Cedevita se priblizila na 1 a Partizan ce vrlo vjerovatno na 2 pobjede do kraja ovog kola.Da ne pricam da imaju direktne duele sa oba tima u zadnja dva kola a iz iskustva od prosle sezone moze se pretpostaviti sto ce se desiti tako da nam vrlo vjerovatno to cetvrto mjesto ne gine, mada da je sezona nesta duza i to cetvrto mjesto bi doslo u pitanje.

  9. #209
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,678
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Je li Nikolić na pozajmicu u Megu ili su ga naši pustili?
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  10. #210
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    468
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Miskov je igrac Danilo.

  11. #211
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    353
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje da smo uzeli ovog Muslija jer je bilo price ljetos da moze prec.

  12. #212
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikolic ce bit vjerovatno slicna prica kao Nemanja Radovic, nasim strucnjacima nije valjao i posao u Megu dje je razbijao, pa onda put Spanije lagano...

    Kakav kriminal od kosarke nocas! A mozda i najvaznija utakmica regularnog dijela sezone. Stadose nam u zonu i kraj, mrak. Jovovicu, Jovovicu...mada realno, Rikic, Aleksa, Paunic, Ivanovic i narocito Dasic su nivo KK Teodo. Je li moguce da Dasic ima ovoliku minutazu?! Kako, na osnovu cega?? Bas neobjasnjivo.

    Nista, ako se ne trznemo i dobijemo naredne tri utakmice (Zadar kuci, Olimpija u goste i Krka kuci) vrlo lako mozemo zavrsit kao cetvrti, a kako trenutno igramo to i nije nerealan scenario.

  13. #213
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Zalud da smo doveli ne znam koga, u Budućnosti bi igrao ispod svog prosjeka.
    Neka što ni jednu iole jaču ekipu, liše divljeg Sasarija nismo dobili, nego sad i pobjeda na strani protiv bilo koje boranije dolazi u pitanje. Od prvih kola se vidi da ova ekipa igra ispod svog potencijala, bezmudo, i stvari ne da se ne popravljaju nego se unazađuju. Doveden Paunić, sasvim solidan igrač za naše prilike, sa zavidnim iskustvom i kao da gledam nekog amatera koji igra na kašičicu i ne smije ni da šutne.
    A igra i taktika, što u odbrani, što u napadu, ne vidim tu trenersku ruku ni malo. A tek je nema na planu motivacije i želje, vjere u preokret.
    Na što se svodi naša igra najbolje govori podatak da smo za 2 imali 27 šut, a za 3 čak 39. Za 40 minuta košarke 39 pokušaja za 3. Svaki minut po jedan pokušaj. Muta likes this. Jovović je pogubio konce, ako ih je ikad i imao.
    Last edited by Superhik; 31-01-15 at 21:41.

  14. #214
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Pisa sam i u sred onih dana kad su cvrsto gazili za CZ da je najveci problem Buducnosti trener pa ne nadjoh puno istomisljenika. Pretekne li ih Cedevita a taj scenario je sve realniji u ovoj sezoni kad je ABA nikad slabija i ove godine ce se pozdravit sa EL.
    I dalje tvrdim da su se prelako odrekli Capina!
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  15. #215
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,224
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Čovjeka sa više teorijskog znanja o košarci a manje osjećaja za primjenu u samoj košarkaškoj utakmici od ovog Jovovića ka trenera ne postoji.Ama baš nikakav osjećaj za ritam utakmice nema
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  16. #216
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Pisa sam i u sred onih dana kad su cvrsto gazili za CZ da je najveci problem Buducnosti trener pa ne nadjoh puno istomisljenika.
    Pisao sam i ja o tome još davno na onoj izbrisanoj temi, najveća greška Budućnosti je držanje ovog mladića za prvog trenera.To nije loša ideja za duže staze, gdje će on kroz godine i godine steći iskustvo i postati možda dobar pa i odličan trener ali ako se rezultati odmah očekuju i ako plan nije za duže staze ovo je glupost prve lige.Skup i dobar tim a jeftin i premlad trener rijetko kad predstavlja uspješnu formulu.Po meni bolje da se doveo jedan dobar i iskusan trener kojem će se dati materijal u vidu mladih talenata sa kojima će moći da radi i koje bi obrađivao, uz još par iskusnih igrača za koju godinu bi imali tim za velike domete, a što je najvažnije ne previše skup.
    Zamišljam samo na šta bi ovaj tim ličio da ga vodi trener kalibra Duska Ivanovića ili Mute Nikolića.Takvi treneri stvaraju igrače, imaju osjećaja, mladi imaju šta od njih da nauče i posle slijedi prodaja.A koga Jovović može da nauči nečemu kad ni sam još nije naučen, to se najbolje vidi po malom Ivanoviću koji je ubijen u pojam.
    Potrebne su godine i godine, a za to je najbolji primjer Radonjić koji je evo tek sad donekle postao solidan trener.
    Last edited by mok4; 31-01-15 at 22:14.
    Ad astra.

  17. #217
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Kako jedan j****i Dašić može onako loše da igra?? Ne samo noćas, već generalno poslednjih mjesec dana. Kako??? Kuk koji igra preko k**** zadnjih mjesec i jače. Ivanović, koji je, ne tako davno imao košarku u rukama, sad nešto šatro poskakuje, gubi se momak. Njega mi je najviše žao i mislim da on nije do kraja kriv za trenutnu njegovu formu i volio bi što prije da ode neđe, đe će se afirmisati, dok može. A Aleksa Popović, ne znam... Treniraš košarku i promašuješ polaganje. Mislim da je tad i sam trener(?!) Jovović shvatio šta mu je činjeti. Niđe starog Šehovića. Planinić, šibaj na snagu dok ne naletiš na centra tipa centar iz Sasarija i onda vidiš realne domete momka. Jedini, ali jedini koji odrađuje dobar, čak se može reći i odličan posao je Rejnolds. Crni brat zna znanje i tačka.
    A ove godine ABA liga, da se ne lažemo i maštamo, slaba. Liše CZ, ostalo... Gledam Partizan protiv MZTa. Ako je ono ekipa koja će preskočiti Budućnost na kraju sezone, onda gasi slobodno.
    Čini mi se da je ovo realna situacija trenutne Budućnosti. Kvalitativno, daleko je EL, ali ako se dokuči već pomenuta, moraće se tu dosta toga promijeniti. Za početak trener.

  18. #218
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Igramo u ponedjeljak derbi,u srijedu unaprijed izgubljenu sa Sasarijem, u subotu jedna od bitnijih utakmica, i šta radi trener i pored toga što nas je Sasari odmah prosuo - samo Rejnoldsa poštedi uobičajene minutaže i to za par minuta. Paunić, kojemu trebaju minuti, odigra standardnih 8 minuta. Ivanović 10, Rikić 4, Subotić 10. A prva postava maksimalno opterećena standardnom minutažom. I onda je veliko čudo što se u drugom dijelu utakmice noćas raspadnemo. Nije to više ni samo stvar trenera, no kao da su sve u tom klubu diletanti kojima su odjednom postale strane i najlogičnije košarkaške stvari.

    Stvarno je liga ove godine tužna tuga. Samo Zvezda odskače. Koja antikošarka Partizana, mučenje gledati. Uzgred, Sead je bio dobar, izdominirao je Pavlovića.

  19. #219
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja garantujem da Dašić 90% treninga provede u ćaskanju na telefonu ladeći mošnice.To je bivši igrač, zasićen, vidi se da je potpuno nespreman i da ga boli uvo za sve.Igra da izgubi vrijeme i da uzme još koju platu.A Jovović nema autoriteta da bar proba da ga dovede u red i onda to liči na ovo što gledamo.
    Kuk isto tako, igra kako mu se ćefne jer mu se može.Zaradio je tokom karijere dosta, promijenio milion klubova i sad pred kraj karijere treba da doživi da mu naređuje trener koji je isto godište kao on.Teško, zato i igra onako nonšalatno.
    Rejnolds profesionalac, igra čovjek pametno i daje sve od sebe jer zna da će mu to pomoći pri prodaji, čovjek igra za egzistenciju i pruža maksimum.
    Ivanović u kanalu, Popović u kanalu a to su igrači na kojima je trebalo da se zaradi koliko toliko a ako ovako nastave ni Teodo ih neće htjeti.
    Šehović i Vitkovac profesionalci, jedini uz Rejnoldsa i Subotića grizu i bore se za tim.
    Došli smo do toga da nam jedan Subotić onakav kakav je ograničen postaje najkorisniji od centara.To je loše.
    Dalje, otpušta se Šihi kojem nije ni data prilika i dovodi se dva puta veća rupa od njega i vjerovatno dva puta skuplja iz faking Kazahstana.

    Volio bih samo da vidim da mi neko ko je upućeniji u to prikaže koliko primaju Dašić, Kuk i Paunić na mjesečnom nivou.
    Ad astra.

  20. #220
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,683
    Thanks Thanks Given 
    1,729
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    305 Posts

    Default

    Ako imas info da Aleksa prima 8 ili 10 hiljada mjesecno ondaaaaaaaaa...treba li dalje sto da se prica?
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  21. #221
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogledah reprizu sad. Sramno. Baaaš sramno..Onakav odnos na terenu, onakvo šetkanje.. Niđe trenera, niđe autoriteta.. Niđe odbrane, nezainteresovanost.. Dašić jedva trči. Mene bi sramota bilo. Ja ne znam ko dovodi njima centre.Planinć drvo a onaj drugi samo neka je zdrav. Subotić ladno bolji od dvojice zajedno. pi.

  22. #222
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,902
    Thanks Thanks Given 
    1,340
    Thanks Thanks Received 
    1,632
    Thanked in
    926 Posts

    Default

    Trener ljudi, da imamo normalnog trenera sve bi drugacije bilo... A ovome dzabe brajanta da dovedes, kad veze nema


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #223
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mok4 View Post
    Pisao sam i ja o tome još davno na onoj izbrisanoj temi, najveća greška Budućnosti je držanje ovog mladića za prvog trenera.To nije loša ideja za duže staze, gdje će on kroz godine i godine steći iskustvo i postati možda dobar pa i odličan trener ali ako se rezultati odmah očekuju i ako plan nije za duže staze ovo je glupost prve lige.Skup i dobar tim a jeftin i premlad trener rijetko kad predstavlja uspješnu formulu.Po meni bolje da se doveo jedan dobar i iskusan trener kojem će se dati materijal u vidu mladih talenata sa kojima će moći da radi i koje bi obrađivao, uz još par iskusnih igrača za koju godinu bi imali tim za velike domete, a što je najvažnije ne previše skup.
    Zamišljam samo na šta bi ovaj tim ličio da ga vodi trener kalibra Duska Ivanovića ili Mute Nikolića.Takvi treneri stvaraju igrače, imaju osjećaja, mladi imaju šta od njih da nauče i posle slijedi prodaja.A koga Jovović može da nauči nečemu kad ni sam još nije naučen, to se najbolje vidi po malom Ivanoviću koji je ubijen u pojam.
    Potrebne su godine i godine, a za to je najbolji primjer Radonjić koji je evo tek sad donekle postao solidan trener.
    Sto napisa @goldfinger u postu iznad tvog, covjek teorijski nije da nije potkovan ali nema osjecaja za utakmicu, za momenat i promjenu. To je ono sto mene ne uliva nadu u njega jer teoriju je savlada a kosarkaski instikt ne moze naucit, ili ga ima ili ga nema a kod njega je ovo drugo. Dok je bio u Buducnost, mislio sam i za Radonjica da je tako ali sad mislim da je on ima neiskusan tim iz godine u godinu od kojeg bi i on moga da uci. Daleko od toga da je trener A klase ali ovo sa CZ sto radi nije nimalo lako. Ova ekipa Buducnosti je jedna od najboljih u zadnjih 15 godina a liga nikad slabija. Za Duska Ivanovica mislim da nijesu mogli izdvojit toliko para, ipak je covjek sad trener Panatinaikosa, ali za Nikolica vjerovatno jesu. Bi li on bio cudotvorac - ne vjerujem, bi li bio bolji od postojeceg - vjerujem..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  24. #224
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    795
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mok4 View Post
    Pisao sam i ja o tome još davno na onoj izbrisanoj temi, najveća greška Budućnosti je držanje ovog mladića za prvog trenera.To nije loša ideja za duže staze, gdje će on kroz godine i godine steći iskustvo i postati možda dobar pa i odličan trener ali ako se rezultati odmah očekuju i ako plan nije za duže staze ovo je glupost prve lige.Skup i dobar tim a jeftin i premlad trener rijetko kad predstavlja uspješnu formulu.Po meni bolje da se doveo jedan dobar i iskusan trener kojem će se dati materijal u vidu mladih talenata sa kojima će moći da radi i koje bi obrađivao, uz još par iskusnih igrača za koju godinu bi imali tim za velike domete, a što je najvažnije ne previše skup.
    Zamišljam samo na šta bi ovaj tim ličio da ga vodi trener kalibra Duska Ivanovića ili Mute Nikolića.Takvi treneri stvaraju igrače, imaju osjećaja, mladi imaju šta od njih da nauče i posle slijedi prodaja.A koga Jovović može da nauči nečemu kad ni sam još nije naučen, to se najbolje vidi po malom Ivanoviću koji je ubijen u pojam.
    Potrebne su godine i godine, a za to je najbolji primjer Radonjić koji je evo tek sad donekle postao solidan trener.
    to obicno tako biva da kad trener dobija, on biva iskusan i znan zanatu dok ovaj sto gubi je ili izlapio a ako je mlad onda je neiskusan, itd.
    naravno, iskustvo dosta znaci, mnogo vise od teorije ali mislim da su ovi zakljucci dosta nefer i netacni, i za jovovica i za radonjica a takodje i po ova druga dva iskusnija trenera.
    da ne ispane kako cesto branim jovovica, nijedan trener u svijetu nije garancija da bi napravio bolje od ovoga. moze samo bit garancija da moze gore.

  25. #225
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    na pocetku sezone, kad su se tek poslozili i kad je uticaj trenera bio najmanji, igrali su prelijepo...posle par mjeseci, polako ali sigurno, vidi se Jovovicev uticaj...kad neko pobjegne na preko 5 poena racunaj da je utakmica izgubljena, jer koliko ja vidim on nema ideje sta treba promijeniti u tim situacijama...jbt, kad se sjetim pocetka sezone, Reynolds je bio masinica, stalno je probijao, masu faulova je pravljeno nad njim...sad igra mnogo rezervisanije u napadu, i dalje se vidi da je klasa od igraca, ali izgleda da ima mnogo manje slobode u igri...
    Last edited by Brent1986; 02-02-15 at 08:59.

Page 9 of 653 FirstFirst ... 56789101112131959109509 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 22:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 16:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 12:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •